BetClan Live-Tulokset

Live-Tulokset
2021-03-07
Sunday

albania
 FT  Bylis 1 - 1 Teuta
 FT  Kastrioti 1 - 2 KF Tirana
 FT  Partizani 0 - 1 Skenderbeu
argentina
 FT  San Lorenzo 1 - 1 Huracan
 20:10  Arsenal Sarandi - Estudiantes L.P.
 22:20  Gimnasia L.P. - Defensa y Justicia
 22:20  Patronato - Union de Santa Fe
argentina
 20:10  Colegiales - Justo Jose de Urquiza
argentina
 20:10  El Porvenir - Deportivo Espanol
 20:10  Ituzaingo - Laferrere
 20:10  San Martin Burzaco - Midland
 20:10  Sportivo Italiano - Club Lujan
armenia
 FT  BKMA 2 - 3 Pyunik Yerevan 2
 FT  West Armenia 3 - 1 Urartu 2
armenia
 FT  Shirak Gyumri 2 - 2 Ararat-Armenia
australia
 FT  Wellington Phoenix 3 - 0 Perth Glory
 FT  Western United 0 - 1 WS Wanderers
australia
 FT  Wollongong Wolves 1 - 1 Manly Utd
 FT  Rockdale City Suns 1 - 0 Sydney Olympic
 FT  Sydney Utd 5 - 2 Sydney FC U21
australia
 FT  Moreton Bay Utd 2 - 1 Redlands
 FT  Sunshine Coast Wanderers 6 - 3 Capalaba FC
 45´  Eastern Suburbs 1 - 2 Brisbane U21
 FT  Olympic FC 1 - 0 Gold Coast
austria
 FT  Grazer 0 - 0 Austria Vienna II
 FT  Liefering 6 - 2 Horn
austria
 FT  Ried 0 - 4 Wolfsberger AC
 FT  Salzburg 4 - 1 St. Polten
 86´  Austria Vienna 0 - 0 Rapid Vienna
bahrain
 FT  Al-Budaiya 0 - 3 Al-Muharraq
 16:30  Al-Ahli Manama - Al-Hidd
bangladesh
 FT  Sheikh Jamal 2 - 0 Mohammedan
belgium
 FT  Seraing 1 - 1 Westerlo
 19:00  Lommel SK - Club Brugge KV U23
belgium
 FT  Mouscron 1 - 0 St. Liege
 FT  Club Brugge KV 3 - 0 Waregem
 27´  Anderlecht 0 - 0 KV Mechelen
 19:45  Genk - Cercle Brugge KSV
bosnia_and_herzegovina
 86´  Radnik Bijeljina 2 - 1 Mladost DK
bosnia_and_herzegovina
 FT  Posusje 0 - 2 TOSK Tesanj
 FT  GOSK Gabela 1 - 0 Jedinstvo Bihac
 FT  Hadzici 1 - 4 Travnik
 FT  Vis Simm-Bau 0 - 1 Banovici
brazil
 19:00  Jacyoba - Murici
brazil
 19:00  Penarol - Iranduba
 19:00  Penarol - Iranduba
 19:30  Nacional-AM - Sao Raimundo AM
brazil
 19:00  Bahia De Feira - Fluminense de Feira
 19:00  Juazeirense - Alagoinhas
 19:00  UNIRB - Doce Mel
 19:00  Vitoria da Conquista - Bahia
brazil
 FT  Volta Redonda 1 - 0 Vasco
 18:30  Nova Iguacu - Madureira
 19:00  Fluminense - Portuguesa RJ
 21:00  Boavista - Bangu
 23:15  Botafogo RJ - Resende
brazil
 Postp.  EC Sao Jose - Gremio
 Postp.  Pelotas - Ypiranga FC
brazil
 18:30  Ipora - Goianesia
 18:30  Jaragua - Aparecidense
 18:30  Jataiense - CRAC
 19:00  Itumbiara - Gremio Anapolis
 19:00  Anapolis - Atletico GO
 19:00  Goias - Vila Nova FC
brazil
 FT  URT 0 - 2 Cruzeiro
