BetClan Live Scores

Live Scores
2019-02-16
Saturday

algeria
 17:00  SaouraSaoura - TadjenantTadjenant  
argentina
 20:00  Almirante BrownAlmirante Brown - FenixFenix  
 20:00  Defensores UnidosDefensores Unidos - All BoysAll Boys  
argentina
 FT  Central CordobaCentral Cordoba 1 - 0 Villa DalmineVilla Dalmine  
 20:00  Brown AdrogueBrown Adrogue - TemperleyTemperley  
 20:00  FerroFerro - InstitutoInstituto  
 20:00  Los AndesLos Andes - AgropecuarioAgropecuario  
 20:00  Nueva ChicagoNueva Chicago - SantamarinaSantamarina  
 22:05  Sarmiento JuninSarmiento Junin - Club Atletico MitreClub Atletico Mitre  
 22:30  Atl. RafaelaAtl. Rafaela - Arsenal SarandiArsenal Sarandi  
argentina
 20:00  Central CordobaCentral Cordoba - San Martin BurzacoSan Martin Burzaco  
 20:00  Central CordobaCentral Cordoba - San Martin BurzacoSan Martin Burzaco  
 20:00  Club LujanClub Lujan - General LamadridGeneral Lamadrid  
 20:00  Dep. MerloDep. Merlo - Argentino de QuilmesArgentino de Quilmes  
 20:00  El PorvenirEl Porvenir - Deportivo ArmenioDeportivo Armenio  
 20:00  ExcursionistasExcursionistas - Sportivo ItalianoSportivo Italiano  
argentina
 20:00  AtlasAtlas - Juventud Unida S. M.Juventud Unida S. M.  
 20:00  AtlasAtlas - Juventud Unida S. M.Juventud Unida S. M.  
argentina
 FT  San Martin T.San Martin T. 0 - 0 BelgranoBelgrano  
 20:10  San LorenzoSan Lorenzo - Newells Old BoysNewells Old Boys  
 22:20  Gimnasia L.P.Gimnasia L.P. - Defensa y JusticiaDefensa y Justicia  
 22:20  PatronatoPatronato - AldosiviAldosivi  
australia
 08:50  Adelaide UnitedAdelaide United - WS WanderersWS Wanderers  
 11:00  Perth GloryPerth Glory - Brisbane RoarBrisbane Roar  
australia
 07:00  Queensland LionsQueensland Lions - Moreton Bay UtdMoreton Bay Utd  
 08:00  PeninsulaPeninsula - Brisbane CityBrisbane City  
 08:30  Gold Coast KnightsGold Coast Knights - SWQ ThunderSWQ Thunder  
 09:00  Eastern SuburbsEastern Suburbs - Gold CoastGold Coast  
australia
 05:00  Altona MagicAltona Magic - Green GullyGreen Gully  
 07:00  Port Melbourne SharksPort Melbourne Sharks - Kingston CityKingston City  
 08:00  Dandenong ThunderDandenong Thunder - Hume CityHume City  
austria
 11:00  LASK LinzLASK Linz - St. PoltenSt. Polten  
bahrain
 14:05  East RiffaEast Riffa - Al-HaddAl-Hadd  
 15:30  Al RiffaAl Riffa - Al-MuharraqAl-Muharraq  
 16:30  Al-ShabbabAl-Shabbab - Al-HalaAl-Hala  
belgium
 17:00  KortrijkKortrijk - CharleroiCharleroi  
 19:00  OostendeOostende - EupenEupen  
 19:00  WaregemWaregem - St. TruidenSt. Truiden  
 19:30  Waasland-BeverenWaasland-Beveren - GentGent  
belgium
 16:00  LeuvenLeuven - WesterloWesterlo  
 19:30  St. GilloiseSt. Gilloise - KSV RoeselareKSV Roeselare  
bolivia
 19:00  BloomingBlooming - AuroraAurora  
 20:00  BolivarBolivar - Always ReadyAlways Ready  
 21:15  Sport BoysSport Boys - GuabiraGuabira  
brazil
 19:00  Chapecoense-SCChapecoense-SC - FigueirenseFigueirense  
brazil
 19:00  FerroviarioFerroviario - BarbalhaBarbalha  
brazil
 21:00  Sao LuizSao Luiz - AvenidaAvenida  
 22:00  Novo HamburgoNovo Hamburgo - EC Sao JoseEC Sao Jose  
brazil
 20:00  AparecidenseAparecidense - Vila Nova FCVila Nova FC  
brazil
 19:00  TombenseTombense - Villa Nova MGVilla Nova MG  
 21:00  Atletico-MGAtletico-MG - TupiTupi  
brazil
 22:00  Aguia De MarabaAguia De Maraba - IndependenteIndependente  
brazil
 18:30  Sao CaetanoSao Caetano - BragantinoBragantino  
 23:00  NovorizontinoNovorizontino - Ponte PretaPonte Preta  
brazil
