English
English
Español
Français
Português
Deutsch
Accumulators
Features
Predictions
Accumulators
Most Voted
Live Scores
Standings
Articles
Betting Tools
Bet Calculator
Odds Converter
Surebet Calculator
Value Bet Calculator
Correct Score Calculator
Dutching Calculator
Hedging Calculator
Kelly Criterion Calculator
Injuries and Suspensions
More
Football Predictions App
Follow us
Facebook
Twitter
Instagram
Reddit
YouTube
Contact
Help
FAQ
Terms
Privacy
Partners
Sitemap
Home
Live Scores
Live Scores
Live Scores
2024-03-28
Thursday
Previous
Next
ALBANIA: 1ST DIVISION
FT
Lushnja
4 - 3
Vora
ARGENTINA: COPA DE LA LIGA PROFESIONAL
FT
Lanus
2 - 2
Union Santa Fe
23:00
Rosario Central
-
Barracas Central
AUSTRALIA: SOUTH AUSTRALIA NPL
FT
Adelaide United II
0 - 4
MetroStars
FT
Adelaide Raiders
2 - 0
Adelaide City
AUSTRALIA: WESTERN AUSTRALIA NPL
FT
Perth
6 - 0
Inglewood United
BOLIVIA: PRIMERA DIVISIóN
FT
Gualberto Villarroel SJ
1 - 0
Always Ready
BRAZIL: AMAPAENSE
23:00
São Paulo AP
-
Trem
BRAZIL: COPA DO NORDESTE
FT
Ceara
2 - 1
AO Itabaiana
FT
Sport Recife
3 - 0
Juazeirense
FT
CRB
2 - 0
Altos
FT
Vitoria
3 - 0
Treze
FT
Botafogo PB
4 - 0
Bahia
FT
America-RN
1 - 0
Nautico Recife
FT
River AC
0 - 1
ABC
FT
Maranhão
3 - 2
Fortaleza EC
BRAZIL: POTIGUAR
FT
Globo
0 - 4
Baraúnas
BRAZIL: PARAENSE
23:00
Tuna Luso
-
remo
BRAZIL: MINEIRO - 1
23:30
Athletic Club
-
Pouso Alegre
BRAZIL: GOIANO U20
18:30
Trindade U20
-
Goiás U20
CAMEROON: ELITE ONE
FT
Stade Renard
1 - 1
Canon
13:30
Fauve Azur Elite
-
Fortuna Mfou
13:30
Gazelle
-
Victoria United
14:00
Les Astres
-
PWD
FT
Cotonsport
1 - 0
Colombe
15:45
Union Douala
-
Aigle Royal
16:00
Young Sport Academy
-
Dynamo de Douala
16:15
UMS de Loum
-
APEJES Academy
CHILE: PRIMERA DIVISIóN
21:00
A. Italiano
0 - 1
Coquimbo Unido
23:30
OHiggins
-
Deportes Iquique
CHILE: SEGUNDA DIVISIóN
1
'
Fernández Vial
0 - 0
Trasandino
COLOMBIA: PRIMERA A
FT
Millonarios
3 - 1
Santa Fe
CONGO-DR: LIGUE 1
PST
Renaissance
-
Rangers
COSTA-RICA: PRIMERA DIVISIóN
FT
San Carlos
2 - 0
CS Herediano
FT
CS Cartagines
3 - 4
Deportivo Saprissa
CROATIA: FIRST NL
FT
Dugopolje
0 - 0
Dubrava Zagreb
FT
Bsk Bijelo Brdo
2 - 1
Sesvete
DENMARK: 2ND DIVISION - GROUP 1
FT
Fremad Amager
1 - 3
Middelfart
FT
HIK
4 - 2
FA 2000
FT
Aarhus Fremad
0 - 1
Skive
FT
Esbjerg
4 - 2
Roskilde
FT
Thisted FC
0 - 1
Brabrand
FT
AB Copenhagen
2 - 3
Nykobing FC
