BetClan Predictions

Predictions

2018-04-22
Sunday

Argentina Superliga
Argentina Superliga
00:00 San LorenzoSan Lorenzo 1 Chacarita JuniorsChacarita Juniors   
15:00 CA TigreCA Tigre 1 HuracanHuracan   
17:15 Rosario CentralRosario Central 1 Racing ClubRacing Club   
19:30 Atlético TucumánAtlético Tucumán 2 Union Santa FeUnion Santa Fe   
21:45 Arsenal de SarandiArsenal de Sarandi 2 River PlateRiver Plate   
Armenia Premier League
Armenia Premier League
14:00 Alashkert FCAlashkert FC 1 Pyunik YerevanPyunik Yerevan   
14:00 Banants YerevanBanants Yerevan 1 Gandzasar KapanGandzasar Kapan   
Australia A-League
Australia A-League
09:00 Melbourne VictoryMelbourne Victory 1 Adelaide UnitedAdelaide United   
Austria Bundesliga
Austria Bundesliga
13:30 FC SalzburgFC Salzburg 1 SCR AltachSCR Altach   
15:30 Rapid ViennaRapid Vienna 1 Admira Wacker ModlingAdmira Wacker Modling   
Belarus Premier League
Belarus Premier League
12:00 Torpedo MinskTorpedo Minsk 2 Neman GrodnoNeman Grodno   
15:00 IslochIsloch 1 FK GorodeyaFK Gorodeya   
17:00 Dinamo BrestDinamo Brest 1 SmolevichiSmolevichi   
Belgium First Division A Play-Offs
Belgium First Division A Play-Offs
17:00 Club BruggeClub Brugge 1 Standard LiegeStandard Liege   
19:30 CharleroiCharleroi 2 GentGent   
Belgium First Division B Play-Offs
Belgium First Division B Play-Offs
15:00 TubizeTubize 1 RoeselareRoeselare   
Bolivia Apertura
Bolivia Apertura
01:15 Oriente PetroleroOriente Petrolero 1 Real PotosiReal Potosi   
20:00 Jorge WilstermannJorge Wilstermann 1 Universitario de SucreUniversitario de Sucre   
20:00 Nacional PotosiNacional Potosi 1 BloomingBlooming   
22:15 San JoseSan Jose 1 AuroraAurora   
Bosnia & Herzegovina Premier Liga
Bosnia & Herzegovina Premier Liga
16:00 Sloboda TuzlaSloboda Tuzla 1 GOSK GabelaGOSK Gabela   
16:00 FK SarajevoFK Sarajevo 1 Siroki BrijegSiroki Brijeg   
Brazil Serie A
Brazil Serie A
15:00 ParanaParana 2 CorinthiansCorinthians   
20:00 Atletico MineiroAtletico Mineiro 1 VitoriaVitoria   
20:00 ChapecoenseChapecoense 1 Vasco da GamaVasco da Gama   
20:00 FluminenseFluminense 1 CruzeiroCruzeiro   
20:00 CearaCeara 2 Sao PauloSao Paulo   
20:00 PalmeirasPalmeiras 1 InternacionalInternacional   
23:00 GremioGremio 1 Atletico ParanaenseAtletico Paranaense   
Bulgaria First League
Bulgaria First League
15:30 Pirin BlagoevgradPirin Blagoevgrad 1 FK VitoshaFK Vitosha   
18:00 Dunav RousseDunav Rousse 1 Etar 1924 Veliko TarnovoEtar 1924 Veliko Tarnovo   
Chile Primera Division
Chile Primera Division
00:00 Universidad de ConcepcionUniversidad de Concepcion 1 Everton de VinaEverton de Vina   
16:00 OHigginsOHiggins 1 Curico UnidoCurico Unido   
19:00 Union La CaleraUnion La Calera 2 Universidad de ChileUniversidad de Chile   
21:30 Universidad CatolicaUniversidad Catolica 1 Audax ItalianoAudax Italiano   
China Division 1
China Division 1
08:30 Qingdao HuanghaiQingdao Huanghai 1 Beijing EG FCBeijing EG FC   
12:30 Zhejiang GreentownZhejiang Greentown 1 ShenZhenShenZhen   
12:30 Wuhan Zall FCWuhan Zall FC 1 Xinjiang TianshanXinjiang Tianshan   
