English
English
Español
Français
Português
Deutsch
Accumulators
Features
Predictions
Accumulators
Most Voted
Live Scores
Standings
Articles
Betting Tools
Bet Calculator
Odds Converter
Surebet Calculator
Value Bet Calculator
Correct Score Calculator
Dutching Calculator
Hedging Calculator
Kelly Criterion Calculator
Injuries and Suspensions
More
Football Predictions App
Follow us
Facebook
Twitter
Instagram
Reddit
YouTube
Contact
Help
FAQ
Terms
Privacy
Partners
Sitemap
Home
Live Scores
Live Scores
Live Scores
2024-03-28
Thursday
Previous
Next
ALBANIA: 1ST DIVISION
13:00
Lushnja
-
Vora
ARGENTINA: COPA DE LA LIGA PROFESIONAL
FT
Lanus
2 - 2
Union Santa Fe
23:00
Rosario Central
-
Barracas Central
AUSTRALIA: SOUTH AUSTRALIA NPL
09:00
Adelaide United II
-
MetroStars
09:00
Adelaide Raiders
-
Adelaide City
AUSTRALIA: WESTERN AUSTRALIA NPL
11:00
Perth
-
Inglewood United
BOLIVIA: PRIMERA DIVISIóN
19:00
Gualberto Villarroel SJ
-
Always Ready
BRAZIL: AMAPAENSE
23:00
São Paulo AP
-
Trem
BRAZIL: COPA DO NORDESTE
FT
Ceara
2 - 1
AO Itabaiana
FT
Sport Recife
3 - 0
Juazeirense
FT
CRB
2 - 0
Altos
FT
Vitoria
3 - 0
Treze
FT
Botafogo PB
4 - 0
Bahia
FT
America-RN
1 - 0
Nautico Recife
FT
River AC
0 - 1
ABC
FT
Maranhão
3 - 2
Fortaleza EC
BRAZIL: POTIGUAR
18:00
Globo
-
Baraúnas
BRAZIL: PARAENSE
23:00
Tuna Luso
-
remo
BRAZIL: MINEIRO - 1
23:30
Athletic Club
-
Pouso Alegre
BRAZIL: GOIANO U20
18:30
Trindade U20
-
Goiás U20
CAMEROON: ELITE ONE
TDB
Stade Renard
-
Canon
TDB
Cotonsport
-
Colombe
TDB
Young Sport Academy
-
Dynamo de Douala
TDB
Gazelle
-
Victoria United
TDB
UMS de Loum
-
APEJES Academy
TDB
Les Astres
-
PWD
TDB
Union Douala
-
Aigle Royal
CHILE: PRIMERA DIVISIóN
21:00
A. Italiano
-
Coquimbo Unido
23:30
OHiggins
-
Deportes Iquique
CHILE: SEGUNDA DIVISIóN
22:00
Fernández Vial
-
Trasandino
COLOMBIA: PRIMERA A
FT
Millonarios
3 - 1
Santa Fe
CONGO-DR: LIGUE 1
PST
Renaissance
-
Rangers
COSTA-RICA: PRIMERA DIVISIóN
FT
San Carlos
2 - 0
CS Herediano
FT
CS Cartagines
3 - 4
Deportivo Saprissa
CROATIA: FIRST NL
14:30
Dugopolje
-
Dubrava Zagreb
14:30
Bsk Bijelo Brdo
-
Sesvete
DENMARK: 2ND DIVISION - GROUP 1
12:00
Fremad Amager
-
Middelfart
12:00
HIK
-
FA 2000
13:00
Aarhus Fremad
-
Skive
13:00
Esbjerg
-
Roskilde
14:00
Thisted FC
-
Brabrand
14:00
AB Copenhagen
-
Nykobing FC
DENMARK: 3. DIVISION
12:00
Avarta
-
Ishøj
12:00
Holbæk B&I
-
Lyseng
12:00
Holstebro
-
Næsby
12:00
Vejgaard B
-
Vanløse
13:00
SfB-Oure
-
VSK Århus
13:00
Silkeborg KFUM
-
Frem
ECUADOR: LIGA PRO SERIE B
FT
UT Cotopaxi
3 - 2
Gualaceo SC
21:30
Chacaritas
-
Manta FC
EL-SALVADOR: PRIMERA DIVISION
FT
Santa Tecla
3 - 1
Dragón
FT
Isidro Metapán
0 - 3
Alianza
ENGLAND: NON LEAGUE PREMIER - SOUTHERN SOUTH
20:00
Walton & Hersham
-
Harrow Borough
ENGLAND: NON LEAGUE DIV ONE - SOUTHERN CENTRAL
19:45
Barton Rovers
-
AFC Dunstable
FINLAND: SUOMEN CUP
17:45
LehPa
-
MP II
18:00
KeuPa
-
Huima / Urho
18:10
TPS O35
-
KuuLa
18:10
Valtti II
-
Atlantis / PM
18:30
PuiU Helsinki
-
Valtti
GERMANY: REGIONALLIGA - BAYERN
18:00
Bayern München II
-
FC Schweinfurt 05
GERMANY: REGIONALLIGA - NORD
18:30
Weiche Flensburg
-
SV Drochtersen/assel
18:30
Spelle-Venhaus
-
Eintracht Norderstedt
GERMANY: REGIONALLIGA - NORDOST
18:00
Luckenwalde
-
BFC Dynamo
18:00
Rot-weiss Erfurt
-
Greifswalder FC
GERMANY: REGIONALLIGA - SUDWEST
18:00
FSV Frankfurt
-
TuS Koblenz
18:00
FC Astoria Walldorf
-
FC 08 Homburg
18:00
Barockstadt Fulda-Lehn.
