BetClan Live Resultater

Live Resultater
2021-10-27
Wednesday

argentina
FT Ferro 6 - 0 San Telmo
armenia
12:30 Gandzasar - Urartu 2
armenia
FT Alashkert 0 - 0 Noah
FT BKMA 2 - 3 Ararat-Armenia
64´ Pyunik Yerevan 2 - 0 Noravank
asia
FT Bangladesh U23 0 - 1 Kuwait U23
FT Chinese Taipei U23 0 - 1 Vietnam U23
Cancl. Australia U23 ? - ? Brunei U23
FT Kyrgyzstan U23 0 - 1 Oman U23
17:30 India U23 - United Arab Emirates U23
austria
24´ Floridsdorfer AC 0 - 0 Kapfenberg
25´ Sturm Graz 0 - 0 Ried
18:00 BW Linz - Hartberg
18:00 St. Polten - Salzburg
azerbaijan
FT SumQayit 2 1 - 0 Keshla 2
FT Kapaz 2 - 2 Neftci Baku 2
11:30 Qarabag 2 - Turan
FT Qarabag 2 1 - 1 Turan
belarus
17:30 FC Gomel - Shakhtyor Soligorsk
belgium
19:00 Charleroi - Lommel SK
19:00 Dender - Eupen
19:00 Gent - Belisia Bilzen
19:00 Knokke - Kortrijk
19:00 Saint Eloois - Genk
19:00 Seraing - St. Truiden
19:30 Francs Borains - Beerschot VA
19:45 Club Brugge KV - Deinze
19:45 Lierse K. - Leuven
19:45 RAAL La Louviere - Anderlecht
bolivia
20:00 Always Ready - Independiente Petroleros
23:15 Tomayapo - San Jose
bosnia_and_herzegovina
Pen. Sloboda 1 - 1 Zrinjski
Pen. Gradacac 1 - 1 Posusje
FT Leotar 1 - 2 Borac Banja Luka
FT Omarska 0 - 1 Igman K.
FT Radnik Bijeljina 0 - 1 Siroki Brijeg
FT Zeljeznicar 2 - 4 Tuzla City
HT´ FK Sarajevo 0 - 0 Ljubic Prnjavor
brazil
21:00 Gremio U23 - Ceara U23
brazil
FT Botafogo PB 1 - 1 Vitoria
FT Floresta EC 0 - 0 Ferroviario
19:30 Souza PB - ABC
brazil
Pen. Piracicaba 1 - 1 Sao Caetano
FT Portuguesa 1 - 2 Votuporanguense
23:00 Botafogo SP - Noroeste
23:00 Sao Bernardo - EC Sao Bernardo
brazil
23:00 Bahia - Ceara
23:00 Santos - Fluminense
brazil
FT Goias 1 - 1 Botafogo RJ
bulgaria
FT Slavia Sofia 1 - 0 Pirin Blagoevgrad
26´ Beroe 0 - 0 Cherno More
bulgaria
FT Levski Lom 1 - 2 CSKA 1948 Sofia II
canada
FT Valour 3 - 0 HFX Wanderers
FT Pacific FC 5 - 1 Edmonton
chile
69´ Barnechea 1 - 0 San Marcos de Arica
colombia
FT Petrolera 3 - 0 Ind. Medellin
FT Pereira 1 - 1 Bucaramanga
22:00 La Equidad - Aguilas
costarica
21:00 Carmelita - Municipal Garabito
costarica
FT Guadalupe 1 - 1 Cartagines
21:00 ADR Jicaral - Saprissa
21:00 Grecia - Alajuelense
croatia
17:00 Karlovac - Vrapce
croatia
FT Bijelo Brdo 2 - 3 D. Zagreb
FT Gorica 2 - 0 Zdralovi
FT Rudar Labin 2 - 3 Istra 1961