 FT  Coimbra 0 - 0 Tombense
 18:00  Athletic Club - Boa
 23:30  Atletico-MG - Uberlandia
brazil
 FT  Tapajos 1 - 1 Aguia De Maraba
brazil
 FT  Corinthians 2 - 1 Ponte Preta
 FT  Ituano 1 - 1 Mirassol
 18:00  Guarani - Bragantino
brazil
 18:00  Sete de Setembro - Nautico
brazil
 18:30  Potiguar - Globo
 19:00  America RN - ASSU
brazil
 18:15  Boca Junior - Atletico Gloriense
 18:15  CS Maruinense - America EC
brazil
 19:00  Chapadao - Comercial MS
 19:00  Uniao - Costa Rica
brazil
 19:00  Palmas - Araguacema
 19:00  Tocantins - Interporto
brazil
 21:00  Palmeiras - Gremio
brazil
 18:30  Julho Esporte - Salgueiro
 19:00  Santa Cruz - ABC
 23:00  Confianca - CSA
bulgaria
 FT  Etar 3 - 1 CSKA 1948 Sofia
 FT  Beroe 1 - 4 Ludogorets
 FT  Levski Sofia 2 - 2 Botev Plovdiv
bulgaria
 FT  Svoge 1 - 0 Litex Lovech
burundi
 FT  Bumamuru 1 - 6 Musongati
 FT  Rukinzo 1 - 1 Dynamik
colombia
 FT  Aguilas 1 - 1 Atl. Nacional
 20:30  America De Cali - Pereira
 22:45  Jaguares de Cordoba - Patriotas
colombia
 18:30  Quindio - Fortaleza
 20:00  Barranquilla - Atletico F.C.
 20:00  Orsomarso - Bogota
 20:00  Valledupar - Cortulua
 20:15  Real San Andres - Boca Juniors
costarica
 41´  Cofutpa 0 - 0 Municipal San Ramon
 19:00  Cariari Pococi - Carmelita
 20:00  Santa Rosa - Marineros
 21:00  Consultants Desamparados - Ad Aserri
 21:00  Puerto Golfito FC - CS Uruguay
costarica
 FT  Herediano 2 - 1 Sporting San Jose
 22:00  Saprissa - Grecia
croatia
 FT  Osijek 1 - 1 Gorica
 55´  D. Zagreb 1 - 0 Rijeka
croatia
 FT  NK Dinamo Zagreb 2 1 - 0 Solin
 FT  Bijelo Brdo 2 - 1 Sesvete
 FT  Hajduk Split 2 2 - 1 Croatia Zmijavci
curaçao
 22:00  Victory Boys - CSD Barber
cyprus
 54´  AEK Larnaca 2 - 0 Ol. Nicosia
cyprus
 FT  Ermis 1 - 2 Nea Salamis
czech
 FT  Ceske Budejovice 1 - 3 Mlada Boleslav
 FT  Karvina 1 - 1 Brno
 Postp.  Jablonec - Sparta Prague
 10´  Slavia Prague 1 - 0 Ostrava
czech
 FT  Zizkov 1 - 3 Chrudim
 FT  Varnsdorf 2 - 4 Prostejov
 FT  Vlasim 0 - 1 Mas Taborsko
denmark
 FT  Silkeborg 2 - 0 Koge
 FT  Vendsyssel 1 - 2 Helsingor
denmark
 FT  Brondby W 0 - 1 Aarhus W
 FT  Koge W 2 - 0 Farum BK W
denmark
 FT  Randers FC 1 - 2 Lyngby
 FT  Brondby 2 - 1 FC Copenhagen
 FT  Midtjylland 0 - 1 Aarhus
 41´  Nordsjaelland 1 - 1 Horsens
 19:00  Vejle - Odense
dr_congo
 12:30  JSK - Lubumbashi Sport
 FT  Blessing 2 - 1 Groupe Bazano
 FT  Don Bosco 2 - 0 RCK
 Postp.  Don Bosco - St Eloi Lupopo
 Postp.  Sanga Balende - Renaissance
equador
 FT  Emelec 1 - 0 Delfin
