BetClan Europe Friendlies Predictions

Europe Friendlies Predictions
europe Europe Friendlies
Europe Friendlies
18/09/19
17:30 ArandinaArandina vs BurgosBurgos  
Europe Friendlies
08/09/19
12:00 Zenit St PetersburgZenit St Petersburg vs FC SochiFC Sochi  
Europe Friendlies
07/09/19
14:00 BresciaBrescia vs FrosinoneFrosinone  
15:30 Olimpik DonetskOlimpik Donetsk vs Kolos KovalivkaKolos Kovalivka  
16:00 NK KrizevciNK Krizevci vs Dinamo ZagrebDinamo Zagreb  
17:00 LecceLecce vs CosenzaCosenza  
17:00 KayserisporKayserispor vs AdanasporAdanaspor  
17:00 Onisilos SotiraOnisilos Sotira vs Anorthosis FamagustaAnorthosis Famagusta  
Europe Friendlies
06/09/19
10:00 SoroksarSoroksar vs Paksi SePaksi Se  
13:00 1860 Munich1860 Munich vs FC Wacker InnsbruckFC Wacker Innsbruck  
16:00 Aris SalonikaAris Salonika vs Olympiacos VolouOlympiacos Volou  
16:00 UdineseUdinese vs PordenonePordenone  
16:00 Veria NFCVeria NFC vs Volos NFCVolos NFC  
16:30 FC Flyeralarm AdmiraFC Flyeralarm Admira vs SKU AmstettenSKU Amstetten  
17:00 Budafoki MTEBudafoki MTE vs Budapest HonvedBudapest Honved  
17:00 SchalkeSchalke vs FC Viktoria KölnFC Viktoria Köln  
17:00 ASK MannersdorfASK Mannersdorf vs FK Austria ViennaFK Austria Vienna  
18:00 Vasas SCVasas SC vs UjpestUjpest  
19:00 Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt vs BSG Chemie LeipzigBSG Chemie Leipzig  
19:00 Virtus EntellaVirtus Entella vs GenoaGenoa  
19:00 FiorentinaFiorentina vs PerugiaPerugia  
19:30 SC VilanovenseSC Vilanovense vs AngrenseAngrense  
Europe Friendlies
05/09/19
07:30 Sektzia Nes TzionaSektzia Nes Tziona vs Hapoel HaderaHapoel Hadera  
13:00 St PoltenSt Polten vs FC Juniors OOFC Juniors OO  
15:00 FC SalzburgFC Salzburg vs SV RiedSV Ried  
15:00 WolfsburgWolfsburg vs HamburgHamburg  
16:00 RoccellaRoccella vs CrotoneCrotone  
16:00 Enosis ParalimniEnosis Paralimni vs Agia NapaAgia Napa  
16:00 Apollon SmyrnisApollon Smyrnis vs Atromitos AthinonAtromitos Athinon  
16:30 Union BerlinUnion Berlin vs ChemnitzerChemnitzer  
17:00 Nea Salamis FamagustaNea Salamis Famagusta vs PO Xylotympou 2006PO Xylotympou 2006  
17:15 Borussia MgladbachBorussia Mgladbach vs Wehen SVWehen SV  
18:00 PoblensePoblense vs MallorcaMallorca  
19:30 CD ColmenarCD Colmenar vs Real AranjuezReal Aranjuez  
19:30 CD FortunaCD Fortuna vs Trival ValderasTrival Valderas  
20:00 Bollullos CFBollullos CF vs UD PilasUD Pilas  
Europe Friendlies
04/09/19
11:00 FC SchaffhausenFC Schaffhausen vs FC ZurichFC Zurich  
15:30 Alki OroklinisAlki Oroklinis vs Omonia PsevdaOmonia Psevda  
16:00 NK OSK OtokNK OSK Otok vs Hajduk SplitHajduk Split  
17:00 FK Austria ViennaFK Austria Vienna vs Austria KlagenfurtAustria Klagenfurt  
17:30 EibarEibar vs MirandesMirandes  
19:00 AlbaAlba vs SC Vista AlegreSC Vista Alegre  
19:00 AlcorconAlcorcon vs LeganesLeganes  
19:30 UD LoretoUD Loreto vs Puebla CFPuebla CF  
20:00 Recreativo HuelvaRecreativo Huelva vs OsasunaOsasuna  
Europe Friendlies
31/08/19
09:00 CA VillalbaCA Villalba vs CD FortunaCD Fortuna  
Europe Friendlies
27/08/19
18:30 KSC MenenKSC Menen vs VK DadizeleVK Dadizele  
19:00 HeraclesHeracles vs HHC HardenbergHHC Hardenberg  
20:00 Barcelona U19Barcelona U19 vs Ajax U19Ajax U19  
Europe Friendlies
22/08/19
19:15 UD MoronUD Moron vs UD VillamartinUD Villamartin  
Europe Friendlies
21/08/19
18:00 Atletico TordesillasAtletico Tordesillas vs Valladolid BValladolid B  
20:00 RebordosaRebordosa vs AD GrijoAD Grijo  
20:30 CandalCandal vs UD LavrenseUD Lavrense  
Europe Friendlies
20/08/19
17:00 TuRU DüsseldorfTuRU Düsseldorf vs Fortuna DusseldorfFortuna Dusseldorf  
18:30 RonseRonse vs Olympique MarcquoisOlympique Marcquois  
20:00 Camas CFCamas CF vs Coria CFCoria CF  
Europe Friendlies
18/08/19
18:00 Unionistas de Salamanca CFUnionistas de Salamanca CF vs MeridaMerida  
18:00 Valencia BValencia B vs GimnasticGimnastic  
Europe Friendlies
17/08/19
10:00 AmorebietaAmorebieta vs Real Unión IrúnReal Unión Irún  
13:30 Koninklijke HFCKoninklijke HFC vs Rijnsburgse BoysRijnsburgse Boys  
13:30 SDC PuttenSDC Putten vs De TreffersDe Treffers  
17:00 Asteras TripolisAsteras Tripolis vs PanetolikosPanetolikos  
17:00 Sporting Gijon BSporting Gijon B vs Osasuna BOsasuna B  
17:00 Pafos FCPafos FC vs Anorthosis FamagustaAnorthosis Famagusta  
18:00 Real MurciaReal Murcia vs Villarreal BVillarreal B  
18:00 BarakaldoBarakaldo vs Athletic Bilbao BAthletic Bilbao B  
18:00 UD LogronesUD Logrones vs EjeaEjea  
18:00 Rayo MajadahondaRayo Majadahonda vs UD San Sebastian ReyesUD San Sebastian Reyes  
18:30 PanathinaikosPanathinaikos vs XanthiXanthi  
18:45 Recreativo HuelvaRecreativo Huelva vs Real Betis BReal Betis B  
Europe Friendlies
16/08/19
17:00 AEL LimassolAEL Limassol vs Omonia NicosiaOmonia Nicosia  
18:00 Real Unión IrúnReal Unión Irún vs Lagun OnakLagun Onak  
18:00 Wegberg-BeeckWegberg-Beeck vs Alemannia AachenAlemannia Aachen  
18:30 Sevilla AtleticoSevilla Atletico vs CordobaCordoba  
19:00 ArcosArcos vs AD San JoseAD San Jose  
Europe Friendlies
15/08/19
09:00 Flat Earth FCFlat Earth FC vs SAD Villaverde San AndresSAD Villaverde San Andres  
09:00 Alcobendas SportAlcobendas Sport vs CD Guadalajara S.A.D.CD Guadalajara S.A.D.  
11:00 CD VeraCD Vera vs UD IcodenseUD Icodense  
15:00 KFC Mandel UnitedKFC Mandel United vs HSV HoekHSV Hoek  
18:00 CE EuropaCE Europa vs PratPrat  
19:00 CalamonteCalamonte vs Atletico OnubenseAtletico Onubense  
19:00 AguilasAguilas vs CF Lorca DeportivaCF Lorca Deportiva  
19:30 AD ParlaAD Parla vs Rayo MajadahondaRayo Majadahonda  
Europe Friendlies
14/08/19
08:00 Las RozasLas Rozas vs Union AdarveUnion Adarve  
17:00 Anagennisi FC DeryneiaAnagennisi FC Deryneia vs Anorthosis FamagustaAnorthosis Famagusta  
17:00 FC TirsenseFC Tirsense vs AD FafeAD Fafe  
17:30 Ethnikos AchnaEthnikos Achna vs Nea Salamis FamagustaNea Salamis Famagusta  
18:00 FC CartagenaFC Cartagena vs HerculesHercules  
18:00 UCAM Murcia CFUCAM Murcia CF vs Valencia BValencia B  
18:00 Real Sociedad BReal Sociedad B vs UD LogronesUD Logrones  
18:30 UP LangreoUP Langreo vs CaudalCaudal  
19:00 LaredoLaredo vs BarakaldoBarakaldo  
19:00 Real AvilaReal Avila vs Unionistas de Salamanca CFUnionistas de Salamanca CF  
19:00 Cultural LeonesaCultural Leonesa vs Real Madrid BReal Madrid B  
19:00 CE LHospitaletCE LHospitalet vs UE CornellaUE Cornella  
19:00 Ourense CFOurense CF vs CoruxoCoruxo  
19:00 DAV Santa AnaDAV Santa Ana vs Fepe Getafe IIIFepe Getafe III  
19:30 Zamora CFZamora CF vs Salamanca CF UDSSalamanca CF UDS  
19:30 CF TalaveraCF Talavera vs UD San Sebastian ReyesUD San Sebastian Reyes  
20:00 CD RinconCD Rincon vs Velez CFVelez CF  
20:00 CD BadajozCD Badajoz vs Recreativo HuelvaRecreativo Huelva  
Europe Friendlies
13/08/19
15:30 AZ Picerno ASDAZ Picerno ASD vs Virtus CasaranoVirtus Casarano  
