BetClan Wyniki Na Żywo

Wyniki Na Żywo
2021-03-07
Sunday

albania
 12:00  Bylis - Teuta
 12:00  Kastrioti - KF Tirana
 15:00  Partizani - Skenderbeu
argentina
 FT  San Lorenzo 1 - 1 Huracan
 20:10  Arsenal Sarandi - Estudiantes L.P.
 22:20  Gimnasia L.P. - Defensa y Justicia
 22:20  Patronato - Union de Santa Fe
argentina
 20:10  Colegiales - Justo Jose de Urquiza
argentina
 20:10  El Porvenir - Deportivo Espanol
 20:10  Ituzaingo - Laferrere
 20:10  San Martin Burzaco - Midland
 20:10  Sportivo Italiano - Club Lujan
armenia
 10:00  BKMA - Pyunik Yerevan 2
 10:00  West Armenia - Urartu 2
armenia
 10:00  Shirak Gyumri - Ararat-Armenia
australia
 48´  Wellington Phoenix 2 - 0 Perth Glory
 07:10  Western United - WS Wanderers
australia
 FT  Wollongong Wolves 1 - 1 Manly Utd
 66´  Rockdale City Suns 1 - 0 Sydney Olympic
 HT´  Sydney Utd 3 - 1 Sydney FC U21
australia
 9´  Moreton Bay Utd 0 - 0 Redlands
 06:15  Sunshine Coast Wanderers - Capalaba FC
 08:00  Eastern Suburbs - Brisbane U21
 08:00  Olympic FC - Gold Coast
austria
 09:30  Grazer - Austria Vienna II
 10:00  Liefering - Horn
austria
 13:30  Ried - Wolfsberger AC
 13:30  Salzburg - St. Polten
 16:00  Austria Vienna - Rapid Vienna
bahrain
 13:55  Al-Budaiya - Al-Muharraq
 16:30  Al-Ahli Manama - Al-Hidd
bangladesh
 10:00  Sheikh Jamal - Mohammedan
belgium
 15:00  Seraing - Westerlo
 19:00  Lommel SK - Club Brugge KV U23
belgium
 12:30  Mouscron - St. Liege
 15:00  Club Brugge KV - Waregem
 17:15  Anderlecht - KV Mechelen
 19:45  Genk - Cercle Brugge KSV
bosnia_and_herzegovina
 16:00  Radnik Bijeljina - Mladost DK
bosnia_and_herzegovina
 13:00  Posusje - TOSK Tesanj
 14:00  GOSK Gabela - Jedinstvo Bihac
 14:00  Hadzici - Travnik
 14:00  Vis Simm-Bau - Banovici
brazil
 19:00  Jacyoba - Murici
brazil
 19:00  Penarol - Iranduba
 19:00  Penarol - Iranduba
 19:30  Nacional-AM - Sao Raimundo AM
brazil
 19:00  Bahia De Feira - Fluminense de Feira
 19:00  Juazeirense - Alagoinhas
 19:00  UNIRB - Doce Mel
 19:00  Vitoria da Conquista - Bahia
brazil
 FT  Volta Redonda 1 - 0 Vasco
 18:30  Nova Iguacu - Madureira
 19:00  Fluminense - Portuguesa RJ
 21:00  Boavista - Bangu
 23:15  Botafogo RJ - Resende
brazil
 Postp.  EC Sao Jose - Gremio
 Postp.  Pelotas - Ypiranga FC
brazil
 18:30  Ipora - Goianesia
 18:30  Jaragua - Aparecidense
 18:30  Jataiense - CRAC
 19:00  Itumbiara - Gremio Anapolis
 19:00  Anapolis - Atletico GO
 19:00  Goias - Vila Nova FC
brazil
 FT  URT 0 - 2 Cruzeiro
 13:00  Coimbra - Tombense
 18:00  Athletic Club - Boa
 23:30  Atletico-MG - Uberlandia
brazil
 13:00  Tapajos - Aguia De Maraba
brazil
 14:00  Corinthians - Ponte Preta
 14:00  Ituano - Mirassol
 18:00  Guarani - Bragantino
brazil
 18:00  Sete de Setembro - Nautico
brazil
 18:30  Potiguar - Globo
 19:00  America RN - ASSU
brazil
 18:15  Boca Junior - Atletico Gloriense
 18:15  CS Maruinense - America EC
brazil
 19:00  Chapadao - Comercial MS
 19:00  Uniao - Costa Rica
brazil
 19:00  Palmas - Araguacema
 19:00  Tocantins - Interporto
brazil
 21:00  Palmeiras - Gremio
brazil
 18:30  Julho Esporte - Salgueiro
 19:00  Santa Cruz - ABC
 23:00  Confianca - CSA
bulgaria
 10:00  Etar - CSKA 1948 Sofia
 12:30  Beroe - Ludogorets
 15:00  Levski Sofia - Botev Plovdiv
bulgaria
 13:30  Svoge - Litex Lovech
burundi
 13:00  Bumamuru - Musongati
 13:00  Rukinzo - Dynamik
colombia
 FT  Aguilas 1 - 1 Atl. Nacional
 20:30  America De Cali - Pereira
 22:45  Jaguares de Cordoba - Patriotas
colombia
 18:30  Quindio - Fortaleza
 20:00  Barranquilla - Atletico F.C.