 19:00  NauticoNautico - Flamengo ArcoverdeFlamengo Arcoverde  
brazil
 19:00  Boca JuniorBoca Junior - ItabaianaItabaiana  
brazil
 19:00  ABCABC - CRBCRB  
 19:00  SergipeSergipe - Botafogo PBBotafogo PB  
 19:00  VitoriaVitoria - CearaCeara  
 21:30  AE AltosAE Altos - ConfiancaConfianca  
bulgaria
 10:30  Botev VratsaBotev Vratsa - BistritsaBistritsa  
 13:00  Cherno MoreCherno More - CSKA SofiaCSKA Sofia  
 15:30  Botev PlovdivBotev Plovdiv - Slavia SofiaSlavia Sofia  
chile
 21:00  D. Puerto MonttD. Puerto Montt - NublenseNublense  
 21:00  MagallanesMagallanes - San LuisSan Luis  
 21:00  S. MorningS. Morning - MelipillaMelipilla  
chile
 15:00  Deportes IquiqueDeportes Iquique - Curico UnidoCurico Unido  
 21:30  U. De ChileU. De Chile - CobresalCobresal  
colombia
 20:15  MillonariosMillonarios - HuilaHuila  
 22:00  America De CaliAmerica De Cali - Ind. MedellinInd. Medellin  
 22:30  PetroleraPetrolera - Once CaldasOnce Caldas  
croatia
 14:00  RijekaRijeka - Hajduk SplitHajduk Split  
 16:30  GoricaGorica - ZapresicZapresic  
cyprus
 15:00  APOELAPOEL - AEK LarnacaAEK Larnaca  
 16:00  ParalimniParalimni - PaphosPaphos  
 17:00  Alki OrokliniAlki Oroklini - ApollonApollon  
czech
 14:00  Bohemians 1905Bohemians 1905 - Sigma OlomoucSigma Olomouc  
 14:00  PribramPribram - ZlinZlin  
 14:00  SlovackoSlovacko - KarvinaKarvina  
 16:00  OstravaOstrava - LiberecLiberec  
denmark
 15:00  NordsjaellandNordsjaelland - HobroHobro  
equador
 FT  EL NacionalEL Nacional 1 - 3 AucasAucas  
 20:00  OlmedoOlmedo - America de QuitoAmerica de Quito  
 22:15  U. CatolicaU. Catolica - LDU QuitoLDU Quito  
egypt
 14:00  El IsmailyEl Ismaily - Nogoom FCNogoom FC  
 17:00  El-Entag El-HarbyEl-Entag El-Harby - Al AhlyAl Ahly  
el_salvador
 21:00  PasaquinaPasaquina - Alianza FCAlianza FC  
 21:00  AudazAudaz - FASFAS  
 21:00  JocoroJocoro - Luis Angel FirpoLuis Angel Firpo  
 21:00  MetapanMetapan - ChalatenangoChalatenango  
 21:00  PasaquinaPasaquina - Alianza FCAlianza FC  
 21:00  Santa TeclaSanta Tecla - Municipal LimenoMunicipal Limeno  
 21:00  SonsonateSonsonate - AguilaAguila  
england
 13:00  RotherhamRotherham - Sheffield WedSheffield Wed  
 15:00  Aston VillaAston Villa - West BromWest Brom  
 15:00  BoltonBolton - NorwichNorwich  
 15:00  IpswichIpswich - StokeStoke  
 15:00  PrestonPreston - NottinghamNottingham  
 15:00  Sheffield UtdSheffield Utd - ReadingReading  
england
 12:30  BrightonBrighton - DerbyDerby  
 15:00  AFC WimbledonAFC Wimbledon - MillwallMillwall  
 17:30  Newport CoNewport Co - Manchester CityManchester City  
england
 12:30  SouthendSouthend - PortsmouthPortsmouth  
 15:00  GillinghamGillingham - ScunthorpeScunthorpe  
 15:00  Oxford UtdOxford Utd - PeterboroughPeterborough  
 15:00  ShrewsburyShrewsbury - BurtonBurton  
 15:00  BarnsleyBarnsley - WycombeWycombe  
 15:00  Bradford CityBradford City - PlymouthPlymouth  
 15:00  CharltonCharlton - BlackpoolBlackpool  
 15:00  CoventryCoventry - WalsallWalsall  
 15:00  FleetwoodFleetwood - LutonLuton  
england
 13:00  Notts CoNotts Co - MansfieldMansfield  
 15:00  Cambridge UtdCambridge Utd - TranmereTranmere  
 15:00  CarlisleCarlisle - MK DonsMK Dons  
 15:00  ExeterExeter - BuryBury  
 15:00  Forest GreenForest Green - YeovilYeovil  
 15:00  GrimsbyGrimsby - CheltenhamCheltenham  
 15:00  LincolnLincoln - StevenageStevenage  
 15:00  MacclesfieldMacclesfield - ColchesterColchester  
 Postp.  Newport CoNewport Co - SwindonSwindon  
 15:00  NorthamptonNorthampton - CrawleyCrawley  