DENMARK: 3. DIVISION
FT
Avarta
0 - 1
Ishøj
FT
Holbæk B&I
1 - 0
Lyseng
FT
Holstebro
1 - 0
Næsby
FT
Vejgaard B
0 - 0
Vanløse
FT
SfB-Oure
0 - 0
VSK Århus
FT
Silkeborg KFUM
1 - 1
Frem
ECUADOR: LIGA PRO SERIE B
FT
UT Cotopaxi
3 - 2
Gualaceo SC
30
'
Chacaritas
1 - 0
Manta FC
EL-SALVADOR: PRIMERA DIVISION
FT
Santa Tecla
3 - 1
Dragón
FT
Isidro Metapán
0 - 3
Alianza
ENGLAND: NON LEAGUE PREMIER - SOUTHERN SOUTH
FT
Walton & Hersham
4 - 4
Harrow Borough
ENGLAND: NON LEAGUE DIV ONE - SOUTHERN CENTRAL
19:45
Barton Rovers
-
AFC Dunstable
FINLAND: SUOMEN CUP
17:45
LehPa
-
MP II
18:00
KeuPa
-
Huima / Urho
18:10
TPS O35
-
KuuLa
18:10
Valtti II
-
Atlantis / PM
18:30
PuiU Helsinki
-
Valtti
GERMANY: REGIONALLIGA - BAYERN
FT
Bayern München II
2 - 0
FC Schweinfurt 05
GERMANY: REGIONALLIGA - NORD
FT
Weiche Flensburg
2 - 2
SV Drochtersen/assel
FT
Spelle-Venhaus
0 - 2
Eintracht Norderstedt
GERMANY: REGIONALLIGA - NORDOST
FT
Luckenwalde
2 - 0
BFC Dynamo
FT
Rot-weiss Erfurt
1 - 1
Greifswalder FC
GERMANY: REGIONALLIGA - SUDWEST
FT
FSV Frankfurt
3 - 1
TuS Koblenz
FT
FC Astoria Walldorf
2 - 0
FC 08 Homburg
FT
Barockstadt Fulda-Lehn.
2 - 3
TSV Steinbach
GERMANY: REGIONALLIGA - WEST
FT
Rot-weiss Oberhausen
2 - 2
Düren Merzenich
GERMANY: OBERLIGA - BAYERN NORD
FT
Neudrossenfeld
2 - 0
Jahn Regensburg II
GERMANY: OBERLIGA - BAYERN SüD
FT
Heimstetten
3 - 2
Ismaning
FT
Kirchheimer SC
6 - 0
1860 München II
GHANA: PREMIER LEAGUE
15:00
Accra Lions
-
Medeama
GUATEMALA: LIGA NACIONAL
FT
Antigua GFC
3 - 0
Comunicaciones
FT
Zacapa Tellioz
1 - 1
Xelajú
FT
Municipal
2 - 1
Cobán Imperial
21:00
Achuapa
-
Xinabajul
14
'
Guastatoya
0 - 0
Coatepecano IB
INDIA: I-LEAGUE
FT
Delhi FC
3 - 1
Shillong Lajong
FT
Aizawl
4 - 0
Churchill Brothers
INDONESIA: LIGA 1
FT
Persik Kediri
5 - 2
PS TIRA
FT
Persib Bandung
0 - 0
Bhayangkara FC
IRAQ: IRAQI LEAGUE
FT
Erbil
0 - 0
Al Karkh
ITALY: SERIE C - GIRONE A
FT
Padova
2 - 1
Pergolettese
ITALY: SERIE C - GIRONE B
FT
Carrarese
1 - 0
Perugia
FT
Vis Pesaro
1 - 3
Lucchese
FT
Fermana
3 - 2
Rimini
FT
Gubbio
1 - 0
Torres
ITALY: SERIE C - GIRONE C
FT
Catania
2 - 3
Giugliano
JORDAN: LEAGUE
FT
Moghayer Al Sarhan
1 - 2
Aqaba
KYRGYZSTAN: PREMIER LEAGUE
FT
Muras United
1 - 3
Neftchi
MEXICO: LIGA DE EXPANSIóN MX
FT
Leones Negros UDG
2 - 4
CA La Paz
FT
Correcaminos Uat
0 - 2
Cimarrones
MOROCCO: CUP
3
'
Maghreb Fès
0 - 0
Ittihad Tanger
22:00
