BetClan Wyniki Na Żywo

Wyniki Na Żywo
2021-10-26
Tuesday

africa
14:00 Ethiopia W - Uganda W
15:00 Botswana W - Angola W
15:00 South Africa W - Mozambique W
argentina
FT Independiente 1 - 0 Union de Santa Fe
argentina
19:00 General Lamadrid - Sportivo Italiano
argentina
FT Instituto 2 - 2 Brown Adrogue
FT Estudiantes Rio Cuarto 2 - 0 Dep. Riestra
FT Temperley 3 - 2 Belgrano
armenia
12:00 BKMA 2 - Lernayin Artsakh
armenia
10:45 Ararat Yerevan - Van
12:00 Sevan - Urartu
asia
FT Japan U23 4 - 0 Cambodia U23
austria
10:30 Lafnitz - Wolfsberger AC
13:30 SC Weiz - A. Klagenfurt
austria
09:30 Reichenau - Fugen
10:00 SV Worgl - SV Innsbruck
13:00 Schwaz - Kufstein
14:00 Hall - Wacker Innsbruck
15:00 Kitzbuhel - SC Imst
15:00 Telfs - Tirol
azerbaijan
11:00 Lokbatan - Sabail 2
11:30 Gabala 2 - Zira 2
11:30 Sabah Baku 2 - MOIK Baku
belgium
19:00 Oostende - Onhaye
19:30 KV Mechelen - Royale Union SG
19:30 RWDM - Waregem
19:45 Mouscron - St. Liege
bolivia
20:00 Guabira - The Strongest
23:15 Real Potosi - Wilstermann
bolivia
FT Garcia Agreda 2 - 0 Mojocoya
brazil
19:15 Flamengo RJ U20 - Vasco U20
brazil
FT Atletico GO 2 - 0 Gremio
FT Palmeiras 2 - 1 Sport Recife
brazil
23:00 CRB - Coritiba
bulgaria
13:00 Lok. Sofia - Lok. Plovdiv
17:00 Levski Sofia - Septemvri Simitli
bulgaria
14:00 Botev Plovdiv II - Neftochimic Burgas
canada
23:30 Forge - Cavalry
chile
FT Curico Unido 1 - 1 Union La Calera
15:00 Cobresal - O Higgins
china
FT Guangxi Pingguo Haliao 0 - 0 Xiamen Egret Island
FT Qingdao Youth Island 1 - 0 Hebei Kungfu
colombia
22:00 Envigado - Millonarios
colombia
FT Cartagena 1 - 1 Atletico F.C.
croatia
12:00 Rudes - Osijek
14:00 Belisce - Hajduk Split
16:30 Sibenik - Slaven Belupo
czech
16:30 Bohemians - Jihlava
denmark
17:00 Fredericia - Hvidovre IF
17:00 Horsens - Vejle
dr_congo
13:30 JSK - RCK
15:30 Renaissance - AC Kuya
equador
FT Dep. Cuenca 1 - 1 Macara
egypt
16:30 El Gouna - Ceramica Cleopatra
19:00 Zamalek - Enppi
england
19:45 Arsenal - Leeds
19:45 Chelsea - Southampton
19:45 QPR - Sunderland
england
19:00 Cheltenham - Chelsea U21
19:00 Gillingham - West Ham U21
19:00 MK Dons - Aston Villa U21
19:00 Rotherham - Manchester City U21
19:45 AFC Wimbledon - Crystal Palace U21
19:45 Oxford Utd - Tottenham U21
england
19:45 Yate Town - Dover
england
19:45 Doncaster - Cambridge Utd
19:45 Wigan - Lincoln
england
19:45 Colchester - Sutton
england
19:45 Aldershot - Weymouth
19:45 Altrincham - Solihull Moors
19:45 Chesterfield - Eastleigh
19:45 FC Halifax - Dag and Red