-
TSV Steinbach
GERMANY: REGIONALLIGA - WEST
18:30
Rot-weiss Oberhausen
-
Düren Merzenich
GERMANY: OBERLIGA - BAYERN NORD
18:00
Neudrossenfeld
-
Jahn Regensburg II
GERMANY: OBERLIGA - BAYERN SüD
18:00
Heimstetten
-
Ismaning
18:30
Kirchheimer SC
-
1860 München II
GUATEMALA: LIGA NACIONAL
FT
Antigua GFC
3 - 0
Comunicaciones
17:00
Zacapa Tellioz
-
Xelajú
20:00
Municipal
-
Cobán Imperial
21:00
Achuapa
-
Xinabajul
21:45
Guastatoya
-
Coatepecano IB
INDIA: I-LEAGUE
10:00
Delhi FC
-
Shillong Lajong
14:30
Aizawl
-
Churchill Brothers
INDONESIA: LIGA 1
13:30
Persik Kediri
-
PS TIRA
13:30
Persib Bandung
-
Bhayangkara FC
IRAQ: IRAQI LEAGUE
18:30
Erbil
-
Al Karkh
ITALY: SERIE C - GIRONE A
19:45
Padova
-
Pergolettese
ITALY: SERIE C - GIRONE B
19:30
Carrarese
-
Perugia
19:45
Vis Pesaro
-
Lucchese
19:45
Fermana
-
Rimini
19:45
Gubbio
-
Torres
ITALY: SERIE C - GIRONE C
19:45
Catania
-
Giugliano
JORDAN: LEAGUE
19:30
Moghayer Al Sarhan
-
Aqaba
KYRGYZSTAN: PREMIER LEAGUE
12:30
Muras United
-
Neftchi
MEXICO: LIGA DE EXPANSIóN MX
FT
Leones Negros UDG
2 - 4
CA La Paz
FT
Correcaminos Uat
0 - 2
Cimarrones
MOROCCO: CUP
22:00
Maghreb Fès
-
Ittihad Tanger
22:00
Kawkab Marrakech
-
Hassania Agadir
NEW-ZEALAND: NATIONAL LEAGUE - NORTHERN
06:30
Hamilton Wanderers
-
Melville United
NEW-ZEALAND: NATIONAL LEAGUE - SOUTHERN
06:15
Ferrymead Bays
-
Universities
06:30
Christchurch United
-
Nomads United
23:30
Dunedin City Royals
-
Cashmere Technical
PARAGUAY: DIVISION PROFESIONAL - APERTURA
FT
Sportivo Trinidense
0 - 1
Sportivo Luqueno
PERU: PRIMERA DIVISIóN
20:00
Deportivo Garcilaso
-
Comerciantes Unidos
POLAND: II LIGA - EAST
16:00
Wisła Puławy
-
Olimpia Elbląg
18:00
Jastrzębie
-
Kotwica Kołobrzeg
18:30
Stal Stalowa Wola
-
Sandecja Nowy Sącz
POLAND: III LIGA - GROUP 2
15:00
Unia Swarzędz
-
Vineta Wolin
POLAND: III LIGA - GROUP 3
14:30
Ślęza Wrocław
-
Lechia Zielona Góra
ROMANIA: LIGA II
17:00
Corvinul Hunedoara
-
SCM Gloria Buzău
SAUDI-ARABIA: DIVISION 1
18:45
Al Baten
-
Hajer
19:00
Al-Ain
-
Al Jandal
19:00
Al Orubah
-
Jeddah Club
SENEGAL: LIGUE 1
16:30
Guédiawaye
-
Stade de Mbour
16:30
DSC
-
Teungueth
16:30
Ouakam
-
Génération Foot
16:30
Sonacos
-
Jaraaf
16:30
Gorée
-
Casa Sport
16:30
La Linguère
-
Jamono Fatick
SLOVAKIA: 2. LIGA
14:00
Považská Bystrica
-
Humenné
SLOVAKIA: 3. LIGA - WEST
14:00
Dubnica
-
Častkovce
SLOVAKIA: 3. LIGA - EAST
14:00
Lipany
-
Snina
SWEDEN: DIVISION 2 - NORRA GöTALAND
18:15
Vänersborgs IF
-
IFK Skövde
SWEDEN: DIVISION 2 - NORRLAND
15:00
Skellefteå
-
IFK Östersund
16:00
Kiruna FF
-
Bergnäsets
18:00
Boden
-
Gottne
SWEDEN: DIVISION 2 - SöDRA SVEALAND
18:30
Sleipner
-
Nacka Iliria
SWEDEN: DIVISION 2 - VäSTRA GöTALAND
18:00
Landvetter IS
-
Västra Frölunda
18:00
Husqvarna
-
Qviding FIF
SWITZERLAND: 1. LIGA PROMOTION
17:00
Breitenrain
-
Paradiso
SWITZERLAND: 1. LIGA CLASSIC - GROUP 1
18:30
Sion II
-
Naters
19:00
Vevey Sports
-
Pully Football
19:15
La Sarraz-Eclépens
-