12:30 Shijiazhuang Ever BrightShijiazhuang Ever Bright 1 Liaoning KaixinLiaoning Kaixin   
12:30 Meizhou HakkaMeizhou Hakka 1 Zhejiang Yiteng FCZhejiang Yiteng FC   
China Super League
China Super League
08:30 Dalian YifangDalian Yifang 2 Tianjin QuanjianTianjin Quanjian   
11:00 Jiangsu Suning FCJiangsu Suning FC 1 Shanghai ShenhuaShanghai Shenhua   
12:35 Beijing GuoanBeijing Guoan 1 Guangzhou EvergrandeGuangzhou Evergrande   
13:00 Shanghai SIPGShanghai SIPG 1 Tianjin TedaTianjin Teda   
Colombia Primera A
Colombia Primera A
00:00 Atletico BucaramangaAtletico Bucaramanga 1 Independiente MedellinIndependiente Medellin   
01:45 Atletico Nacional MedellinAtletico Nacional Medellin 1 Once CaldasOnce Caldas   
20:00 Envigado FCEnvigado FC 1 Atletico HuilaAtletico Huila   
22:00 Jaguares de CordobaJaguares de Cordoba 1 Deportivo CaliDeportivo Cali   
23:15 America de CaliAmerica de Cali 1 JuniorJunior   
Colombia Primera B
Colombia Primera B
17:30 Universitario PopayanUniversitario Popayan 1 Bogota FCBogota FC   
20:00 Tigres FCTigres FC 1 Barranquilla FCBarranquilla FC   
21:00 Union MagdalenaUnion Magdalena 1 Deportivo PereiraDeportivo Pereira   
21:30 Real CartagenaReal Cartagena 1 CCD TuluaCCD Tulua   
Costa Rica Primera Division
Costa Rica Primera Division
22:00 Santos de GuápilesSantos de Guápiles 2 HeredianoHerediano   
Croatia 1.HNL
Croatia 1.HNL
16:00 Hajduk SplitHajduk Split 2 Dinamo ZagrebDinamo Zagreb   
18:30 NK Lokomotiva ZagrebNK Lokomotiva Zagreb 1 Istra 1961Istra 1961   
Cyprus Division 1
Cyprus Division 1
17:00 Apollon LimassolApollon Limassol 1 Anorthosis FamagustaAnorthosis Famagusta   
17:00 AEK LarnacaAEK Larnaca 2 Apoel NicosiaApoel Nicosia   
Czech Republic 2. Liga
Czech Republic 2. Liga
09:15 Viktoria ZizkovViktoria Zizkov 1 PardubicePardubice   
16:00 VarnsdorfVarnsdorf 1 FK Usti nad LabemFK Usti nad Labem   
16:00 Graffin VlasimGraffin Vlasim 2 OpavaOpava   
16:00 Ceske BudejoviceCeske Budejovice 1 Banik SokolovBanik Sokolov   
Czech Republic First League
Czech Republic First League
15:00 MFK KarvinaMFK Karvina 1 FK TepliceFK Teplice   
17:00 Slovan LiberecSlovan Liberec 2 Slavia PragueSlavia Prague   
Denmark Superligaen
Denmark Superligaen
11:00 FC HelsingorFC Helsingor 1 Silkeborg IFSilkeborg IF   
13:00 Odense BKOdense BK 1 LyngbyLyngby   
15:00 AaBAaB 2 MidtjyllandMidtjylland   
17:00 Randers FCRanders FC 1 SonderjyskeSonderjyske   
19:00 FC NordsjaellandFC Nordsjaelland 2 BrondbyBrondby   
Ecuador Campeonato Nacional
Ecuador Campeonato Nacional
00:30 El NacionalEl Nacional X Independiente del ValleIndependiente del Valle   
18:00 MacaraMacara 1 LDU QuitoLDU Quito   
22:30 Barcelona GuayaquilBarcelona Guayaquil 1 Deportivo CuencaDeportivo Cuenca   
23:30 Delfin SCDelfin SC 1 EmelecEmelec   
Egypt Division 1
Egypt Division 1
14:30 Al RagaaAl Ragaa 2 Ismaily SCIsmaily SC   
16:45 PetrojetPetrojet 2 Al Ahly CairoAl Ahly Cairo   
19:00 El ZamalekEl Zamalek 1 Al Asyouty SportAl Asyouty Sport   
El Salvador Clausura
El Salvador Clausura