19:45 King’s Lynn - Boreham Wood
19:45 Maidenhead - Wrexham
19:45 Notts Co - Bromley
19:45 Stockport - Barnet
19:45 Wealdstone - Grimsby
19:45 Yeovil - Woking
england
19:45 Dorking - Eastbourne Boro
19:45 Dulwich Hamlet - Maidstone
19:45 Ebbsfleet - Braintree
19:45 Hungerford - Havant and W
19:45 Slough - Bath
19:45 St. Albans - Billericay
19:45 Welling - Hampton and Richmond
19:45 AFC Fylde - Spennymoor
19:45 AFC Telford - Guiseley
19:45 Boston Utd - York
Postp. Brackley Town - Alfreton
19:45 Chester - Gloucester
19:45 Chorley - Kidderminster
19:45 Curzon Ashton - Gateshead
Postp. Hereford - Kettering
19:45 Leamington - Farsley
19:45 Southport - Darlington
19:45 Chippenham - Hemel Hempstead
england
19:45 Witton - Atherton
europe
12:30 North Macedonia W - Luxembourg W
13:00 Bosnia and Herzegovina W - Russia W
15:00 Armenia W - Kosovo W
15:00 Azerbaijan W - Malta W
15:00 Ukraine W - Spain W
15:05 Germany W - Israel W
15:30 Slovakia W - Georgia W
16:00 Bulgaria W - Portugal W
16:00 Kazakhstan W - France W
16:15 Finland W - Ireland W
16:30 Lithuania W - Italy W
17:00 Montenegro W - Denmark W
17:00 Serbia W - Turkey W
18:00 Faroe Islands W - Hungary W
18:00 Greece W - Slovenia W
18:00 Norway W - Belgium W
18:00 Switzerland W - Croatia W
18:30 Latvia W - England W
18:45 Poland W - Albania W
19:00 Belarus W - Netherlands W
19:00 Northern Ireland W - Austria W
19:15 Wales W - Estonia W
19:45 Iceland W - Cyprus W
france
18:00 Avranches - Annecy
18:00 Bourg en Bresse - Concarneau
18:00 Chateauroux - Chambly
18:00 Cholet - Villefranche
18:00 Sete - Boulogne
germany
17:30 Babelsberg - RB Leipzig
17:30 Hoffenheim - Holstein Kiel
17:30 Munich 1860 - Schalke
17:30 Preussen Munster - Hertha Berlin
19:00 Dortmund - Ingolstadt
19:45 Mainz - Arminia Bielefeld
19:45 Nurnberg - Hamburger SV
19:45 VfL Osnabruck - Freiburg
germany
15:00 Bahlinger - Hoffenheim II
15:00 Giessen - Offenbach
18:00 Aalen - Ulm
18:00 Balingen - RW Koblenz
18:00 Pirmasens - Kassel
18:00 Schott Mainz - Walldorf
18:00 Stuttgart II - FSV Frankfurt
greece
13:00 Karditsa - Kallithea
13:00 Levadiakos - Asteras Tripolis
15:15 AEL Larissa - Giannina
indonesia
12´ PSM Makassar 0 - 0 Persikabo 1973
12:15 PSIS Semarang - Persib Bandung
14:45 Persija Jakarta - Persebaya
indonesia
14´ PSCS Cilacap 0 - 1 Persis Solo
12:15 PSKC Cimahi - RANS Cilegon
iraq
13:00 Naft Al-Basra - Al Diwaniya
13:00 Naft Missan - Samarra
13:00 Zakho - Al Najaf
15:15 Erbil - Al Talaba
17:30 Al Minaa - Al Quwa Al Jawiya
israel
12:00 Achva Kfar Manda - M. Ironi Ashdod
