BetClan Europe Friendlies توقعات

Europe Friendlies توقعات
Europe Friendlies
01 April 2020
18:00 Rydboholms SK vs Ulricehamns IFK
18:00 Sandsbro AIK vs Wexio FK
18:30 Sodertalje FF vs Assyriska United IK
19:15 Sollentuna FK vs FOC Farsta
Europe Friendlies
31 March 2020
12:00 FC Slonim vs Arsenal Dzerzhinsk
19:30 Byttorps IF vs Sodra Vings IF
Europe Friendlies
30 March 2020
18:15 Vastra Ingelstad IS vs Skabersjö IF
Europe Friendlies
29 March 2020
10:00 Tyringe IF vs Vittsjö GIK
10:30 Holsby SK vs Lenhovda IF
11:00 Vrango IF vs Knippla IK
12:30 Myresjö/Vetlanda FK vs Vimmerby
13:30 IF Sylvia vs Assyriska Turabdin IK
14:00 Lilla Tjarby IK vs Leikin
15:00 Bjorkviks IF vs Ericsbergs GOIF
15:00 Sundbybergs IK vs Västerhaninge IF
17:00 Sodra Sandby IF vs Kosova IF
Europe Friendlies
28 March 2020
08:30 Medle SK vs Bureå IF
09:00 Djursdala SK vs Ankarsrums IS
09:00 Loberods IF vs Billeberga GIF
09:00 IF Boljan vs Lilla Traslovs FF
09:45 Dannike IK vs Rangedala IK
10:00 BK Sport vs Raby Rono IF
11:00 Eskilsminne IF vs Ängelholms FF
11:00 Lindome GIF vs Vastra Frolunda
11:00 Storebro IF vs Hjorted/Totebo
11:00 Sandareds IF vs Kronangs IF
12:00 Arameiska-Syrianska IF vs IFK Stocksund
13:00 Enskede IK vs Tyresö FF
14:00 Lonsboda GoIF vs Haradsbacks IF
14:00 Örebro Syrianska IF vs Fanna BK
14:00 Eskilstuna Södra FF vs Eskilstuna Babylon IF
15:00 Syrianska Eskilstuna IF vs AC Primavera
Europe Friendlies
27 March 2020
17:30 Lunds BK vs IFK Malmö FK
18:00 Enhorna IF vs Sodertalje FF
18:00 Qviding FIF vs IK Oddevold
19:00 IFK Tumba FK vs FC Djursholm
Europe Friendlies
26 March 2020
16:00 Kalmar FF vs Jonkopings Sodra
17:45 Markaryds IF vs Delary/Pjatteryd
Europe Friendlies
25 March 2020
09:00 Saturn Ramenskoye vs Rotor Volgograd II
18:00 Landskrona BoIS vs Torns IF
18:00 Sandsbro AIK vs Ingelstads IK
18:00 Oskarshamns AIK vs FK Älmeboda/Linneryd
18:15 Skegrie BK vs Uppakra IF
Europe Friendlies
24 March 2020
13:30 Saturn Ramenskoye vs Sakhalin Sakhalinsk
16:00 Ängelholms FF vs BK Astrio
16:15 Älmhults IF vs Lonsboda GoIF
16:30 Alets IK vs Sperlingsholms IF
19:00 IFK Stocksund vs Karlbergs BK
Europe Friendlies
23 March 2020
09:00 FK Znamya Truda vs Rotor Volgograd II
18:00 IFK Haninge vs Taby FK
Europe Friendlies
22 March 2020
09:00 FK Znamya Truda vs Saturn Ramenskoye
09:00 Tegs SK vs Mariehem SK
09:30 Ulricehamns IFK vs Dalstorps IF
13:00 Skiljebo SK vs Kungsör BK
13:00 Sodra Rorum BIK vs Lovestads IF
14:00 Åryds IK vs Lagans AIK
14:30 Alets IK vs Skrea IF
18:00 IFK Vasteras FK vs IK Franke
Europe Friendlies
21 March 2020
09:00 Eslövs BK vs Hogaborgs BK
10:00 Katrineholm vs Halleforsnas IF