HT´ Varazdin 1 - 2 Lok. Zagreb
czech
18:00 Slavia Prague - Sigma Olomouc
czech
Postp. Slovacko - Karvina
FT Mlada Boleslav 2 - 0 Plzen
FT Ostrava 1 - 2 Hradec Kralove
68´ Teplice 0 - 2 Sparta Prague
denmark
FT Middelfart 0 - 4 Randers FC
25´ Nordsjaelland 1 - 0 Odense
18:45 Aarhus - Sonderjyske
dr_congo
FT AC Rangers 1 - 0 Etoile de Kivu
FT Don Bosco 0 - 3 Mazembe
FT Groupe Bazano 1 - 2 Lubumbashi Sport
FT Motema Pembe 0 - 1 AS Vita Club
egypt
HT´ Pyramids 1 - 0 Misr Lel Makkasa
19:00 El Ismaily - Al Ahly
england
19:45 Burnley - Tottenham
19:45 Leicester - Brighton
19:45 Preston - Liverpool
19:45 Stoke - Brentford
19:45 West Ham - Manchester City
estonia
26´ Flora 2 - 0 Tammeka
finland
HT´ HJK 0 - 0 HIFK
HT´ Ilves 0 - 1 Inter Turku
HT´ SJK 2 - 1 KuPS
HT´ Honka 3 - 0 AC Oulu
HT´ KTP 0 - 3 Haka
HT´ Mariehamn 0 - 1 Lahti
france
20:00 Nice - Marseille
france
18:00 Stade Briochin - Bastia-Borgo
germany
17:30 Bayer Leverkusen - Karlsruher SC
17:30 Bochum - Augsburg
17:30 Mannheim - Union Berlin
17:30 SG Dynamo Dresden - St. Pauli
19:45 B. Monchengladbach - Bayern Munich
19:45 Hannover - Dusseldorf
19:45 Regensburg - Hansa Rostock
19:45 Stuttgart - FC Koln
germany
17:30 Bautzen - Krieschow
germany
18:00 Grossaspach - FC 08 Homburg
18:00 Steinbach Haiger - Elversberg
germany
FT Koln II 2 - 3 Rodinghausen
18:30 Dusseldorf II - RW Essen
18:30 Lotte - Oberhausen
gibraltar
19:45 Manchester 62 - Europa FC
greece
FT Lefkimmi 1 - 2 Agios Nikolaos
FT Ilioupoli 0 - 3 Lamia
FT Xanthi FC 1 - 2 Ionikos
FT Panserraikos 1 - 3 Volos
26´ Atromitos 0 - 0 Panathinaikos
19:30 Panachaiki - Panetolikos
guatemala
60´ Santa Lucia 3 - 1 Solola
20´ Coban Imperial 0 - 1 Comunicaciones
18:00 Malacateco - Iztapa
19:30 Municipal - Xelaju
22:00 Guastatoya - Nueva Concepcion
honduras
22:00 Real Sociedad - UPNFM
hungary
FT ESMTK Budapest 2 - 4 Bekescsaba 1912
FT Jaszberenyi 0 - 1 Vasas
AET Nagykanizsa 1 - 0 Tatabanya
FT Szegedi 0 - 2 Cegledi
FT Tokol 0 - 7 Ferencvaros
69´ Gyor 1 - 0 Puskas Academy
72´ Kisvarda 4 - 1 MTK Budapest
26´ Budafoki 0 - 0 Ujpest
27´ Csakvari 2 - 0 Pecsi MFC
27´ Haladas 0 - 0 Gyirmot
27´ Kecskemeti TE 0 - 0 Debrecen
25´ Szeged 0 - 1 Mezokovesd-Zsory
18:30 Zalaegerszegi - Honved
indonesia
FT Bhayangkara Solo 2 - 1 Borneo
FT Persiraja Aceh 1 - 2 Madura United
FT Arema FC 2 - 2 Persita