16:00 PO Xylotympou 2006PO Xylotympou 2006 vs Ermis AradippouErmis Aradippou  
Europe Friendlies
12/08/19
16:30 Lichtenberg 47Lichtenberg 47 vs Union BerlinUnion Berlin  
16:45 Apollon LarisasApollon Larisas vs Volos NFCVolos NFC  
Europe Friendlies
11/08/19
10:00 Trival ValderasTrival Valderas vs MostolesMostoles  
10:00 Marbella FCMarbella FC vs MelillaMelilla  
16:30 Pelister BitolaPelister Bitola vs Tikves KavadarciTikves Kavadarci  
17:00 SCU TorreenseSCU Torreense vs Clube Oriental LisboaClube Oriental Lisboa  
17:00 LouresLoures vs Lusitano GC EvoraLusitano GC Evora  
17:30 XanthiXanthi vs LarissaLarissa  
18:00 UD IbizaUD Ibiza vs CD CastellonCD Castellon  
18:00 CFI AlicanteCFI Alicante vs CF IntercityCF Intercity  
18:30 UE SantsUE Sants vs CE EuropaCE Europa  
20:00 FiorentinaFiorentina vs GalatasarayGalatasaray  
Europe Friendlies
10/08/19
09:00 CD Guadalajara S.A.D.CD Guadalajara S.A.D. vs TorrejonTorrejon  
09:00 IslochIsloch vs FC NFK MinskFC NFK Minsk  
09:30 Rayo Vallecano BRayo Vallecano B vs SAD Villaverde San AndresSAD Villaverde San Andres  
10:00 Sporting Gijon BSporting Gijon B vs Marino de LuancoMarino de Luanco  
11:00 Sporting GijonSporting Gijon vs CD AlavesCD Alaves  
12:30 SacavenenseSacavenense vs SCU TorreenseSCU Torreense  
17:00 SassuoloSassuolo vs AlessandriaAlessandria  
17:00 AON ArtakiAON Artaki vs PantriadikosPantriadikos  
18:00 BesiktasBesiktas vs PanathinaikosPanathinaikos  
18:00 AlcorconAlcorcon vs FuenlabradaFuenlabrada  
18:00 TudelanoTudelano vs Real ZaragozaReal Zaragoza  
18:00 AmorebietaAmorebieta vs LeioaLeioa  
18:00 UD LogronesUD Logrones vs Racing SantanderRacing Santander  
18:00 UD Rayo IbenseUD Rayo Ibense vs EldenseEldense  
18:00 Zamora CFZamora CF vs Cultural LeonesaCultural Leonesa  
18:00 NumanciaNumancia vs BurgosBurgos  
18:00 Cristo AtleticoCristo Atletico vs Unionistas de Salamanca CFUnionistas de Salamanca CF  
18:00 HNK SibenikHNK Sibenik vs NK DugopoljeNK Dugopolje  
18:00 OrihuelaOrihuela vs Seleccion AFESeleccion AFE  
18:00 CF IntercityCF Intercity vs Universidad AlicanteUniversidad Alicante  
18:30 Real OviedoReal Oviedo vs CD AlavesCD Alaves  
18:30 AlvercaAlverca vs Benfica U23Benfica U23  
19:00 CadizCadiz vs MalagaMalaga  
19:00 Salamanca CF UDSSalamanca CF UDS vs CD BadajozCD Badajoz  
19:00 GironaGirona vs HuescaHuesca  
19:00 Velez CFVelez CF vs Real JaenReal Jaen  
19:00 LeganesLeganes vs AlbaceteAlbacete  
19:00 GuijueloGuijuelo vs Las RozasLas Rozas  
19:00 ED MoratalazED Moratalaz vs DAV Santa AnaDAV Santa Ana  
19:00 LanzaroteLanzarote vs Las PalmasLas Palmas  
19:00 Huercal Overa CFHuercal Overa CF vs Almeria BAlmeria B  
19:00 CD TaranconCD Tarancon vs RSD AlcalaRSD Alcala  
19:30 CF TalaveraCF Talavera vs Rayo MajadahondaRayo Majadahonda  
19:45 Atletico de PintoAtletico de Pinto vs AD ParlaAD Parla  
20:00 Atletico SanluquenoAtletico Sanluqueno vs Real Betis BReal Betis B  
20:00 Deportivo La CorunaDeportivo La Coruna vs Real BetisReal Betis  
20:00 ExtremaduraExtremadura vs SevillaSevilla  
20:30 CordobaCordoba vs Rayo VallecanoRayo Vallecano  
21:00 TenerifeTenerife vs Real Madrid CastillaReal Madrid Castilla  
Europe Friendlies
09/08/19
09:00 Foresta SuceavaForesta Suceava vs Aerostar BacauAerostar Bacau  
16:00 Wisla PlockWisla Plock vs Pafos FCPafos FC  
16:30 Asteras VarisAsteras Varis vs Ethnikos PiraeusEthnikos Piraeus  
17:00 NK Mladost PetrinjaNK Mladost Petrinja vs Dinamo Zagreb IIDinamo Zagreb II  
18:00 SV SchwechatSV Schwechat vs FC StadlauFC Stadlau  
18:00 GenclerbirligiGenclerbirligi vs AnkaragucuAnkaragucu  
18:00 Red Star PenzingRed Star Penzing vs First Vienna FC 1894First Vienna FC 1894  
18:30 MelillaMelilla vs Cadiz BCadiz B  
19:00 Tenerife CTenerife C vs Las ZocasLas Zocas  
19:00 GimnasticGimnastic vs GironaGirona  
19:30 Castilleja CFCastilleja CF vs Camino Viejo CFCamino Viejo CF  
19:30 CabecenseCabecense vs CA AntonianoCA Antoniano  
19:30 LugoLugo vs PonferradinaPonferradina  
19:30 Puente GenilPuente Genil vs Atletico Mancha RealAtletico Mancha Real  
19:30 Trebujena CFTrebujena CF vs Racing PortuenseRacing Portuense  
20:00 IbarraIbarra vs Atletico TacoronteAtletico Tacoronte  
Europe Friendlies
08/08/19
15:00 VSG AltglienickeVSG Altglienicke vs Eintracht BraunschweigEintracht Braunschweig  
17:00 XanthiXanthi vs Volos NFCVolos NFC  
17:00 EsteEste vs CittadellaCittadella  
17:15 ASV 13 ViennaASV 13 Vienna vs FCJ Alt OttakringFCJ Alt Ottakring  
18:00 Jugendsport WenauJugendsport Wenau vs Borussia FreialdenhovenBorussia Freialdenhoven  
18:00 Seleccion AFESeleccion AFE vs At. PulpilenoAt. Pulpileno  
18:00 SV WolfsbergSV Wolfsberg vs NK RaceNK Race  
18:30 UE OlotUE Olot vs HuescaHuesca  
19:00 MirandesMirandes vs Athletic BilbaoAthletic Bilbao  
19:00 Leca FCLeca FC vs FC Da FozFC Da Foz  
19:30 AlondrasAlondras vs CoruxoCoruxo  
19:45 Reggio Audace FCReggio Audace FC vs GenoaGenoa  
19:45 LebrijanaLebrijana vs Sevilla AtleticoSevilla Atletico  
20:00 UD Zafra AtleticoUD Zafra Atletico vs AD LlerenenseAD Llerenense  
20:30 AD AnazaAD Anaza vs Atletico Union GuimarAtletico Union Guimar  
Europe Friendlies
07/08/19
09:00 HNK GoricaHNK Gorica vs NK SesveteNK Sesvete  
09:00 UD IbizaUD Ibiza vs Villarreal BVillarreal B  
10:30 GondomarGondomar vs Sao MartinhoSao Martinho  
16:00 GianninaGiannina vs LarissaLarissa  
16:00 BolusporBoluspor vs AdanasporAdanaspor  
16:00 Pelister BitolaPelister Bitola vs FK BelasicaFK Belasica  
16:00 NK Omladinac VranjicNK Omladinac Vranjic vs NK UskokNK Uskok  
16:30 Sportunion MauerSportunion Mauer vs Rapid OberlaaRapid Oberlaa  
16:30 AC FeralpisaloAC Feralpisalo vs Ciliverghe MazzanoCiliverghe Mazzano  
17:00 BeneventoBenevento vs ASD Castrovillari CalcioASD Castrovillari Calcio  
17:00 Doxa KatokopiasDoxa Katokopias vs AEL LimassolAEL Limassol  
17:00 Asteras TripolisAsteras Tripolis vs PanachaikiPanachaiki  
17:30 Slovan HACSlovan HAC vs SC Columbia FloridsdorfSC Columbia Floridsdorf  
17:30 SR Fach-DonaufeldSR Fach-Donaufeld vs PHH Fortuna 05PHH Fortuna 05  
17:30 MenemensporMenemenspor vs KarsiyakaKarsiyaka  
17:30 LuckoLucko vs NK Lokomotiva ZagrebNK Lokomotiva Zagreb  
17:30 Hertha ZehlendorfHertha Zehlendorf vs Hertha Berlin IIHertha Berlin II  
18:00 BarakaldoBarakaldo vs Sporting Gijon BSporting Gijon B  
18:00 CD BarcoCD Barco vs PonferradinaPonferradina  
18:00 ElcheElche vs LevanteLevante  
18:00 RAA LouvieroiseRAA Louvieroise vs RCS BrainoisRCS Brainois  
18:00 UFC FehringUFC Fehring vs SU StradenSU Straden  
18:00 Bergerac PerigordBergerac Perigord vs CognacCognac  
18:00 SV Gerasdorf StammersdorfSV Gerasdorf Stammersdorf vs FC BisambergFC Bisamberg  
18:30 AC MarinhenseAC Marinhense vs AlvercaAlverca  
18:30 La NuciaLa Nucia vs VillarrealVillarreal  
18:30 Salamanca CF UDSSalamanca CF UDS vs OviedoOviedo  
18:30 Dessel SportDessel Sport vs KFC DuffelKFC Duffel  