 15:00  OldhamOldham - CreweCrewe  
 15:00  Port ValePort Vale - MorecambeMorecambe  
england
 15:00  AFC FyldeAFC Fylde - ChesterfieldChesterfield  
 15:00  Boreham WoodBoreham Wood - HartlepoolHartlepool  
 15:00  BromleyBromley - MaidstoneMaidstone  
 15:00  Dag and RedDag and Red - GatesheadGateshead  
 15:00  EastleighEastleigh - BraintreeBraintree  
 15:00  FC HalifaxFC Halifax - AldershotAldershot  
 15:00  HarrogateHarrogate - EbbsfleetEbbsfleet  
 15:00  Havant and WHavant and W - WrexhamWrexham  
 15:00  Leyton OrientLeyton Orient - MaidenheadMaidenhead  
 15:00  SalfordSalford - DoverDover  
 15:00  Solihull MoorsSolihull Moors - BarnetBarnet  
 15:00  SuttonSutton - BarrowBarrow  
england
 15:00  AlfretonAlfreton - ChorleyChorley  
 15:00  AltrinchamAltrincham - Bradford PABradford PA  
 15:00  Ashton UtdAshton Utd - HerefordHereford  
 15:00  Brackley TownBrackley Town - Curzon AshtonCurzon Ashton  
 15:00  ChesterChester - Boston UtdBoston Utd  
 15:00  DarlingtonDarlington - SouthportSouthport  
 15:00  FC UnitedFC United - GuiseleyGuiseley  
 15:00  KidderminsterKidderminster - YorkYork  
 15:00  LeamingtonLeamington - BlythBlyth  
 15:00  NuneatonNuneaton - SpennymoorSpennymoor  
 15:00  StockportStockport - AFC TelfordAFC Telford  
 15:00  BillericayBillericay - Eastbourne BoroEastbourne Boro  
 15:00  ChelmsfordChelmsford - East ThurrockEast Thurrock  
 15:00  ChippenhamChippenham - HungerfordHungerford  
 15:00  ConcordConcord - BathBath  
 15:00  Dulwich HamletDulwich Hamlet - Hemel HempsteadHemel Hempstead  
 15:00  Hampton and RichmondHampton and Richmond - GloucesterGloucester  
 15:00  SloughSlough - DartfordDartford  
 15:00  TruroTruro - Oxford CityOxford City  
 15:00  WealdstoneWealdstone - St. AlbansSt. Albans  
 15:00  WellingWelling - TorquayTorquay  
 15:00  WokingWoking - Weston-super-MareWeston-super-Mare  
england
 15:00  GainsboroughGainsborough - StalybridgeStalybridge  
 15:00  HednesfordHednesford - MarineMarine  
 15:00  LancasterLancaster - BuxtonBuxton  
 15:00  MatlockMatlock - FarsleyFarsley  
 15:00  MickleoverMickleover - HydeHyde  
 15:00  NantwichNantwich - ScarboroughScarborough  
 15:00  South ShieldsSouth Shields - WarringtonWarrington  
 15:00  StaffordStafford - Bamber BridgeBamber Bridge  
 15:00  WhitbyWhitby - GranthamGrantham  
 15:00  WittonWitton - North FerribyNorth Ferriby  
 15:00  WorkingtonWorkington - BasfordBasford  
 15:00  AFC HornchurchAFC Hornchurch - Enfield TownEnfield Town  
 15:00  Bishop s StortfordBishop s Stortford - Bognor RegisBognor Regis  
 15:00  Burgess HillBurgess Hill - TonbridgeTonbridge  
 15:00  FolkestoneFolkestone - Wingate and FinchleyWingate and Finchley  
 15:00  HaringeyHaringey - LeatherheadLeatherhead  
 15:00  KingstonianKingstonian - CarshaltonCarshalton  
 15:00  LewesLewes - DorkingDorking  
 15:00  MargateMargate - BrightlingseaBrightlingsea  
 15:00  MersthamMerstham - Corinthian-CasualsCorinthian-Casuals  
 15:00  WhitehawkWhitehawk - Potters BarPotters Bar  
 15:00  WorthingWorthing - HarlowHarlow  
finland
 12:00  Inter TurkuInter Turku - LahtiLahti  
 12:00  RovaniemiRovaniemi - SJKSJK  
 12:15  EkenasEkenas - KTPKTP  
 15:45  VPSVPS - KPV KokkolaKPV Kokkola  
 17:00  AC KajaaniAC Kajaani - TPSTPS  
france
 16:00  MarseilleMarseille - AmiensAmiens  
 19:00  AngersAngers - NiceNice  
 19:00  MonacoMonaco - NantesNantes  
germany
 12:00  DuisburgDuisburg - Union BerlinUnion Berlin  
 12:00  HeidenheimHeidenheim - Hamburger SVHamburger SV  
