BetClan Live-Tulokset

Live-Tulokset
2020-12-01
Tuesday

argentina
 63´  Estudiantes L.P. 0 - 0 San Lorenzo
armenia
 10:00  Ararat-Armenia 2 - Pyunik Yerevan 2
 10:30  West Armenia - Alashkert 2
armenia
 10:00  Noah - Urartu
asia
 10:00  Guangzhou Evergrande - Suwon Bluewings
 10:00  Yokohama F. Marinos - Jeonbuk
 Cancl.  Johor DT ? - ? Vissel Kobe
 13:00  Shanghai SIPG - Sydney FC
bahrain
 14:45  East Riffa - Al-Budaiya
 15:30  Al-Najma - Malkia
belgium
 16:00  Mouscron - St. Truiden
bolivia
 19:00  Always Ready - Guabira
 19:00  Vinto - Bolivar
 21:15  Real Potosi - Aurora
 23:30  Oriente Petrolero - Royal Pari
bosnia_and_herzegovina
 12:00  Tuzla City - Velez Mostar
 16:00  Siroki Brijeg - Sloboda
brazil
 22:00  Chapecoense-SC - Cuiaba Esporte
 22:15  Confianca - Figueirense
 22:15  CRB - CSA
 22:15  Nautico - Guarani
bulgaria
 15:30  Etar - Tsarsko Selo
bulgaria
 12:30  Lok. Gorna - Ludogorets II
burundi
 11:30  Vital O - Muzinga
 13:00  Olympic S. - Les Elephants
 14:00  Rukinzo - Aigle Noir
chile
 13:00  General Velasquez - Colchagua
 13:00  Recoleta - AC Colina
 21:00  San Antonio Unido - Ind. Cauquenes
china
 07:00  Tianjin Teda - Changchun Yatai
 12:00  Kunshan - Jiangsu Suning
colombia
 HT´  U. Magdalena 1 - 2 Huila
dr_congo
 14:30  Blessing - JSK
 14:30  Dauphins Noirs - Don Bosco
egypt
 15:00  Zamalek - El Gaish
 18:00  Al Ahly - Al Ittihad
england
 19:00  Cardiff - Huddersfield
 19:45  Birmingham - Barnsley
 19:45  Bournemouth - Preston
 19:45  Derby - Coventry
 19:45  QPR - Bristol City
 20:00  Rotherham - Brentford
england
 19:00  Blackpool - Portsmouth
 19:00  Crewe - Swindon
 19:00  Lincoln - Wigan
 19:00  Oxford Utd - Ipswich
 19:00  Sunderland - Burton
 19:45  Northampton - Fleetwood
 19:45  Plymouth - Rochdale
england
 18:30  Morecambe - Barrow
 19:00  Bradford City - Cheltenham
 19:00  Colchester - Crawley
 19:00  Forest Green - Newport
 19:00  Grimsby - Exeter
 19:00  Harrogate - Scunthorpe
 19:00  Oldham - Tranmere
england
 19:00  Chesterfield - Aldershot
 19:45  King’s Lynn - Bromley
 19:45  Maidenhead - Dover
 19:45  Solihull Moors - Hartlepool
 19:45  Wealdstone - Torquay
 19:45  Woking - Sutton
 19:45  Wrexham - Altrincham
 19:45  Yeovil - Eastleigh
england
 19:45  AFC Fylde - Bradford PA
 19:45  AFC Telford - Hereford
 19:45  Chester - Alfreton
 19:45  Chorley - Curzon Ashton
 19:45  Gloucester - Boston Utd
 19:45  Kidderminster - Kettering
 19:45  Leamington - Brackley Town
 19:45  Spennymoor - Guiseley
 19:45  Billericay - Chelmsford
 19:45  Chippenham - Hampton and Richmond
 19:45  Dorking - Maidstone
 Postp.  Dulwich Hamlet - St. Albans
 19:45  Hungerford - Oxford City
 19:45  Tonbridge - Concord
europe
 17:55  Lokomotiv Moscow - Salzburg
 17:55  Shakhtar Donetsk - Real Madrid
 20:00  Atalanta - Midtjylland
 20:00  Atl. Madrid - Bayern Munich
 20:00  B. Monchengladbach - Inter
 20:00  FC Porto - Manchester City
 20:00  Liverpool - Ajax
 20:00  Marseille - Olympiacos Piraeus
europe
 11:00  Georgia W - Bosnia and Herzegovina W
 14:00  Czech Republic W - Moldova W
 14:00  Turkey W - Russia W
 14:30  Hungary W - Iceland W
 14:30  Israel W - Malta W
 16:15  Denmark W - Italy W
 17:00  Ireland W - Germany W
 17:00  Slovakia W - Sweden W
 17:00  Slovenia W - Estonia W
 17:00  Ukraine W - Montenegro W
 17:30  Austria W - Serbia W
 17:30  Netherlands W - Kosovo W
 17:45  Portugal W - Albania W
 19:00  Belgium W - Switzerland W
 19:00  Northern Ireland W - Faroe Islands W
 19:10  Wales W - Belarus W
 19:30  Scotland W - Finland W
 20:00  France W - Kazakhstan W
france
 18:00  Amiens - Dunkerque
 18:00  Chambly - Rodez
 18:00  Chateauroux - Grenoble
 18:00  Guingamp - Troyes
 18:00  Le Havre - Auxerre
 18:00  Nancy - Toulouse
 18:00  Niort - Clermont
 18:00  Paris FC - Sochaux
 18:00  Pau FC - Caen
 18:00  Valenciennes - AC Ajaccio
georgia
 11:00  Dila Gori - Saburtalo Tbilisi
