BetClan Live Resultater

Live Resultater
2020-01-20
Monday

algeria
 15:00  JS Kabylie - Oran
 16:00  ASO Chlef - USM Alger
argentina
 FT  Boca Juniors 3 - 1 Athletico-PR
bahrain
 14:30  East Riffa - Manama Club
 15:00  Al-Najma - Busaiteen
 17:00  Al Riffa - Al-Hidd
brazil
 23:00  Paysandu PA - Itupiranga
burundi
 14:00  Les Lierres - Flambeau du Centre
costarica
 FT  San Carlos 3 - 2 Zeledon
cyprus
 Postp.  Paphos - Ol. Nicosia
dr_congo
 Postp.  Lubumbashi Sport - Sanga Balende
egypt
 12:30  Aswan SC - Wadi Degla
 15:00  El Gaish - Al Ittihad
 15:00  El Gaish - Al Ittihad
 Postp.  Al Ittihad - Zamalek
 Postp.  Al Ittihad - Zamalek
 Postp.  Arab Contractors - El Gaish
 Postp.  Enppi - Pyramids
 Postp.  Haras El Hodood - El Masry
 Postp.  Masr - El-Entag El-Harby
 Postp.  Misr Lel Makkasa - Aswan SC
 Postp.  Tanta - Wadi Degla
 Postp.  Zamalek - El Masry
england
 20:00  West Brom - Stoke
england
 19:45  Oxford Utd U18 - Preston U18
england
 13:00  Burnley U23 - Middlesbrough U23
 19:00  Stoke City U23 - Southampton U23
 19:00  Sunderland U23 - Huddersfield U23
 19:00  Watford U23 - Plymouth U23
 19:00  Wolves U23 - Derby U23
france
 19:55  Saint-Pryve - Monaco
ghana
 15:00  Bechem United - Eleven Wonders
greece
 14:30  Giannina - Levadiakos
india
 08:30  Punjab - Gokulam
iran
 10:30  Baderan Tehran - Rayka Babol
 10:30  Gol Reyhan Alborz - Sorkhpooshan Pakdasht
 10:30  Navad Urmia - Aluminium Arak
israel
 17:00  Hapoel Afula - Ashkelon
 17:00  Hap. Ramat Gan - MS Kafr Qasim
 17:00  Sakhnin - H. Akko
israel
 17:00  Hapoel Kfar Saba - Bnei Yehuda
 18:00  H. Beer Sheva - Hapoel Haifa
 18:15  Beitar Jerusalem - Netanya
italy
 19:45  Atalanta - Spal
italy
 20:00  Cosenza - Crotone
italy
 19:45  Piacenza - Triestina
kuwait
 14:45  Kazma SC - Al Kuwait
malta
 18:00  Valletta - Sliema
mexico
 FT  Santos Laguna 3 - 2 Club Leon
morocco
 18:00  Olympique de Safi - Wydad
holland
 19:00  Jong Ajax - Dordrecht
 19:00  Jong Utrecht - Roda
nigeria
 15:00  Jigawa Golden Stars - Rivers United
 15:00  Nasarawa - Warri Wolves
saudiarabia
 15:10  Al-Faisaly - Al-Hilal
southamerica
 FT  Brazil U23 1 - 0 Peru U23
turkey
 16:00  Balikesirspor - Adana Demirspor
turkey
 17:00  Rizespor - Genclerbirligi
world
 11:00  Seychelles - Mauritius
world
 05:30  FC Tokyo - Vegalta Sendai
 10:00  Sandhausen - Sevilla
 11:00  Krasnodar 2 - FC Hermannstadt
 12:00  Ferencvaros - Wehen
 13:00  Academica Clinceni - Kolos Kovalivka
 13:00  Din. Bucuresti - Osijek
 13:00  FC Botosani - Akhmat Grozny
 13:00  Zaglebie - Dynamo Moscow