 12:00  IngolstadtIngolstadt - BochumBochum  
 12:00  St. PauliSt. Pauli - AueAue  
germany
 13:00  Fortuna KolnFortuna Koln - BraunschweigBraunschweig  
 13:00  GrossaspachGrossaspach - UerdingenUerdingen  
 13:00  HallescherHallescher - LotteLotte  
 13:00  KarlsruherKarlsruher - KaiserslauternKaiserslautern  
 13:00  MeppenMeppen - Energie CottbusEnergie Cottbus  
 13:00  Preussen MunsterPreussen Munster - VfL OsnabruckVfL Osnabruck  
germany
 14:30  HoffenheimHoffenheim - HannoverHannover  
 14:30  SchalkeSchalke - FreiburgFreiburg  
 14:30  StuttgartStuttgart - RB LeipzigRB Leipzig  
 14:30  WolfsburgWolfsburg - MainzMainz  
 17:30  Hertha BerlinHertha Berlin - Werder BremenWerder Bremen  
gibraltar
 15:00  Mons CalpeMons Calpe - LynxLynx  
 17:15  Europa FCEuropa FC - Lincoln Red ImpsLincoln Red Imps  
greece
 13:00  ErgotelisErgotelis - Chania KissamikosChania Kissamikos  
greece
 17:00  PanathinaikosPanathinaikos - Asteras TripolisAsteras Tripolis  
 17:30  GianninaGiannina - AtromitosAtromitos  
guatemala
 19:00  IztapaIztapa - XelajuXelaju  
 20:30  GuastatoyaGuastatoya - SiquinalaSiquinala  
 21:00  MunicipalMunicipal - Deportivo ChiantlaDeportivo Chiantla  
 23:00  Coban ImperialCoban Imperial - ComunicacionesComunicaciones  
honduras
 21:00  MarathonMarathon - MotaguaMotagua  
hong_kong
 06:30  Tai PoTai Po - KitcheeKitchee  
 09:30  Lee Man WarriorsLee Man Warriors - Guangzhou RandF U19Guangzhou RandF U19  
hungary
 13:00  DebrecenDebrecen - FerencvarosFerencvaros  
 16:00  DVTKDVTK - HonvedHonved  
 16:00  HaladasHaladas - Mezokovesd-ZsoryMezokovesd-Zsory  
 16:00  KisvardaKisvarda - PaksPaks  
 16:00  Puskas AcademyPuskas Academy - UjpestUjpest  
 18:30  MTK BudapestMTK Budapest - MOL VidiMOL Vidi  
iceland
 10:15  BreidablikBreidablik - GrottaGrotta  
 17:00  KA AkureyriKA Akureyri - ValurValur  
india
 08:30  AizawlAizawl - Mohun BaganMohun Bagan  
 11:30  GokulamGokulam - Indian ArrowsIndian Arrows  
india
 14:00  JamshedpurJamshedpur - Pune CityPune City  
iran
 12:00  Pars Janoobi JamPars Janoobi Jam - Nassaji MazandaranNassaji Mazandaran  
iraq
 11:30  Al KahrabaAl Kahraba - Naft Al JunoobNaft Al Junoob  
 11:30  Al NaftAl Naft - Al Quwa Al JawiyaAl Quwa Al Jawiya  
 11:30  Al NajafAl Najaf - BaghdadBaghdad  
 11:30  Al TalabaAl Talaba - Naft MissanNaft Missan  
 15:00  Al ShortaAl Shorta - Al MinaaAl Minaa  
israel
 14:00  H. RaananaH. Raanana - Hapoel Tel AvivHapoel Tel Aviv  
 16:00  Moadon Sport AshdodMoadon Sport Ashdod - SakhninSakhnin  
 16:15  YehudaYehuda - Hapoel HaifaHapoel Haifa  
 18:30  Maccabi Tel AvivMaccabi Tel Aviv - ShmonaShmona  
italy
 17:00  CagliariCagliari - ParmaParma  
 19:30  AtalantaAtalanta - AC MilanAC Milan  
italy
 14:00  BeneventoBenevento - CittadellaCittadella  
 14:00  CarpiCarpi - PerugiaPerugia  
 14:00  PadovaPadova - FoggiaFoggia  
 17:00  AscoliAscoli - SalernitanaSalernitana  
italy
 13:30  SudtirolSudtirol - GubbioGubbio  
 13:30  TeramoTeramo - MonzaMonza  
 13:30  TernanaTernana - TriestinaTriestina  
 13:30  Vis PesaroVis Pesaro - AlbinoLeffeAlbinoLeffe  
 15:30  FeralpiSaloFeralpiSalo - RavennaRavenna  
 15:30  L.R. VicenzaL.R. Vicenza - FermanaFermana  
 15:30  RenateRenate - PordenonePordenone  
 17:30  Giana ErminioGiana Erminio - Virtus VeronaVirtus Verona  
 19:30  RiminiRimini - ImoleseImolese  
 19:45  SambenedetteseSambenedettese - FanoFano  
japan
 04:35  Kawasaki FrontaleKawasaki Frontale - UrawaUrawa  
kenya
 12:00  Kariobangi SharksKariobangi Sharks - BandariBandari  