22:15 CD AguilaCD Aguila 1 CD FASCD FAS   
22:15 CD AudazCD Audaz 1 CD Luis Angel FirpoCD Luis Angel Firpo   
England FA Cup
England FA Cup
15:00 ChelseaChelsea 1 SouthamptonSouthampton   
England Premier League
England Premier League
13:30 ArsenalArsenal 1 West HamWest Ham   
13:30 StokeStoke 1 BurnleyBurnley   
16:30 Man CityMan City 1 SwanseaSwansea   
Estonia Meistriliiga
Estonia Meistriliiga
13:00 Paide LinnameeskondPaide Linnameeskond 2 FC Levadia TallinnFC Levadia Tallinn   
Finland Veikkausliiga
Finland Veikkausliiga
14:00 IFK MariehamnIFK Mariehamn 1 VPS VaasaVPS Vaasa   
14:00 RoPSRoPS 1 PS KemiPS Kemi   
France Ligue 1
France Ligue 1
14:00 NiceNice 1 MontpellierMontpellier   
16:00 St EtienneSt Etienne 1 TroyesTroyes   
20:00 BordeauxBordeaux 2 PSGPSG   
Germany 3.Liga
Germany 3.Liga
13:00 VfR AalenVfR Aalen X VfL OsnabruckVfL Osnabruck   
13:00 SC Preussen MunsterSC Preussen Munster 1 Hallescher FCHallescher FC   
Germany Bundesliga I
Germany Bundesliga I
14:30 AugsburgAugsburg 1 MainzMainz   
17:00 CologneCologne 2 SchalkeSchalke   
Germany Bundesliga II
Germany Bundesliga II
12:30 Fortuna DusseldorfFortuna Dusseldorf 2 FC IngolstadtFC Ingolstadt   
12:30 KaiserslauternKaiserslautern X Dynamo DresdenDynamo Dresden   
12:30 Erzgebirge AueErzgebirge Aue 1 MSV DuisburgMSV Duisburg   
Greece Football League
Greece Football League
15:00 ErgotelisErgotelis 1 AE KaraiskakisAE Karaiskakis   
15:00 Aiginiakos FCAiginiakos FC 1 AE SpartiAE Sparti   
15:00 Anagennisi KarditsasAnagennisi Karditsas 1 PanserraikosPanserraikos   
15:00 Apollon Pontou KalamariaApollon Pontou Kalamaria 2 Aris SalonikaAris Salonika   
15:00 Apollon LarissaApollon Larissa 2 PanachaikiPanachaiki   
Greece Super League
Greece Super League
17:00 AEK AthensAEK Athens 1 LevadiakosLevadiakos   
17:00 KerkyraKerkyra 2 Asteras TripolisAsteras Tripolis   
17:00 Atromitos AthinonAtromitos Athinon 1 PlataniasPlatanias   
17:00 Apollon SmyrnisApollon Smyrnis 2 OlympiakosOlympiakos   
17:00 PAOK SalonikaPAOK Salonika 1 XanthiXanthi   
17:00 PanioniosPanionios 1 PanathinaikosPanathinaikos   
17:00 GianninaGiannina 1 LarissaLarissa   
17:00 PanetolikosPanetolikos 1 LamiaLamia   
Guatemala Liga Nacional
Guatemala Liga Nacional
00:00 CSD ComunicacionesCSD Comunicaciones 1 MalacatecoMalacateco   
02:00 Coban ImperialCoban Imperial 1 Siquinala FCSiquinala FC   
18:00 Deportivo Sanarate FCDeportivo Sanarate FC 1 GuastatoyaGuastatoya   
22:45 SuchitepequezSuchitepequez 1 CSD MunicipalCSD Municipal   
Holland Cup
Holland Cup
17:00 AZAZ 2 FeyenoordFeyenoord   
Honduras Liga Nacional
Honduras Liga Nacional
02:00 Real EspanaReal Espana 1 Honduras ProgresoHonduras Progreso   
22:00 CD OlimpiaCD Olimpia 1 CD PlatenseCD Platense   
Hungary NB II
Hungary NB II
16:00 Gyirmot SEGyirmot SE 1 Bekescsabai Elore SEBekescsabai Elore SE   
16:00 Dunakanyar VacDunakanyar Vac 1 Cegledi VSECegledi VSE   
16:00 Szolnoki Mav FCSzolnoki Mav FC 1 Csakvari TKCsakvari TK   
16:00 Budafoki MTEBudafoki MTE 1 BFC SiofokBFC Siofok   
16:00 Budaorsi SCBudaorsi SC 2 Kisvarda FCKisvarda FC   