FT PSS Sleman 0 - 2 Bali United
indonesia
FT PSBS Biak Numfor 2 - 0 Persewar Waropen
FT Muba United 0 - 0 PSPS Riau
iran
FT Aluminium Arak 3 - 0 Foolad
FT Persepolis 2 - 1 Nassaji Mazandaran
israel
18:00 Hapoel Petah Tikva - Hapoel Bnei Ar ara Ara
italy
17:30 Juventus - Sassuolo
17:30 Sampdoria - Atalanta
17:30 Udinese - Verona
19:45 Cagliari - AS Roma
19:45 Empoli - Inter
19:45 Lazio - Fiorentina
italy
25´ Cosenza 2 - 1 Ternana
19:30 L.R. Vicenza - Monza
italy
19:30 Piacenza - Juventus U23
japan
FT Kawasaki Frontale 3 - 1 Kashima Antlers
FT Nagoya Grampus 0 - 3 Cerezo Osaka
FT Gamba Osaka 0 - 2 Urawa Reds
FT Iwata 0 - 2 Oita Trinita
kazakhstan
FT Shakhtar Karagandy 3 - 1 Taraz
FT Kaisar Kyzylorda 0 - 2 K. Almaty
kenya
FT Kariobangi Sharks 0 - 2 Gor Mahia
FT Tusker 1 - 2 Talanta FC
latvia
FT BFC Daugavpils 0 - 3 RFS
Cancl. FK Liepaja ? - ? Noah
FT Valmiera 1 - 1 Riga FC
lithuania
69´ Kauno Zalgiris 0 - 1 FK Panevezys
18:00 Zalgiris - Suduva
mauritania
15:30 Armee - Ksar
17:30 Douane - Madine Trarza
mexico
FT Zacatecas Mineros 3 - 1 Celaya
FT Cancun 2 - 2 Cimarrones de Sonora
23:00 Leones Negros - Tlaxcala
montenegro
FT Bokelj 1 - 2 Sutjeska
FT Decic 2 - 0 OFK Petrovac
FT FK Podgorica 2 - 0 Zeta
Pen. Igalo 0 - 0 Mornar Bar
FT Jezero 1 - 3 Buducnost
FT Kom Podgorica 0 - 1 Iskra
FT Rudar 3 - 0 Arsenal Tivat
FT Titograd 1 - 0 Jedinstvo
morocco
FT Jeunesse Sportive Soualem 0 - 0 Berkane
holland
17:45 OSS 20 - Twente
19:00 Achilles Veen - GVV Unitas
19:00 ADO 20 Heemskerk - Barendrecht
19:00 AFC - Heerenveen
19:00 Almere City - G.A. Eagles
19:00 Capelle - Nijmegen
19:00 De Treffers - Rijnsburgse Boys
19:00 GVVV - Sparta Rotterdam
19:00 Harkemase Boys - VV DOVO
19:00 IJsselmeervogels - Excelsior
19:00 Sittard - Oss
19:00 Staphorst - Gemert
19:00 Westlandia - Excelsior Maassluis
20:00 Groningen - Helmond
nicaragua
23:00 Esteli U20 - Juventus Managua U20
norway
26´ Haugesund 0 - 0 Rosenborg
24´ Lillestrom 0 - 0 Stabaek
25´ Mjondalen 0 - 0 Kristiansund
25´ Sandefjord 0 - 0 Stromsgodset
26´ Tromso 0 - 0 Odd
19:00 Molde - Bodo/Glimt
pakistan
FT Lyallpur 1 - 0 Humma
14:15 SNGPL - SSGC
poland
FT Pogon Siedlce 0 - 5 Lublin
FT Sleza Wroclaw 1 - 2 Gornik Z.
FT Ol. Grudziadz 3 - 0 Lech Poznan 2
HT´ Zaglebie Sosnowiec 0 - 1 Piast Gliwice
18:30 GKS Katowice - Termalica B-B.