 12:00  Nzoia SugarNzoia Sugar - ChemelilChemelil  
 13:15  TuskerTusker - Kakamega HomeboyzKakamega Homeboyz  
kosovo
 12:30  FerizajFerizaj - Trepca 89Trepca 89  
 12:30  KF BallkaniKF Ballkani - DrenicaDrenica  
kuwait
 13:50  Al ArabiAl Arabi - Al KuwaitAl Kuwait  
 13:50  Al NaserAl Naser - Al ShababAl Shabab  
malaysia
 13:00  KedahKedah - Felda Utd.Felda Utd.  
 13:00  Melaka UnitedMelaka United - PahangPahang  
 13:00  PKNPPKNP - Petaling Jaya CFCPetaling Jaya CFC  
malta
 13:00  St. AndrewsSt. Andrews - HiberniansHibernians  
 13:00  VallettaValletta - Senglea AthleticsSenglea Athletics  
 15:00  HamrunHamrun - MostaMosta  
 15:15  FlorianaFloriana - QormiQormi  
mexico
 FT  Zacatecas MinerosZacatecas Mineros 0 - 0 CorrecaminosCorrecaminos  
 FT  Atl. San LuisAtl. San Luis 2 - 0 JuarezJuarez  
 23:00  Alebrijes OaxacaAlebrijes Oaxaca - ZacatepecZacatepec  
mexico
 FT  MonarcasMonarcas 2 - 3 MonterreyMonterrey  
 64´  PueblaPuebla 0 - 1 PachucaPachuca  
 56´  Club TijuanaClub Tijuana 2 - 0 VeracruzVeracruz  
 23:00  Cruz AzulCruz Azul - Santos LagunaSantos Laguna  
morocco
 14:00  Moghreb TetouanMoghreb Tetouan - IR TangerIR Tanger  
 14:00  Mouloudia OujdaMouloudia Oujda - Kawkab MarrakechKawkab Marrakech  
 16:00  HoceimaHoceima - Olympique KhouribgaOlympique Khouribga  
holland
 17:30  AZ AlkmaarAZ Alkmaar - VenloVenlo  
 18:45  HeerenveenHeerenveen - PSVPSV  
 18:45  HeraclesHeracles - SittardSittard  
 19:45  VitesseVitesse - Willem IIWillem II  
northern_ireland
 17:30  BallymenaBallymena - LinfieldLinfield  
northern_ireland
 15:00  BallinamallardBallinamallard - Carrick RangersCarrick Rangers  
 15:00  HandW WeldersHandW Welders - PortadownPortadown  
 15:00  LarneLarne - DundelaDundela  
 15:00  DergviewDergview - BallyclareBallyclare  
 15:00  LimavadyLimavady - PSNIPSNI  
 15:00  LoughgallLoughgall - KnockbredaKnockbreda  
oman
 13:45  Al NasrAl Nasr - Al-RustaqAl-Rustaq  
panama
 23:00  Deportivo UniversitarioDeportivo Universitario - San FranciscoSan Francisco  
 23:00  Costa del EsteCosta del Este - Plaza AmadorPlaza Amador  
 23:00  IndependienteIndependiente - AlianzaAlianza  
 23:00  MiguelitoMiguelito - Arabe UnidoArabe Unido  
paraguay
 21:45  San LorenzoSan Lorenzo - Deportivo SantaniDeportivo Santani  
 23:45  River PlateRiver Plate - Libertad AsuncionLibertad Asuncion  
peru
 FT  Alianza LimaAlianza Lima 3 - 0 Sport BoysSport Boys  
 13:30  CajamarcaCajamarca - Carlos MannucciCarlos Mannucci  
 18:15  U. San MartinU. San Martin - CajamarcaCajamarca  
 20:30  BinacionalBinacional - Cesar VallejoCesar Vallejo  
poland
 14:30  JagielloniaJagiellonia - PlockPlock  
 17:00  Zaglebie SosnowiecZaglebie Sosnowiec - Arka GdyniaArka Gdynia  
 19:30  Korona KielceKorona Kielce - Lechia GdanskLechia Gdansk  
portugal
 15:30  NacionalNacional - FeirenseFeirense  
 18:00  GuimaraesGuimaraes - PortimonensePortimonense  
 20:30  FC PortoFC Porto - SetubalSetubal  
portugal
 11:00  VarzimVarzim - Benfica BBenfica B  
 15:00  CD Cova da PiedadeCD Cova da Piedade - PenafielPenafiel  
 17:00  FamalicaoFamalicao - Academico ViseuAcademico Viseu  
qatar
 13:45  Al-DuhailAl-Duhail - Al SailiyaAl Sailiya  
 16:10  Al-SaddAl-Sadd - Al KhorAl Khor  
romania
 12:00  FC HermannstadtFC Hermannstadt - U Craiova 1948 CSU Craiova 1948 CS  
 18:00  CFR ClujCFR Cluj - AstraAstra  
san_marino
 14:00  CailungoCailungo - FaetanoFaetano  
 14:00  San GiovanniSan Giovanni - Juvenes/DoganaJuvenes/Dogana  
 14:00  VirtusVirtus - Tre PenneTre Penne  
scotland