18:30 FenerbahceFenerbahce vs CagliariCagliari  
18:30 CF Lorca DeportivaCF Lorca Deportiva vs UCAM Murcia CFUCAM Murcia CF  
18:30 UE LlagosteraUE Llagostera vs SabadellSabadell  
18:30 Real Sociedad BReal Sociedad B vs Osasuna BOsasuna B  
18:30 EC GranollersEC Granollers vs CE EuropaCE Europa  
19:00 Valencia BValencia B vs CD CastellonCD Castellon  
19:00 CD CalahorraCD Calahorra vs BurgosBurgos  
19:00 VizelaVizela vs Beira MarBeira Mar  
19:00 Gimnastica SegovianaGimnastica Segoviana vs Valladolid BValladolid B  
19:00 RSD AlcalaRSD Alcala vs FuenlabradaFuenlabrada  
19:00 Caldas SCCaldas SC vs LouresLoures  
19:00 PratPrat vs UE CastelldefelsUE Castelldefels  
19:00 OrihuelaOrihuela vs Real MurciaReal Murcia  
19:00 UD Fuente de CantosUD Fuente de Cantos vs CP Gran MaestreCP Gran Maestre  
19:00 Villaverde Boetticher CFVillaverde Boetticher CF vs Leganes BLeganes B  
19:00 Atletico AstorgaAtletico Astorga vs Cultural LeonesaCultural Leonesa  
19:00 Villarrubia CFVillarrubia CF vs ConquenseConquense  
19:30 SpeziaSpezia vs SampdoriaSampdoria  
19:30 EldenseEldense vs FB RedovanFB Redovan  
19:30 Xerez Deportivo FCXerez Deportivo FC vs San Fernando CDSan Fernando CD  
19:30 YeclanoYeclano vs HerculesHercules  
20:00 CD San Roque de LepeCD San Roque de Lepe vs Recreativo HuelvaRecreativo Huelva  
20:00 FC InfestaFC Infesta vs SalgueirosSalgueiros  
20:00 AlcorconAlcorcon vs Real Madrid BReal Madrid B  
20:30 Real BetisReal Betis vs Las PalmasLas Palmas  
Europe Friendlies
06/08/19
10:30 Clube Oriental LisboaClube Oriental Lisboa vs Casa PiaCasa Pia  
16:30 TrapaniTrapani vs Virtus VeronaVirtus Verona  
16:30 NK Medimurje CakovecNK Medimurje Cakovec vs NK VarteksNK Varteks  
17:30 AltayAltay vs AltinorduAltinordu  
17:30 First Vienna FC 1894First Vienna FC 1894 vs Admira Wacker Modling IIAdmira Wacker Modling II  
17:30 LeioaLeioa vs SD DeustoSD Deusto  
18:00 Lusitania LourosaLusitania Lourosa vs CD AvesCD Aves  
18:00 Espanyol BEspanyol B vs GimnasticGimnastic  
18:00 Phonix SCPhonix SC vs Tgd Essen-WestTgd Essen-West  
18:00 SV WurmlaSV Wurmla vs SV DonauSV Donau  
18:30 SV EsslingSV Essling vs Nussdorfer ACNussdorfer AC  
18:30 AD AnazaAD Anaza vs CD Santa UrsulaCD Santa Ursula  
19:00 Celta VigoCelta Vigo vs TenerifeTenerife  
19:00 KatwijkKatwijk vs RKCRKC  
19:30 Alhaurin TorreAlhaurin Torre vs CD El PaloCD El Palo  
19:30 Xerez CDXerez CD vs Atletico SanluquenoAtletico Sanluqueno  
19:30 Camas CFCamas CF vs La Palma CFLa Palma CF  
19:30 CabecenseCabecense vs CD UtreraCD Utrera  
19:30 Leca FCLeca FC vs Gil VicenteGil Vicente  
Europe Friendlies
05/08/19
19:30 AscoliAscoli vs FrosinoneFrosinone  
Europe Friendlies
04/08/19
11:00 AD SanjoanenseAD Sanjoanense vs Benfica U23Benfica U23  
14:00 FredrikstadFredrikstad vs Orn HortenOrn Horten  
16:00 BesiktasBesiktas vs BresciaBrescia  
16:00 De GraafschapDe Graafschap vs OsasunaOsasuna  
17:00 SpalSpal vs VeronaVerona  
17:00 Esperanca LagosEsperanca Lagos vs Louletano DCLouletano DC  
17:00 OMV GanserndorfOMV Ganserndorf vs SV HirschstettenSV Hirschstetten  
18:30 Marbella FCMarbella FC vs AlmeriaAlmeria  
18:30 UD Santa MartaUD Santa Marta vs Salamanca CF UDSSalamanca CF UDS  
19:00 Las PalmasLas Palmas vs GranadaGranada  
19:00 Racing SantanderRacing Santander vs Athletic BilbaoAthletic Bilbao  
19:00 HuescaHuesca vs CD CastellonCD Castellon  
Europe Friendlies
03/08/19
08:00 Foresta SuceavaForesta Suceava vs FC Botosani IIFC Botosani II  
08:30 Villarreal BVillarreal B vs Levante BLevante B  
09:00 Union Viera CFUnion Viera CF vs Arucas CFArucas CF  
09:15 BenesovBenesov vs Slavia Prague BSlavia Prague B  
09:30 Entente SSGEntente SSG vs CreteilCreteil  
10:00 VizelaVizela vs Merelinense FCMerelinense FC  
10:00 Orleta Radzyn PodlaskiOrleta Radzyn Podlaski vs KS Wisla PulawyKS Wisla Pulawy  
10:00 Oviedo BOviedo B vs UP LangreoUP Langreo  
10:00 HNK SegestaHNK Segesta vs BjelovarBjelovar  
10:30 AC MarinhenseAC Marinhense vs Real SC MassamaReal SC Massama  
10:30 TrofenseTrofense vs CD Aves U23CD Aves U23  
10:30 Real Sociedad BReal Sociedad B vs Real UniónReal Unión  
11:00 SU SintrenseSU Sintrense vs Estoril U23Estoril U23  
13:30 FC DordrechtFC Dordrecht vs Norwich U23Norwich U23  
13:30 Go Ahead EaglesGo Ahead Eagles vs KonyasporKonyaspor  
13:30 Rijnsburgse BoysRijnsburgse Boys vs TelstarTelstar  
15:30 BadalonaBadalona vs VilafrancaVilafranca  
16:00 Sporting Gijon BSporting Gijon B vs Zamora CFZamora CF  
16:00 Agia NapaAgia Napa vs Anorthosis FamagustaAnorthosis Famagusta  
16:30 FC Struga Trim & LumFC Struga Trim & Lum vs Pelister BitolaPelister Bitola  
17:00 Asteras TripolisAsteras Tripolis vs PanioniosPanionios  
17:00 Bergerac PerigordBergerac Perigord vs Bordeaux IIBordeaux II  
17:00 FC Porto BFC Porto B vs Celta de Vigo BCelta de Vigo B  
17:00 Senglea AthleticSenglea Athletic vs BirkirkaraBirkirkara  
17:00 CremoneseCremonese vs US Folgore CarateseUS Folgore Caratese  
17:00 ScandicciScandicci vs PistoiesePistoiese  
17:00 NEC NijmegenNEC Nijmegen vs OsasunaOsasuna  
17:00 NK Medimurje CakovecNK Medimurje Cakovec vs NK Dugo SeloNK Dugo Selo  
17:30 Arenas Club de GetxoArenas Club de Getxo vs BarakaldoBarakaldo  
17:30 CD AlavesCD Alaves vs Racing SantanderRacing Santander  
17:30 CittadellaCittadella vs PordenonePordenone  
17:30 VeneziaVenezia vs EmpoliEmpoli  
18:00 ElcheElche vs AlbaceteAlbacete  
18:00 OrihuelaOrihuela vs UCAM Murcia CFUCAM Murcia CF  
18:00 NumanciaNumancia vs UD LogronesUD Logrones  
18:00 MirandesMirandes vs BurgosBurgos  
18:00 BecerrilBecerril vs Unionistas de Salamanca CFUnionistas de Salamanca CF  
18:00 Deportivo La CorunaDeportivo La Coruna vs PonferradinaPonferradina  
18:00 LugoLugo vs Real Madrid CastillaReal Madrid Castilla  
19:00 AlhaurinoAlhaurino vs Juventud Torremolinos CFJuventud Torremolinos CF  
19:00 CD BadajozCD Badajoz vs ExtremaduraExtremadura  
19:00 NK Osijek IINK Osijek II vs NK Dubrava ZagrebNK Dubrava Zagreb  
19:00 CD El EjidoCD El Ejido vs Almeria BAlmeria B  
19:00 GalatasarayGalatasaray vs PanathinaikosPanathinaikos  
19:00 Silla CFSilla CF vs AlcoyanoAlcoyano  
19:00 FC CartagenaFC Cartagena vs Atletico BalearesAtletico Baleares  
19:00 EldenseEldense vs CF IntercityCF Intercity  
19:15 Pozuelo AlarconPozuelo Alarcon vs CD Guadalajara S.A.D.CD Guadalajara S.A.D.  
19:30 Xerez CDXerez CD vs Recreativo HuelvaRecreativo Huelva  
19:30 GironaGirona vs MontpellierMontpellier  
19:30 GimnasticGimnastic vs Real ZaragozaReal Zaragoza  
19:30 Lincoln Red Imps FCLincoln Red Imps FC vs AD CeutaAD Ceuta  
20:00 ArcosArcos vs Xerez Deportivo FCXerez Deportivo FC  
20:00 LivornoLivorno vs FiorentinaFiorentina  
20:00 Beira MarBeira Mar vs UD LeiriaUD Leiria  
20:00 Rayo VallecanoRayo Vallecano vs AlcorconAlcorcon  
21:00 Felgueiras 1932Felgueiras 1932 vs Guimaraes BGuimaraes B  
