BetClan UEFA Europa League Qualifying Predictions

UEFA Europa League Qualifying Predictions
uefa UEFA Europa League Qualifying
UEFA Europa League Qualifying
22/08/19
15:00 FC AstanaFC Astana vs BATE BorisovBATE Borisov  
16:00 Ararat ArmeniaArarat Armenia vs F91 DudelangeF91 Dudelange  
18:00 Suduva MarijampoleSuduva Marijampole vs Ferencvarosi TCFerencvarosi TC  
18:00 Malmo FFMalmo FF vs Bnei Yehuda Tel AvivBnei Yehuda Tel Aviv  
18:30 Ludogorets RazgradLudogorets Razgrad vs NK MariborNK Maribor  
18:30 FeyenoordFeyenoord vs Hapoel Beer ShevaHapoel Beer Sheva  
18:45 FC CopenhagenFC Copenhagen vs Riga FCRiga FC  
19:00 AEK AthensAEK Athens vs TrabzonsporTrabzonspor  
19:00 Legia WarsawLegia Warsaw vs RangersRangers  
19:30 AZAZ vs AntwerpAntwerp  
19:30 StrasbourgStrasbourg vs Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt  
19:30 GentGent vs HNK RijekaHNK Rijeka  
19:30 PSVPSV vs Apollon LimassolApollon Limassol  
19:30 FCSBFCSB vs GuimaraesGuimaraes  
19:45 LinfieldLinfield vs FK QarabagFK Qarabag  
19:45 CelticCeltic vs AIKAIK  
19:45 BragaBraga vs Spartak MoscowSpartak Moscow  
20:00 Slovan BratislavaSlovan Bratislava vs PAOK SalonikaPAOK Salonika  
20:00 Partizan BelgradePartizan Belgrade vs MoldeMolde  
20:00 EspanyolEspanyol vs ZoryaZorya  
20:00 TorinoTorino vs WolverhamptonWolverhampton  
UEFA Europa League Qualifying
15/08/19
17:00 HJK HelsinkiHJK Helsinki vs Riga FCRiga FC  
17:30 Dinamo TbilisiDinamo Tbilisi vs FeyenoordFeyenoord  
17:45 Spartak MoscowSpartak Moscow vs FC ThunFC Thun  
18:00 AIKAIK vs Sheriff TiraspolSheriff Tiraspol  
18:00 BATE BorisovBATE Borisov vs FK SarajevoFK Sarajevo  
18:00 Suduva MarijampoleSuduva Marijampole vs Maccabi Tel AvivMaccabi Tel Aviv  
18:00 Bnei Yehuda Tel AvivBnei Yehuda Tel Aviv vs Neftchi BakuNeftchi Baku  
18:00 ZoryaZorya vs CSKA SofiaCSKA Sofia  
18:00 Zrinjski MostarZrinjski Mostar vs Malmo FFMalmo FF  
18:00 Yeni MalatyasporYeni Malatyaspor vs Partizan BelgradePartizan Belgrade  
18:00 Mlada BoleslavMlada Boleslav vs FCSBFCSB  
18:00 Apollon LimassolApollon Limassol vs FK Austria ViennaFK Austria Vienna  
18:00 Shakhter SoligorskShakhter Soligorsk vs TorinoTorino  
18:30 T.N.S.T.N.S. vs Ludogorets RazgradLudogorets Razgrad  
18:30 TrabzonsporTrabzonspor vs Sparta PragueSparta Prague  
18:30 Hapoel Beer ShevaHapoel Beer Sheva vs IFK NorrkopingIFK Norrkoping  
19:00 VallettaValletta vs FC AstanaFC Astana  
19:00 AEK AthensAEK Athens vs CSU CraiovaCSU Craiova  
19:00 Viktoria PlzenViktoria Plzen vs AntwerpAntwerp  
19:30 Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt vs VaduzVaduz  
19:30 PSVPSV vs HaugesundHaugesund  
19:30 GentGent vs AEK LarnacaAEK Larnaca  
19:30 AZAZ vs MariupolMariupol  
19:30 StrasbourgStrasbourg vs Lokomotiv PlovdivLokomotiv Plovdiv  
19:30 Aris SalonikaAris Salonika vs MoldeMolde  
19:45 AberdeenAberdeen vs HNK RijekaHNK Rijeka  
19:45 RangersRangers vs MidtjyllandMidtjylland  
19:45 WolverhamptonWolverhampton vs Pyunik YerevanPyunik Yerevan  
19:45 BragaBraga vs BrondbyBrondby  
20:00 EspanyolEspanyol vs LucerneLucerne  
UEFA Europa League Qualifying
14/08/19