16:00 Nyiregyhaza FCNyiregyhaza FC 1 Zalaegerszeg TeZalaegerszeg Te   
16:00 Dorogi FCDorogi FC X Gyor Eto FCGyor Eto FC   
16:00 SoroksarSoroksar 1 MTE 1904MTE 1904   
16:00 KBSCKBSC 1 Soproni VSESoproni VSE   
16:00 Szeged 2011Szeged 2011 2 MTK BudapestMTK Budapest   
Indonesia Liga 1
Indonesia Liga 1
09:30 Bali UnitedBali United 1 PS Barito PuteraPS Barito Putera   
12:30 Persebaya SurabayaPersebaya Surabaya 1 SriwijayaSriwijaya   
Iran Pro League
Iran Pro League
14:30 Esteghlal TehranEsteghlal Tehran 1 PaykanPaykan   
14:30 Sepidrood RashtSepidrood Rasht 2 Foolad KhuzestanFoolad Khuzestan   
14:30 Esteghlal KhuzestanEsteghlal Khuzestan 1 SepahanSepahan   
14:30 Saipa KaradjSaipa Karadj 1 Gostaresh FooladGostaresh Foolad   
14:30 Padideh KhorasanPadideh Khorasan 1 Siah JameganSiah Jamegan   
14:30 Pars Jonoubi JamPars Jonoubi Jam 1 Naft TehranNaft Tehran   
14:30 Tractor SaziTractor Sazi 1 Sanat Naft AbadanSanat Naft Abadan   
14:30 Zob AhanZob Ahan X PersepolisPersepolis   
Israel Premier League
Israel Premier League
18:30 Maccabi NetanyaMaccabi Netanya 2 Hapoel Beer ShevaHapoel Beer Sheva   
Italy Serie A
Italy Serie A
11:30 CagliariCagliari 1 BolognaBologna   
14:00 LazioLazio 1 SampdoriaSampdoria   
14:00 AtalantaAtalanta 1 TorinoTorino   
14:00 UdineseUdinese 1 CrotoneCrotone   
14:00 ChievoChievo 2 Inter MilanInter Milan   
19:45 JuventusJuventus 1 NapoliNapoli   
Italy Serie B
Italy Serie B
14:00 PerugiaPerugia 1 TernanaTernana   
16:30 PescaraPescara 1 SpeziaSpezia   
Japan J-League
Japan J-League
08:00 V-Varen NagasakiV-Varen Nagasaki 2 Kashiwa ReysolKashiwa Reysol   
Kazakhstan Premier League
Kazakhstan Premier League
08:00 FK KyzylzharFK Kyzylzhar 1 FK AtyrauFK Atyrau   
10:00 Tobol KostanayTobol Kostanay 1 Akzhayik UralskAkzhayik Uralsk   
11:00 ZhetysuZhetysu 2 Irtysh PavlodarIrtysh Pavlodar   
11:00 Shakhter KaragandyShakhter Karagandy 1 FK AktobeFK Aktobe   
12:00 Kairat AlmatyKairat Almaty 1 Kaisar KyzylordaKaisar Kyzylorda   
12:00 Ordabasy ShymkentOrdabasy Shymkent 2 FC AstanaFC Astana   
Kenya Premier League
Kenya Premier League
12:00 NakumattNakumatt 2 Ulinzi StarsUlinzi Stars   
13:00 Vihiga UnitedVihiga United X Nzoia UnitedNzoia United   
13:00 Sony Sugar FCSony Sugar FC 1 Posta RangersPosta Rangers   
14:15 Gor MahiaGor Mahia 1 Thika UtdThika Utd   
Latvia Virsliga
Latvia Virsliga
11:00 Valmieras FKValmieras FK 2 Rigas FSRigas FS   
13:00 FK SpartaksFK Spartaks 1 FK VentspilsFK Ventspils   
Lithuania A Lyga
Lithuania A Lyga
11:00 VMFD ZalgirisVMFD Zalgiris 1 FC StumbrasFC Stumbras   
Macedonia First League
Macedonia First League
15:00 Shkendija TetovoShkendija Tetovo 1 KF Shkupi SkopjeKF Shkupi Skopje   
15:00 FK PobedaFK Pobeda 2 Vardar SkopjeVardar Skopje   
Mexico Clausura
Mexico Clausura
01:00 MonterreyMonterrey 1 Lobos BUAPLobos BUAP   
01:06 LeonLeon 1 TijuanaTijuana   
03:00 NecaxaNecaxa 2 TigresTigres   
18:00 TolucaToluca 1 VeracruzVeracruz   
Mexico Liga de Ascenso Clausura
Mexico Liga de Ascenso Clausura