 20:00  Orsomarso - Bogota
 20:00  Valledupar - Cortulua
 20:15  Real San Andres - Boca Juniors
costarica
 17:00  Cofutpa - Municipal San Ramon
 19:00  Cariari Pococi - Carmelita
 20:00  Santa Rosa - Marineros
 21:00  Consultants Desamparados - Ad Aserri
 21:00  Puerto Golfito FC - CS Uruguay
costarica
 FT  Herediano 2 - 1 Sporting San Jose
 22:00  Saprissa - Grecia
croatia
 14:00  Osijek - Gorica
 16:30  D. Zagreb - Rijeka
croatia
 13:00  NK Dinamo Zagreb 2 - Solin
 14:30  Bijelo Brdo - Sesvete
 14:30  Hajduk Split 2 - Croatia Zmijavci
curaçao
 22:00  Victory Boys - CSD Barber
cyprus
 16:30  AEK Larnaca - Ol. Nicosia
cyprus
 14:00  Ermis - Nea Salamis
czech
 13:00  Ceske Budejovice - Mlada Boleslav
 13:00  Karvina - Brno
 Postp.  Jablonec - Sparta Prague
 17:30  Slavia Prague - Ostrava
czech
 09:15  Zizkov - Chrudim
 13:30  Varnsdorf - Prostejov
 13:30  Vlasim - Mas Taborsko
denmark
 14:00  Silkeborg - Koge
 14:00  Vendsyssel - Helsingor
denmark
 13:00  Brondby W - Aarhus W
 15:00  Koge W - Farum BK W
denmark
 11:00  Randers FC - Lyngby
 13:00  Brondby - FC Copenhagen
 15:00  Midtjylland - Aarhus
 17:00  Nordsjaelland - Horsens
 19:00  Vejle - Odense
dr_congo
 12:30  JSK - Lubumbashi Sport
 14:30  Blessing - Groupe Bazano
 14:30  Don Bosco - RCK
 Postp.  Don Bosco - St Eloi Lupopo
 Postp.  Sanga Balende - Renaissance
equador
 FT  Emelec 1 - 0 Delfin
 18:00  Olmedo - Macara
 20:30  Manta - Dep. Cuenca
 23:00  Guayaquil City - Barcelona SC
el_salvador
 FT  Santa Tecla 0 - 3 Alianza FC
 FT  Sonsonate 0 - 1 11 Deportivo
 21:00  Atletico Marte - Chalatenango
 21:15  FAS - Metapan
england
 12:00  West Brom - Newcastle
 14:00  Liverpool - Fulham
 16:30  Manchester City - Manchester Utd
 19:15  Tottenham - Crystal Palace
england
 13:00  Liverpool U23 - Derby U23
 14:00  Chelsea U23 - Brighton U23
estonia
 Postp.  Maardu - Tammeka U21
 11:00  Parnu - Elva
estonia
 Postp.  Levadia - Kuressaare
faroe_islands
 15:00  07 Vestur Sorvagur - B36 Torshavn
 15:00  HB Torshavn - NSI Runavik
 15:00  Vikingur - TB Tvoroyri
 16:00  Toftir - Klaksvik
france
 17:30  Angers - Franciscain
 17:30  GFC Ajaccio - Lille
 17:30  Romorantin - Chateaubriant
 20:00  Canet Roussillon - Marseille
germany
 12:30  Braunschweig - Sandhausen
 12:30  Dusseldorf - Nurnberg
germany
 12:00  Unterhaching - Hallescher
 13:00  Bayern II - Wehen
germany
 14:30  FC Koln - Werder Bremen
 17:00  Arminia Bielefeld - Union Berlin
ghana
 15:00  Bechem United - Ebusua
 15:00  Berekum Chelsea - Medeama
 15:00  Dreams - Great Olympics
 15:00  Eleven Wonders - Legon Cities
 15:00  Hearts of Oak - WAFA
greece
 13:00  Olympiacos Piraeus - Lamia
 15:15  Panetolikos - Volos
 17:30  PAOK - Aris
greece
 11:30  Ergotelis - Doxa Dramas
 11:45  Karaiskakis - O.F. Ierapetra