12:00 Bnei Eilat - Hapoel Kfar Saba
12:00 H. Marmorek - H. Bikat Hayarden
12:00 Maccabi Shaarayim FC - Maccabi Bnei Raina
12:00 Maccabi Yavne - MS Kafr Qasim
12:00 Shapira - Ironi Tiberias
12:00 Tayibe - M. Tzur Shalom
17:45 Hap. Ramat Gan - Beitar Tel Aviv
17:45 H. Akko - Ramat Hasharon
17:50 M. Nazareth - H. Raanana
18:00 Nes Tziona - Bnei Yehuda
italy
17:30 Spezia - Genoa
17:30 Venezia - Salernitana
19:45 AC Milan - Torino
kazakhstan
11:00 Kairat Academy - Taraz-Karatau 2
mexico
23:00 Alebrijes Oaxaca - Atlante
morocco
16:00 Olympique Khouribga - Rapide Oued Zem
18:15 IR Tanger - Mouloudia Oujda
20:30 Raja Casablanca - FUS Rabat
holland
17:45 SteDoCo - Utrecht
19:00 ACV Assen - Maastricht
19:00 ASWH - Heracles
19:00 DVS 33 Ermelo - Eindhoven FC
19:00 FC Volendam - FC Emmen
19:00 Kozakken Boys - Telstar
19:00 Roda - Den Bosch
19:00 Spakenburg - Dordrecht
19:00 Sparta Nijkerk - Den Haag
19:00 Zwolle - Graafschap
20:00 Breda - Venlo
northern_ireland
19:45 Portadown - Ballinamallard
20:00 Ards - Cliftonville
northern_ireland
19:45 Dungannon - Crusaders
oman
13:50 Oman Club - Dhofar
15:00 Bahla - Al Suwaiq
16:30 Al-Ittihad - Al-Msnaa
16:30 Al-Rustaq - Al Nasr
paraguay
19:30 2 de Mayo - San Lorenzo
19:30 Ameliano - Sportivo Iteno
19:30 Resistencia - Independiente FBC
19:30 Tacuary - Rubio Nu
poland
12:30 Skierniewice - Lech Poznan
12:30 Zielona Gora - Arka Gdynia
14:45 Swit - Lechia Gdansk
17:00 KKS Kalisz - Rakow
portugal
19:00 Santa Clara - FC Porto
21:15 Sporting - Famalicao
qatar
15:20 Al Rayyan - Al Sailiya
15:20 Umm-Salal - Al-Sadd
17:35 Al-Gharafa - Al Khor
romania
13:00 CSO Filiasi - FC Hermannstadt
16:00 Gaz Metan Medias - Chindia Targoviste
19:00 Din. Bucuresti - FC Arges
russia
15:00 Lokomotiv-Kazanka - Vladimir
russia
13:00 Orenburg - Dynamo Moscow
15:00 Lipetsk - CSKA Moscow
scotland
19:30 Morton - Partick Thistle
19:45 Ayr - Kilmarnock
19:45 Dunfermline - Raith
19:45 Hamilton - Queen of South
19:45 Inverness - Arbroath
scotland
19:45 Elgin City - Clydebank
slovakia
16:00 Podbrezova - Trnava
southafrica
14:30 JDR Stars - Venda
14:30 Polokwane - Jomo Cosmos
14:30 Richards Bay - Pretoria Callies
spain
18:00 Alaves - Elche
20:00 Espanyol - Ath Bilbao
20:30 Villarreal - Cadiz CF
sweden
19:00 IFK Karlshamn - Solvesborgs
sweden
18:00 Helsingborg - GAIS
18:00 Trelleborgs - AFC Eskilstuna
switzerland
18:00 Aarau - Lausanne
19:00 Biel - Lausanne Ouchy
19:15 Yverdon - Zurich
turkey
11:00 Ankaragucu - Soma Spor
12:00 Akhisarspor - Bergama Bld.
