BetClan Live-Tulokset

Live-Tulokset
2020-07-11
Saturday

albania
 16:30  Burreli - Dinamo Tirana
 16:30  Egnatia Rrogozhine - Koplik
albania
 16:45  Laci - Luftetari Gjirokastra
 19:45  Kukesi - Teuta
 19:45  Skenderbeu - Vllaznia
armenia
 Cancl.  Ararat-Armenia 2 ? - ? Ararat Yerevan 2
 Cancl.  Dilijan ? - ? Lokomotiv Yerevan
 Cancl.  Lernayin Artsakh ? - ? Aragats
 Cancl.  Pyunik Yerevan II ? - ? BKMA
australia
 Cancl.  Queensland Lions ? - ? Magpies Crusaders
australia
 FT  Croydon Kings 2 - 1 Modbury Jets
 FT  Adelaide Raiders 2 - 0 Adelaide Olympic
 Postp.  Adelaide U21 - Adelaide City
 FT  Blue Eagles 0 - 0 Adelaide Comets
 FT  Para 0 - 0 NE Metrostars
 66´  Campbelltown City 3 - 2 Cumberland Utd.
australia
 FT  Armadale 2 - 1 Balcatta
 FT  Cockburn City 4 - 2 Bayswater
 FT  Inglewood Utd 2 - 1 ECU Joondalup
 FT  Perth Glory U21 5 - 0 Rockingham City
 FT  Perth SC 0 - 2 Floreat Athena
 FT  Sorrento 0 - 3 Gwelup Croatia SC
austria
 13:30  A. Lustenau - Vorwarts Steyr
 14:00  FC Juniors - Dornbirn
 19:25  Grazer - Kapfenberg
austria
 16:00  Austria Vienna - Hartberg
belarus
 12:30  Stanles Pinsk - Kronon Stolbtsy
 15:00  Baranovici - Meliorator Zhitkovichi
 15:00  Ostrovets - Brest Malorita
 16:00  BGU Minsk - Molodechno
 16:00  Pershiy Region - Ivatsevichi
belarus
 14:30  Belshina - Zhodino
 16:30  BATE - Slavia Mozyr
 18:30  Shakhtyor Soligorsk - Gorodeja
belarus
 11:30  Vitebsk 2 - Neman 2
 12:00  Energetik-BGU 2 - Rukh Brest 2
bulgaria
 18:00  Cherno More - Botev Plovdiv
burundi
 14:00  Rukinzo - Musongati
croatia
 17:55  Zapresic - Rijeka
 20:05  Osijek - Istra 1961
czech
 16:00  Dukla Prague - Varnsdorf
 16:00  FK Pardubice - Vysehrad
 16:00  Lisen - Trinec
 16:00  Prostejov - Brno
 16:00  Sokolov - Chrudim
 16:00  Usti nad Labem - Zizkov
 16:00  Vitkovice - Hradec Kralove
 16:00  Vlasim - Jihlava
denmark
 13:00  Nykobing - Koge
 15:00  Kolding IF - Hvidovre
denmark
 17:00  Randers FC - Odense
england
 12:30  Charlton - Reading
 12:30  Derby - Brentford
 15:00  Barnsley - Wigan
 15:00  Blackburn - West Brom
 15:00  Hull - Millwall
 15:00  Middlesbrough - Bristol City
 15:00  Preston - Nottingham
 15:00  QPR - Sheffield Wed
england
 12:30  Norwich - West Ham
 12:30  Watford - Newcastle
 15:00  Liverpool - Burnley
 17:30  Sheffield Utd - Chelsea
 20:00  Brighton - Manchester City
estonia
 17:00  JK Jarve - Parnu JK Vaprus
estonia
 28´  Tulevik 0 - 0 Narva
 14:00  Flora - Paide
 17:00  Kuressaare - Tammeka
finland
 12:00  PK-35 Helsinki W - Aland Utd W
 13:00  Honka W - Jypk W
 13:00  Ilves W - KuPS W
 14:00  HJK W - TPS W
finland
 15:00  Inter Turku - Ilves
finland
 14:00  KTP - MuSa
 14:30  VPS - MyPa
 15:00  AC Kajaani - Gnistan