 19:25  Connahs Q.Connahs Q. - Edinburgh CityEdinburgh City  
scotland
 15:00  AlloaAlloa - Partick ThistlePartick Thistle  
 15:00  DunfermlineDunfermline - InvernessInverness  
 15:00  MortonMorton - AyrAyr  
 15:00  Queen of SouthQueen of South - Dundee UtdDundee Utd  
 Postp.  Ross CountyRoss County - FalkirkFalkirk  
scotland
 15:00  AirdrieoniansAirdrieonians - BrechinBrechin  
 15:00  MontroseMontrose - Forfar AthleticForfar Athletic  
 15:00  RaithRaith - ArbroathArbroath  
 15:00  StranraerStranraer - DumbartonDumbarton  
scotland
 15:00  ClydeClyde - Albion RoversAlbion Rovers  
 15:00  CowdenbeathCowdenbeath - AnnanAnnan  
 15:00  Elgin CityElgin City - StirlingStirling  
 15:00  PeterheadPeterhead - Queen s ParkQueen s Park  
scotland
 15:00  AberdeenAberdeen - St. MirrenSt. Mirren  
 15:00  HibernianHibernian - HamiltonHamilton  
 15:00  LivingstonLivingston - Dundee FCDundee FC  
 15:00  RangersRangers - St JohnstoneSt Johnstone  
serbia
 12:00  BackaBacka - PartizanPartizan  
 13:00  MacvaMacva - MladostMladost  
 13:00  ProleterProleter - RadnikRadnik  
 14:00  Radnicki NisRadnicki Nis - CukarickiCukaricki  
 15:00  FK Crvena zvezdaFK Crvena zvezda - VojvodinaVojvodina  
slovakia
 13:00  MichalovceMichalovce - SeredSered  
 13:00  NitraNitra - PodbrezovaPodbrezova  
 13:00  RuzomberokRuzomberok - Z. MoravceZ. Moravce  
 13:00  TrencinTrencin - SenicaSenica  
 13:00  ZilinaZilina - TrnavaTrnava  
 15:00  Dun. StredaDun. Streda - Slovan BratislavaSlovan Bratislava  
southafrica
 13:00  Chippa Utd.Chippa Utd. - TshakhumaTshakhuma  
 13:00  WitbankWitbank - Golden ArrowsGolden Arrows  
 18:15  Bloem CelticBloem Celtic - Richards BayRichards Bay  
spain
 12:00  Celta VigoCelta Vigo - LevanteLevante  
 15:15  Rayo VallecanoRayo Vallecano - Atl. MadridAtl. Madrid  
 17:30  Real SociedadReal Sociedad - LeganesLeganes  
 19:45  BarcelonaBarcelona - ValladolidValladolid  
spain
 15:00  Dep. La CorunaDep. La Coruna - GimnasticGimnastic  
 17:00  ElcheElche - Extremadura UDExtremadura UD  
 17:00  ZaragozaZaragoza - AlbaceteAlbacete  
 19:00  R. OviedoR. Oviedo - AlcorconAlcorcon  
 19:30  Cadiz CFCadiz CF - TenerifeTenerife  
sweden
 13:00  AIKAIK - JonkopingsJonkopings  
 13:00  HackenHacken - BrageBrage  
 13:00  OrgryteOrgryte - NorrbyNorrby  
 13:00  RosengardRosengard - BrommapojkarnaBrommapojkarna  
 15:00  KarlstadKarlstad - SiriusSirius  
 15:00  OrebroOrebro - GAISGAIS  
 15:00  OstersundsOstersunds - HalmstadHalmstad  
switzerland
 16:00  LausanneLausanne - RapperswilRapperswil  
 16:30  SchaffhausenSchaffhausen - KriensKriens  
 18:00  ServetteServette - WilWil  
switzerland
 18:00  LuzernLuzern - LuganoLugano  
 18:00  St. GallenSt. Gallen - ThunThun  
syria
 12:00  HottinHottin - Al NawaeirAl Nawaeir  
 12:00  WathbahWathbah - Al WahdaAl Wahda  
turkey
 10:30  HataysporHatayspor - Adana DemirsporAdana Demirspor  
 10:30  UmraniyesporUmraniyespor - BalikesirsporBalikesirspor  
 13:00  AltayAltay - BolusporBoluspor  
turkey
 10:30  Ankara DemirsporAnkara Demirspor - SamsunsporSamsunspor  
 10:30  BodrumsporBodrumspor - Nigde AnadoluNigde Anadolu  
 10:30  EyupsporEyupspor - KeciorengucuKeciorengucu  
turkey
 10:30  AkhisarsporAkhisarspor - AnkaragucuAnkaragucu  
 13:00  BursasporBursaspor - RizesporRizespor  
 16:00  FenerbahceFenerbahce - KonyasporKonyaspor  
uruguay
 20:00  JuventudJuventud - FenixFenix  
 20:00  Liverpool M.Liverpool M. - NacionalNacional  
 20:00  Rampla JuniorsRampla Juniors - ProgresoProgreso  