 18:00  Olmedo - Macara
 20:30  Manta - Dep. Cuenca
 23:00  Guayaquil City - Barcelona SC
el_salvador
 FT  Santa Tecla 0 - 3 Alianza FC
 FT  Sonsonate 0 - 1 11 Deportivo
 21:00  Atletico Marte - Chalatenango
 21:15  FAS - Metapan
england
 FT  West Brom 0 - 0 Newcastle
 FT  Liverpool 0 - 1 Fulham
 55´  Manchester City 0 - 2 Manchester Utd
 19:15  Tottenham - Crystal Palace
england
 FT  Liverpool U23 1 - 4 Derby U23
 FT  Chelsea U23 0 - 0 Brighton U23
estonia
 Postp.  Maardu - Tammeka U21
 FT  Parnu 2 - 1 Elva
estonia
 Postp.  Levadia - Kuressaare
faroe_islands
 FT  07 Vestur Sorvagur 0 - 2 B36 Torshavn
 FT  HB Torshavn 5 - 2 NSI Runavik
 FT  Vikingur 1 - 0 TB Tvoroyri
 86´  Toftir 0 - 4 Klaksvik
france
 11´  Angers 0 - 0 Franciscain
 12´  GFC Ajaccio 0 - 1 Lille
 10´  Romorantin 0 - 1 Chateaubriant
 20:00  Canet Roussillon - Marseille
germany
 FT  Braunschweig 1 - 0 Sandhausen
 FT  Dusseldorf 3 - 1 Nurnberg
germany
 FT  Unterhaching 3 - 0 Hallescher
 FT  Bayern II 2 - 0 Wehen
germany
 FT  FC Koln 1 - 1 Werder Bremen
 41´  Arminia Bielefeld 0 - 0 Union Berlin
ghana
 FT  Bechem United 1 - 1 Ebusua
 FT  Berekum Chelsea 1 - 1 Medeama
 FT  Dreams 0 - 1 Great Olympics
 FT  Eleven Wonders 1 - 0 Legon Cities
 FT  Hearts of Oak 4 - 0 WAFA
greece
 FT  Olympiacos Piraeus 3 - 0 Lamia
 FT  Panetolikos 1 - 0 Volos
 13´  PAOK 0 - 0 Aris
greece
 FT  Ergotelis 6 - 0 Doxa Dramas
 FT  Karaiskakis 2 - 3 O.F. Ierapetra
 FT  Apollon Larissa 0 - 0 AO Trikala
 FT  PAE Chania 0 - 0 Levadiakos
 18:30  Panachaiki - Diagoras
guatemala
 FT  Sacachispas 0 - 1 Guastatoya
 19:00  Deportivo Achuapa - Municipal
 21:30  Xelaju - Malacateco
honduras
 21:00  Marathon - Honduras Progreso
 22:00  Motagua - UPNFM
 23:00  Platense - Vida
hong_kong
 FT  Lee Man Warriors 0 - 0 Happy Valley
hungary
 FT  Bekescsaba 1912 1 - 0 Gyor
 FT  Budaorsi SC 0 - 1 Pecsi MFC
 FT  Csakvari 0 - 1 Nyiregyhaza
 FT  Gyirmot 0 - 0 Szeged
 FT  Kazincbarcikai 3 - 1 Debreceni EAC
 FT  Siofok 1 - 3 Ajka
 FT  Szentlorinc 0 - 2 Dorogi
 FT  Szolnoki MAV 1 - 0 Vasas
 84´  Haladas 1 - 0 Soroksar
hungary
 FT  Honved 0 - 1 Kisvarda
 42´  Zalaegerszegi 1 - 0 Ferencvaros
 19:00  Budafoki - MOL Fehervar
iceland
 FT  Selfoss 1 - 0 Vestri
 FT  Grindavik 3 - 2 Olafsvik
iran
 FT  Astara 1 - 0 Havadar SC
 FT  Baderan Tehran 3 - 0 Malavan
 FT  Khooshe Talaee 1 - 1 Rayka Babol
 FT  Mes Kerman 0 - 1 Esteghlal Khuzestan
 FT  Navad Urmia 0 - 0 Kheybar Khorramabad
 FT  Esteghlal Molasani 1 - 1 Shahin Bushehr