11:00 AFK Linköping vs Mjölby AI
11:00 Lindome GIF vs IK Oddevold
12:00 IFK Berga vs Hanvikens SK
12:00 IFK Malmö FK vs Torns IF
12:00 Vaxjo BK vs Gransholms IF
12:00 Qviding FIF vs Stenungsunds IF
12:00 Lindsdals IF vs Oskarshamns AIK
12:00 IFK Osby vs VMA IK
12:00 BK Hacken vs Jonkopings Sodra
12:00 BK Forward vs Enkopings SK
12:30 Husqvarna FF vs Atvidabergs FF
13:00 Ljungby IF vs Växjö Norra
13:00 Skövde AIK vs FC Trollhättan
13:30 IF Sylvia vs IFK Varnamo
16:00 BK Sport vs AC Primavera
Europe Friendlies
17 March 2020
18:15 BK Astrio vs Ullareds IK
Europe Friendlies
14 March 2020
10:00 Qviding FIF vs Onsala BK
13:00 Oskarshamns AIK vs Nykopings BIS
13:00 Rappe GOIF vs FC Gute
Europe Friendlies
13 March 2020
12:00 Stromsgodset vs Stabaek
12:00 Valerenga vs Odd BK
13:00 IF Gnistan vs IFK Mariehamn
13:00 Osters IF vs Halmstad
13:30 Sirius vs IK Brage
14:00 St Gallen vs Wil 1900
17:30 SV Pachern vs FC Trofaiach
Europe Friendlies
12 March 2020
16:30 Varbergs BoIS FC vs Ljungskile SK
18:15 Lindome GIF vs Orgryte IS
Europe Friendlies
11 March 2020
12:00 Sarpsborg vs Kongsvinger
14:00 Ranheim vs Aalesund
17:30 Arboga Södra IF vs Skiljebo SK
18:30 Torns IF vs IFK Hassleholm
Europe Friendlies
10 March 2020
10:00 Wil 1900 vs FC Zurich
10:00 SK Brann vs Sotra
14:00 Grorud vs IK Start
17:30 Astorps FF vs Hässleholms IF
Europe Friendlies
08 March 2020
11:00 IK Sleipner vs Scandinavian FC Orebro
11:00 Vastra Frolunda vs IK Kongahälla
15:00 Stabaek vs Haugesund
Europe Friendlies
07 March 2020
09:00 SV Kloch vs GAK 1902 II
11:00 KFUM vs Sandefjord
11:00 AFK Linköping vs IK Tord
11:30 IFK Berga vs Räppe GOIF
12:00 FC Inter vs VPS Vaasa
12:00 Norrby IF vs IFK Varnamo
12:00 EIF vs TPS
12:00 Kvik Halden FK vs Baerum
13:00 Helsingborg vs Lunds BK
13:00 IF Limhamn Bunkeflo vs IFK Hässleholm
13:00 Nardo vs Strindheim
13:00 Vard Haugesund vs Sotra
14:00 FC Linköping City vs Vasalunds IF
Europe Friendlies
06 March 2020
08:00 FC Krystal Kherson vs FK Enerhiya Nova Kakhovka
11:00 SK Brann vs HJK Helsinki
11:00 Belshina Bobruisk vs FC Vitebsk
12:00 Sandnes Ulf vs Asane
13:00 Odd BK vs Raufoss
14:00 Molde vs Lillestrom
15:00 FC Honka vs Viking FK
16:00 Skeid vs Kongsvinger
16:30 Skjetten vs Oppsal
Europe Friendlies
05 March 2020
14:00 Rosenborg vs Bodo/Glimt
17:00 Brodd vs Vidar
Europe Friendlies
04 March 2020
16:00 Sarpsborg vs Strommen
19:00 Eslövs BK vs Torns IF
Europe Friendlies
03 March 2020
12:00 Sandnes Ulf vs FC Honka
18:00 Landskrona BoIS vs FC Rosengård 1917
Europe Friendlies
01 March 2020
09:00 Hanacka Slavia Kromeriz vs MFK Dubnica
09:00 FK Jedinstvo Surcin vs FK Brodarac