Europe Friendlies
02/08/19
10:00 AmaranteAmarante vs VizelaVizela  
13:00 SchalkeSchalke vs AlanyasporAlanyaspor  
13:00 FC Utrecht ReservesFC Utrecht Reserves vs Top OssTop Oss  
14:00 BolusporBoluspor vs Adana DemirsporAdana Demirspor  
16:00 XanthiXanthi vs Olympiakos NicosiaOlympiakos Nicosia  
16:00 Afjet AfyonsporAfjet Afyonspor vs BalikesirsporBalikesirspor  
17:00 BesiktasBesiktas vs UdineseUdinese  
17:00 Enosis ParalimniEnosis Paralimni vs Doxa KatokopiasDoxa Katokopias  
17:00 NK OSK OtokNK OSK Otok vs NK JunakNK Junak  
17:00 FK Jedinstvo GradiskaFK Jedinstvo Gradiska vs FK TekstilacFK Tekstilac  
17:30 Las PalmasLas Palmas vs AlmeriaAlmeria  
18:00 PortugaletePortugalete vs LeioaLeioa  
18:00 Roda JCRoda JC vs FC EindhovenFC Eindhoven  
18:00 Rot Weiss AhlenRot Weiss Ahlen vs Cronenberger SCCronenberger SC  
18:00 Cambuur LeeuwardenCambuur Leeuwarden vs FC VolendamFC Volendam  
18:00 SV Gossendorf JazSV Gossendorf Jaz vs USV GnasUSV Gnas  
18:00 SV StrassSV Strass vs SV HinterbergSV Hinterberg  
18:00 CD Alaves BCD Alaves B vs AmorebietaAmorebieta  
18:00 St Polten IISt Polten II vs SC RabensteinSC Rabenstein  
18:00 StegersbachStegersbach vs TUS Bad WaltersdorfTUS Bad Waltersdorf  
18:30 CD EbroCD Ebro vs SD TarazonaSD Tarazona  
18:30 ElcheElche vs UD IbizaUD Ibiza  
18:45 ES BlanquefortES Blanquefort vs FCE Merignac ArlacFCE Merignac Arlac  
19:00 CA AntonianoCA Antoniano vs Sevilla AtleticoSevilla Atletico  
19:00 FC Den BoschFC Den Bosch vs ExcelsiorExcelsior  
19:00 GetafeGetafe vs CrotoneCrotone  
19:30 Atletico SanluquenoAtletico Sanluqueno vs CadizCadiz  
19:30 CD BullenseCD Bullense vs Real MurciaReal Murcia  
20:00 UD TamaraceiteUD Tamaraceite vs Las Palmas CLas Palmas C  
20:00 CD BezanaCD Bezana vs BarredaBarreda  
20:00 RB LinenseRB Linense vs Europa FCEuropa FC  
Europe Friendlies
01/08/19
07:00 Hakoah Amidar Ramat GanHakoah Amidar Ramat Gan vs Hapoel MarmorekHapoel Marmorek  
09:00 SR BrasovSR Brasov vs CS AfumatiCS Afumati  
10:00 Vitoria Setubal U23Vitoria Setubal U23 vs LouresLoures  
16:00 FK Kozuf GevgelijaFK Kozuf Gevgelija vs FK Kit-Go PehcevoFK Kit-Go Pehcevo  
16:00 CSM Politehnica IasiCSM Politehnica Iasi vs AS Stiinta MiroslavaAS Stiinta Miroslava  
16:30 DenizlisporDenizlispor vs GoztepeGoztepe  
16:30 AlessandriaAlessandria vs BorgosesiaBorgosesia  
17:00 PotenzaPotenza vs Grumentum ValdagriGrumentum Valdagri  
18:00 FK TEK SlogaFK TEK Sloga vs FK BacevacFK Bacevac  
18:30 MalagaMalaga vs MallorcaMallorca  
18:30 1. FC Mönchengladbach1. FC Mönchengladbach vs DJK DilkrathDJK Dilkrath  
18:30 River EbroRiver Ebro vs Pena SportPena Sport  
19:00 HuescaHuesca vs LevanteLevante  
19:00 SV Rot-Weiss MulheimSV Rot-Weiss Mulheim vs FSV KettwigFSV Kettwig  
19:30 NumanciaNumancia vs Athletic BilbaoAthletic Bilbao  
19:30 Castilleja CFCastilleja CF vs CD UtreraCD Utrera  
19:30 CabecenseCabecense vs LebrijanaLebrijana  
19:30 GubbioGubbio vs TernanaTernana  
Europe Friendlies
31/07/19
08:30 LeganesLeganes vs AlcorconAlcorcon  
09:00 Leganes BLeganes B vs ToledoToledo  
09:30 Pasaia KEPasaia KE vs CD VitoriaCD Vitoria  
10:00 AmorebietaAmorebieta vs Cultural de DurangoCultural de Durango  
10:00 Braga U23Braga U23 vs Sao MartinhoSao Martinho  
10:00 Beira MarBeira Mar vs Lusitania LourosaLusitania Lourosa  
10:30 AroucaArouca vs SC EspinhoSC Espinho  
10:30 Chaves BChaves B vs Guimaraes BGuimaraes B  
10:30 AD SanjoanenseAD Sanjoanense vs Braga BBraga B  
13:00 Malmo FF U19Malmo FF U19 vs Brondby U19Brondby U19  
14:00 AnderlechtAnderlecht vs Fortuna DusseldorfFortuna Dusseldorf  
15:30 GiresunsporGiresunspor vs Karakopru BelediyesporKarakopru Belediyespor  
16:00 Altay SK IzmirAltay SK Izmir vs BursasporBursaspor  
16:00 BeneventoBenevento vs CittadellaCittadella  
16:00 Virtus EntellaVirtus Entella vs ASD San Luigi CalcioASD San Luigi Calcio  
16:00 VeneziaVenezia vs Cjarlins MuzaneCjarlins Muzane  
16:00 US PergoletteseUS Pergolettese vs Pro SestoPro Sesto  
16:00 Panathinaikos U19Panathinaikos U19 vs AEK Athens U19AEK Athens U19  
16:30 SangiusteseSangiustese vs Virtus CasaranoVirtus Casarano  
16:30 Pelister BitolaPelister Bitola vs FK PobedaFK Pobeda  
17:30 FC StadlauFC Stadlau vs Favoritner ACFavoritner AC  
17:30 FCJ Alt OttakringFCJ Alt Ottakring vs A XIII Auhof CenterA XIII Auhof Center  
17:30 Chaves BChaves B vs GondomarGondomar  
17:30 Gersthofer SVGersthofer SV vs SV DonauSV Donau  
17:30 FK GostivarFK Gostivar vs KF Shkupi SkopjeKF Shkupi Skopje  
17:30 Trelissac FCTrelissac FC vs Bordeaux IIBordeaux II  
17:30 NK ZagoraNK Zagora vs HNK SibenikHNK Sibenik  
18:00 AD FafeAD Fafe vs MerelinenseMerelinense  
18:00 Amarante FCAmarante FC vs Famalicao U23Famalicao U23  
18:00 Usv EichgrabenUsv Eichgraben vs Post SVPost SV  
18:00 OrihuelaOrihuela vs FC CartagenaFC Cartagena  
18:00 GetafeGetafe vs AlbaceteAlbacete  
18:00 KSV SiemensKSV Siemens vs SV SchwechatSV Schwechat  
18:00 SVU KapfensteinSVU Kapfenstein vs SV MuhlgrabenSV Muhlgraben  
18:00 Seleccion AFESeleccion AFE vs CF IntercityCF Intercity  
18:00 Stade BordelaisStade Bordelais vs CognacCognac  
18:00 BurgosBurgos vs Real Burgos CFReal Burgos CF  
18:30 AEK AthensAEK Athens vs Istanbul BasaksehirIstanbul Basaksehir  
18:30 Celta de Vigo BCelta de Vigo B vs Ourense CFOurense CF  
18:30 LugoLugo vs OviedoOviedo  
18:30 SC Union NettetalSC Union Nettetal vs FC HurthFC Hurth  
18:30 Balmaseda FCBalmaseda FC vs LeioaLeioa  
18:30 Atletico Madrid BAtletico Madrid B vs Valladolid BValladolid B  
18:30 KLSK LonderzeelKLSK Londerzeel vs RWD MolenbeekRWD Molenbeek  
18:30 TECTEC vs Jong NECJong NEC  
18:30 FC MonheimFC Monheim vs SV SchlebuschSV Schlebusch  
18:30 Villaverde Boetticher CFVillaverde Boetticher CF vs CD TorrijosCD Torrijos  
18:45 CacerenoCacereno vs CD BadajozCD Badajoz  
19:00 VareaVarea vs Haro DeportivoHaro Deportivo  
19:00 CadizCadiz vs Las PalmasLas Palmas  
19:00 UD Santa MartaUD Santa Marta vs GuijueloGuijuelo  
19:00 CE LHospitaletCE LHospitalet vs SabadellSabadell  
19:00 TeruelTeruel vs CD CastellonCD Castellon  
19:00 TienenTienen vs KSK HeistKSK Heist  
19:00 CA AntonianoCA Antoniano vs Europa FCEuropa FC  
19:15 PratPrat vs Espanyol BEspanyol B  
19:30 CalamonteCalamonte vs VillanovenseVillanovense  
19:30 UD AlziraUD Alzira vs Valencia BValencia B  
19:30 UD Petrelense CFUD Petrelense CF vs EldenseEldense  
19:30 Trival ValderasTrival Valderas vs IllescasIllescas  
19:30 TropezonTropezon vs BarredaBarreda  
19:45 Don BenitoDon Benito vs ExtremaduraExtremadura  
20:00 CD El PaloCD El Palo vs Atletico MalaguenoAtletico Malagueno  
20:00 CD MiajadasCD Miajadas vs MeridaMerida  
20:15 SacavenenseSacavenense vs SU SintrenseSU Sintrense  
Europe Friendlies
30/07/19
09:30 AzuquecaAzuqueca vs Alcorcon BAlcorcon B  
10:00 Maia LidadorMaia Lidador vs VizelaVizela  