 FT  Pars Janoobi Jam 2 - 1 Qashqai Shiraz
israel
 40´  Sakhnin 0 - 0 Kiryat Shmona
 18:00  Hapoel Kfar Saba - Hapoel Haifa
 18:30  H. Beer Sheva - Hapoel Tel Aviv
italy
 FT  AS Roma 1 - 0 Genoa
 FT  Crotone 4 - 2 Torino
 FT  Fiorentina 3 - 3 Parma
 FT  Verona 0 - 2 AC Milan
 41´  Sampdoria 0 - 1 Cagliari
 19:45  Napoli - Bologna
italy
 FT  Empoli 1 - 1 Cittadella
 20:00  Reggiana - Lecce
italy
 FT  Como 1 - 0 Pro Sesto
 FT  Giana Erminio 1 - 0 Livorno
 FT  Grosseto 0 - 1 Juventus U23
 FT  Pergolettese 0 - 3 Olbia
 FT  Pro Patria 3 - 0 Piacenza
 53´  Lucchese 2 - 0 Pontedera
 53´  Novara 2 - 0 Lecco
 54´  Pistoiese 0 - 1 Pro Vercelli
 16:30  Renate - Carrarese
 19:30  Alessandria - AlbinoLeffe
italy
 FT  Imolese 0 - 0 Triestina
 FT  Sambenedettese 1 - 0 Arezzo
 FT  Fano 1 - 1 Fermana
 FT  Matelica 5 - 1 Legnago Salus
 FT  Cesena 0 - 2 Vis Pesaro
 56´  FeralpiSalo 3 - 0 Virtus Verona
 59´  Gubbio 3 - 1 Ravenna
 52´  Padova 0 - 0 Perugia
 19:30  Carpi - Modena
italy
 FT  Viterbese 2 - 2 Monopoli
 FT  Bisceglie 0 - 3 Catania
 FT  Palermo 2 - 4 Juve Stabia
 FT  Teramo 0 - 0 Catanzaro
 FT  Vibonese 1 - 1 Casertana
 FT  Virtus Francavilla 1 - 1 Ternana
 55´  Avellino 0 - 0 Paganese
 55´  Bari 0 - 2 Potenza
 19:30  Turris - Foggia
japan
 FT  Yokohama F. Marinos 3 - 3 Sanfrecce Hiroshima
japan
 FT  Sagamihara 0 - 0 Kusatsu
 FT  Ehime 1 - 1 Chiba
 FT  Kyoto 0 - 0 Yamaga
 FT  Okayama 0 - 1 Kanazawa
 FT  Tochigi 0 - 1 Blaublitz
 FT  Verdy 0 - 2 Montedio Yamagata
kenya
 FT  Mathare Utd. 1 - 2 Kakamega Homeboyz
 FT  Gor Mahia 0 - 2 KCB
kosovo
 FT  Feronikeli 0 - 1 Drita
kuwait
 14:00  Burgan - Al Jahra
 16:30  Yarmouk - Al Sulaibikhat
lithuania
 FT  Suduva 0 - 1 FK Panevezys
luxembourg
 FT  Differdange 1 - 4 Fola
 FT  Ettelbruck 0 - 1 Mondorf
 FT  Hostert 3 - 1 Victoria Rosport
 FT  Racing Luxembourg 1 - 0 Union Titus Petange
 FT  UNA Strassen 1 - 1 Benfica
malaysia
 FT  Perak 0 - 0 Petaling Jaya CFC
malta
 FT  Zejtun Corinthians 1 - 1 Sirens
 42´  Valletta 1 - 0 Gudja
mexico
 23:00  Atlante - Tepatitlan de Morelos
mexico
 FT  Club America 2 - 1 Club Leon
 FT  Monterrey 2 - 1 Queretaro
 FT  Mazatlan FC 1 - 1 Guadalajara Chivas
moldova
 FT  Speranta Nisporeni 1 - 3 Petrocub
 FT  Zimbru Chisinau 1 - 2 Milsami
montenegro
 FT  Arsenal Tivat 0 - 0 Drezga
 FT  Grbalj 0 - 0 Bokelj
 FT  Igalo 1 - 0 Ibar
 FT  Jedinstvo 3 - 0 Berane
 FT  Kom Podgorica 0 - 0 Mornar Bar
morocco
 FT  Raja Casablanca 1 - 1 Youssoufia Berrechid
holland
 19:00  Graafschap - Eindhoven FC
holland