03:00 DoradosDorados 1 Cafetaleros de Tapachula FCCafetaleros de Tapachula FC   
18:00 Universidad GuadalajaraUniversidad Guadalajara 1 OaxacaOaxaca   
Moldova Divizia Nationala
Moldova Divizia Nationala
14:00 CS PetrocubCS Petrocub 1 FC Zaria BaltiFC Zaria Balti   
Morocco GNF 1
Morocco GNF 1
16:00 Difaa El JadidaDifaa El Jadida X Raja CasablancaRaja Casablanca   
16:00 FUS RabatFUS Rabat 1 HUSA AgadirHUSA Agadir   
16:00 RSB BerkaneRSB Berkane 1 FAR RabatFAR Rabat   
18:00 MAT TetouanMAT Tetouan 1 OC KhourigbaOC Khourigba   
Nicaragua Clausura
Nicaragua Clausura
22:00 CD Walter FerrettiCD Walter Ferretti 1 Deportivo OcotalDeportivo Ocotal   
Nigeria Premier League
Nigeria Premier League
16:00 Niger TornadoesNiger Tornadoes 1 Yobe Desert StarsYobe Desert Stars   
16:00 Akwa UnitedAkwa United 1 Sunshine Stars FCSunshine Stars FC   
16:00 Wikki TouristsWikki Tourists 1 EnyimbaEnyimba   
Norway Division 1
Norway Division 1
14:00 StrommenStrommen 1 LevangerLevanger   
17:00 SogndalSogndal 1 KongsvingerKongsvinger   
17:00 FK JervFK Jerv 1 MjondalenMjondalen   
17:00 FlorøFlorø 1 NotoddenNotodden   
17:00 Nest-SotraNest-Sotra 1 Ullensaker/KisaUllensaker/Kisa   
17:00 Viking FKViking FK 1 AsaneAsane   
17:00 AalesundAalesund 1 TromsdalenTromsdalen   
Norway Eliteserien
Norway Eliteserien
17:00 RosenborgRosenborg 1 IK StartIK Start   
17:00 HaugesundHaugesund X StromsgodsetStromsgodset   
17:00 LillestromLillestrom 1 RanheimRanheim   
17:00 TromsoTromso 1 SandefjordSandefjord   
17:00 Kristiansund BKKristiansund BK 1 Bodo/GlimtBodo/Glimt   
19:00 ValerengaValerenga 1 MoldeMolde   
OFC Champions League
OFC Champions League
02:00 Team WellingtonTeam Wellington X Auckland CityAuckland City   
04:00 Lautoka FCLautoka FC 1 Marist Fire FCMarist Fire FC   
Panama LPF
Panama LPF
02:00 Atletico VeraguenseAtletico Veraguense X Tauro FCTauro FC   
02:00 San Francisco FCSan Francisco FC 1 Santa GemaSanta Gema   
02:00 Alianza FCAlianza FC 1 Plaza AmadorPlaza Amador   
02:00 ChorrilloChorrillo 2 CD Arabe UnidoCD Arabe Unido   
Paraguay Division Profesional
Paraguay Division Profesional
00:50 Guarani AsuncionGuarani Asuncion 2 Libertad AsuncionLibertad Asuncion   
Peru Primera Division
Peru Primera Division
02:00 Academia Deportiva CantolaoAcademia Deportiva Cantolao 1 Sport BoysSport Boys   
19:30 Comerciantes UnidosComerciantes Unidos 1 UTC CajamarcaUTC Cajamarca   
22:00 Alianza LimaAlianza Lima 1 Sport RosarioSport Rosario   
Poland Ekstraklasa
Poland Ekstraklasa
14:30 Sandecja Nowy SaczSandecja Nowy Sacz 2 Arka GdyniaArka Gdynia   
17:00 Wisla KrakowWisla Krakow 2 Legia WarsawLegia Warsaw   
Poland I Liga
Poland I Liga
14:30 Wigry SuwalkiWigry Suwalki 1 Zaglebie SosnowiecZaglebie Sosnowiec   
Portugal Primeira Liga
Portugal Primeira Liga
16:00 TondelaTondela 1 CD AvesCD Aves   
16:00 ChavesChaves 1 PortimonensePortimonense   
18:00 MoreirenseMoreirense 1 Rio AveRio Ave   
20:15 SportingSporting 1 BoavistaBoavista   
Portugal Segunda Liga
Portugal Segunda Liga
11:15 Gil VicenteGil Vicente 2 NacionalNacional   
16:00 LeixoesLeixoes 1 AroucaArouca   