10:00 Athletic Bilbao BAthletic Bilbao B vs Arenas Club de GetxoArenas Club de Getxo  
10:30 SU SintrenseSU Sintrense vs Vitoria Setubal U23Vitoria Setubal U23  
11:00 Erzurum BBErzurum BB vs Adana DemirsporAdana Demirspor  
12:00 SamsunsporSamsunspor vs BayrampasaBayrampasa  
15:00 MenemensporMenemenspor vs BalikesirsporBalikesirspor  
15:30 GiresunsporGiresunspor vs ElazigsporElazigspor  
16:00 XanthiXanthi vs Nea Salamis FamagustaNea Salamis Famagusta  
16:00 Aerostar BacauAerostar Bacau vs Acs Bucovina RadautiAcs Bucovina Radauti  
16:00 CosenzaCosenza vs MonopoliMonopoli  
16:30 Juve StabiaJuve Stabia vs CampobassoCampobasso  
16:30 MonzaMonza vs FrosinoneFrosinone  
16:30 Wisla SandomierzWisla Sandomierz vs Bnei Yehuda Tel AvivBnei Yehuda Tel Aviv  
16:30 Merelinense FCMerelinense FC vs Moreirense FCMoreirense FC  
17:00 NæsbyNæsby vs DalumDalum  
17:00 Radnicki NisRadnicki Nis vs FK Radnik SurdulicaFK Radnik Surdulica  
17:00 KV Mechelen ReservesKV Mechelen Reserves vs Lille U21Lille U21  
18:00 De TreffersDe Treffers vs NEC NijmegenNEC Nijmegen  
18:00 NantesNantes vs Sporting GijonSporting Gijon  
18:00 MalagaMalaga vs CordobaCordoba  
18:00 Simmeringer SCSimmeringer SC vs SR DonaufeldSR Donaufeld  
18:00 GleinstattenGleinstatten vs SV WildonSV Wildon  
18:00 Sint-NiklaasSint-Niklaas vs LokerenLokeren  
18:00 GrosskleinGrossklein vs GAK 1902 IIGAK 1902 II  
18:00 SC HerzogenburgSC Herzogenburg vs SC RetzSC Retz  
18:00 SU RebenlandSU Rebenland vs AC Linden LeibnitzAC Linden Leibnitz  
18:00 ASWHASWH vs FC DordrechtFC Dordrecht  
18:00 FuenlabradaFuenlabrada vs CD RodaCD Roda  
18:00 TorhoutTorhout vs FC GullegemFC Gullegem  
18:00 SC Kalsdorf IISC Kalsdorf II vs FC GratkornFC Gratkorn  
18:15 GASV Polfing-BrunnGASV Polfing-Brunn vs USV RB HofUSV RB Hof  
18:30 SV SchermbeckSV Schermbeck vs KleveKleve  
18:30 IFK HaningeIFK Haninge vs Hanvikens SKHanvikens SK  
18:30 TelstarTelstar vs KatwijkKatwijk  
18:30 Korneuburg Asc MarathonKorneuburg Asc Marathon vs HaitzendorfHaitzendorf  
18:30 TSV MeerbuschTSV Meerbusch vs SV SonsbeckSV Sonsbeck  
18:30 De GraafschapDe Graafschap vs FC LiendenFC Lienden  
18:30 E.I. San MartinE.I. San Martin vs UP LangreoUP Langreo  
18:30 VfB HülsVfB Hüls vs BW Westfalia LangenbochumBW Westfalia Langenbochum  
18:30 ASK MannersdorfASK Mannersdorf vs SV WienerbergSV Wienerberg  
19:00 Leca FCLeca FC vs S. Pedro da CovaS. Pedro da Cova  
19:00 VillanuevaVillanueva vs CD EbroCD Ebro  
19:00 At. BembibreAt. Bembibre vs Cultural LeonesaCultural Leonesa  
19:30 Coria CFCoria CF vs Sevilla AtleticoSevilla Atletico  
20:00 LebrijanaLebrijana vs Atletico SanluquenoAtletico Sanluqueno  
Europe Friendlies
29/07/19
13:00 AjaxAjax vs SivassporSivasspor  
15:30 Hapoel Rishon LezionHapoel Rishon Lezion vs Hapoel Petah TikvaHapoel Petah Tikva  
16:00 Olympiakos NicosiaOlympiakos Nicosia vs KF DritaKF Drita  
16:00 CrotoneCrotone vs ASD Castrovillari CalcioASD Castrovillari Calcio  
17:00 VeronaVerona vs TrabzonsporTrabzonspor  
17:00 SchalkeSchalke vs BolognaBologna  
18:00 FC Basara MainzFC Basara Mainz vs TSV Schott MainzTSV Schott Mainz  
18:30 GranadaGranada vs AlmeriaAlmeria  
18:30 Västerhaninge IFVästerhaninge IF vs Sodertalje FKSodertalje FK  
19:00 NACNAC vs PanathinaikosPanathinaikos  
Europe Friendlies
28/07/19
08:30 NavalcarneroNavalcarnero vs Rayo MajadahondaRayo Majadahonda  
09:00 Villaverde Boetticher CFVillaverde Boetticher CF vs AD Sesena CFAD Sesena CF  
09:30 TorrejonTorrejon vs DAV Santa AnaDAV Santa Ana  
11:00 AlvercaAlverca vs 1 Dezembro1 Dezembro  
11:00 BoavistaBoavista vs TondelaTondela  
13:00 BK OlympicBK Olympic vs Osterlen FFOsterlen FF  
14:00 FC TwenteFC Twente vs KonyasporKonyaspor  
14:00 Ratingen SV Germania 04/19 EVRatingen SV Germania 04/19 EV vs FC Hennef 05FC Hennef 05  
14:00 SpVgg Sterkrade-NordSpVgg Sterkrade-Nord vs FC RemscheidFC Remscheid  
14:00 Sportfreunde BaumbergSportfreunde Baumberg vs Blau-Weiß FriesdorfBlau-Weiß Friesdorf  
15:00 Sheff WedSheff Wed vs EspanyolEspanyol  
15:00 MiddlesbroughMiddlesbrough vs St EtienneSt Etienne  
15:00 RoeselareRoeselare vs Winkel SportWinkel Sport  
15:30 BordeauxBordeaux vs GalatasarayGalatasaray  
16:00 US PergoletteseUS Pergolettese vs PiacenzaPiacenza  
16:00 US PianeseUS Pianese vs GavorranoGavorrano  
16:00 FK RenovaFK Renova vs KF GjilaniKF Gjilani  
16:00 CittadellaCittadella vs TrentoTrento  
16:00 Hapoel AzorHapoel Azor vs FC Beitar YavneFC Beitar Yavne  
16:30 Pro VercelliPro Vercelli vs CasaleCasale  
16:30 NovaraNovara vs ArconateseArconatese  
16:30 Dinamo VranjeDinamo Vranje vs Radnicki PirotRadnicki Pirot  
17:00 Santa ClaraSanta Clara vs SC PraienseSC Praiense  
17:00 GubbioGubbio vs LivornoLivorno  
17:00 NK Medimurje CakovecNK Medimurje Cakovec vs Heviz FCHeviz FC  
17:00 FC WelsFC Wels vs Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt  
17:00 MontalegreMontalegre vs Rio Ave U23Rio Ave U23  
17:00 Albacete BAlbacete B vs Las RozasLas Rozas  
17:00 FC AjkaFC Ajka vs Szentlorinc SESzentlorinc SE  
17:00 FK ZarkovoFK Zarkovo vs FK Sindelic BeogradFK Sindelic Beograd  
19:00 SportingSporting vs ValenciaValencia  
19:00 MallorcaMallorca vs PoblensePoblense  
20:00 PozoblancoPozoblanco vs CordobaCordoba  
Europe Friendlies
27/07/19
08:00 LouresLoures vs CD PinhalnovenseCD Pinhalnovense  
08:00 ASU Politehnica TimisoaraASU Politehnica Timisoara vs FC Ripensia TimisoaraFC Ripensia Timisoara  
09:00 Getafe BGetafe B vs Union AdarveUnion Adarve  
09:00 CS Luceafarul OradeaCS Luceafarul Oradea vs CS Soimii LipovaCS Soimii Lipova  
09:00 Real ZaragozaReal Zaragoza vs CD EbroCD Ebro  
09:00 IllescasIllescas vs AD ParlaAD Parla  
09:15 BenesovBenesov vs Sparta Prague BSparta Prague B  
09:30 GranadaGranada vs AlcorconAlcorcon  
10:00 CS MioveniCS Mioveni vs Pandurii Targu JiuPandurii Targu Jiu  
10:00 BrabrandBrabrand vs MiddelfartMiddelfart  
10:00 Merelinense FCMerelinense FC vs Felgueiras 1932Felgueiras 1932  
10:00 Sporting Gijon BSporting Gijon B vs CaudalCaudal  
10:00 Real UniónReal Unión vs CD VitoriaCD Vitoria  
10:30 Clube Oriental LisboaClube Oriental Lisboa vs Olimpico MontijoOlimpico Montijo  
10:30 AroucaArouca vs LusitaniaLusitania  
10:30 SkovshovedSkovshoved vs HillerødHillerød  
10:30 LeioaLeioa vs JD SomorrostroJD Somorrostro  
10:30 ChavesChaves vs VizelaVizela  
11:00 Real Zaragoza BReal Zaragoza B vs CD CalahorraCD Calahorra  
11:00 Uniao LeiriaUniao Leiria vs SU SintrenseSU Sintrense  
11:00 SlagelseSlagelse vs Boldklubben AF 1893Boldklubben AF 1893  
11:00 Gornik KoninGornik Konin vs Pelikan LowiczPelikan Lowicz  
11:30 FC MonheimFC Monheim vs TuS EnnepetalTuS Ennepetal  
11:30 UC CearesUC Ceares vs UP LangreoUP Langreo  
12:00 ABAB vs Landskrona BoISLandskrona BoIS  
12:00 FremFrem vs IshojIshoj  
12:00 Lunds BKLunds BK vs HIKHIK  