11:00 Viimsi JK vs Paide Linnameeskond II
11:00 Akademisk Boldklub vs Skovshoved
13:00 FC Sellier & Bellot Vlasim vs FK MAS Taborsko
13:00 Vasalunds IF vs Nykopings BIS
15:00 Tromso vs Viking FK
17:00 SK Brann vs Kristiansund BK
Europe Friendlies
29 February 2020
09:00 Hradec Kralove B vs Slavia Prague B
09:00 FC Brno II vs Slovan Rosice
09:00 Motorlet Praha vs Cesky Brod
09:15 Slavoj Vysehrad vs FK Loko Vltavin
09:30 Viktoria Zizkov vs Banik Sokolov
10:00 SK Prostejov vs FK Blansko
11:00 NK Krsko vs NK Fuzinar
11:00 Utsiktens BK vs Vastra Frolunda
11:30 Hutnik Krakow vs Polonia Bytom
12:00 Kongsvinger vs Mjondalen
12:00 ASK Voitsberg vs SC Kalsdorf
12:00 FK Mladi Radnik vs FK Zeleznicar Pancevo
13:00 MFK Chrudim vs SK Lisen
13:00 Hradec Kralove vs FK Chlumec N.C
14:00 JK Nomme Kalju vs Maardu Linnameeskond
14:00 FC Brno vs Pardubice
15:00 Bryne vs Egersunds
15:00 Strommen vs KFUM
Europe Friendlies
28 February 2020
12:00 Oygarden FK vs Norrby IF
13:00 Odd BK vs Rosenborg
13:00 Vysocina Jihlava vs FK Usti nad Labem
15:00 Cesky Tesin vs FK Bohumin
15:00 Kongsvinger vs Elverum
15:00 Haugesund vs IK Start
15:30 Ranheim vs Kristiansund BK
16:00 Molde vs Aalesund
16:45 Grorud vs Ullensaker/Kisa
18:00 Fredrikstad vs Ljungskile SK
Europe Friendlies
27 February 2020
13:00 Stromsgodset vs Tromso
13:45 JK Tammeka Tartu II vs Tartu JK Welco
15:00 Lillestrom vs Sandefjord
17:00 Avarta vs FC Helsingor
18:00 Växjö Norra vs Rappe GOIF
18:00 Sola vs Staal Jørpeland
Europe Friendlies
26 February 2020
11:00 FC Flora Tallinn vs Sogndal
12:00 KFUM vs Ham-Kam
15:00 Sarpsborg vs Torpedo Moscow
16:00 Flekkerøy vs FK Jerv
17:00 Ruch Radzionkow vs LKS Orzel Psary Babianice
17:30 Lunds BK vs Trelleborgs FF
18:00 Akarps IF vs Lunds SK
18:00 LGKS 38 Podlesianka vs Gornik Zabrze II
Europe Friendlies
25 February 2020
12:00 Volendam Reserves vs ADO Den Haag Reserves
13:00 Helsingborg vs Tekstilshchik Ivanovo
14:00 Strommen vs Oygarden FK
14:00 Eintracht Frankfurt U19 vs Darmstadt 98 U19
14:30 FC Koper vs NK Opatija
17:00 Assyriska Turabdin IK vs Nässjö
18:30 Excelsior Maassluis vs RKC Reserves
Europe Friendlies
24 February 2020
08:30 FK Ruh Brest vs Rigas FS
Europe Friendlies
23 February 2020
11:00 Pardubice vs Viktoria Plzen II
11:00 Nykobing vs Akademisk Boldklub
11:10 Rakvere JK Tarvas vs FC Flora Tallinn II
12:00 JK Nomme Kalju vs Metta/LU
12:00 Vendsyssel FF vs Brabrand
12:00 Eskilstuna City FK vs IFK Eskilstuna
13:00 FC Elva vs K-Jarve JK Jarve
13:00 Fram Larvik vs Follo
13:30 Osters IF vs FC Linköping City
Europe Friendlies
22 February 2020
09:00 FC Brno II vs FC Fastav Zlin B