 12:45  Apollon Larissa - AO Trikala
 12:45  PAE Chania - Levadiakos
 18:30  Panachaiki - Diagoras
guatemala
 FT  Sacachispas 0 - 1 Guastatoya
 19:00  Deportivo Achuapa - Municipal
 21:30  Xelaju - Malacateco
honduras
 21:00  Marathon - Honduras Progreso
 22:00  Motagua - UPNFM
 23:00  Platense - Vida
hong_kong
 07:00  Lee Man Warriors - Happy Valley
hungary
 13:30  Bekescsaba 1912 - Gyor
 13:30  Budaorsi SC - Pecsi MFC
 13:30  Csakvari - Nyiregyhaza
 13:30  Gyirmot - Szeged
 13:30  Kazincbarcikai - Debreceni EAC
 13:30  Siofok - Ajka
 13:30  Szentlorinc - Dorogi
 13:30  Szolnoki MAV - Vasas
 16:00  Haladas - Soroksar
hungary
 15:00  Honved - Kisvarda
 17:00  Zalaegerszegi - Ferencvaros
 19:00  Budafoki - MOL Fehervar
iceland
 11:00  Selfoss - Vestri
 14:00  Grindavik - Olafsvik
iran
 11:15  Astara - Havadar SC
 11:15  Baderan Tehran - Malavan
 11:15  Khooshe Talaee - Rayka Babol
 11:15  Mes Kerman - Esteghlal Khuzestan
 11:15  Navad Urmia - Kheybar Khorramabad
 11:45  Esteghlal Molasani - Shahin Bushehr
 11:45  Pars Janoobi Jam - Qashqai Shiraz
israel
 17:00  Sakhnin - Kiryat Shmona
 18:00  Hapoel Kfar Saba - Hapoel Haifa
 18:30  H. Beer Sheva - Hapoel Tel Aviv
italy
 11:30  AS Roma - Genoa
 14:00  Crotone - Torino
 14:00  Fiorentina - Parma
 14:00  Verona - AC Milan
 17:00  Sampdoria - Cagliari
 19:45  Napoli - Bologna
italy
 14:00  Empoli - Cittadella
 20:00  Reggiana - Lecce
italy
 14:00  Como - Pro Sesto
 14:00  Giana Erminio - Livorno
 14:00  Grosseto - Juventus U23
 14:00  Pergolettese - Olbia
 14:00  Pro Patria - Piacenza
 16:30  Lucchese - Pontedera
 16:30  Novara - Lecco
 16:30  Pistoiese - Pro Vercelli
 16:30  Renate - Carrarese
 19:30  Alessandria - AlbinoLeffe
italy
 11:30  Imolese - Triestina
 11:30  Sambenedettese - Arezzo
 14:00  Fano - Fermana
 14:00  Matelica - Legnago Salus
 15:00  Cesena - Vis Pesaro
 16:30  FeralpiSalo - Virtus Verona
 16:30  Gubbio - Ravenna
 16:30  Padova - Perugia
 19:30  Carpi - Modena
italy
 11:30  Viterbese - Monopoli
 14:00  Bisceglie - Catania
 14:00  Palermo - Juve Stabia
 14:00  Teramo - Catanzaro
 14:00  Vibonese - Casertana
 14:00  Virtus Francavilla - Ternana
 16:30  Avellino - Paganese
 16:30  Bari - Potenza
 19:30  Turris - Foggia
japan
 FT  Yokohama F. Marinos 3 - 3 Sanfrecce Hiroshima
japan
 FT  Sagamihara 0 - 0 Kusatsu
 50´  Ehime 1 - 1 Chiba
 48´  Kyoto 0 - 0 Yamaga
 51´  Okayama 0 - 1 Kanazawa
 49´  Tochigi 0 - 1 Blaublitz
 7´  Verdy 0 - 0 Montedio Yamagata
kenya
 12:00  Mathare Utd. - Kakamega Homeboyz
 12:00  Gor Mahia - KCB
kosovo
 12:30  Feronikeli - Drita
kuwait
 14:00  Burgan - Al Jahra
 16:30  Yarmouk - Al Sulaibikhat
lithuania
 13:00  Suduva - FK Panevezys
luxembourg
 15:00  Differdange - Fola
 15:00  Ettelbruck - Mondorf
 15:00  Hostert - Victoria Rosport