19:30 LKS Lodz - Zaglebie
portugal
19:30 Vitoria Guimaraes - Benfica
portugal
40´ Varzim 0 - 1 Benfica B
romania
69´ Baia Mare 0 - 4 Univ. Craiova
WO FC Voluntari ? - ? FCSB
russia
FT Mashuk 7 - 0 Yessentuki
russia
FT Yenisey 1 - 0 FK Krylya Sovetov Samara
FT Alania Vladikavkaz 2 - 0 Ufa
Break´ R. Volgograd 1 - 1 Akhmat Grozny
63´ F. Voronezh 0 - 1 Nizhny Novgorod
69´ Kamaz 0 - 0 Ural
HT´ Veles Moscow 0 - 1 Arsenal Tula
26´ Torpedo Moscow 0 - 0 FK Rostov
17:30 Kuban - Krasnodar
18:00 Baltika - Khimki
scotland
19:45 Alloa - Rangers B
scotland
19:45 Dundee FC - Ross County
19:45 Hibernian - Celtic
19:45 Livingston - Dundee Utd
19:45 Motherwell - St. Mirren
19:45 Rangers - Aberdeen
19:45 St Johnstone - Hearts
serbia
FT Graficar Beograd 0 - 2 Sremska Mitrovica
serbia
FT Novi Pazar 1 - 0 Buducnost Dobanovci
FT Sloga Pozega 0 - 1 Rad Beograd
Pen. Backa 1 - 1 Proleter
FT Loznica 1 - 0 Cukaricki
FT Radnicki Beograd 2 - 1 FK Vozdovac
FT Radnicki Nis 1 - 0 Din. Vranje
FT Zeleznicar Pancevo 0 - 1 Napredak
FT Zlatibor Cajetina 0 - 4 TSC Backa Topola
FT Javor 2 - 1 Macva
42´ Sp. Subotica 1 - 1 Dubocica
FT Vojvodina 5 - 1 Jagodina
Postp. FK Indjija - Crvena zvezda
68´ Mladost 1 - 2 Kolubara
serbia
69´ Radnik 2 - 1 Crvena zvezda
slovakia
70´ Skalica 2 - 0 Petrzalka
slovakia
FT Galanta 1 - 2 FK Humenne
FT Sasova 3 - 2 Rovinka
FT SK Bela 0 - 1 Vranov
FT Slavia TU Kosice 0 - 5 Slovan Bratislava
FT TJD Pribelce 0 - 3 Trencin
FT Ruzomberok 1 - 0 Lipany
slovenia
FT Jadran Dekani 1 - 2 ND Gorica
slovenia
Pen. Radomlje 0 - 0 Celje
72´ Mura 1 - 1 Bravo
19:15 O. Ljubljana - Koper
southafrica
FT Cape Town All Stars 1 - 0 Black Leopards
FT Free State Stars 2 - 2 Uthongathi
FT Platinum City 5 - 1 Hungry Lions
FT Pretoria U. 4 - 2 Cape Town Spurs
FT Tshakhuma 0 - 1 TS Sporting
southafrica
Postp. Baroka - Mamelodi Sundowns
FT Stellenbosch 1 - 0 Marumo Gallants
HT´ Sekhukhune 0 - 0 AmaZulu
south_korea
FT Gangwon 0 - 1 Daegu
FT Ulsan Hyundai 1 - 2 Jeonnam
spain
Break´ Ebro 0 - 0 Lleida
18:00 Guijuelo - Moralo
18:00 Racing Santander - Leioa
19:30 Xerez CD - Cordoba
spain
18:00 Mallorca - Sevilla
18:00 Rayo Vallecano - Barcelona
19:00 Betis - Valencia
20:30 Real Madrid - Osasuna
spain
15:45 EI San Martin - Basico Urraca
sweden
18:00 Kalmar - Varbergs
18:00 Malmo FF - AIK
18:00 Ostersunds - Hacken
18:00 Sirius - Hammarby
switzerland
18:00 Etoile-Carouge - Basel
18:00 Lugano - Young Boys
18:30 Chiasso - St. Gallen
19:00 Thun - Servette
19:15 Schaffhausen - Luzern
tunisia
HT´ Esperance Tunis 1 - 0 Sfaxien
turkey
FT 24 Erzincanspor 1 - 3 52 Orduspor
FT Corum 0 - 2 Arnavutkoy Bl.