09:00 MFK Vyskov vs FC Brno
09:00 SK Benesov vs FK Neratovice-Byskovice
09:00 Sokol Hostoun vs FK Horovicko
09:00 SK Lisen vs Inter Bratislava
09:30 Pardubice vs Viktoria Zizkov
10:00 IS Halmia vs Hässleholms IF
10:00 FK Usti nad Labem vs SK Sokol Brozany
10:00 Slavoj Vysehrad vs Motorlet Praha
10:00 Polonia Bytom vs RKS Radomsko
10:00 Skeid vs Asker
10:30 Zaglebie Sosnowiec vs Odra Opole
11:00 Belshina Bobruisk vs FK Gorodeya
11:00 Chrobry Glogow vs Sleza Wroclaw
11:00 Lindome GIF vs Qviding FIF
11:00 Bytovia Bytow vs Baltyk Koszalin
11:10 Vandra JK Vaprus vs JK Tallinna Kalev II
12:00 Ismaning vs VfR Garching
12:00 Skive vs FC Fredericia
12:00 Trelleborgs FF vs Landskrona BoIS
12:00 ASU Politehnica Timisoara vs FK Zemun
13:00 Ullensaker/Kisa vs Kvik Halden FK
13:00 Stuttgarter Kickers vs FV Illertissen
13:00 Egersunds vs Vard Haugesund
14:00 Fredrikstad vs Mjondalen
15:00 CSKA Moscow vs FC Ufa
Europe Friendlies
21 February 2020
11:00 SK Brann vs Aalesund
11:00 CSKA Moscow vs FC Rapperswil-Jona
14:00 Lillestrom vs Bodo/Glimt
14:00 Notodden vs Arendal
15:00 Sarpsborg vs FC Orenburg
15:00 Ranheim vs Rosenborg
16:00 IK Start vs FK Jerv
16:30 Norrby IF vs Degerfors
16:30 Hanacka Slavia Kromeriz vs TJ Skastice
17:30 Slovan Velvary vs Kraluv Dvur
18:00 Rain am Lech vs TSV Schwaben Augsburg
Europe Friendlies
20 February 2020
15:15 Strommen vs Kjelsås
Europe Friendlies
19 February 2020
09:00 Ghiroda SI Giarmata VII vs ACS Dumbravita
10:00 FK Gorodeya vs FK Riteriai
10:00 Wisla Krakow vs Wigry Suwalki
10:00 FC Petrzalka vs FC Brno
11:00 Kristiansund BK vs Brattvåg
12:00 Varnsdorf vs Slovan Velvary
12:30 Slavia Prague B vs Viktoria Zizkov
13:00 Istra 1961 vs Roltek DOB
15:00 Molde vs Rostov
15:30 Asane vs Oygarden FK
16:00 Neman Grodno vs FK Panevezys
18:00 FC 03 Differdange vs Metz XI
19:00 FC Cartagena vs CSKA Moscow
Europe Friendlies
18 February 2020
14:00 Gefle IF vs IK Frej
16:00 NK Granicar Zupanja vs HNK Cibalia
16:30 Elfsborg vs Odd BK
17:00 FC Giessen vs Viktoria Aschaffenburg
17:30 FK Bohumin vs TJ Lokomotiva Petrovice
17:30 HB Køge vs B93 Copenhagen
18:00 IFK Hässleholm vs Eslovs
18:00 IFK Norrkoping vs Jonkopings Sodra
18:00 Hessen Dreieich vs Bad Vilbel
18:00 Ismaning vs SE Freising
18:00 Parndorf vs SC Gattendorf
Europe Friendlies
16 February 2020
11:00 Molde vs Krasnodar
11:10 FC Levadia Tallinn U21 vs K-Jarve JK Jarve
12:45 Taby FK vs Enskede IK
Europe Friendlies
15 February 2020
08:00 FK Zvezdara vs FK Velika Mostanica
09:00 Trinec vs Banik Ostrava B
09:00 IFK Lulea vs Bodens BK
09:00 FC Ripensia Timisoara vs ACS Dumbravita
09:30 FC Brno vs ZP Sport Podbrezova