 FT  Ajax 3 - 1 Groningen
 FT  Heracles 2 - 1 Zwolle
 FT  Sittard 1 - 3 PSV
 FT  Vitesse 2 - 1 AZ Alkmaar
nicaragua
 FT  Esteli 1 - 1 Ocotal
 FT  Managua FC 3 - 1 CD Junior
nicaragua
 21:00  Jalapa U20 - Juventus Managua U20
 22:00  Diriangen U20 - Chinandega U20
nigeria
 FT  Adamawa Utd 2 - 0 Dakkada FC
 Postp.  Enyimba - Ifeanyi Ubah
 FT  Heartland 2 - 2 Abia Warriors
 FT  Kano Pillars 1 - 1 Enugu Rangers
 FT  Katsina Utd 0 - 0 Sunshine Stars
 FT  Nasarawa 1 - 0 Lobi Stars
 FT  Plateau United 3 - 1 MFM FC
 FT  Rivers United 2 - 0 Jigawa Golden Stars
 FT  Wikki Tourist 1 - 1 Kwara
north_macedonia
 FT  Belasica 0 - 0 Akademija Pandev
 FT  Pelister 1 - 0 Borec
 FT  Shkendija 0 - 0 Renova
 FT  Shkupi 0 - 2 Rabotnicki
 FT  Vardar 1 - 1 Struga Trim and Lum
panama
 FT  Plaza Amador 0 - 0 Costa del Este
 21:00  Arabe Unido - Alianza
 23:00  Tauro - Miguelito
paraguay
 22:30  Guarani - Sp. Luqueno
poland
 FT  Tychy 3 - 1 Zaglebie Sosnowiec
 FT  Puszcza 4 - 0 Arka Gdynia
poland
 FT  Skra 2 - 0 Slask Wroclaw 2
 19:15  Pogon Siedlce - Chojniczanka
poland
 FT  Piast Gliwice 2 - 1 Stal Mielec
 FT  Pogon Szczecin 0 - 1 Lech Poznan
 53´  Slask Wroclaw 0 - 0 Legia
portugal
 16:00  Sporting W - Braga W
portugal
 FT  Penafiel 1 - 2 Academica
 FT  Oliveirense 0 - 1 Chaves
portugal
 FT  Estoril U23 1 - 1 Braga U23
 FT  CD Cova da Piedade U23 3 - 2 Boavista U23
portugal
 11´  Maritimo 0 - 0 Moreirense
 20:00  Rio Ave - SC Farense
qatar
 FT  Al Arabi 1 - 0 Qatar SC
 FT  Al Wakra 1 - 0 Al Sailiya
 69´  Al Rayyan 1 - 0 Al Ahli Doha
 66´  Umm-Salal 0 - 2 Al-Sadd
romania
 FT  Astra 2 - 1 FC Hermannstadt
 18:30  FCSB - Gaz Metan Medias
romania
 FT  Calarasi 2 - 2 Ripensia Timisoara
 FT  Viitorul Tg. Jiu 2 - 1 CSM Resita
 FT  ASU Poli Timisoara 1 - 0 Metaloglobus Bucharest
russia
 FT  FK Makhachkala 3 - 1 Tuapse
 FT  Yessentuki 1 - 3 Krasnodar 3
 FT  Spartak Nalchik 3 - 1 Maykop
russia
 FT  Ural 0 - 0 Ufa
 FT  Dynamo Moscow 2 - 0 Tambov
 81´  Spartak Moscow 5 - 1 Krasnodar
scotland
 FT  Dundee Utd 0 - 0 Celtic
serbia
 FT  Din. Vranje 1 - 3 IMT Novi Beograd
 FT  Sremska Mitrovica 1 - 1 Kabel Novi Sad
serbia
 FT  Kablovi 0 - 8 Sindelic
 FT  Rembas 1 - 1 Morava Vladicin Han
 Postp.  Timocanin - Buducnost Popovac
 FT  Josanica 1 - 1 Buducnost Arilje
 FT  Susica 0 - 0 Smederevo
 FT  Crvena Zvezda MML 1 - 2 Sindjelic Beograd
 FT  Lestane 2 - 1 Radnicki Beograd
serbia
 FT  FK Indjija 0 - 1 Radnik
 FT  Macva 3 - 1 Proleter
 FT  Metalac 2 - 1 FK Vozdovac
 FT  Novi Pazar 2 - 1 Sp. Subotica