 15:00  AC Oulu - SJK Akatemia
 15:00  KPV Kokkola - Ekenas
georgia
 18:00  Dila Gori - Merani Tbilisi
germany
 17:15  Ingolstadt - Nurnberg
greece
 17:15  Lamia - AEL Larissa
 17:15  Panionios - Panetolikos
 17:15  Volos - Atromitos
 17:15  Xanthi FC - Asteras Tripolis
 19:30  OFI Crete - Aris
iceland
 15:00  Dalvik/Reynir - Vidir
 15:00  Haukar - Kordrengir
 15:00  Kari - IR Reykjavik
 15:00  Selfoss - Fjardabyggd
 15:00  Volsungur - Throttur Vogar
 17:00  Njardvik - Fjallabyggd
iceland
 15:00  Fram - Leiknir
 15:00  Magni - Olafsvik
iran
 17:00  Shahr Khodrou - Saipa
 17:15  Sepahan - Pars Janoobi Jam
 17:30  Esteghlal F.C. - Tractor
 Postp.  Foolad - Naft M.I.S
 17:30  Paykan - Gol Gohar
 17:30  Sanat Naft - Nassaji Mazandaran
italy
 16:15  Lazio - Sassuolo
 18:30  Brescia - AS Roma
 20:45  Juventus - Atalanta
japan
 25´  Kawasaki Frontale 0 - 0 Kashiwa
 25´  Oita 0 - 1 Kobe
japan
 67´  Kofu 2 - 1 Kanazawa
 67´  Albirex Niigata 1 - 0 Yamaga
 HT  Kyoto 2 - 0 Avispa Fukuoka
 HT  Ryukyu 0 - 1 Tokushima
 25´  Chiba 0 - 0 Tochigi
 25´  Iwata 0 - 0 Renofa Yamaguchi
 25´  Kusatsu 0 - 0 Machida
 25´  Montedio Yamagata 0 - 0 Mito
 25´  Omiya Ardija 1 - 0 Verdy
 25´  V-Varen Nagasaki 0 - 0 Ehime
japan
 FT  Vanraure 0 - 2 Blaublitz
 FT  Fukushima Utd 1 - 1 Grulla Morioka
 FT  Imabari 1 - 1 Kagoshima Utd
 FT  Fujieda MYFC 5 - 2 YSCC
 FT  Sagamihara 0 - 0 Nagano
 67´  Gifu 0 - 1 Kamatamare
 HT  Toyama 0 - 0 Azul Claro Numazu
 25´  Kumamoto 2 - 0 C-Osaka U23
lithuania
 13:00  Kauno Zalgiris - Banga
 16:00  FK Panevezys - Riteriai
lithuania
 28´  BFA Vilnius 0 - 0 Dziugas Telsiai
 28´  Hegelmann Litauen 0 - 1 Nevezis Kedainiai
 15:00  Minija - Dainava Alytus
moldova
 16:00  Floresti - Petrocub
 18:30  Sheriff Tiraspol - Codru Lozova
norway
 17:00  Haugesund - Molde
 19:30  Rosenborg - Stromsgodset
poland
 11:45  GKS Jastrzebie - Podbeskidzie
 14:10  Tychy - Puszcza
 16:45  Stomil Olsztyn - Legnica
poland
 16:30  Legia - Cracovia
poland
 14:00  Arka Gdynia - LKS Lodz
 19:00  Wisla - Korona Kielce
portugal
 19:15  Belenenses - Moreirense
romania
 13:00  Viitorul Constanta - Academica Clinceni
 15:30  FC Hermannstadt - FC Voluntari
romania
 18:15  Petrolul - FC Rapid Bucuresti
russia
 14:00  Arsenal Tula - Tambov
 16:30  Akhmat Grozny - Zenit
 18:30  Sochi - Spartak Moscow
slovakia
 16:00  Dubnica - Banska Bystrica
slovakia
 17:00  Ruzomberok - Dun. Streda
 17:00  Slovan Bratislava - Trnava
 17:00  Zilina - Michalovce
 17:00  Pohronie - Senica
 17:00  Trencin - Nitra
 17:00  Z. Moravce - Sered
slovenia
 19:00  Domzale - Bravo
south_korea
 28´  Incheon 0 - 0 Sangju Sangmu
 28´  Jeonbuk 0 - 1 Seongnam
 28´  Pohang 0 - 0 Suwon Bluewings
south_korea
 27´  Gyeongnam 0 - 0 Seoul E.