 20:00  JuventudJuventud - FenixFenix  
 22:30  WanderersWanderers - River PlateRiver Plate  
usa
 22:00  Columbus CrewColumbus Crew - Chicago FireChicago Fire  
venezuela
 19:30  Dep. AnzoateguiDep. Anzoategui - LlanerosLlaneros  
 20:00  CaraboboCarabobo - PortuguesaPortuguesa  
 21:00  CaracasCaracas - AraguaAragua  
wales
 14:30  NewtownNewtown - CaernarfonCaernarfon  
 14:30  TNSTNS - BarryBarry  
wales
 14:30  Cardiff MetropolitanCardiff Metropolitan - LlandudnoLlandudno  
world
 05:30  APIA TigersAPIA Tigers - Bonnyrigg White EaglesBonnyrigg White Eagles  
 08:00  West AdelaideWest Adelaide - NE MetrostarsNE Metrostars  
 09:00  AFC Nove MestoAFC Nove Mesto - PezinokPezinok  
 09:00  VladikavkazVladikavkaz - Spartak NalchikSpartak Nalchik  
 09:00  Hradec KraloveHradec Kralove - Usti nad OrliciUsti nad Orlici  
 09:00  KalugaKaluga - BiologBiolog  
 10:00  PuszczaPuszcza - NKP Podhale Nowy TargNKP Podhale Nowy Targ  
 10:00  AB CopenhagenAB Copenhagen - RoskildeRoskilde  
 10:30  FK Strogino MoscowFK Strogino Moscow - RyazanRyazan  
 11:00  KluczborkKluczbork - LZS Agroplon GluszynaLZS Agroplon Gluszyna  
 11:00  Veles MoscowVeles Moscow - Saturn RamenskoyeSaturn Ramenskoye  
 11:00  CeljeCelje - AC WolfsbergerAC Wolfsberger  
 11:00  Hansa Rostock IIHansa Rostock II - GreifswaldGreifswald  
 11:00  LafnitzLafnitz - GleisdorfGleisdorf  
 11:00  LorenskogLorenskog - UllernUllern  
 11:00  NewcastleNewcastle - CSKA MoscowCSKA Moscow  
 12:00  Chrobry GlogowChrobry Glogow - SrodaSroda  
 12:00  FC GomelFC Gomel - JUA ZhitkovichiJUA Zhitkovichi  
 12:00  KKS KaliszKKS Kalisz - SkraSkra  
 12:00  BK FremBK Frem - SkovshovedSkovshoved  
 12:00  SandvikensSandvikens - HudiksvallsHudiksvalls  
 12:30  SaratovSaratov - DolgoprudnyDolgoprudny  
 12:30  IlvesIlves - Tallinna KalevTallinna Kalev  
 13:00  Baerum SportsklubbBaerum Sportsklubb - FriggFrigg  
 13:00  Bayern IIBayern II - UlmUlm  
 13:00  ElverumElverum - OppsalOppsal  
 13:00  FSV FrankfurtFSV Frankfurt - BenficaBenfica  
 13:00  HaldenHalden - MossMoss  
 13:00  MattersburgMattersburg - A. KlagenfurtA. Klagenfurt  
 13:00  HoddHodd - SpjelkavikSpjelkavik  
 13:00  SibenikSibenik - LuckoLucko  
 13:00  AdmiraAdmira - Floridsdorfer ACFloridsdorfer AC  
 13:00  AtvidabergsAtvidabergs - Assyriska IFAssyriska IF  
 13:00  HelsingborgHelsingborg - TrelleborgsTrelleborgs  
 13:00  Hessen DreieichHessen Dreieich - Steinbach HaigerSteinbach Haiger  
 13:00  LieferingLiefering - Wacker InnsbruckWacker Innsbruck  
 13:00  RanheimRanheim - KristiansundKristiansund  
 13:00  Rubin KazanRubin Kazan - OrenburgOrenburg  
 13:00  WormsWorms - Furth IIFurth II  
 13:30  FK Zorya LuhanskFK Zorya Luhansk - Shakhtar KaragandyShakhtar Karagandy  
 13:30  Sturm GrazSturm Graz - DomzaleDomzale  
 14:00  AltachAltach - BalingenBalingen  
 14:00  Hamburger SVHamburger SV - ViborgViborg  
 14:00  KalmarKalmar - BrestBrest  
 14:00  RakowRakow - Volyn LutskVolyn Lutsk  
 14:30  TPVTPV - JJK JyvaskylaJJK Jyvaskyla  
 15:00  TychyTychy - GKS BelchatowGKS Belchatow  
 15:30  StabaekStabaek - StrommenStrommen  
 16:00  RosenborgRosenborg - SundsvallSundsvall  
 17:30  Metta/LUMetta/LU - KuressaareKuressaare  
 20:30  Sacramento RepublicSacramento Republic - LA Galaxy 2LA Galaxy 2  
 21:00  Montreal ImpactMontreal Impact - Philadelphia UnionPhiladelphia Union  
 22:00  Las Vegas LightsLas Vegas Lights - Colorado RapidsColorado Rapids  
world
 14:30  Poland U17Poland U17 - Slovakia U17Slovakia U17  
ibracadabra31 | Prediction
28068