09:30 FC Dornbirn 1913 vs USV Eschen-Mauren
10:00 Strommen vs Skeid
10:00 MFK Dubnica vs MFK Vitkovice
10:00 Stomil Olsztyn vs Znicz Pruszków
10:00 Odra Opole vs Polonia Bytom
10:00 Varnsdorf vs Slovan Liberec B
10:00 GKS Jastrzebie vs Garbarnia Krakow
10:00 FK Jablonec B vs Sparta Prague B
10:30 Tyresö FF vs IFK Lidingo
10:30 FK Usti nad Labem vs Slavoj Vysehrad
11:00 Bronshoj BK vs BK Frem
11:00 Bytovia Bytow vs Kotwica Kolobrzeg
12:00 Chojniczanka Chojnice vs Warta Poznan
12:00 FSV Optik Rathenow vs Brandenburger SC Süd 05
12:00 Chrobry Glogow vs Blekitni Stargard Szczecinski
12:00 Halmstad vs Falkenbergs FF
12:00 Elana Torun vs Olimpia Grudziadz
12:00 Lunds BK vs Eslovs
12:00 GKS Tychy 71 vs KKS Kalisz
13:00 Lillestrom vs Mjondalen
13:00 Bayern Hof vs SpVgg Bayreuth
13:00 Progres Niederkorn vs Saarbrucken
13:00 Orebro SK vs Degerfors
13:00 Hessen Kassel vs TSV Eintracht Stadtallendorf
13:00 Neman Grodno vs FK Zalgiris Vilnius
13:00 Red Star Penzing vs SV Sieghartskirchen
13:00 HNK Sibenik vs Hajduk Split II
13:00 Siroki Brijeg vs FK Tuzla City
16:00 NK Maribor vs NK Rudar Velenje
18:30 Viimsi JK vs Keila JK
19:00 Malmo FF vs Jonkopings Sodra
Europe Friendlies
14 February 2020
10:00 GKS Katowice vs MKS Puszcza Niepolomice
10:45 NKP Podhale Nowy Targ vs Stal Stalowa Wola
12:00 MFK Skalica vs SK Prostejov
12:30 NK Medimurje Cakovec vs NK Rudes
13:00 SV Ried vs Dukla Praha
13:00 IFK Norrkoping vs Breidablik
13:30 Strømsgodset vs Bodo/Glimt
14:00 Sarpsborg vs BK Hacken
15:00 Flekkerøy vs IK Start
15:15 Ranheim vs Byåsen
16:00 Kristiansund BK vs Rosenborg
16:00 Aalesund vs Hodd
16:30 Elfsborg vs Helsingborg
16:30 Bron Radom vs KS Proch Pionki
17:00 Weinland Gamlitz vs TUS Bad Gleichenberg
17:00 Neusiedl vs St Margarethen
17:00 Rosenborg 2 vs Nardo
17:00 SV Horn vs FC Mauerwerk
17:30 FK Austria Vienna II vs Austria Klagenfurt
17:30 SK Stonava vs FK Bohumin
17:30 JK Nomme Kalju II vs JK Nomme United
18:00 FC Blau Weiss Linz vs ATSV Stadl-Paura
18:00 Genarps IF vs AIF Barrikaden
18:00 KS ROW 1964 Rybnik vs Unia Ksiazenice
18:10 FC Juniors OO vs Floridsdorfer AC
Europe Friendlies
13 February 2020
10:30 Louletano DC vs IFK Goteborg
11:00 Pogon Grodzisk Mazowiecki vs Stomil Olsztyn
13:00 Ullensaker/Kisa vs Raufoss
13:00 Suduva Marijampole vs FC Urartu
16:30 Middelfart vs Kolding IF
17:30 Jammerbugt vs Thisted FC
17:30 MFK Ruzomberok B vs Spisska Nova Ves
18:00 Inter Türkspor Kiel vs Holstein Kiel II
18:30 VfB Ginsheim vs SG Eintracht 02 Bad Kreuznach
19:30 Muleno vs Otelul Galati
Europe Friendlies
12 February 2020
09:00 Universitatea Cluj vs Unirea Dej