 11:00  Torpedo Kutaisi - Loco. Tbilisi
germany
 18:00  Verl - Zwickau
india
 14:00  Mumbai City - East Bengal
iran
 12:45  Nassaji Mazandaran - Naft M.I.S
 12:45  Paykan - Esteghlal F.C.
 12:50  Sepahan - Saipa
 13:10  Sanat Naft - Zob Ahan
iraq
 11:00  Al Naft - Al Diwaniya
israel
 17:00  H. Akko - Hapoel Jerusalem
 17:00  Hapoel Iksal Imad - Beitar Tel Aviv
 17:00  Hapoel Kfar Shalem - H. Raanana
 17:00  Hapoel Petah Tikva - Nof Hagalil
 17:00  M. Nazareth - Ramat Hasharon
 17:00  MS Kafr Qasim - Hapoel Umm al-Fahm
 17:00  Nes Tziona - Hapoel Afula
japan
 10:00  Vegalta Sendai - Kashiwa Reysol
holland
 17:45  G.A. Eagles - Jong AZ
holland
 WO  ODIN 59 ? - ? FC Volendam
 WO  Oostzaan ? - ? Maastricht
 WO  Scheveningen ? - ? Almere City
 WO  Staphorst ? - ? Zwolle
northern_ireland
 19:45  Ballymena - Carrick Rangers
poland
 12:00  Stomil Olsztyn - Leczna
 19:30  LKS Lodz - Legnica
poland
 16:45  Podbeskidzie - Zaglebie
portugal
 17:00  Chaves - Casa Pia
portugal
 21:45  Moreirense - Ferreira
romania
 14:45  Calarasi - Turnu Magurele
southafrica
 13:30  Jomo Cosmos - Sekhukhune
 13:30  Steenberg United - TS Sporting
southamerica
 22:15  River Plate - Athletico-PR
 22:15  Santos - LDU Quito
southamerica
 22:15  Union de Santa Fe - Bahia
spain
 18:00  Fuenlabrada - Malaga
 20:30  Girona - Mirandes
switzerland
 18:00  Winterthur - Chiasso
 18:00  Xamax - Lausanne Ouchy
turkey
 10:30  Menemenspor - Ankaraspor
united_arab_emirates
 14:00  Al Wahda - Al Dhafra
 14:00  Ittihad Kalba - Al Nasr
 17:00  Bani Yas - Al Ain
venezuela
 FT  Metropolitanos 4 - 2 Gran Valencia
 21:00  Trujillanos - Atl. Venezuela
wales
 19:45  Caernarfon - Bala
 19:45  Cardiff Metropolitan - Newtown
 19:45  Connahs Q. - Flint
 19:45  Haverfordwest - Aberystwyth
UEFA Champions League
Tunti: 20:00Päiväys: 2020-12-01
Atletico Madrid Atletico MadridvsBayern Munich Bayern Munich
UEFA Champions League
Tunti: 20:00Päiväys: 2020-12-01
Borussia Mgladbach Borussia MgladbachvsInter Milan Inter Milan
UEFA Champions League
Tunti: 20:00Päiväys: 2020-12-01
FC Porto FC PortovsMan City Man City
UEFA Champions League
Tunti: 20:00Päiväys: 2020-12-01
Liverpool LiverpoolvsAjax Ajax
UEFA Champions League
Tunti: 17:55Päiväys: 2020-12-01
Shakhtar Donetsk Shakhtar DonetskvsReal Madrid Real Madrid
England Championship
Tunti: 19:00Päiväys: 2020-12-01
Cardiff CardiffvsHuddersfield Huddersfield
UEFA Champions League
Tunti: 20:00Päiväys: 2020-12-01
Marseille MarseillevsOlympiakos Olympiakos
England Championship
Tunti: 19:45Päiväys: 2020-12-01
QPR QPRvsBristol City Bristol City
England Championship
Tunti: 20:00Päiväys: 2020-12-01
Rotherham RotherhamvsBrentford Brentford
UEFA Champions League
Tunti: 17:55Päiväys: 2020-12-01
Lokomotiv Moscow Lokomotiv MoscowvsFC Salzburg FC Salzburg
UEFA Champions League
Tunti: 20:00Päiväys: 2020-12-01
Atalanta AtalantavsMidtjylland Midtjylland
England Championship
Tunti: 19:45Päiväys: 2020-12-01
Bournemouth BournemouthvsPreston Preston
England Championship
Tunti: 19:45Päiväys: 2020-12-01
Derby DerbyvsCoventry Coventry
England Championship
Tunti: 19:45Päiväys: 2020-12-01
Birmingham BirminghamvsBarnsley Barnsley
Copa Libertadores
Tunti: 22:15Päiväys: 2020-12-01
River Plate River PlatevsAthletico Paranaense Athletico Paranaense
France Ligue 2
Tunti: 18:00Päiväys: 2020-12-01
Amiens AmiensvsDunkerque Dunkerque
Copa Libertadores
Tunti: 22:15Päiväys: 2020-12-01
Santos SantosvsLDU Quito LDU Quito
Brazil Serie B
Tunti: 22:15Päiväys: 2020-12-01
Nautico Capibaribe Nautico CapibaribevsGuarani SP Guarani SP
Brazil Serie B
Tunti: 22:15Päiväys: 2020-12-01
CRB CRBvsCSA CSA
Brazil Serie B
Tunti: 22:15Päiväys: 2020-12-01
AD Confianca AD ConfiancavsFigueirense Figueirense
Turkey 1 Lig
Tunti: 10:30Päiväys: 2020-12-01
Menemenspor MenemensporvsAnkaraspor Ankaraspor

Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi. Jos jatkat tällä sivustolla, annat suostumuksen evästeiden käyttöön.