17:00 FC Saburtalo TbilisiFC Saburtalo Tbilisi vs Ararat ArmeniaArarat Armenia  
17:00 GuimaraesGuimaraes vs FK VentspilsFK Ventspils  
17:00 Atromitos AthinonAtromitos Athinon vs Legia WarsawLegia Warsaw  
UEFA Europa League Qualifying
13/08/19
17:00 JK Nomme KaljuJK Nomme Kalju vs F91 DudelangeF91 Dudelange  
19:45 LinfieldLinfield vs Sutjeska NiksicSutjeska Niksic  
20:00 DundalkDundalk vs Slovan BratislavaSlovan Bratislava  
UEFA Europa League Qualifying
08/08/19
15:00 FC AstanaFC Astana vs VallettaValletta  
16:30 AEK LarnacaAEK Larnaca vs GentGent  
17:00 Pyunik YerevanPyunik Yerevan vs WolverhamptonWolverhampton  
17:00 Sparta PragueSparta Prague vs TrabzonsporTrabzonspor  
17:15 CS U CraiovaCS U Craiova vs AEK AthensAEK Athens  
17:30 BrondbyBrondby vs BragaBraga  
17:45 FK VentspilsFK Ventspils vs GuimaraesGuimaraes  
18:00 Neftchi BakuNeftchi Baku vs Bnei Yehuda Tel AvivBnei Yehuda Tel Aviv  
18:00 Sheriff TiraspolSheriff Tiraspol vs AIKAIK  
18:00 FC ThunFC Thun vs Spartak MoscowSpartak Moscow  
18:00 HaugesundHaugesund vs PSVPSV  
18:00 Malmo FFMalmo FF vs Zrinjski MostarZrinjski Mostar  
18:00 MariupolMariupol vs AZAZ  
18:00 MoldeMolde vs Aris SalonikaAris Salonika  
18:30 AntwerpAntwerp vs Viktoria PlzenViktoria Plzen  
18:30 CSKA SofiaCSKA Sofia vs ZoryaZorya  
18:30 FeyenoordFeyenoord vs Dinamo TbilisiDinamo Tbilisi  
18:30 Lokomotiv PlovdivLokomotiv Plovdiv vs StrasbourgStrasbourg  
18:30 Ludogorets RazgradLudogorets Razgrad vs T.N.S.T.N.S.  
18:30 Maccabi Tel AvivMaccabi Tel Aviv vs Suduva MarijampoleSuduva Marijampole  
18:45 FK SarajevoFK Sarajevo vs BATE BorisovBATE Borisov  
19:00 F91 DudelangeF91 Dudelange vs JK Nomme KaljuJK Nomme Kalju  
19:00 HNK RijekaHNK Rijeka vs AberdeenAberdeen  
19:00 IFK NorrkopingIFK Norrkoping vs Hapoel Beer ShevaHapoel Beer Sheva  
19:00 MidtjyllandMidtjylland vs RangersRangers  
19:30 VaduzVaduz vs Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt  
19:30 FCSBFCSB vs Mlada BoleslavMlada Boleslav  
19:30 FK Austria ViennaFK Austria Vienna vs Apollon LimassolApollon Limassol  
20:00 Partizan BelgradePartizan Belgrade vs Yeni MalatyasporYeni Malatyaspor  
20:00 TorinoTorino vs Shakhter SoligorskShakhter Soligorsk  
20:00 Legia WarsawLegia Warsaw vs Atromitos AthinonAtromitos Athinon  
20:00 LucerneLucerne vs EspanyolEspanyol  
UEFA Europa League Qualifying
07/08/19
19:15 Slovan BratislavaSlovan Bratislava vs DundalkDundalk  
UEFA Europa League Qualifying
06/08/19
16:00 Ararat ArmeniaArarat Armenia vs FC Saburtalo TbilisiFC Saburtalo Tbilisi  
17:00 Riga FCRiga FC vs HJK HelsinkiHJK Helsinki  
19:15 Sutjeska NiksicSutjeska Niksic vs LinfieldLinfield  
UEFA Europa League Qualifying
01/08/19
15:00 FC AstanaFC Astana vs FC Santa ColomaFC Santa Coloma  
15:00 Ordabasy ShymkentOrdabasy Shymkent vs Mlada BoleslavMlada Boleslav  
15:30 Kairat AlmatyKairat Almaty vs Hapoel Beer ShevaHapoel Beer Sheva  
16:00 Viitorul ConstantaViitorul Constanta vs GentGent  
17:00 ZoryaZorya vs Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica  
17:00 KuPS KuopioKuPS Kuopio vs Legia WarsawLegia Warsaw  
17:15 CS U CraiovaCS U Craiova vs Budapest HonvedBudapest Honved  