10:00 Slavoj Vysehrad vs Viktoria Plzen II
10:00 CSA Steaua Bucuresti vs CSM Alexandria
10:00 Volyn Lutsk vs FC Veres Rivne
10:30 Trinec vs Dukla Banska Bystrica
11:00 Banik Sokolov vs MFK Chrudim
11:00 Dukla Praha vs Varnsdorf
11:00 GKS Jastrzebie vs GKS Belchatow
11:00 FC Podillya Khmelnytskyi vs Nyva Ternopil
11:00 Baltyk Gdynia vs Olimpia Elblag
11:00 Warta Poznan vs Bytovia Bytow
11:30 Neman Grodno vs Smolevichi
12:00 Legionovia Legionowo vs Gornik Leczna
13:00 FC Flora Tallinn vs Metta/LU
13:00 FK Rudar Prijedor vs Radnik Bijeljina
13:30 Triestina vs Tabor Sezana
14:00 Dynamo Kiev vs Tobol Kostanay
15:00 Vysocina Jihlava vs SC Znojmo
15:00 Kongsvinger vs Molde
16:00 Chrobry Glogow vs Gornik Polkowice
16:00 SC Farense vs Hammarby
17:00 FC Sellier & Bellot Vlasim vs Stechovice
17:00 Ruch Radzionkow vs LGKS 38 Podlesianka
18:00 FC Astoria Walldorf vs Neckarsulmer Sport-Union
18:00 FC Schaffhausen vs Rielasingen-Arlen
18:00 Stenungsunds IF vs Ljungskile SK
18:00 SV Dobl vs UFC Wettmannstatten
18:00 SV Heimstetten vs SV Pullach
18:00 UVB Vocklamarkt vs Vorwarts Steyr
18:00 Hamburg SV II vs Phonix Lubeck
18:00 SC Wiener Viktoria vs TSU Oberganserndorf
18:00 Saarbrucken vs Pirmasens
18:30 FSV Fernwald vs SF BG Marburg
18:30 SV Hirschstetten vs SC Orth An Der Donau
Europe Friendlies
11 February 2020
10:00 Vendsyssel FF vs AaB
10:00 Stomil Olsztyn vs Pelikan Lowicz
10:00 FC Ufa vs Ararat Armenia
11:00 Dinamo Minsk vs Belshina Bobruisk
11:30 Lyngby vs Nykobing
12:30 Malmo FF vs Varbergs BoIS FC
13:00 Tromso vs Odd BK
14:00 Dynamo Kiev vs BATE Borisov
14:00 Kalmar FF vs FC Nordsjaelland
14:00 MFK Vitkovice vs FK Blansko
15:30 Hobro IK vs Skive
16:30 SV Wildon vs SV Allerheiligen
17:00 Nykopings BIS vs Degerfors
17:30 SK Sturm Graz II vs Admira Wacker Modling II
17:30 SV Wienerberg vs Floridsdorfer AC Amateure
18:00 Progres Niederkorn vs FC 08 Homburg
18:00 SC Columbia Floridsdorf vs SC Wolkersdorf
18:00 Wiener Neustadt vs FK Austria Vienna II
18:30 FC Hennef 05 vs Bergisch Gladbach 09
Europe Friendlies
10 February 2020
12:00 Brondby vs Sonderjyske
Europe Friendlies
09 February 2020
07:40 FC Flora Tallinn II vs Levadia Tallinn II
11:00 TSV 1860 Munchen II vs Buchbach
12:00 Zenit St Petersburg vs CSKA Moscow
12:00 Vendsyssel FF vs AaB
12:30 WSC Frisia Wilhelmshaven vs VfB Oldenburg
13:00 NK Rudar Velenje vs ND Beltinci
13:00 GIF Nike vs FC Trelleborg
13:00 Vasalunds IF vs Karlbergs BK
13:30 Opava vs Trinec
14:00 Radnik Bijeljina vs Zaglebie Sosnowiec
Europe Friendlies
08 February 2020
09:00 Saturn Moscow vs FK Ryazan
09:00 MFK Vitkovice vs MSK Zilina B
10:00 Spartak Moscow vs Partizan Belgrade