16:00 Santa ClaraSanta Clara 1 FamalicaoFamalicao   
16:00 PenafielPenafiel 1 UD OliveirenseUD Oliveirense   
16:00 Cova de PiedadeCova de Piedade 1 VarzimVarzim   
16:00 Braga BBraga B 1 Academico ViseuAcademico Viseu   
Qatar Crown Prince Cup
Qatar Crown Prince Cup
17:00 Al DuhailAl Duhail 1 Al GharafaAl Gharafa   
Romania Liga I Play-Offs
Romania Liga I Play-Offs
16:00 Juventus BucurestiJuventus Bucuresti 2 Gaz Metan MediasGaz Metan Medias   
18:45 CSM Politehnica IasiCSM Politehnica Iasi 2 CFR ClujCFR Cluj   
Romania Liga II
Romania Liga II
13:00 Sportul SnagovSportul Snagov 2 Chindia TargovisteChindia Targoviste   
Russia Division 1
Russia Division 1
11:30 FK TambovFK Tambov 1 Shinnik YaroslavlShinnik Yaroslavl   
15:00 Kuban KrasnodarKuban Krasnodar 1 Avangard KurskAvangard Kursk   
Russia Premier League
Russia Premier League
09:00 SKA Energia KhabarovskSKA Energia Khabarovsk 2 Dinamo MoscowDinamo Moscow   
12:00 Arsenal TulaArsenal Tula 2 Zenit St PetersburgZenit St Petersburg   
14:30 FK TosnoFK Tosno 1 Amkar PermAmkar Perm   
14:30 CSKA MoscowCSKA Moscow 1 KrasnodarKrasnodar   
17:00 Lokomotiv MoscowLokomotiv Moscow 1 FC UfaFC Ufa   
Scotland Premiership
Scotland Premiership
12:30 RangersRangers 1 HeartsHearts   
Serbia Super Liga
Serbia Super Liga
16:00 FK Backa PalankaFK Backa Palanka 1 FK Macva SabacFK Macva Sabac   
16:00 Borac CacakBorac Cacak 1 Mladost LucaniMladost Lucani   
17:00 VojvodinaVojvodina 1 Spartak SuboticaSpartak Subotica   
18:00 Partizan BelgradePartizan Belgrade 1 FK CukarickiFK Cukaricki   
Slovenia Prva Liga
Slovenia Prva Liga
12:00 NK Triglav KranjNK Triglav Kranj X Ankaran HrvatiniAnkaran Hrvatini   
15:45 NK CeljeNK Celje 2 Olimpija LjubljanaOlimpija Ljubljana   
18:00 NK DomzaleNK Domzale 1 NK Rudar VelenjeNK Rudar Velenje   
South Africa Cup
South Africa Cup
14:00 Maritzburg UtdMaritzburg Utd 2 Mamelodi SundownsMamelodi Sundowns   
South Africa Premier
South Africa Premier
14:00 Bidvest WitsBidvest Wits 1 Polokwane CityPolokwane City   
South Korea K-League 1
South Korea K-League 1
06:00 Jeju UnitedJeju United 2 Jeonbuk MotorsJeonbuk Motors   
08:00 Incheon UtdIncheon Utd 2 Suwon BluewingsSuwon Bluewings   
08:00 Gyeongnam FCGyeongnam FC X Ulsan HyundaiUlsan Hyundai   
South Korea K-League 2
South Korea K-League 2
07:00 Ansan Greeners FCAnsan Greeners FC 2 Bucheon FC 1995Bucheon FC 1995   
09:00 Seoul E-Land FCSeoul E-Land FC 2 Asan Mugunghwa FCAsan Mugunghwa FC   
Spain Primera Liga
Spain Primera Liga
11:00 GironaGirona 1 EspanyolEspanyol   
15:15 MalagaMalaga 2 Real SociedadReal Sociedad   
17:30 Las PalmasLas Palmas 2 CD AlavesCD Alaves   
19:45 Atletico MadridAtletico Madrid 1 Real BetisReal Betis   
Spain Segunda
Spain Segunda
11:00 AlcorconAlcorcon 1 OsasunaOsasuna   
15:00 Barcelona BBarcelona B 2 Rayo VallecanoRayo Vallecano   
17:00 CadizCadiz 1 Sporting GijonSporting Gijon   
17:00 LugoLugo 1 LorcaLorca   
19:00 GranadaGranada 1 Cultural LeonesaCultural Leonesa   
Sweden Allsvenskan
Sweden Allsvenskan
14:00 BK HackenBK Hacken 1 HammarbyHammarby   