17:30 Riga FCRiga FC vs Piast GliwicePiast Gliwice  
17:30 BK HackenBK Hacken vs AZAZ  
17:30 Debreceni VSCDebreceni VSC vs TorinoTorino  
17:30 Levski SofiaLevski Sofia vs AEK LarnacaAEK Larnaca  
18:00 Sheriff TiraspolSheriff Tiraspol vs FK PartizaniFK Partizani  
18:00 AEL LimassolAEL Limassol vs Aris SalonikaAris Salonika  
18:00 Apollon LimassolApollon Limassol vs Shamrock RoversShamrock Rovers  
18:00 Maccabi HaifaMaccabi Haifa vs StrasbourgStrasbourg  
18:00 KI KlaksvikKI Klaksvik vs LucerneLucerne  
18:00 Malmo FFMalmo FF vs NK DomzaleNK Domzale  
18:00 FC VaduzFC Vaduz vs MOL Fehervar FCMOL Fehervar FC  
18:00 FK JablonecFK Jablonec vs Pyunik YerevanPyunik Yerevan  
18:00 Zrinjski MostarZrinjski Mostar vs FC UtrechtFC Utrecht  
18:00 Atromitos AthinonAtromitos Athinon vs Dunajska StredaDunajska Streda  
18:00 Neftchi BakuNeftchi Baku vs Arsenal TulaArsenal Tula  
18:00 FK LiepajaFK Liepaja vs IFK NorrkopingIFK Norrkoping  
18:00 Dinamo TbilisiDinamo Tbilisi vs FK QabalaFK Qabala  
18:30 Ludogorets RazgradLudogorets Razgrad vs Valur ReykjavikValur Reykjavik  
18:30 Progres NiederkornProgres Niederkorn vs RangersRangers  
18:30 BrondbyBrondby vs Lechia GdanskLechia Gdansk  
18:45 EsbjergEsbjerg vs Shakhter SoligorskShakhter Soligorsk  
19:00 Gzira UnitedGzira United vs FK VentspilsFK Ventspils  
19:00 Olimpija LjubljanaOlimpija Ljubljana vs Yeni MalatyasporYeni Malatyaspor  
19:30 FCSBFCSB vs Alashkert FCAlashkert FC  
19:30 Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt vs FC Flora TallinnFC Flora Tallinn  
19:30 SK Sturm GrazSK Sturm Graz vs HaugesundHaugesund  
19:45 LinfieldLinfield vs HB TorshavnHB Torshavn  
19:45 Spartak TrnavaSpartak Trnava vs Lokomotiv PlovdivLokomotiv Plovdiv  
19:45 NK OsijekNK Osijek vs CSKA SofiaCSKA Sofia  
19:45 AberdeenAberdeen vs Chikhura SachkhereChikhura Sachkhere  
20:00 Partizan BelgradePartizan Belgrade vs Connahs QuayConnahs Quay  
20:00 GuimaraesGuimaraes vs Jeunesse EschJeunesse Esch  
20:00 CrusadersCrusaders vs WolverhamptonWolverhampton  
20:15 StjarnanStjarnan vs EspanyolEspanyol  
UEFA Europa League Qualifying
31/07/19
19:45 FK CukarickiFK Cukaricki vs MoldeMolde  
UEFA Europa League Qualifying
30/07/19
16:45 Lincoln Red Imps FCLincoln Red Imps FC vs Ararat ArmeniaArarat Armenia  
16:45 Suduva MarijampoleSuduva Marijampole vs Tre PenneTre Penne  
16:55 F91 DudelangeF91 Dudelange vs Shkendija TetovoShkendija Tetovo  
17:00 KF FeronikeliKF Feronikeli vs Slovan BratislavaSlovan Bratislava  
UEFA Europa League Qualifying
25/07/19
14:30 Pyunik YerevanPyunik Yerevan vs FK JablonecFK Jablonec  
15:45 FK VentspilsFK Ventspils vs Gzira UnitedGzira United  
16:00 FK QabalaFK Qabala vs Dinamo TbilisiDinamo Tbilisi  
16:30 FK PartizaniFK Partizani vs Sheriff TiraspolSheriff Tiraspol  
16:30 AEK LarnacaAEK Larnaca vs Levski SofiaLevski Sofia  
17:30 FC UtrechtFC Utrecht vs Zrinjski MostarZrinjski Mostar  
17:45 Chikhura SachkhereChikhura Sachkhere vs AberdeenAberdeen  
17:55 Budapest HonvedBudapest Honved vs CS U CraiovaCS U Craiova  
18:00 Shakhter SoligorskShakhter Soligorsk vs EsbjergEsbjerg  