13:00 SC OrtmannSC Ortmann vs SC FelixdorfSC Felixdorf  
13:00 TelstarTelstar vs Vitesse ReservesVitesse Reserves  
13:30 HeraclesHeracles vs Helmond SportHelmond Sport  
13:30 NoordwijkNoordwijk vs FC VolendamFC Volendam  
13:30 Willem IIWillem II vs OFI CreteOFI Crete  
13:30 SSVg VelbertSSVg Velbert vs Sportfreunde SiegenSportfreunde Siegen  
14:00 LillestromLillestrom vs IK OddevoldIK Oddevold  
14:00 MillwallMillwall vs Real SociedadReal Sociedad  
14:00 VVVVVV vs PanathinaikosPanathinaikos  
15:00 Crumlin UnitedCrumlin United vs GlenvilleGlenville  
15:00 HuddersfieldHuddersfield vs MontpellierMontpellier  
15:00 CardiffCardiff vs NiceNice  
15:00 SwanseaSwansea vs AtalantaAtalanta  
15:30 GiresunsporGiresunspor vs HataysporHatayspor  
16:00 CittadellaCittadella vs VicenzaVicenza  
16:00 AS GiannitsaAS Giannitsa vs Ethnikos AchnaEthnikos Achna  
16:00 BesiktasBesiktas vs EibarEibar  
16:00 MenemensporMenemenspor vs AltayAltay  
16:00 CremoneseCremonese vs Giana ErminioGiana Erminio  
16:00 Virtus EntellaVirtus Entella vs Cjarlins MuzaneCjarlins Muzane  
16:30 BresciaBrescia vs RenateRenate  
16:30 CasaleCasale vs ASDC GozzanoASDC Gozzano  
16:30 AscoliAscoli vs SpeziaSpezia  
16:30 MonopoliMonopoli vs ASD Corigliano CalabroASD Corigliano Calabro  
16:30 FK Kit-Go PehcevoFK Kit-Go Pehcevo vs FK BorecFK Borec  
17:00 TrabzonsporTrabzonspor vs ParmaParma  
17:00 TrofenseTrofense vs Braga BBraga B  
17:00 DijonDijon vs ReimsReims  
17:00 TenerifeTenerife vs Cultural LeonesaCultural Leonesa  
17:00 AC BellinzonaAC Bellinzona vs LeccoLecco  
17:00 Trelissac FCTrelissac FC vs Stade BordelaisStade Bordelais  
17:00 Diosgyori VTKDiosgyori VTK vs Budafoki MTEBudafoki MTE  
17:00 River EbroRiver Ebro vs UD LogronesUD Logrones  
18:00 LugoLugo vs CompostelaCompostela  
18:00 LevanteLevante vs FC CartagenaFC Cartagena  
18:00 PonferradinaPonferradina vs OviedoOviedo  
18:00 VareaVarea vs Real Sociedad BReal Sociedad B  
18:00 NumanciaNumancia vs OsasunaOsasuna  
18:00 MetzMetz vs AmiensAmiens  
18:00 KSV OudenaardeKSV Oudenaarde vs Gent ReservesGent Reserves  
18:00 MoreirenseMoreirense vs Pacos FerreiraPacos Ferreira  
18:00 Patro Eisden MaasmechelenPatro Eisden Maasmechelen vs LommelLommel  
18:00 Valencia MestallaValencia Mestalla vs UD IbizaUD Ibiza  
18:00 AlbaceteAlbacete vs CD AlavesCD Alaves  
18:30 PEC ZwollePEC Zwolle vs Asteras TripolisAsteras Tripolis  
18:30 Recreativo PortuenseRecreativo Portuense vs Xerez CDXerez CD  
18:30 Valladolid BValladolid B vs BurgosBurgos  
18:30 UCAM Murcia CFUCAM Murcia CF vs ElcheElche  
18:45 ValladolidValladolid vs Racing SantanderRacing Santander  
19:00 AlhaurinoAlhaurino vs Atletico MalaguenoAtletico Malagueno  
19:00 Silla CFSilla CF vs Levante BLevante B  
19:00 TerrassaTerrassa vs Espanyol BEspanyol B  
19:00 GuijueloGuijuelo vs Zamora CFZamora CF  
19:00 ToledoToledo vs RSD AlcalaRSD Alcala  
19:00 Skerries Town FCSkerries Town FC vs Malahide UtdMalahide Utd  
19:00 Vitoria SetubalVitoria Setubal vs ExtremaduraExtremadura  
19:00 UR La Louvière CentreUR La Louvière Centre vs Union Saint GilloiseUnion Saint Gilloise  
19:15 RD AguedaRD Agueda vs Beira MarBeira Mar  
19:30 GetafeGetafe vs Sporting GijonSporting Gijon  
19:30 LecceLecce vs FrosinoneFrosinone  
19:30 EmpoliEmpoli vs PontederaPontedera  
19:30 FamalicaoFamalicao vs Rio AveRio Ave  
19:30 RB LinenseRB Linense vs CadizCadiz  
19:30 Celta VigoCelta Vigo vs LilleLille  
20:00 MaritimoMaritimo vs Las PalmasLas Palmas  
20:00 CD MiajadasCD Miajadas vs VillanovenseVillanovense  
Europe Friendlies
26/07/19
08:30 ACSF Vointa Turnu MagureleACSF Vointa Turnu Magurele vs FCM AlexandriaFCM Alexandria  
09:00 Gloria BuzauGloria Buzau vs CS FaureiCS Faurei  
11:00 Atlantas KlaipedaAtlantas Klaipeda vs FK PalangaFK Palanga  
14:00 Puskas AcademyPuskas Academy vs KasimpasaKasimpasa  
14:30 FK GostivarFK Gostivar vs KF DukagjiniKF Dukagjini  
15:00 DenizlisporDenizlispor vs EskisehirsporEskisehirspor  
15:00 Frydek MistekFrydek Mistek vs FK Jablonec BFK Jablonec B  
16:00 CrotoneCrotone vs MonopoliMonopoli  
16:00 VicenzaVicenza vs Union Feltre AsdUnion Feltre Asd  
16:00 BeneventoBenevento vs VeneziaVenezia  
16:30 FK LabunishtaFK Labunishta vs KF Flamurtari PristinaKF Flamurtari Pristina  
16:30 CosenzaCosenza vs AC MorroneAC Morrone  
16:30 LamiaLamia vs Volos NFCVolos NFC  
17:00 Sokol KleczewSokol Kleczew vs Jarota JarocinJarota Jarocin  
17:00 CholetCholet vs Nantes BNantes B  
17:15 SC ZwettlSC Zwettl vs Rapid Vienna IIRapid Vienna II  
17:30 First Vienna FC 1894First Vienna FC 1894 vs ASK EbreichsdorfASK Ebreichsdorf  
18:00 ASK Mochart KoflachASK Mochart Koflach vs TUS HeiligenkreuzTUS Heiligenkreuz  
18:00 SC Bad SauerbrunnSC Bad Sauerbrunn vs SV Mattersburg IISV Mattersburg II  
18:00 LommelLommel vs Roda JCRoda JC  
18:00 NECNEC vs RKCRKC  
18:00 Real MurciaReal Murcia vs AlmeriaAlmeria  
18:00 SV WildonSV Wildon vs Usv Fliesen Klampfer GabersdorfUsv Fliesen Klampfer Gabersdorf  
18:00 Cambuur LeeuwardenCambuur Leeuwarden vs Ajax ReservesAjax Reserves  
18:15 NACNAC vs WesterloWesterlo  
18:30 Weinland GamlitzWeinland Gamlitz vs SU StradenSU Straden  
18:30 ADO Den HaagADO Den Haag vs OH LeuvenOH Leuven  
18:30 PeraladaPeralada vs GimnasticGimnastic  
19:00 OrihuelaOrihuela vs ElcheElche  
19:00 UD Santa MartaUD Santa Marta vs Unionistas de Salamanca CFUnionistas de Salamanca CF  
19:30 Algeciras CFAlgeciras CF vs MalagaMalaga  
19:30 CabecenseCabecense vs Xerez Deportivo FCXerez Deportivo FC  
19:30 CalamonteCalamonte vs CD San ServanCD San Servan  
19:30 Coria CFCoria CF vs Real Betis BReal Betis B  
19:45 Nottm ForestNottm Forest vs Real SociedadReal Sociedad  
20:00 MaastrichtMaastricht vs FC OssFC Oss  
20:00 CD Huetor VegaCD Huetor Vega vs Granada CF BGranada CF B  
Europe Friendlies
25/07/19
07:30 Beitar Tel Aviv RamlaBeitar Tel Aviv Ramla vs Hapoel Petah TikvaHapoel Petah Tikva  
10:15 Arenas Club de GetxoArenas Club de Getxo vs SanturtziSanturtzi  
10:30 AD SanjoanenseAD Sanjoanense vs AnadiaAnadia  
16:00 LecceLecce vs Virtus BolzanoVirtus Bolzano  
16:00 Pogon SzczecinPogon Szczecin vs Kotwica KolobrzegKotwica Kolobrzeg  
16:00 PescaraPescara vs Renato C AngolanaRenato C Angolana  
16:00 PFC OleksandriaPFC Oleksandria vs Dnipro-1Dnipro-1  
17:00 Sporting CovilhaSporting Covilha vs Benfica e Castelo BrancoBenfica e Castelo Branco  
17:00 SC Vila RealSC Vila Real vs MontalegreMontalegre  
17:30 Hertha BerlinHertha Berlin vs FenerbahceFenerbahce  
18:00 Asteras TripolisAsteras Tripolis vs KonyasporKonyaspor  
18:00 AugsburgAugsburg vs GalatasarayGalatasaray  
18:00 BragaBraga vs TondelaTondela  
18:00 Schalke IISchalke II vs SpVg SchonnebeckSpVg Schonnebeck  
18:00 VfB DillingenVfB Dillingen vs FV EppelbornFV Eppelborn  
18:00 LevanteLevante vs AlmeriaAlmeria  
18:00 CD AlavesCD Alaves vs FuenlabradaFuenlabrada  