11:00 Hradec Kralove vs Dukla Praha
11:00 SV Lafnitz vs SK Sturm Graz II
11:00 Wormatia Worms vs Neckarsulmer Sport-Union
11:00 WSC Hertha vs Vorwarts Steyr
11:00 Hanacka Slavia Kromeriz vs Slovacko B
11:00 IFK Lulea vs Notvikens IK
11:00 Eslovs vs IF Lodde
11:00 Chojniczanka Chojnice vs Olimpia Grudziadz
11:00 Kongsvinger vs Krasnodar II
11:00 AC Horsens vs Odense BK
11:10 Maardu Linnameeskond vs FC Kuressaare
11:30 IFK Goteborg vs Helsingborg
12:00 Falkenbergs FF vs Varbergs BoIS FC
12:00 Vysocina Jihlava vs MFK Skalica
12:00 FK Sered vs MFK Dubnica
12:00 Trelleborgs FF vs FC Roskilde
12:00 Strommen vs Ham-Kam
12:00 FC Astoria Walldorf vs Nurnberg II
13:00 Sarpsborg vs KFUM
13:00 FK Austria Vienna vs MFK Ruzomberok
13:00 SV Mattersburg vs SK Lisen
13:00 Hartberg vs SV Kapfenberg
13:00 JK Nomme Kalju vs FC Flora Tallinn
13:00 Kristiansund BK vs Molde
13:00 SC Columbia Floridsdorf vs Stockerau
13:00 MSK Zilina vs GKS Tychy 71
13:15 IFK Haninge vs FC Stockholm Internazionale
13:30 IF Sylvia vs Atvidabergs FF
14:00 Rosenborg vs GIF Sundsvall
15:00 CSKA Moscow vs Odd BK
15:00 FC Astana vs BK Hacken
15:00 NK Serdica vs Slatina Radenci
17:00 SK Werndorf vs Usv Ragnitz
17:00 SV Baumit Peggau vs SV Union Liebenau
19:00 Hammarby vs Slavia Prague
Europe Friendlies
07 February 2020
08:00 FK Khimki vs Valmieras FK
09:30 FC Minsk vs Isloch
11:00 Chrobry Glogow vs Miedz Legnica
12:00 Silkeborg IF vs Viborg
12:00 ESMTK vs BSS Monor
13:00 Tromso vs Sogndal
13:00 AFC Eskilstuna vs Vasteras SK
13:00 Werder Bremen II vs Rot-Weiss Essen
13:00 Lillestrom vs Ullensaker/Kisa
13:00 FK Kauno Zalgiris vs Metta/LU
13:00 Aalesund vs Bodo/Glimt
13:30 ND Gorica vs NK Bravo
13:30 Dinamo Zagreb II vs Aluminij Kidricevo
14:00 Ludogorets Razgrad vs Slovan Bratislava
14:00 FK Jerv vs Notodden
14:00 Rapid Vienna II vs SV Horn
15:00 FC Copenhagen vs AGF Aarhus
15:45 Tallinna JK Legion vs Parnu JK Vaprus
15:45 JK Trans Narva vs FC Levadia Tallinn
16:00 MFK Karvina B vs FC Odra Petrkovice
16:30 Orgryte IS vs Norrby IF
17:00 Sandnes Ulf vs Egersunds
17:15 Deutschlandsberger SC vs Weinland Gamlitz
17:30 Osters IF vs IFK Varnamo
18:00 Mjällby AIF vs Kalmar FF
18:00 Skeid vs Gjelleraasen
18:00 Simmeringer SC vs SV Langenlebarn
18:30 SU Tillmitsch vs USV Fliesen Klampfer Gabersdorf
18:30 Brinkumer SV vs FC Oberneuland
19:00 IFK Norrkoping vs Valerenga
19:15 TUS Heiligenkreuz vs ASK Mochart Koflach
19:45 St Patricks Athletic vs Drogheda United
19:45 Shelbourne vs Bray Wanderers
Europe Friendlies
06 February 2020
09:00 Cherno More Varna vs Chernomorets Balchik
10:00 Radnik Bijeljina vs FK Krupa