14:00 Dalkurd FFDalkurd FF 1 GIF SundsvallGIF Sundsvall   
16:30 AIKAIK 1 IFK GoteborgIFK Goteborg   
16:30 Trelleborgs FFTrelleborgs FF 2 Kalmar FFKalmar FF   
Sweden Superettan
Sweden Superettan
14:00 Jonkopings SodraJonkopings Sodra 1 Osters IFOsters IF   
16:30 Norrby IFNorrby IF 1 Gefle IFGefle IF   
16:30 Falkenbergs FFFalkenbergs FF 1 IK FrejIK Frej   
Switzerland Challenge League
Switzerland Challenge League
15:00 FC ChiassoFC Chiasso 1 AarauAarau   
15:00 FC SchaffhausenFC Schaffhausen 1 FC Rapperswil-JonaFC Rapperswil-Jona   
15:00 WinterthurWinterthur 1 Wil 1900Wil 1900   
15:00 Wohlen FCWohlen FC 2 FC VaduzFC Vaduz   
Switzerland Super League
Switzerland Super League
15:00 LucerneLucerne 1 FC ZurichFC Zurich   
15:00 FC SionFC Sion 2 BaselBasel   
15:00 Young BoysYoung Boys 1 Lausanne SportsLausanne Sports   
Turkey 1 Lig
Turkey 1 Lig
11:00 SamsunsporSamsunspor 1 DenizlisporDenizlispor   
13:30 Adana DemirsporAdana Demirspor 2 Erzurum BBErzurum BB   
13:30 AnkaragucuAnkaragucu X Gazisehir Gaziantep FKGazisehir Gaziantep FK   
16:00 Caykur RizesporCaykur Rizespor 1 GiresunsporGiresunspor   
16:00 BalikesirsporBalikesirspor 2 UmraniyesporUmraniyespor   
Turkey Super Lig
Turkey Super Lig
14:00 Akhisar BelediyeAkhisar Belediye 1 GoztepeGoztepe   
14:00 KonyasporKonyaspor 1 KasimpasaKasimpasa   
17:00 BesiktasBesiktas 1 Yeni MalatyasporYeni Malatyaspor   
Ukraine Persha Liga
Ukraine Persha Liga
12:00 FK SumyFK Sumy 2 Desna ChernihivDesna Chernihiv   
14:00 Arsenal KievArsenal Kiev 1 FC Zhemchuzhyna OdessaFC Zhemchuzhyna Odessa   
14:00 Kremin KremenchukKremin Kremenchuk X FC Hirnyk Sport KomsomolskFC Hirnyk Sport Komsomolsk   
14:00 Cherkaskyi DniproCherkaskyi Dnipro 2 FK Avanhard KramatorskFK Avanhard Kramatorsk   
14:30 FK Naftovyk-UkrnaftaFK Naftovyk-Ukrnafta 1 Balkany ZoryaBalkany Zorya   
16:00 Ingulets PetrovoIngulets Petrovo 1 Volyn LutskVolyn Lutsk   
Ukraine Vyscha Liga
Ukraine Vyscha Liga
12:00 ZoryaZorya 1 FC MariupolFC Mariupol   
12:00 Olimpik DonetskOlimpik Donetsk 1 Karpaty LvivKarpaty Lviv   
15:00 VeresVeres 2 Dynamo KievDynamo Kiev   
Uruguay Apertura
Uruguay Apertura
15:00 CA AtenasCA Atenas 1 Atletico Fenix MontevideoAtletico Fenix Montevideo   
20:00 PenarolPenarol 1 Nacional De FootballNacional De Football   
20:00 Boston RiverBoston River X Club Atletico ProgresoClub Atletico Progreso   
USA MLS
USA MLS
00:30 Columbus CrewColumbus Crew 1 New England RevolutionNew England Revolution   
00:30 Orlando City SCOrlando City SC 1 San Jose EarthquakesSan Jose Earthquakes   
01:00 FC DallasFC Dallas 1 Philadelphia UnionPhiladelphia Union   
02:00 Real Salt LakeReal Salt Lake 1 Colorado RapidsColorado Rapids   
03:30 LA GalaxyLA Galaxy 1 Atlanta UnitedAtlanta United   
21:00 Seattle Sounders FCSeattle Sounders FC 1 Minnesota UnitedMinnesota United   
23:00 Portland TimbersPortland Timbers 1 New York City FCNew York City FC   
Wales Premier League
Wales Premier League
15:00 Bangor CityBangor City 1 Cefn DruidsCefn Druids   
Wkerllyson Harleyy | Prediction
20506