18:00 Alashkert FCAlashkert FC vs FCSBFCSB  
18:00 Mlada BoleslavMlada Boleslav vs Ordabasy ShymkentOrdabasy Shymkent  
18:00 MoldeMolde vs FK CukarickiFK Cukaricki  
18:00 FC Flora TallinnFC Flora Tallinn vs Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt  
18:00 Yeni MalatyasporYeni Malatyaspor vs Olimpija LjubljanaOlimpija Ljubljana  
18:00 Lechia GdanskLechia Gdansk vs BrondbyBrondby  
18:00 HaugesundHaugesund vs SK Sturm GrazSK Sturm Graz  
18:00 Arsenal TulaArsenal Tula vs Neftchi BakuNeftchi Baku  
18:30 Connahs QuayConnahs Quay vs Partizan BelgradePartizan Belgrade  
18:30 Lokomotiv PlovdivLokomotiv Plovdiv vs Spartak TrnavaSpartak Trnava  
18:30 CSKA SofiaCSKA Sofia vs NK OsijekNK Osijek  
18:30 Hapoel Beer ShevaHapoel Beer Sheva vs Kairat AlmatyKairat Almaty  
19:00 Piast GliwicePiast Gliwice vs Riga FCRiga FC  
19:00 MOL Fehervar FCMOL Fehervar FC vs FC VaduzFC Vaduz  
19:00 IFK NorrkopingIFK Norrkoping vs FK LiepajaFK Liepaja  
19:15 LucerneLucerne vs KI KlaksvikKI Klaksvik  
19:30 Jeunesse EschJeunesse Esch vs GuimaraesGuimaraes  
19:30 Aris SalonikaAris Salonika vs AEL LimassolAEL Limassol  
19:30 AZAZ vs BK HackenBK Hacken  
19:30 GentGent vs Viitorul ConstantaViitorul Constanta  
19:30 Dunajska StredaDunajska Streda vs Atromitos AthinonAtromitos Athinon  
19:45 WolverhamptonWolverhampton vs CrusadersCrusaders  
19:45 StrasbourgStrasbourg vs Maccabi HaifaMaccabi Haifa  
19:45 RangersRangers vs Progres NiederkornProgres Niederkorn  
19:45 Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica vs ZoryaZorya  
19:45 NK DomzaleNK Domzale vs Malmo FFMalmo FF  
20:00 Valur ReykjavikValur Reykjavik vs Ludogorets RazgradLudogorets Razgrad  
20:00 Shamrock RoversShamrock Rovers vs Apollon LimassolApollon Limassol  
20:00 TorinoTorino vs Debreceni VSCDebreceni VSC  
20:00 Legia WarsawLegia Warsaw vs KuPS KuopioKuPS Kuopio  
20:00 EspanyolEspanyol vs StjarnanStjarnan  
UEFA Europa League Qualifying
24/07/19
17:00 Slovan BratislavaSlovan Bratislava vs KF FeronikeliKF Feronikeli  
UEFA Europa League Qualifying
23/07/19
16:00 Ararat ArmeniaArarat Armenia vs Lincoln Red Imps FCLincoln Red Imps FC  
16:45 HB TorshavnHB Torshavn vs LinfieldLinfield  
16:55 Shkendija TetovoShkendija Tetovo vs F91 DudelangeF91 Dudelange  
19:00 FC Santa ColomaFC Santa Coloma vs FC AstanaFC Astana  
19:30 Tre PenneTre Penne vs Suduva MarijampoleSuduva Marijampole  
UEFA Europa League Qualifying
18/07/19
13:00 Tobol KostanayTobol Kostanay vs Jeunesse EschJeunesse Esch  
15:30 Kairat AlmatyKairat Almaty vs Siroki BrijegSiroki Brijeg  
15:30 Makedonija Gj. PMakedonija Gj. P vs Alashkert FCAlashkert FC  
16:00 KF TeutaKF Teuta vs FK VentspilsFK Ventspils  
16:30 FC InterFC Inter vs BrondbyBrondby  
17:00 CS U CraiovaCS U Craiova vs Sabail FCSabail FC  
17:00 RoPSRoPS vs AberdeenAberdeen  
17:00 FC Levadia TallinnFC Levadia Tallinn vs StjarnanStjarnan  
17:00 Rigas FSRigas FS vs Olimpija LjubljanaOlimpija Ljubljana  
17:30 Dinamo MinskDinamo Minsk vs FK LiepajaFK Liepaja  
17:30 Levski SofiaLevski Sofia vs MFK RuzomberokMFK Ruzomberok  
18:00 Neftchi BakuNeftchi Baku vs Speranta NisporeniSperanta Nisporeni  