 22´  Suwon City 0 - 0 Asan
south_korea
 FT  Jeonju Citizen 1 - 3 Changwon
 FT  Chuncheon 2 - 3 Pyeongtaek Citizen
 FT  Gyeongju Citizen 0 - 1 Busan Kyotong
 FT  Yangju 0 - 2 Cheongju
 26´  Cheonan City 0 - 0 Daejeon Korail
 26´  Gangneung 0 - 1 Gimhae
 26´  Mokpo City 0 - 0 Gimpo C.
spain
 16:00  Osasuna - Celta Vigo
 18:30  Valladolid - Barcelona
 21:00  Atl. Madrid - Betis
spain
 16:00  Racing Santander - Huesca
 18:30  Las Palmas - Mirandes
 20:45  Cadiz CF - Fuenlabrada
sweden
 14:00  Falkenbergs - Ostersunds
 14:00  Hammarby - Sirius
sweden
 12:00  Orebro Syr. - Gefle
 12:00  Vasalunds - Taby
 13:00  Frej - Nykopings
 13:00  IFK Lulea - Karlslunds
 13:00  Team TG FF - Karlstad
 15:00  Sandvikens - Sollentuna
 15:00  Sylvia - IFK Berga
sweden
 29´  Qviding 0 - 1 Assyriska IK
 13:00  Lunds - Tvaakers
 14:00  Karlskrona - Linkoping City
 14:00  Motala - Landskrona
 14:00  Oskarshamns - Trollhattan
 14:00  Skovde AIK - Lindome
 14:00  Torns - Utsiktens
 14:00  Varnamo - Eskilsminne
sweden
 16:30  Jonkopings - Degerfors
 16:30  Orgryte - Sundsvall
switzerland
 17:15  Chiasso - Kriens
 19:30  Aarau - Winterthur
switzerland
 Postp.  Zurich - Sion
 19:30  Basel - Young Boys
taiwan
 FT  Taoyuan W 0 - 0 Taipei Bear W
 FT  Kaohsiung W 0 - 0 New Taipei W
 FT  Hualien W 5 - 2 Taichung Blue W
tajikistan
 13:30  Istaravshan - CSKA Pomir Dushanbe
 13:30  Kuktosh - Faizkand
 13:30  Regar-TadAZ - Khatlon
turkey
 18:00  Balikesirspor - Eskisehirspor
turkey
 19:00  Goztepe - Genclerbirligi
usa
 FT  Seattle Sounders 0 - 0 San Jose Earthquakes
usa
 21:00  Real Monarchs - San Diego Loyal
ukraine
 15:00  Mykolaiv - Obolon Kyiv
 15:00  Prykarpattya - Kremin
 16:00  Hirnyk-Sport - Ahrobiznes Volochysk
 17:00  Volyn Lutsk - Inhulets
 17:30  Ch. Odessa - Rukh Lviv
ukraine
 15:00  Kolos Kovalivka - FK Zorya Luhansk
 17:30  Dnipro-1 - Lviv
vietnam
 27´  Binh Duong 0 - 1 Gia Lai
 12:00  Than Quang Ninh - Ho Chi Minh
 13:15  The Cong - Hai Phong
vietnam
 29´  Binh Phuoc 0 - 0 Ba Ria Vung Tau
 28´  Long An 0 - 1 Dong Thap
world
 09:00  Lok. Sofia - Minyor Pernik
 09:00  Cukaricki - Zvezdara
 FT  Pniowek 1 - 1 Gornik Z. 2
 FT  Snina 3 - 2 Vranov
 Cancl.  Unicov ? - ? Zbrojovka Brno B
 09:30  Reichenau - U. Innsbruck
 FT  Debreceni EAC 2 - 0 Bekescsaba 1912
 FT  Karlovy Vary 2 - 4 Dukla Prague B
 FT  L. Mikulas 4 - 1 Presov
 FT  Szeged 4 - 1 Kecskemeti TE
 75´  Rosice 2 - 2 Blansko
 72´  Vasas 3 - 1 Csakvari
 73´  Bzenec 2 - 2 Znojmo
 73´  Gyirmot 1 - 0 Ajka
 77´  Gyor 0 - 2 Budafoki
 73´  Honved 0 - 1 Siofok
 In Progress´  Hutnik Krakow 2 - 2 Siarka Tarnobrzeg
 79´  Kluczbork 1 - 3 Radomsko
 10:00  Pelikan - Grodzisk M.