 14:00  Dynamo Moscow - Zaglebie
 14:00  Dyn. Kyiv - Neftci Baku
 14:00  Sandhausen - Sanluqueno
 15:00  FCSB - Lokomotiv Moscow
 15:00  Lechia Gdansk - Greuther Furth
 16:00  Vardar - Hajduk Split
 16:30  Ferencvaros - CFR Cluj
 17:00  Dortmund II - RSV Meinerzhagen
world
 FT  El Salvador 0 - 1 Iceland
England Championship
Time: 20:00Dato: 2020-01-20
West Brom West BromvsStoke Stoke
Italy Serie A
Time: 19:45Dato: 2020-01-20
Atalanta AtalantavsSpal Spal
Italy Serie B
Time: 20:00Dato: 2020-01-20
Cosenza CosenzavsCrotone Crotone
Mexico Clausura
Time: 00:45Dato: 2020-01-20
Santos Laguna Santos LagunavsLeon Leon
France Cup
Time: 19:55Dato: 2020-01-20
St Pryve St Hilaire St Pryve St HilairevsMonaco Monaco
Turkey Super Lig
Time: 17:00Dato: 2020-01-20
Caykur Rizespor Caykur RizesporvsGenclerbirligi Genclerbirligi
Turkey 1 Lig
Time: 16:00Dato: 2020-01-20
Balikesirspor BalikesirsporvsAdana Demirspor Adana Demirspor
Mauritania Division 2
Time: 16:00Dato: 2020-01-20
FC Wagadou FC WagadouvsEtoile Nouakchott Etoile Nouakchott
Morocco GNF 1
Time: 18:00Dato: 2020-01-20
OC Safi OC SafivsWAC Casablanca WAC Casablanca
Egypt Division 1
Time: 12:30Dato: 2020-01-20
Aswan FC Aswan FCvsWadi Degla Wadi Degla
Cyprus Division 1
Time: 17:00Dato: 2020-01-20
Pafos FC Pafos FCvsOlympiakos Nicosia Olympiakos Nicosia
Israel Premier League
Time: 18:15Dato: 2020-01-20
Beitar Jerusalem Beitar JerusalemvsMaccabi Netanya Maccabi Netanya
Algeria Division 1
Time: 15:00Dato: 2020-01-20
JS Kabylie JS KabylievsMC Oran MC Oran
Algeria Division 1
Time: 16:00Dato: 2020-01-20
ASO Chlef ASO ChlefvsUSM Alger USM Alger
Saudi Arabia Premier League
Time: 15:10Dato: 2020-01-20
Al Faisaly Harmah Al Faisaly HarmahvsAl Hilal Riyadh Al Hilal Riyadh
Israel Leumit Liga
Time: 17:00Dato: 2020-01-20
Hapoel Afula Hapoel AfulavsHapoel Ashkelon Hapoel Ashkelon
Israel Premier League
Time: 18:00Dato: 2020-01-20
Hapoel Beer Sheva Hapoel Beer ShevavsHapoel Haifa Hapoel Haifa
Israel Premier League
Time: 17:00Dato: 2020-01-20
Hapoel Kfar Saba Hapoel Kfar SabavsBnei Yehuda Tel Aviv Bnei Yehuda Tel Aviv
Israel Leumit Liga
Time: 17:00Dato: 2020-01-20
Bnei Sakhnin Bnei SakhninvsHapoel Akko Hapoel Akko
Netherlands Eerste Divisie
Time: 19:00Dato: 2020-01-20
Ajax Reserves Ajax ReservesvsFC Dordrecht FC Dordrecht
Netherlands Eerste Divisie
Time: 19:00Dato: 2020-01-20
FC Utrecht Reserves FC Utrecht ReservesvsRoda JC Roda JC

Dette websted bruger cookies til at forbedre din brugeroplevelse. Hvis du fortsætter på dette websted, giver du dit samtykke til vores brug af cookies.