18:30 FC MonheimFC Monheim vs SV Deutz 05SV Deutz 05  
18:45 SirensSirens vs FlorianaFloriana  
19:00 San Roque de CadizSan Roque de Cadiz vs AD CeutaAD Ceuta  
19:00 FC EmmenFC Emmen vs OFI CreteOFI Crete  
19:30 Isla CristinaIsla Cristina vs CD San Roque de LepeCD San Roque de Lepe  
19:30 CD VillacanasCD Villacanas vs NavalcarneroNavalcarnero  
19:45 DerbyDerby vs GironaGirona  
20:00 Puente GenilPuente Genil vs CordobaCordoba  
20:00 LebrijanaLebrijana vs CD RotaCD Rota  
Europe Friendlies
24/07/19
09:00 CS Luceafarul OradeaCS Luceafarul Oradea vs FC Ripensia TimisoaraFC Ripensia Timisoara  
10:00 Maia LidadorMaia Lidador vs TrofenseTrofense  
10:00 GondomarGondomar vs AD FafeAD Fafe  
10:30 Beira MarBeira Mar vs Oliveira HospitalOliveira Hospital  
10:30 MaritimoMaritimo vs LutonLuton  
10:30 Cova de PiedadeCova de Piedade vs LouresLoures  
10:30 Gil VicenteGil Vicente vs MoreirenseMoreirense  
11:00 CD MarinoCD Marino vs TenerifeTenerife  
14:30 Fortuna DusseldorfFortuna Dusseldorf vs Rayo VallecanoRayo Vallecano  
15:30 CSM FocsaniCSM Focsani vs Gloria BuzauGloria Buzau  
16:00 LazioLazio vs Virtus EntellaVirtus Entella  
16:00 CagliariCagliari vs ChievoChievo  
16:00 Almere City FCAlmere City FC vs AZ ReservesAZ Reserves  
16:00 Viktoria OtrokoviceViktoria Otrokovice vs FK Jablonec BFK Jablonec B  
16:00 PenafielPenafiel vs Berco SCBerco SC  
16:00 Fuzesgyarmati SKFuzesgyarmati SK vs Kecskemeti TEKecskemeti TE  
16:00 Unia Turza SlaskaUnia Turza Slaska vs GKS Pniowek 74 PawlowiceGKS Pniowek 74 Pawlowice  
16:00 CittadellaCittadella vs Virtus VeronaVirtus Verona  
16:30 Juve StabiaJuve Stabia vs Fidelis AndriaFidelis Andria  
16:30 SampdoriaSampdoria vs Pro PatriaPro Patria  
16:30 SalernitanaSalernitana vs SambenedetteseSambenedettese  
17:00 BresciaBrescia vs Ciliverghe MazzanoCiliverghe Mazzano  
17:00 PisaPisa vs BariBari  
17:00 ReimsReims vs MetzMetz  
17:00 Ängelholms FFÄngelholms FF vs Varbergs BoIS FC U21Varbergs BoIS FC U21  
17:00 Felgueiras 1932Felgueiras 1932 vs Sao MartinhoSao Martinho  
17:00 RouenRouen vs Le Havre IILe Havre II  
17:00 VizelaVizela vs Lusitania LourosaLusitania Lourosa  
17:00 LeixoesLeixoes vs Guimaraes BGuimaraes B  
17:00 Hanacka Slavia KromerizHanacka Slavia Kromeriz vs Inter BratislavaInter Bratislava  
17:00 SK HraniceSK Hranice vs SK UnicovSK Unicov  
17:00 VanløseVanløse vs AvartaAvarta  
17:00 Jarota JarocinJarota Jarocin vs LKS GoluchowLKS Goluchow  
17:00 FK BlanskoFK Blansko vs TJ Start BrnoTJ Start Brno  
17:00 Dunakanyar VacDunakanyar Vac vs ESMTKESMTK  
17:30 Sporting GijonSporting Gijon vs UP LangreoUP Langreo  
17:30 Slovan HACSlovan HAC vs L.A RiversideL.A Riverside  
17:30 AKS MikolowAKS Mikolow vs KS Unia Dabrowa GorniczaKS Unia Dabrowa Gornicza  
17:30 Bergerac PerigordBergerac Perigord vs LimogesLimoges  
18:00 Pacos FerreiraPacos Ferreira vs EstorilEstoril  
18:00 Las PalmasLas Palmas vs UD TamaraceiteUD Tamaraceite  
18:00 VitesseVitesse vs SivassporSivasspor  
18:00 Amarante FCAmarante FC vs Braga BBraga B  
18:00 PortimonensePortimonense vs LilleLille  
18:00 Real Aviles CFReal Aviles CF vs LugoLugo  
18:00 LamiaLamia vs AEK AthensAEK Athens  
18:00 FC CartagenaFC Cartagena vs El Palmar CF Estrella GranaEl Palmar CF Estrella Grana  
18:15 MallorcaMallorca vs Platges de CalviaPlatges de Calvia  
18:30 BarakaldoBarakaldo vs NumanciaNumancia  
18:30 AlbaceteAlbacete vs Getafe BGetafe B  
18:30 CD CayonCD Cayon vs Racing SantanderRacing Santander  
18:30 GuijueloGuijuelo vs Atletico TordesillasAtletico Tordesillas  
18:30 FC BadenFC Baden vs FC SurseeFC Sursee  
18:30 RoeselareRoeselare vs Royal KnokkeRoyal Knokke  
18:30 Ratingen SV Germania 04/19 EVRatingen SV Germania 04/19 EV vs TSG SprockhovelTSG Sprockhovel  
18:30 Helfort 15Helfort 15 vs Favoritner ACFavoritner AC  
18:30 Sportfreunde BaumbergSportfreunde Baumberg vs SC Kapellen-ErftSC Kapellen-Erft  
18:30 AlvercaAlverca vs BelenensesBelenenses  
18:30 CompostelaCompostela vs Celta de Vigo BCelta de Vigo B  
19:00 FeyenoordFeyenoord vs AngersAngers  
19:00 Aroche CFAroche CF vs Rec de HuelvaRec de Huelva  
19:00 Lierse KempenzonenLierse Kempenzonen vs WesterloWesterlo  
19:00 RSD AlcalaRSD Alcala vs CF TalaveraCF Talavera  
19:30 HullHull vs AmiensAmiens  
19:45 BoavistaBoavista vs NiceNice  
20:00 CD AvesCD Aves vs FamalicaoFamalicao  
20:00 AC MarinhenseAC Marinhense vs FC Porto BFC Porto B  
20:00 EMD AceuchalEMD Aceuchal vs Extremadura U19Extremadura U19  
Europe Friendlies
23/07/19
16:45 LarissaLarissa vs Volos NFCVolos NFC  
17:00 Inter ZapresicInter Zapresic vs NK MaksimirNK Maksimir  
17:00 AnderlechtAnderlecht vs PAOK SalonikaPAOK Salonika  
17:00 Rapid Vienna IIRapid Vienna II vs First Vienna FC 1894First Vienna FC 1894  
17:00 FC RohrendorfFC Rohrendorf vs Team Wiener LinienTeam Wiener Linien  
17:30 ASV DrassburgASV Drassburg vs Gyirmot SEGyirmot SE  
17:30 FSV Optik RathenowFSV Optik Rathenow vs TSV Chemie PremnitzTSV Chemie Premnitz  
17:30 NK RudesNK Rudes vs NK Lokomotiva ZagrebNK Lokomotiva Zagreb  
17:30 ABAB vs SkovshovedSkovshoved  
17:30 SV HeimschuhSV Heimschuh vs TUS Gross St. FlorianTUS Gross St. Florian  
17:30 FC SalzburgFC Salzburg vs KayserisporKayserispor  
17:45 SV Burgaltendorf 1913SV Burgaltendorf 1913 vs ESC RellinghausenESC Rellinghausen  
17:45 FC SionFC Sion vs ValenciaValencia  
18:00 FT BraunschweigFT Braunschweig vs Lupo-Martini WolfsburgLupo-Martini Wolfsburg  
18:00 FC TwenteFC Twente vs SchalkeSchalke  
18:00 Go Ahead EaglesGo Ahead Eagles vs FC EmmenFC Emmen  
18:00 HeraclesHeracles vs Asteras TripolisAsteras Tripolis  
18:00 NACNAC vs RKCRKC  
18:00 MeerssenMeerssen vs Fortuna SittardFortuna Sittard  
18:00 EVVEVV vs Helmond SportHelmond Sport  
18:00 FC GroningenFC Groningen vs FC EindhovenFC Eindhoven  
18:00 Hertha ZehlendorfHertha Zehlendorf vs FSV 63 LuckenwaldeFSV 63 Luckenwalde  
18:00 Ljungskile SKLjungskile SK vs IFK UddevallaIFK Uddevalla  
18:00 Excelsior VirtonExcelsior Virton vs CharleroiCharleroi  
18:00 SV GrallaSV Gralla vs SV WildonSV Wildon  
18:00 GrosskleinGrossklein vs Deutschlandsberger SCDeutschlandsberger SC  
18:00 Flavia SolvFlavia Solv vs SV LebringSV Lebring  
18:00 SC MannswörthSC Mannswörth vs FC StadlauFC Stadlau  
18:00 SC RetzSC Retz vs ASK ElektraASK Elektra  
18:00 FC MistelbachFC Mistelbach vs SV Stripfing/WeidenSV Stripfing/Weiden  
18:30 SC Leopoldsdorf/MfdSC Leopoldsdorf/Mfd vs NeusiedlNeusiedl  
18:30 Real MurciaReal Murcia vs LevanteLevante  
18:30 De TreffersDe Treffers vs Top OssTop Oss  
18:30 KSC MenenKSC Menen vs Royal Excel MouscronRoyal Excel Mouscron  
18:45 Kilnamanagh AFCKilnamanagh AFC vs Malahide UtdMalahide Utd  
19:30 Jerez Ind.Jerez Ind. vs Xerez CDXerez CD  
19:30 FolignoFoligno vs AscoliAscoli  
21:00 AcademicaAcademica vs Uniao LeiriaUniao Leiria  