Pen. H.Trabzon 0 - 0 Duzcespor
AET Kocaelispor 2 - 0 Bayburt
FT Vanspor FK 1 - 0 Zonguldak
FT Turgutluspor 1 - 2 Mardin BB
AET Ankara Demirspor 2 - 1 Yomraspor
FT Etimesgut 0 - 1 Kahta
Pen. Keciorengucu 0 - 0 Agri 1970
FT Kirsehir Belediyespor 3 - 2 Darica Genclerbirligi
FT Serik Belediyespor 7 - 0 Pazarspor
FT Afjet Afyonspor 3 - 1 Sivas Belediyespor
FT Ankaraspor 2 - 0 Inegolspor
FT Balikesirspor 0 - 2 Kestel
FT Bandirmaspor 2 - 0 Cankaya FK
AET Bodrumspor 3 - 1 Isparta 32 Spor
Pen. Denizlispor 1 - 1 Sile Yildizspor
FT Eskisehirspor 0 - 2 Igdir FK
FT Istanbulspor AS 5 - 0 Ergene Velimese
FT Karacabey Belediyespor 1 - 2 Sanliurfaspor
FT Kirklarelispor 0 - 1 Osmaniyespor
FT Manisa FK 1 - 0 Fatsa Belediyespor
FT Menemenspor 1 - 0 Karsiyaka
FT Sariyer 2 - 0 Edirnespor
Pen. Usakspor 1 - 1 Nevsehirspor
Pen. Erzurum BB 0 - 0 Nazillispor
64´ Bursaspor 4 - 1 Ceyhanspor
18:45 Kayserispor - Hopaspor
usa
FT Los Angeles FC 3 - 0 Seattle Sounders
usa
FT Hartford Athletic 2 - 0 Charleston
22:30 Charlotte Independ. - Loudoun
uganda
FT Busoga 0 - 1 Kampala City
ukraine
FT Veres-Rivne 1 - 3 Vorskla Poltava
FT Mariupol 1 - 2 Dyn. Kyiv
17:30 Ch. Odessa - Shakhtar Donetsk
uruguay
Postp. Central Esp. - Racing Montevideo
21:15 Rocha - Uruguay Montevideo
23:45 Danubio - Rampla Juniors
venezuela
20:00 Academia Rey - Titanes
20:00 Atletico La Cruz - Fundacion AIFI
22:00 Urena - Local Andina
world
FT Canada W 1 - 0 New Zealand W
FT USA W 6 - 0 South Korea W
England EFL Cup
Time: 19:45Dato: 2021-10-27
West Ham West HamvsMan City Man City
England EFL Cup
Time: 19:45Dato: 2021-10-27
Leicester LeicestervsBrighton Brighton
England EFL Cup
Time: 19:45Dato: 2021-10-27
Burnley BurnleyvsTottenham Tottenham
England EFL Cup
Time: 19:45Dato: 2021-10-27
Preston PrestonvsLiverpool Liverpool
Italy Serie A
Time: 17:30Dato: 2021-10-27
Juventus JuventusvsSassuolo Sassuolo
Italy Serie A
Time: 19:45Dato: 2021-10-27
Empoli EmpolivsInter Milan Inter Milan
Spain Primera Liga
Time: 20:30Dato: 2021-10-27
Real Madrid Real MadridvsOsasuna Osasuna
Spain Primera Liga
Time: 18:00Dato: 2021-10-27
Rayo Vallecano Rayo VallecanovsBarcelona Barcelona
Germany DFB Pokal
Time: 19:45Dato: 2021-10-27
Borussia Mgladbach Borussia MgladbachvsBayern Munich Bayern Munich
Italy Serie A
Time: 17:30Dato: 2021-10-27
Udinese UdinesevsVerona Verona
Italy Serie A
Time: 19:45Dato: 2021-10-27
Cagliari CagliarivsRoma Roma
Spain Primera Liga
Time: 19:00Dato: 2021-10-27
Real Betis Real BetisvsValencia Valencia
Italy Serie A
Time: 19:45Dato: 2021-10-27
Lazio LaziovsFiorentina Fiorentina
Italy Serie A
Time: 17:30Dato: 2021-10-27
Sampdoria SampdoriavsAtalanta Atalanta
Spain Primera Liga
Time: 18:00Dato: 2021-10-27
Mallorca MallorcavsSevilla Sevilla
Norway Eliteserien
Time: 17:00Dato: 2021-10-27
Lillestrom LillestromvsStabaek Stabaek
Colombia Primera A
Time: 22:00Dato: 2021-10-27
La Equidad La EquidadvsAguilas Doradas Aguilas Doradas
Scotland Premiership
Time: 19:45Dato: 2021-10-27
Motherwell MotherwellvsSt Mirren St Mirren
Germany DFB Pokal
Time: 17:30Dato: 2021-10-27
Waldhof Mannheim Waldhof MannheimvsUnion Berlin Union Berlin
Scotland Premiership
Time: 19:45Dato: 2021-10-27
Rangers RangersvsAberdeen Aberdeen
Norway Eliteserien
Time: 17:00Dato: 2021-10-27
Mjondalen MjondalenvsKristiansund BK Kristiansund BK

Dette nettstedet bruker cookies for å forbedre din brukeropplevelse. Hvis du fortsetter på dette nettstedet, vil du gi ditt samtykke til vår bruk av informasjonskapsler.