 15:00  Racing Luxembourg - Union Titus Petange
 15:00  UNA Strassen - Benfica
malaysia
 13:00  Perak - Petaling Jaya CFC
malta
 13:00  Zejtun Corinthians - Sirens
 17:00  Valletta - Gudja
mexico
 23:00  Atlante - Tepatitlan de Morelos
mexico
 FT  Club America 2 - 1 Club Leon
 FT  Monterrey 2 - 1 Queretaro
 FT  Mazatlan FC 1 - 1 Guadalajara Chivas
moldova
 10:30  Speranta Nisporeni - Petrocub
 12:30  Zimbru Chisinau - Milsami
montenegro
 13:30  Arsenal Tivat - Drezga
 13:30  Grbalj - Bokelj
 13:30  Igalo - Ibar
 13:30  Jedinstvo - Berane
 13:30  Kom Podgorica - Mornar Bar
morocco
 14:00  Raja Casablanca - Youssoufia Berrechid
holland
 19:00  Graafschap - Eindhoven FC
holland
 11:15  Ajax - Groningen
 13:30  Heracles - Zwolle
 13:30  Sittard - PSV
 15:45  Vitesse - AZ Alkmaar
nicaragua
 FT  Esteli 1 - 1 Ocotal
 FT  Managua FC 3 - 1 CD Junior
nicaragua
 21:00  Jalapa U20 - Juventus Managua U20
 22:00  Diriangen U20 - Chinandega U20
nigeria
 15:00  Adamawa Utd - Dakkada FC
 Postp.  Enyimba - Ifeanyi Ubah
 15:00  Heartland - Abia Warriors
 15:00  Kano Pillars - Enugu Rangers
 15:00  Katsina Utd - Sunshine Stars
 15:00  Nasarawa - Lobi Stars
 15:00  Plateau United - MFM FC
 15:00  Rivers United - Jigawa Golden Stars
 15:00  Wikki Tourist - Kwara
north_macedonia
 13:00  Belasica - Akademija Pandev
 13:00  Pelister - Borec
 13:00  Shkendija - Renova
 13:00  Shkupi - Rabotnicki
 13:00  Vardar - Struga Trim and Lum
panama
 FT  Plaza Amador 0 - 0 Costa del Este
 21:00  Arabe Unido - Alianza
 23:00  Tauro - Miguelito
paraguay
 22:30  Guarani - Sp. Luqueno
poland
 11:45  Tychy - Zaglebie Sosnowiec
 13:30  Puszcza - Arka Gdynia
poland
 12:00  Skra - Slask Wroclaw 2
 19:15  Pogon Siedlce - Chojniczanka
poland
 11:30  Piast Gliwice - Stal Mielec
 14:00  Pogon Szczecin - Lech Poznan
 16:30  Slask Wroclaw - Legia
portugal
 16:00  Sporting W - Braga W
portugal
 11:15  Penafiel - Academica
 14:00  Oliveirense - Chaves
portugal
 14:00  Estoril U23 - Braga U23
 15:00  CD Cova da Piedade U23 - Boavista U23
portugal
 17:30  Maritimo - Moreirense
 20:00  Rio Ave - SC Farense
qatar
 14:00  Al Arabi - Qatar SC
 14:00  Al Wakra - Al Sailiya
 16:15  Al Rayyan - Al Ahli Doha
 16:15  Umm-Salal - Al-Sadd
romania
 13:00  Astra - FC Hermannstadt
 18:30  FCSB - Gaz Metan Medias
romania
 09:00  Calarasi - Ripensia Timisoara
 09:00  Viitorul Tg. Jiu - CSM Resita
 11:00  ASU Poli Timisoara - Metaloglobus Bucharest
russia
 11:00  FK Makhachkala - Tuapse
 11:00  Yessentuki - Krasnodar 3
 12:00  Spartak Nalchik - Maykop
russia
 11:00  Ural - Ufa
 13:30  Dynamo Moscow - Tambov
 16:00  Spartak Moscow - Krasnodar
scotland
 12:00  Dundee Utd - Celtic
serbia
 13:00  Din. Vranje - IMT Novi Beograd
 13:00  Sremska Mitrovica - Kabel Novi Sad
serbia