12:00 Amedspor - Tarsus
12:00 Boluspor - Carsambaspor
12:00 Eyupspor - 1928 Bucaspor
13:30 Altay - Belediye Derince
16:00 Samsunspor - 1922 Konyaspor
18:45 Adanaspor AS - Adiyamanspor
uganda
13:00 Arua Hill - Onduparaka FC
13:00 BUL - Express
13:00 Police - Wakiso Giants
13:00 UPDF - Mbarara City
ukraine
17:30 Metalist 1925 - Oleksandriya
united_arab_emirates
15:15 Emirates Club - Al Ain
wales
19:45 Bala - Newtown
19:45 Barry - Pontypridd
19:45 Connahs Q. - Holywell
19:45 Haverfordwest - Cardiff Metropolitan
world
17:00 Spain U19 - Israel U19
world
10:05 Australia W - Brazil W
19:05 Scotland W - Sweden W
21:00 Ecuador W - Venezuela W
England EFL Cup
Godzina: 19:45Data: 2021-10-26
Chelsea ChelseavsSouthampton Southampton
England EFL Cup
Godzina: 19:45Data: 2021-10-26
Arsenal ArsenalvsLeeds Leeds
Italy Serie A
Godzina: 19:45Data: 2021-10-26
AC Milan AC MilanvsTorino Torino
Germany DFB Pokal
Godzina: 19:00Data: 2021-10-26
Borussia Dortmund Borussia DortmundvsFC Ingolstadt FC Ingolstadt
Spain Primera Liga
Godzina: 20:00Data: 2021-10-26
Espanyol EspanyolvsAthletic Bilbao Athletic Bilbao
Spain Primera Liga
Godzina: 20:30Data: 2021-10-26
Villarreal VillarrealvsCadiz Cadiz
Italy Serie A
Godzina: 17:30Data: 2021-10-26
Spezia SpeziavsGenoa Genoa
Spain Primera Liga
Godzina: 18:00Data: 2021-10-26
CD Alaves CD AlavesvsElche Elche
Italy Serie A
Godzina: 17:30Data: 2021-10-26
Venezia VeneziavsSalernitana Salernitana
Brazil Serie A
Godzina: 01:30Data: 2021-10-26
Palmeiras PalmeirasvsSport Recife Sport Recife
Germany DFB Pokal
Godzina: 17:30Data: 2021-10-26
Babelsberg 03 Babelsberg 03vsRB Leipzig RB Leipzig
Germany DFB Pokal
Godzina: 19:45Data: 2021-10-26
Nurnberg NurnbergvsHamburg Hamburg
Germany DFB Pokal
Godzina: 17:30Data: 2021-10-26
SC Preussen Munster SC Preussen MunstervsHertha Berlin Hertha Berlin
Germany DFB Pokal
Godzina: 17:30Data: 2021-10-26
1860 Munich 1860 MunichvsSchalke Schalke
Germany DFB Pokal
Godzina: 19:45Data: 2021-10-26
VfL Osnabruck VfL OsnabruckvsSC Freiburg SC Freiburg
Germany DFB Pokal
Godzina: 19:45Data: 2021-10-26
Mainz MainzvsArminia Bielefeld Arminia Bielefeld
England EFL Cup
Godzina: 19:45Data: 2021-10-26
QPR QPRvsSunderland Sunderland
Brazil Serie A
Godzina: 00:00Data: 2021-10-26
Atletico Goianiense Atletico GoianiensevsGremio Gremio
Germany DFB Pokal
Godzina: 17:30Data: 2021-10-26
TSG Hoffenheim TSG HoffenheimvsHolstein Kiel Holstein Kiel
Colombia Primera A
Godzina: 22:00Data: 2021-10-26
Envigado FC Envigado FCvsMillonarios Millonarios
Netherlands Cup
Godzina: 20:00Data: 2021-10-26
NAC NACvsVVV VVV

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić wrażenia użytkownika. Jeśli będziesz kontynuować na tej stronie, wyrazisz zgodę na korzystanie z plików cookie.