 77´  Puchov 2 - 1 Uhersky Brod
 76´  Ruch Chorzow 3 - 1 Brzeg
 80´  Vyskov 3 - 0 Hodonin
 11:00  Kortrijk - Cercle Brugge KSV
 In Progress´  Anderlecht 0 - 0 St. Truiden
 12:00  Motherwell - Dundee Utd
 12:00  Sandersdorf - Chemie Leipzig
 13:00  Atom Novovoronezh - Kursk
 13:00  Borac Banja Luka - Sp. Subotica
 13:00  Krupa - Napredak
 13:00  Altglienicke - TB Berlin
 13:30  Spijkenisse - ASWH
 14:00  Khimki - Lokomotiv-Kazanka
 14:00  Borec - Pelister
 15:00  Proleter - Sp. Subotica
 15:00  Waregem - Waasland-Beveren
 16:00  Chambly - Boulogne
 Cancl.  Rabotnicki ? - ? Makedonija GP
 16:30  Krasnodar 2 - Akron Togliatti
 17:00  Club Brugge KV - KV Mechelen
 17:00  Cukaricki - Zemun
 17:00  Bischofshofen - Stadl Paura
England Premier League
Tunti: 17:30Päiväys: 2020-07-11
Sheff Utd Sheff UtdvsChelsea Chelsea
England Premier League
Tunti: 20:00Päiväys: 2020-07-11
Brighton BrightonvsMan City Man City
Italy Serie A
Tunti: 20:45Päiväys: 2020-07-11
Juventus JuventusvsAtalanta Atalanta
Spain Primera Liga
Tunti: 21:00Päiväys: 2020-07-11
Atletico Madrid Atletico MadridvsReal Betis Real Betis
Spain Primera Liga
Tunti: 18:30Päiväys: 2020-07-11
Valladolid ValladolidvsBarcelona Barcelona
England Premier League
Tunti: 15:00Päiväys: 2020-07-11
Liverpool LiverpoolvsBurnley Burnley
England Championship
Tunti: 12:30Päiväys: 2020-07-11
Charlton CharltonvsReading Reading
England Championship
Tunti: 15:00Päiväys: 2020-07-11
Barnsley BarnsleyvsWigan Wigan
England Championship
Tunti: 15:00Päiväys: 2020-07-11
Middlesbrough MiddlesbroughvsBristol City Bristol City
England Premier League
Tunti: 12:30Päiväys: 2020-07-11
Watford WatfordvsNewcastle Newcastle
England Championship
Tunti: 12:30Päiväys: 2020-07-11
Derby DerbyvsBrentford Brentford
England Championship
Tunti: 15:00Päiväys: 2020-07-11
Preston PrestonvsNottm Forest Nottm Forest
England Championship
Tunti: 15:00Päiväys: 2020-07-11
Blackburn BlackburnvsWest Brom West Brom
Spain Primera Liga
Tunti: 16:00Päiväys: 2020-07-11
Osasuna OsasunavsCelta Vigo Celta Vigo
Italy Serie A
Tunti: 18:30Päiväys: 2020-07-11
Brescia BresciavsRoma Roma
England Premier League
Tunti: 12:30Päiväys: 2020-07-11
Norwich NorwichvsWest Ham West Ham
England Championship
Tunti: 15:00Päiväys: 2020-07-11
QPR QPRvsSheff Wed Sheff Wed
Italy Serie A
Tunti: 16:15Päiväys: 2020-07-11
Lazio LaziovsSassuolo Sassuolo
England Championship
Tunti: 15:00Päiväys: 2020-07-11
Hull HullvsMillwall Millwall
Poland Ekstraklasa
Tunti: 19:00Päiväys: 2020-07-11
Wisla Krakow Wisla KrakowvsKorona Kielce Korona Kielce
Japan J-League
Tunti: 11:00Päiväys: 2020-07-11
Oita OitavsVissel Kobe Vissel Kobe

Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi. Jos jatkat tällä sivustolla, annat suostumuksen evästeiden käyttöön.