Kawkab Marrakech
-
Hassania Agadir
NEW-ZEALAND: NATIONAL LEAGUE - NORTHERN
06:30
Hamilton Wanderers
-
Melville United
NEW-ZEALAND: NATIONAL LEAGUE - SOUTHERN
06:15
Ferrymead Bays
-
Universities
06:30
Christchurch United
-
Nomads United
23:30
Dunedin City Royals
-
Cashmere Technical
PARAGUAY: DIVISION PROFESIONAL - APERTURA
FT
Sportivo Trinidense
0 - 1
Sportivo Luqueno
PERU: PRIMERA DIVISIóN
90
'
Deportivo Garcilaso
1 - 2
Comerciantes Unidos
POLAND: II LIGA - EAST
FT
Wisła Puławy
4 - 0
Olimpia Elbląg
FT
Jastrzębie
3 - 1
Kotwica Kołobrzeg
FT
Stal Stalowa Wola
2 - 1
Sandecja Nowy Sącz
POLAND: III LIGA - GROUP 2
15:00
Unia Swarzędz
-
Vineta Wolin
POLAND: III LIGA - GROUP 3
14:30
Ślęza Wrocław
-
Lechia Zielona Góra
ROMANIA: LIGA II
FT
Corvinul Hunedoara
1 - 1
SCM Gloria Buzău
SAUDI-ARABIA: DIVISION 1
FT
Al Baten
1 - 1
Hajer
FT
Al-Ain
3 - 2
Al Jandal
FT
Al Orubah
1 - 2
Jeddah Club
SENEGAL: LIGUE 1
FT
Guédiawaye
3 - 1
Stade de Mbour
FT
DSC
0 - 2
Teungueth
FT
Ouakam
1 - 1
Génération Foot
FT
Sonacos
0 - 0
Jaraaf
FT
Gorée
2 - 0
Casa Sport
FT
La Linguère
1 - 1
Jamono Fatick
SLOVAKIA: 2. LIGA
FT
Považská Bystrica
1 - 3
Humenné
SLOVAKIA: 3. LIGA - WEST
14:00
Dubnica
-
Častkovce
SLOVAKIA: 3. LIGA - EAST
14:00
Lipany
-
Snina
SWEDEN: DIVISION 2 - NORRA GöTALAND
18:15
Vänersborgs IF
-
IFK Skövde
SWEDEN: DIVISION 2 - NORRLAND
15:00
Skellefteå
-
IFK Östersund
16:00
Kiruna FF
-
Bergnäsets
PST
Boden
-
Gottne
SWEDEN: DIVISION 2 - SöDRA SVEALAND
18:30
Sleipner
-
Nacka Iliria
SWEDEN: DIVISION 2 - VäSTRA GöTALAND
18:00
Landvetter IS
-
Västra Frölunda
18:00
Husqvarna
-
Qviding FIF
SWITZERLAND: 1. LIGA PROMOTION
FT
Breitenrain
1 - 1
Paradiso
SWITZERLAND: 1. LIGA CLASSIC - GROUP 1
FT
Sion II
1 - 2
Naters
FT
Vevey Sports
3 - 1
Pully Football
FT
La Sarraz-Eclépens
1 - 1
Echallens
FT
Grand-Saconnex
1 - 0
Terre Sainte
FT
La Chaux-de-Fonds
0 - 1
Chênois
FT
Meyrin
1 - 0
Lausanne Sport II
SWITZERLAND: 1. LIGA CLASSIC - GROUP 2
FT
Muttenz
4 - 1
Bassecourt
FT
Thun II
2 - 1
Muri
FT
Rotkreuz
0 - 0
Köniz
FT
Münsingen
0 - 1
Solothurn
SWITZERLAND: 1. LIGA CLASSIC - GROUP 3
FT
YF Juventus
4 - 0
Gossau
FT
Tuggen
3 - 1
Balzers
FT
Höngg
1 - 0
Kosova
FT
Uzwil
1 - 2
Linth
TRINIDAD-AND-TOBAGO: PRO LEAGUE
00:10
Morvant Caledonia United
-
Defence Force
USA: USL LEAGUE ONE
23:30
Charlotte Independence
-
Spokane Velocity
USA: MLS NEXT PRO
FT
Real Monarchs
2 - 1