10:00 Stal Mielec vs Stal Rzeszow
10:00 SK Brann vs Asane
10:00 FC Academica Clinceni vs AFC Progresul Spartac Bucuresti
10:00 NK Rudar Velenje vs Javor Ivanjica
11:00 FC Ingulets vs PFC Oleksandria U21
12:00 IK Brage vs Degerfors
12:45 Ljungskile SK vs Halmstad
13:00 Universitatea Cluj vs FK Liepaja
14:00 Zaglebie Sosnowiec vs FK Kolubara
14:30 Ostersunds FK vs Lyngby
15:00 Malmo FF vs Sparta Prague
15:00 Real Balompedica Linense vs Orebro SK
16:00 Vejle vs Aarhus Fremad
18:00 Sandefjord vs Grorud
18:15 Hoganas BK vs Bjuvstorps FF
18:30 FC 03 Differdange vs FC Muhlenbach
18:30 VfB Ginsheim vs TuS Marienborn
18:30 SVGO Bremen vs Bornreihe
18:30 TuS Hiltrup vs BSV Roxel
18:45 FC Baden vs FC Dietikon
19:00 DJK Arminia Klosterhardt II vs FC Sterkrade 72
19:00 FC Rohrendorf vs ASV Spratzern
Europe Friendlies
05 February 2020
08:30 FK Chernomorets Novorossiysk vs FK Tyumen
09:00 ACS Poli Timisoara vs FC Ripensia Timisoara U19
10:00 GKS Tychy 71 vs Ruch Chorzow
10:00 Sheriff Tiraspol vs FC Dinamo Auto
11:00 CSKA Moscow vs Orihuela
12:00 Widzew Lodz vs GKS Jastrzebie
12:00 Buducnost Podgorica vs FK Metalac GM
12:00 Botev Vratsa vs Litex Lovech
13:00 Slovan Liberec B vs FK MAS Taborsko
13:00 Arendal vs Vindbjart
13:30 Dinamo Zagreb II vs NK Domzale
14:00 Zrinjski Mostar vs FK Rudar Prijedor
14:00 Kecskemeti TE vs Jaszberenyi FC
14:00 AC Bellinzona vs Lugano
14:00 FC Nitra vs FK Poprad
14:00 SV Mattersburg vs SV Kapfenberg
14:30 Bytovia Bytow vs Baltyk Gdynia
15:00 Spartak Moscow vs Lokomotiv Moscow
15:00 NK Triglav Kranj vs NK Brinje Grosuplje
15:00 Cadiz B vs Vfb Lubeck
15:00 FK Riteriai vs Wigry Suwalki
16:00 SK Lisen vs SFK Vrchovina
16:00 Polonia Bytom vs BKS Sarmacja Bedzin
16:00 SK Benesov vs Viktoria Zizkov
16:00 Gyulai Termal vs Bekescsabai Elore SE II
16:30 Vendsyssel FF vs Jammerbugt
16:30 FC Brno II vs Dosta Bystrc
16:30 Frydek Mistek vs TJ Novy Jicin
17:00 FK Usti nad Labem vs Slavia Prague B
17:00 SSV Ulm 1846 vs Sportfreunde Dorfmerkingen
17:00 NK Granicar Djurdjevac vs Bjelovar
17:30 Wiener Sportclub vs ATSV Stadl-Paura
17:30 Lupo-Martini Wolfsburg vs Luneburger SK Hansa
17:30 VFB Marburg vs TSV Bicken
18:00 GAIS vs FC Trollhattan
18:00 Engers vs Rot-Weiss Koblenz
18:00 SV Heimstetten vs VFB Hallbergmoos
18:00 SC Columbia Floridsdorf vs SV Absdorf
18:00 FC Astoria Walldorf vs Arminia Ludwigshafen
18:15 Sportfreunde Baumberg vs Fortuna Cologne
18:30 ESC Geestemünde vs SV Drochtersen-Assel
Europe Friendlies
04 February 2020
12:00 FC Kalush vs Ahrobiznes Volochysk
12:00 FK Labunishta vs KF KEK-U
14:00 Stabaek vs Banik Ostrava
14:00 Arsenal Tula vs FK Pribram
14:30