 13:00  Kablovi - Sindelic
 13:00  Rembas - Morava Vladicin Han
 Postp.  Timocanin - Buducnost Popovac
 13:00  Josanica - Buducnost Arilje
 13:00  Susica - Smederevo
 13:30  Crvena Zvezda MML - Sindjelic Beograd
 13:30  Lestane - Radnicki Beograd
serbia
 12:00  FK Indjija - Radnik
 14:00  Macva - Proleter
 14:00  Metalac - FK Vozdovac
 14:00  Novi Pazar - Sp. Subotica
 14:00  Radnicki Nis - TSC Backa Topola
 14:00  Vojvodina - Javor
 16:05  Rad Beograd - Partizan
 18:15  FK Crvena zvezda - Cukaricki
slovakia
 09:30  Zilina B - Slovan Bratislava B
slovenia
 14:00  Tabor Sezana - Bravo
 16:00  O. Ljubljana - Celje
southafrica
 13:30  Cape Town Spurs - Steenberg United
 13:30  Pretoria Callies - Royal AM
 13:30  Sekhukhune - Free State Stars
southafrica
 13:30  Black Leopards - Golden Arrows
 13:30  Swallows - Tshakhuma
south_korea
 52´  Suwon Bluewings 1 - 0 Seongnam
 07:30  Seoul - Suwon City
south_korea
 81´  Daejeon 1 - 2 Busan
 07:00  Jeonnam - Gyeongnam
south_korea
 05:00  523 FC - Jeonju Citizen
 05:00  Together - Gimhae Jaemics
 05:00  Yangju - Jinju Citizen
 07:00  Majang - Songwol
 07:00  Yeoju Citizen - Goyang Citizen
spain
 13:00  Huesca - Celta Vigo
 15:15  Atl. Madrid - Real Madrid
 17:30  Real Sociedad - Levante
 20:00  Ath Bilbao - Granada CF
spain
 13:00  Malaga - Sabadell
 15:00  Ponferradina - Gijon
 17:15  Mallorca - Cartagena
 20:00  Girona - Almeria
sweden
 12:00  AFC Eskilstuna - Oskarshamns
 12:00  Hammarby - AIK
 14:00  Akropolis - Landskrona
 14:00  Dalkurd - Gauthiod
 14:00  Hacken - Helsingborg
 14:00  Mjallby - Ostersunds
 16:00  Norrkoping - Goteborg
 16:00  Sundsvall - Sandvikens
switzerland
 15:00  Lausanne - Sion
 15:00  Lugano - Zurich
 15:00  Luzern - St. Gallen
thailand
 10:00  Pathum United - Chiangrai Utd
 11:00  Sukhothai - Samut Prakan City
 11:30  Ratchaburi - Chonburi
 12:00  Port MTI FC - Bangkok Utd
thailand
 10:00  Chiangmai FC - Phrae
 11:00  Khonkaen Utd. - Sisaket
 11:00  Lampang - Ranong
 12:00  Kasetsart - Khonkaen FC
 12:00  Thai Navy - Nakhon Pathom
tunisia
 13:00  Bizertin - Metlaoui
 13:00  Etoile Sahel - Slimane
 13:00  Olympique Beja - Rejiche
 13:00  Stade Tunisien - JS Kairouan
 Postp.  US Tataouine - Esperance Tunis
 15:15  Club Africain - Sfaxien
turkey
 10:30  Umraniyespor - Giresunspor
 13:00  Akhisarspor - Eskisehirspor
 13:00  Boluspor - Bursaspor
 16:00  Altay - Tuzlaspor
turkey
 10:30  Karagumruk - Ankaragucu
 13:00  Genclerbirligi - Basaksehir
 13:00  Hatayspor - Kayserispor
 16:00  Galatasaray - Sivasspor
ukraine
 12:00  Dyn. Kyiv - Minaj
 15:00  FK Zorya Luhansk - Lviv
 17:30  Inhulets - Kolos Kovalivka
united_arab_emirates
 13:30  Ajman - Al Wahda
 13:30  Khorfakkan - Al Dhafra
 16:15  Al Nasr - Al Sharjah
uruguay
 19:30  Danubio - Liverpool M.