Football Predictions
Oula Sim | Prediction
77165

View Profile 2019-09-22

Hajduk Split  Hajduk Split
vs
Inter Zapresic Inter Zapresic


ibracadabra31 | Prediction
28068

View Profile 2019-09-22

FC Porto  FC Porto
vs
Santa Clara Santa Clara


ibracadabra31 | Prediction
28068

View Profile 2019-09-22

Partizan Belgrade Partizan Belgrade
vs
Red Star Belgrade Red Star Belgrade


ibracadabra31 | Prediction
28068

View Profile 2019-09-22

Aalesund Aalesund
vs
Notodden Notodden


vidense | Prediction
73547

View Profile 2019-09-22

Gyongyosi AK Gyongyosi AK
vs
Szombathelyi Haladas Szombathelyi Haladas


vidense | Prediction
73547

View Profile 2019-09-22

XII Kerulet Svabhegy FC XII Kerulet Svabhegy FC
vs
Kazincbarcikai BSC Kazincbarcikai BSC


vidense | Prediction
73547

View Profile 2019-09-22

Hajduk Split Hajduk Split
vs
Inter Zapresic Inter Zapresic


Korkmaz | Prediction
77482

View Profile 2019-09-22

XII Kerulet Svabhegy FC XII Kerulet Svabhegy FC
vs
Kazincbarcikai BSC Kazincbarcikai BSC


ibracadabra31 | Prediction
28068

View Profile 2019-09-22

Hajduk Split Hajduk Split
vs
Inter Zapresic Inter Zapresic


ibracadabra31 | Prediction
28068

View Profile 2019-09-22

XII Kerulet Svabhegy FC XII Kerulet Svabhegy FC
vs
Kazincbarcikai BSC Kazincbarcikai BSC