18:00 CS PetrocubCS Petrocub vs AEK LarnacaAEK Larnaca  
18:00 HaugesundHaugesund vs CliftonvilleCliftonville  
18:00 Apollon LimassolApollon Limassol vs FK Kauno ZalgirisFK Kauno Zalgiris  
18:00 Cracovia KrakowCracovia Krakow vs Dunajska StredaDunajska Streda  
18:00 FK Zalgiris VilniusFK Zalgiris Vilnius vs Budapest HonvedBudapest Honved  
18:00 Zrinjski MostarZrinjski Mostar vs Akademija PandevAkademija Pandev  
18:00 FC MilsamiFC Milsami vs FCSBFCSB  
18:00 Torpedo KutaisiTorpedo Kutaisi vs Ordabasy ShymkentOrdabasy Shymkent  
18:00 FC VaduzFC Vaduz vs BreidablikBreidablik  
18:30 Hapoel Beer ShevaHapoel Beer Sheva vs LaciLaci  
18:30 UE EngordanyUE Engordany vs Dinamo TbilisiDinamo Tbilisi  
18:30 Progres NiederkornProgres Niederkorn vs Cork CityCork City  
19:00 IFK NorrkopingIFK Norrkoping vs St Patricks AthleticSt Patricks Athletic  
19:00 HiberniansHibernians vs Shakhter SoligorskShakhter Soligorsk  
19:00 MOL Fehervar FCMOL Fehervar FC vs FK Zeta GolubovciFK Zeta Golubovci  
19:00 B36 TorshavnB36 Torshavn vs CrusadersCrusaders  
19:00 FK KukesiFK Kukesi vs Debreceni VSCDebreceni VSC  
19:00 NS MuraNS Mura vs Maccabi HaifaMaccabi Haifa  
19:00 Hajduk SplitHajduk Split vs Gzira UnitedGzira United  
19:30 KF Shkupi SkopjeKF Shkupi Skopje vs Pyunik YerevanPyunik Yerevan  
19:30 FC VitebskFC Vitebsk vs KuPS KuopioKuPS Kuopio  
19:45 Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica vs JK Trans NarvaJK Trans Narva  
19:45 NK DomzaleNK Domzale vs Balzan FCBalzan FC  
19:45 Spartak TrnavaSpartak Trnava vs Radnik BijeljinaRadnik Bijeljina  
19:45 RangersRangers vs St Josephs FCSt Josephs FC  
19:45 Radnicki NisRadnicki Nis vs FC Flora TallinnFC Flora Tallinn  
19:45 KilmarnockKilmarnock vs Connahs QuayConnahs Quay  
19:45 Ballymena UtdBallymena Utd vs Malmo FFMalmo FF  
20:00 KR ReykjavikKR Reykjavik vs MoldeMolde  
20:00 Legia WarsawLegia Warsaw vs Europa FCEuropa FC  
20:00 Shamrock RoversShamrock Rovers vs SK BrannSK Brann  
UEFA Europa League Qualifying
17/07/19
17:00 Chikhura SachkhereChikhura Sachkhere vs CS Fola EschCS Fola Esch  
UEFA Europa League Qualifying
16/07/19
16:00 Banants YerevanBanants Yerevan vs FK CukarickiFK Cukaricki  
18:00 KÍ KlaksvíkKÍ Klaksvík vs FK RiteriaiFK Riteriai  
19:30 OFK TitogradOFK Titograd vs CSKA SofiaCSKA Sofia  
UEFA Europa League Qualifying
11/07/19
14:30 Pyunik YerevanPyunik Yerevan vs KF Shkupi SkopjeKF Shkupi Skopje  
15:00 Ordabasy ShymkentOrdabasy Shymkent vs Torpedo KutaisiTorpedo Kutaisi  
15:45 FK VentspilsFK Ventspils vs KF TeutaKF Teuta  
16:00 Alashkert FCAlashkert FC vs Makedonija Gj. PMakedonija Gj. P  
16:30 LaciLaci vs Hapoel Beer ShevaHapoel Beer Sheva  
16:30 AEK LarnacaAEK Larnaca vs CS PetrocubCS Petrocub  
16:30 JK Trans NarvaJK Trans Narva vs Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica  
17:00 Sabail FCSabail FC vs CS U CraiovaCS U Craiova  
17:00 KuPS KuopioKuPS Kuopio vs FC VitebskFC Vitebsk  
17:00 FC Flora TallinnFC Flora Tallinn vs Radnicki NisRadnicki Nis  
17:30 MFK RuzomberokMFK Ruzomberok vs Levski SofiaLevski Sofia  
17:30 Balzan FCBalzan FC vs NK DomzaleNK Domzale  