View Profile 2019-02-16

T.N.S.  T.N.S.
vs
Barry Town Barry Town


ibracadabra31 | Prediction
28068

View Profile 2019-02-16

Newtown  Newtown
vs
Caernarfon Caernarfon


ibracadabra31 | Prediction
28068

View Profile 2019-02-16

Cardiff Met Uni  Cardiff Met Uni
vs
Llandudno Llandudno


ibracadabra31 | Prediction
28068

View Profile 2019-02-16

Ha Noi FC  Ha Noi FC
vs
Binh Duong Binh Duong


Amary Gaye | Prediction
59474

View Profile 2019-02-16

Newport County  Newport County
vs
Man City Man City


ibracadabra31 | Prediction
28068

View Profile 2019-02-16

Liverpool Montevideo  Liverpool Montevideo
vs
Nacional De Football Nacional De Football


ibracadabra31 | Prediction
28068

View Profile 2019-02-16

Umraniyespor  Umraniyespor
vs
Balikesirspor Balikesirspor


ibracadabra31 | Prediction
28068

View Profile 2019-02-16

Hatayspor  Hatayspor
vs
Adana Demirspor Adana Demirspor


ibracadabra31 | Prediction
28068

View Profile 2019-02-16

Servette  Servette
vs
Wil 1900 Wil 1900


ibracadabra31 | Prediction
28068

View Profile 2019-02-16

FC Schaffhausen  FC Schaffhausen
vs
Kriens Kriens


ibracadabra31 | Prediction
28068

View Profile 2019-02-16

Lausanne Sports  Lausanne Sports
vs
FC Rapperswil Jona FC Rapperswil Jona


ibracadabra31 | Prediction
28068

View Profile 2019-02-16

Red Star Belgrade  Red Star Belgrade
vs
Vojvodina Vojvodina


ibracadabra31 | Prediction
28068

View Profile 2019-02-16

Radnicki Nis  Radnicki Nis
vs
FK Cukaricki FK Cukaricki


ibracadabra31 | Prediction
28068

View Profile 2019-02-16

FK Proleter Novi Sad  FK Proleter Novi Sad
vs
FK Radnik Surdulica FK Radnik Surdulica


ibracadabra31 | Prediction
28068

View Profile 2019-02-16

FK Backa Palanka  FK Backa Palanka
vs
Partizan Belgrade Partizan Belgrade


ibracadabra31 | Prediction
28068

View Profile 2019-02-16

Carlos Manucci  Carlos Manucci
vs
Ayacucho FC Ayacucho FC


ibracadabra31 | Prediction
28068

View Profile 2019-02-16

Deportivo Binacional  Deportivo Binacional
vs
Cesar Vallejo Cesar Vallejo


ibracadabra31 | Prediction
28068

View Profile 2019-02-16

Ballymena Utd  Ballymena Utd
vs
Linfield Linfield


ibracadabra31 | Prediction
28068

View Profile 2019-02-16

Maccabi Tel Aviv  Maccabi Tel Aviv
vs
Hapoel Ironi Kiryat Shmona Hapoel Ironi Kiryat Shmona


ibracadabra31 | Prediction
28068

View Profile 2019-02-16

Jamshedpur FC  Jamshedpur FC
vs
Pune City Pune City


ibracadabra31 | Prediction
28068

View Profile 2019-02-16

VPS Vaasa  VPS Vaasa
vs
KPV KPV


ibracadabra31 | Prediction
28068

View Profile 2019-02-16

SJK  SJK
vs
RoPS RoPS


ibracadabra31 | Prediction
28068

View Profile 2019-02-16

FC Inter  FC Inter
vs
Lahti Lahti


ibracadabra31 | Prediction
28068

View Profile 2019-02-16

El Entag El Harby  El Entag El Harby
vs
Al Ahly Cairo Al Ahly Cairo


ibracadabra31 | Prediction
28068

View Profile 2019-02-16

Universidad de Chile  Universidad de Chile
vs
Cobresal Cobresal