 FT  Radnicki Nis 2 - 0 TSC Backa Topola
 FT  Vojvodina 2 - 0 Javor
 74´  Rad Beograd 0 - 5 Partizan
 18:15  FK Crvena zvezda - Cukaricki
slovakia
 FT  Zilina B 3 - 1 Slovan Bratislava B
slovenia
 FT  Tabor Sezana 0 - 0 Bravo
 85´  O. Ljubljana 1 - 0 Celje
southafrica
 FT  Cape Town Spurs 1 - 1 Steenberg United
 FT  Pretoria Callies 2 - 3 Royal AM
 FT  Sekhukhune 1 - 0 Free State Stars
southafrica
 FT  Black Leopards 1 - 3 Golden Arrows
 FT  Swallows 1 - 1 Tshakhuma
south_korea
 FT  Suwon Bluewings 1 - 0 Seongnam
 FT  Seoul 3 - 0 Suwon City
south_korea
 FT  Daejeon 1 - 2 Busan
 FT  Jeonnam 1 - 0 Gyeongnam
south_korea
 FT  523 FC 0 - 9 Jeonju Citizen
 FT  Together 0 - 2 Gimhae Jaemics
 Pen.  Yangju 1 - 1 Jinju Citizen
 FT  Majang 0 - 3 Songwol
 Pen.  Yeoju Citizen 2 - 2 Goyang Citizen
spain
 FT  Huesca 3 - 4 Celta Vigo
 FT  Atl. Madrid 1 - 1 Real Madrid
 12´  Real Sociedad 1 - 0 Levante
 20:00  Ath Bilbao - Granada CF
spain
 FT  Malaga 2 - 0 Sabadell
 FT  Ponferradina 2 - 2 Gijon
 26´  Mallorca 0 - 0 Cartagena
 20:00  Girona - Almeria
sweden
 FT  AFC Eskilstuna 4 - 1 Oskarshamns
 FT  Hammarby 3 - 2 AIK
 FT  Akropolis 0 - 2 Landskrona
 FT  Dalkurd 5 - 0 Gauthiod
 FT  Hacken 1 - 1 Helsingborg
 FT  Mjallby 0 - 1 Ostersunds
 83´  Norrkoping 1 - 1 Goteborg
 82´  Sundsvall 2 - 3 Sandvikens
switzerland
 FT  Lausanne 1 - 3 Sion
 FT  Lugano 0 - 1 Zurich
 FT  Luzern 4 - 2 St. Gallen
thailand
 FT  Pathum United 0 - 0 Chiangrai Utd
 FT  Sukhothai 2 - 3 Samut Prakan City
 FT  Ratchaburi 0 - 0 Chonburi
 FT  Port MTI FC 2 - 2 Bangkok Utd
thailand
 FT  Chiangmai FC 1 - 0 Phrae
 FT  Khonkaen Utd. 0 - 1 Sisaket
 FT  Lampang 0 - 1 Ranong
 FT  Kasetsart 0 - 1 Khonkaen FC
 FT  Thai Navy 0 - 0 Nakhon Pathom
tunisia
 FT  Bizertin 1 - 1 Metlaoui
 FT  Etoile Sahel 2 - 0 Slimane
 FT  Olympique Beja 0 - 0 Rejiche
 FT  Stade Tunisien 2 - 0 JS Kairouan
 Postp.  US Tataouine - Esperance Tunis
 FT  Club Africain 0 - 0 Sfaxien
turkey
 FT  Umraniyespor 3 - 1 Giresunspor
 FT  Akhisarspor 3 - 0 Eskisehirspor
 FT  Boluspor 2 - 1 Bursaspor
 79´  Altay 3 - 0 Tuzlaspor
turkey
 FT  Karagumruk 0 - 1 Ankaragucu
 FT  Genclerbirligi 0 - 1 Basaksehir
 FT  Hatayspor 1 - 3 Kayserispor
 78´  Galatasaray 2 - 2 Sivasspor
ukraine
 FT  Dyn. Kyiv 3 - 0 Minaj
 FT  FK Zorya Luhansk 4 - 0 Lviv
 12´  Inhulets 0 - 0 Kolos Kovalivka
united_arab_emirates
 FT  Ajman 3 - 3 Al Wahda
 FT  Khorfakkan 5 - 1 Al Dhafra
 67´  Al Nasr 2 - 1 Al Sharjah
uruguay
 19:30  Danubio - Liverpool M.