Echallens
19:15
Grand-Saconnex
-
Terre Sainte
19:30
La Chaux-de-Fonds
-
Chênois
19:30
Meyrin
-
Lausanne Sport II
SWITZERLAND: 1. LIGA CLASSIC - GROUP 2
19:00
Muttenz
-
Bassecourt
19:00
Thun II
-
Muri
19:15
Rotkreuz
-
Köniz
19:15
Münsingen
-
Solothurn
SWITZERLAND: 1. LIGA CLASSIC - GROUP 3
19:00
YF Juventus
-
Gossau
19:00
Tuggen
-
Balzers
19:00
Höngg
-
Kosova
19:15
Uzwil
-
Linth
TRINIDAD-AND-TOBAGO: PRO LEAGUE
00:10
Morvant Caledonia United
-
Defence Force
USA: USL LEAGUE ONE
23:30
Charlotte Independence
-
Spokane Velocity
USA: MLS NEXT PRO
FT
Real Monarchs
2 - 1
Minnesota United II
22:00
FC Cincinnati II
-
New York RB II
23:00
Chicago Fire II
-
Bethlehem Steel
23:30
Crown Legacy
-
Atlanta United II
UGANDA: PREMIER LEAGUE
13:00
Maroons
-
Express
16:00
KCCA
-
Busoga United
UNITED-ARAB-EMIRATES: PRO LEAGUE
18:00
Emirates Club
-
Baniyas SC
18:00
Al Nasr
-
Hatta SC
URUGUAY: COPA URUGUAY
23:30
CA River Plate
-
Defensor Sporting
UZBEKISTAN: SUPER LEAGUE
14:00
Dinamo Samarqand
-
Metalourg
UZBEKISTAN: PRO LEAGUE A
11:00
Buxoro
-
Xorazm
VENEZUELA: PRIMERA DIVISIóN
23:00
Deportivo Tachira FC
-
Metropolitanos FC
WORLD: UEFA CHAMPIONS LEAGUE WOMEN
17:45
Barcelona W
-
Brann W
20:00
Paris Saint Germain W
-
Häcken
WORLD: FRIENDLIES CLUBS
10:30
HJK helsinki
-
Turku PS
11:00
Ørn Horten
-
Åskollen
13:00
Arendal
-
Mandalskameratene
13:00
Vard
-
Brann II
13:00
Skeid
-
Kjelsås
13:00
Besiktas
-
Fatih Karagümrük
14:00
Eidsvold
-
Notodden
14:15
MP
-
KuPS Akatemia
ZIMBABWE: PREMIER SOCCER LEAGUE
13:00
CAPS United
-
Bikita Minerals
13:00
Arenel Movers
-
Herentals
13:00
Platinum
-
Chicken Inn
13:00
Kariba
-
Ngezi Platinum
13:00
Green Fuel
-
TelOne
13:00
Manica Diamonds
-
Chegutu Pirates
Colombia Primera A
Time:
01:20
Date:
2024-03-28
Millonarios
vs
Independiente Santa Fe
View Prediction
Croatia 1.NL
Time:
14:30
Date:
2024-03-28
NK Dugopolje
vs
NK Dubrava Zagreb
View Prediction
Croatia 1.NL
Time:
14:30
Date:
2024-03-28
Bijelo Brdo
vs
NK Sesvete
View Prediction
Argentina Copa de la Liga Profesional
Time:
23:00
Date:
2024-03-28
Rosario Central
vs
Barracas Central
View Prediction
Chile Primera Division
Time:
21:00
Date:
2024-03-28
Audax Italiano
vs
Coquimbo Unido
View Prediction
Peru Liga 1
Time:
20:00
Date:
2024-03-28
Deportivo Garcilaso
vs
Comerciantes Unidos
View Prediction
Argentina Copa de la Liga Profesional
Time:
00:30
Date:
2024-03-28
Lanus
vs
Union Santa Fe
View Prediction
Costa Rica Primera Division
Time:
02:00
Date:
2024-03-28
Cartagines
vs
Deportivo Saprissa
View Prediction
Bolivia Apertura
Time:
19:00
Date:
2024-03-28
Gualberto Villarroel
vs
Always Ready
View Prediction
Paraguay Division Profesional
Time:
00:30
Date:
2024-03-28
Sportivo Trinidense
vs
Sportivo Luqueno
View Prediction
Chile Primera Division
Time:
23:30
Date:
2024-03-28
OHiggins
vs
Deportes Iquique
View Prediction
Costa Rica Primera Division
Time:
01:00
Date:
2024-03-28
AD San Carlos
vs
Herediano
View Prediction