17:30 FK RiteriaiFK Riteriai vs KÍ KlaksvíkKÍ Klaksvík  
18:00 CrusadersCrusaders vs B36 TorshavnB36 Torshavn  
18:00 MoldeMolde vs KR ReykjavikKR Reykjavik  
18:00 Akademija PandevAkademija Pandev vs Zrinjski MostarZrinjski Mostar  
18:00 Shakhter SoligorskShakhter Soligorsk vs HiberniansHibernians  
18:00 Radnik BijeljinaRadnik Bijeljina vs Spartak TrnavaSpartak Trnava  
18:00 FK Kauno ZalgirisFK Kauno Zalgiris vs Apollon LimassolApollon Limassol  
18:00 BrondbyBrondby vs FC InterFC Inter  
18:00 Malmo FFMalmo FF vs Ballymena UtdBallymena Utd  
18:00 Dinamo TbilisiDinamo Tbilisi vs UE EngordanyUE Engordany  
18:00 Speranta NisporeniSperanta Nisporeni vs Neftchi BakuNeftchi Baku  
18:00 FK LiepajaFK Liepaja vs Dinamo MinskDinamo Minsk  
18:00 SK BrannSK Brann vs Shamrock RoversShamrock Rovers  
18:00 Maccabi HaifaMaccabi Haifa vs NS MuraNS Mura  
18:00 Debreceni VSCDebreceni VSC vs FK KukesiFK Kukesi  
18:30 CS Fola EschCS Fola Esch vs Chikhura SachkhereChikhura Sachkhere  
19:00 Olimpija LjubljanaOlimpija Ljubljana vs Rigas FSRigas FS  
19:00 Connahs QuayConnahs Quay vs KilmarnockKilmarnock  
19:30 Europa FCEuropa FC vs Legia WarsawLegia Warsaw  
19:30 Dunajska StredaDunajska Streda vs Cracovia KrakowCracovia Krakow  
19:30 FK Zeta GolubovciFK Zeta Golubovci vs MOL Fehervar FCMOL Fehervar FC  
19:30 FCSBFCSB vs FC MilsamiFC Milsami  
19:30 FK CukarickiFK Cukaricki vs Banants YerevanBanants Yerevan  
19:45 AberdeenAberdeen vs RoPSRoPS  
19:45 St PatricksSt Patricks vs IFK NorrkopingIFK Norrkoping  
19:45 Cork CityCork City vs Progres NiederkornProgres Niederkorn  
19:45 CliftonvilleCliftonville vs HaugesundHaugesund  
20:00 Budapest HonvedBudapest Honved vs FK Zalgiris VilniusFK Zalgiris Vilnius  
20:00 Siroki BrijegSiroki Brijeg vs Kairat AlmatyKairat Almaty  
21:00 StjarnanStjarnan vs FC Levadia TallinnFC Levadia Tallinn  
21:00 BreidablikBreidablik vs VaduzVaduz  
UEFA Europa League Qualifying
10/07/19
16:55 Jeunesse EschJeunesse Esch vs Tobol KostanayTobol Kostanay  
UEFA Europa League Qualifying
09/07/19
16:55 St Josephs FCSt Josephs FC vs RangersRangers  
17:00 Gzira UnitedGzira United vs Hajduk SplitHajduk Split  
18:30 CSKA SofiaCSKA Sofia vs OFK TitogradOFK Titograd  
UEFA Europa League Qualifying
04/07/19
18:30 UE EngordanyUE Engordany vs La FioritaLa Fiorita  
18:30 Cardiff Met UniCardiff Met Uni vs Progres NiederkornProgres Niederkorn  
19:00 NSI RunavikNSI Runavik vs Ballymena UtdBallymena Utd  
19:30 Europa FCEuropa FC vs UE Sant JuliaUE Sant Julia  
19:45 CliftonvilleCliftonville vs Barry TownBarry Town  
19:45 Tre FioriTre Fiori vs KI KlaksvikKI Klaksvik  
UEFA Europa League Qualifying
02/07/19
16:45 St Josephs FCSt Josephs FC vs KF PrishtinaKF Prishtina  
UEFA Europa League Qualifying
27/06/19
18:30 Barry TownBarry Town vs CliftonvilleCliftonville  
18:30 Progres NiederkornProgres Niederkorn vs Cardiff Met UniCardiff Met Uni  
19:00 UE Sant JuliaUE Sant Julia vs Europa FCEuropa FC  
19:45 KF PrishtinaKF Prishtina vs St Josephs FCSt Josephs FC  
19:45 Ballymena UtdBallymena Utd vs NSI RunavikNSI Runavik  
19:45 La FioritaLa Fiorita vs UE EngordanyUE Engordany  