 21:45  Cerro Largo - Plaza Colonia
world
 Pen.  Inglewood Utd 1 - 1 Armadale
 FT  Isloch 1 - 4 Krumkachy
 10:00  GKS Belchatow - Sokol Aleksandrow L.
 FT  Fremantle City 1 - 0 Nedlands
 FT  AB Copenhagen 2 - 0 Roskilde
 FT  Perth SC 4 - 2 ECU Joondalup
Spain Primera Liga
Tunti: 15:15Päiväys: 2021-03-07
Atletico Madrid Atletico MadridvsReal Madrid Real Madrid
England Premier League
Tunti: 14:00Päiväys: 2021-03-07
Liverpool LiverpoolvsFulham Fulham
England Premier League
Tunti: 16:30Päiväys: 2021-03-07
Man City Man CityvsMan Utd Man Utd
England Premier League
Tunti: 19:15Päiväys: 2021-03-07
Tottenham TottenhamvsCrystal Palace Crystal Palace
Italy Serie A
Tunti: 14:00Päiväys: 2021-03-07
Verona VeronavsAC Milan AC Milan
Italy Serie A
Tunti: 19:45Päiväys: 2021-03-07
Napoli NapolivsBologna Bologna
Turkey Super Lig
Tunti: 16:00Päiväys: 2021-03-07
Galatasaray GalatasarayvsSivasspor Sivasspor
Germany Bundesliga I
Tunti: 17:00Päiväys: 2021-03-07
Arminia Bielefeld Arminia BielefeldvsUnion Berlin Union Berlin
England Premier League
Tunti: 12:00Päiväys: 2021-03-07
West Brom West BromvsNewcastle Newcastle
Italy Serie A
Tunti: 17:00Päiväys: 2021-03-07
Sampdoria SampdoriavsCagliari Cagliari
Spain Primera Liga
Tunti: 20:00Päiväys: 2021-03-07
Athletic Bilbao Athletic BilbaovsGranada Granada
Spain Primera Liga
Tunti: 17:30Päiväys: 2021-03-07
Real Sociedad Real SociedadvsLevante Levante
Italy Serie A
Tunti: 14:00Päiväys: 2021-03-07
Crotone CrotonevsTorino Torino
Italy Serie A
Tunti: 11:30Päiväys: 2021-03-07
Roma RomavsGenoa Genoa
Germany Bundesliga I
Tunti: 14:30Päiväys: 2021-03-07
Cologne ColognevsWerder Bremen Werder Bremen
Italy Serie A
Tunti: 14:00Päiväys: 2021-03-07
Fiorentina FiorentinavsParma Parma
Spain Primera Liga
Tunti: 13:00Päiväys: 2021-03-07
Huesca HuescavsCelta Vigo Celta Vigo
Belgium First Division A
Tunti: 15:00Päiväys: 2021-03-07
Club Brugge Club BruggevsZulte-Waregem Zulte-Waregem
Colombia Primera A
Tunti: 22:40Päiväys: 2021-03-07
Jaguares de Cordoba Jaguares de CordobavsPatriotas FC Patriotas FC
Turkey 1 Lig
Tunti: 13:00Päiväys: 2021-03-07
Akhisar Belediye Akhisar BelediyevsEskisehirspor Eskisehirspor
Spain Segunda
Tunti: 17:15Päiväys: 2021-03-07
Mallorca MallorcavsFC Cartagena FC Cartagena

Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi. Jos jatkat tällä sivustolla, annat suostumuksen evästeiden käyttöön.