 21:45  Cerro Largo - Plaza Colonia
world
 09:00  Inglewood Utd - Armadale
 09:00  Isloch - Krumkachy
 10:00  GKS Belchatow - Sokol Aleksandrow L.
 11:00  Fremantle City - Nedlands
 11:00  AB Copenhagen - Roskilde
 11:00  Perth SC - ECU Joondalup
Spain Primera Liga
Godzina: 15:15Data: 2021-03-07
Atletico Madrid Atletico MadridvsReal Madrid Real Madrid
England Premier League
Godzina: 14:00Data: 2021-03-07
Liverpool LiverpoolvsFulham Fulham
England Premier League
Godzina: 16:30Data: 2021-03-07
Man City Man CityvsMan Utd Man Utd
England Premier League
Godzina: 19:15Data: 2021-03-07
Tottenham TottenhamvsCrystal Palace Crystal Palace
Italy Serie A
Godzina: 14:00Data: 2021-03-07
Verona VeronavsAC Milan AC Milan
Italy Serie A
Godzina: 19:45Data: 2021-03-07
Napoli NapolivsBologna Bologna
Turkey Super Lig
Godzina: 16:00Data: 2021-03-07
Galatasaray GalatasarayvsSivasspor Sivasspor
Italy Serie A
Godzina: 14:00Data: 2021-03-07
Fiorentina FiorentinavsParma Parma
Italy Serie A
Godzina: 17:00Data: 2021-03-07
Sampdoria SampdoriavsCagliari Cagliari
Germany Bundesliga I
Godzina: 14:30Data: 2021-03-07
Cologne ColognevsWerder Bremen Werder Bremen
Italy Serie A
Godzina: 14:00Data: 2021-03-07
Crotone CrotonevsTorino Torino
Italy Serie A
Godzina: 11:30Data: 2021-03-07
Roma RomavsGenoa Genoa
Spain Primera Liga
Godzina: 13:00Data: 2021-03-07
Huesca HuescavsCelta Vigo Celta Vigo
Spain Primera Liga
Godzina: 17:30Data: 2021-03-07
Real Sociedad Real SociedadvsLevante Levante
Spain Primera Liga
Godzina: 20:00Data: 2021-03-07
Athletic Bilbao Athletic BilbaovsGranada Granada
Germany Bundesliga I
Godzina: 17:00Data: 2021-03-07
Arminia Bielefeld Arminia BielefeldvsUnion Berlin Union Berlin
England Premier League
Godzina: 12:00Data: 2021-03-07
West Brom West BromvsNewcastle Newcastle
Russia Premier League
Godzina: 13:30Data: 2021-03-07
Dinamo Moscow Dinamo MoscowvsFK Tambov FK Tambov
Colombia Primera A
Godzina: 22:40Data: 2021-03-07
Jaguares de Cordoba Jaguares de CordobavsPatriotas FC Patriotas FC
Spain Segunda
Godzina: 17:15Data: 2021-03-07
Mallorca MallorcavsFC Cartagena FC Cartagena
Poland Ekstraklasa
Godzina: 16:30Data: 2021-03-07
Slask Wroclaw Slask WroclawvsLegia Warsaw Legia Warsaw

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić wrażenia użytkownika. Jeśli będziesz kontynuować na tej stronie, wyrazisz zgodę na korzystanie z plików cookie.