Football Predictions
vidense | Prediction
73547

View Profile 2019-08-23

Sigma Olomouc  Sigma Olomouc
vs
FK Teplice FK Teplice


vidense | Prediction
73547

View Profile 2019-08-23

Banik Ostrava  Banik Ostrava
vs
Slovacko Slovacko


vidense | Prediction
73547

View Profile 2019-08-23

Bohemians Dublin Bohemians Dublin
vs
Longford Town Longford Town


vidense | Prediction
73547

View Profile 2019-08-23

Shamrock Rovers Shamrock Rovers
vs
Drogheda United Drogheda United


vidense | Prediction
73547

View Profile 2019-08-23

Le Mans Le Mans
vs
Lorient Lorient


vidense | Prediction
73547

View Profile 2019-08-23

AC Ajaccio AC Ajaccio
vs
Paris FC Paris FC


Jimmie | Prediction
73362

View Profile 2019-08-23

Sampdoria Sampdoria
vs
Lazio Lazio


Jimmie | Prediction
73362

View Profile 2019-08-23

FC Wacker Innsbruck FC Wacker Innsbruck
vs
SKU Amstetten SKU Amstetten


sekousylla100 | Prediction
74015

View Profile 2019-08-23

Cologne Cologne
vs
Borussia Dortmund Borussia Dortmund


sekousylla100 | Prediction
74015

View Profile 2019-08-23

Aston Villa Aston Villa
vs
Everton Everton