Minnesota United II
22:00
FC Cincinnati II
-
New York RB II
23:00
Chicago Fire II
-
Bethlehem Steel
23:30
Crown Legacy
-
Atlanta United II
UGANDA: PREMIER LEAGUE
FT
Maroons
2 - 0
Express
FT
KCCA
4 - 1
Busoga United
UNITED-ARAB-EMIRATES: PRO LEAGUE
FT
Emirates Club
1 - 2
Baniyas SC
FT
Al Nasr
1 - 0
Hatta SC
URUGUAY: COPA URUGUAY
23:30
CA River Plate
-
Defensor Sporting
UZBEKISTAN: SUPER LEAGUE
FT
Dinamo Samarqand
2 - 1
Metalourg
UZBEKISTAN: PRO LEAGUE A
FT
Buxoro
0 - 0
Xorazm
VENEZUELA: PRIMERA DIVISIóN
23:00
Deportivo Tachira FC
-
Metropolitanos FC
WORLD: UEFA CHAMPIONS LEAGUE WOMEN
FT
Barcelona W
3 - 1
Brann W
FT
Paris Saint Germain W
3 - 0
Häcken
WORLD: FRIENDLIES CLUBS
FT
HJK helsinki
5 - 1
Turku PS
FT
Ørn Horten
4 - 0
Åskollen
12:00
Eidsvold
-
Notodden
FT
Arendal
5 - 1
Mandalskameratene
13:00
Vard
-
Brann II
FT
Skeid
1 - 4
Kjelsås
FT
Besiktas
1 - 1
Fatih Karagümrük
FT
MP
2 - 0
KuPS Akatemia
ZIMBABWE: PREMIER SOCCER LEAGUE
13:00
CAPS United
-
Bikita Minerals
FT
Arenel Movers
0 - 0
Herentals
13:00
Platinum
-
Chicken Inn
13:00
Kariba
-
Ngezi Platinum
13:00
Green Fuel
-
TelOne
13:00
Manica Diamonds
-
Chegutu Pirates
Colombia Primera A
TIME:
01:20
DATE:
2024-03-28
Millonarios
vs
Independiente Santa Fe
VIEW_PREDICTION
Chile Primera Division
TIME:
21:00
DATE:
2024-03-28
Audax Italiano
vs
Coquimbo Unido
VIEW_PREDICTION
Croatia 1.NL
TIME:
14:30
DATE:
2024-03-28
Bijelo Brdo
vs
NK Sesvete
VIEW_PREDICTION
Argentina Copa de la Liga Profesional
TIME:
23:00
DATE:
2024-03-28
Rosario Central
vs
Barracas Central
VIEW_PREDICTION
Croatia 1.NL
TIME:
14:30
DATE:
2024-03-28
NK Dugopolje
vs
NK Dubrava Zagreb
VIEW_PREDICTION
Costa Rica Primera Division
TIME:
01:00
DATE:
2024-03-28
AD San Carlos
vs
Herediano
VIEW_PREDICTION
Bolivia Apertura
TIME:
19:00
DATE:
2024-03-28
Gualberto Villarroel
vs
Always Ready
VIEW_PREDICTION
Peru Liga 1
TIME:
20:00
DATE:
2024-03-28
Deportivo Garcilaso
vs
Comerciantes Unidos
VIEW_PREDICTION
Chile Primera Division
TIME:
23:30
DATE:
2024-03-28
OHiggins
vs
Deportes Iquique
VIEW_PREDICTION
Argentina Copa de la Liga Profesional
TIME:
00:30
DATE:
2024-03-28
Lanus
vs
Union Santa Fe
VIEW_PREDICTION
Costa Rica Primera Division
TIME:
02:00
DATE:
2024-03-28
Cartagines
vs
Deportivo Saprissa
VIEW_PREDICTION
Paraguay Division Profesional
TIME:
00:30
DATE:
2024-03-28
Sportivo Trinidense
vs
Sportivo Luqueno
VIEW_PREDICTION