View Profile 2018-04-22

Juventus  Juventus
vs
Napoli Napoli


Wkerllyson Harleyy | Prediction
20506

View Profile 2018-04-22

Delfin SC  Delfin SC
vs
Emelec Emelec


Wkerllyson Harleyy | Prediction
20506

View Profile 2018-04-22

America de Cali America de Cali
vs
Junior Junior


Wkerllyson Harleyy | Prediction
20506

View Profile 2018-04-22

Jaguares de Cordoba Jaguares de Cordoba
vs
Deportivo Cali Deportivo Cali


Wkerllyson Harleyy | Prediction
20506

View Profile 2018-04-22

Union La Calera Union La Calera
vs
Universidad de Chile Universidad de Chile


Wkerllyson Harleyy | Prediction
20506

View Profile 2018-04-22

Atletico Mineiro Atletico Mineiro
vs
Vitoria Vitoria


Wkerllyson Harleyy | Prediction
20506

View Profile 2018-04-22

Palmeiras Palmeiras
vs
Internacional Internacional


Wkerllyson Harleyy | Prediction
20506

View Profile 2018-04-22

Ceara Ceara
vs
Sao Paulo Sao Paulo


Wkerllyson Harleyy | Prediction
20506

View Profile 2018-04-22

Parana Parana
vs
Corinthians Corinthians


Wkerllyson Harleyy | Prediction
20506

View Profile 2018-04-22

Rosario Central Rosario Central
vs
Racing Club Racing Club


jasperlammers | Prediction
20505

View Profile 2018-04-22

AZ AZ
vs
Feyenoord Feyenoord


Hélder Silva | Prediction
12869

View Profile 2018-04-22

Atletico Nacional Medellin Atletico Nacional Medellin
vs
Once Caldas Once Caldas


Augusto78 | Prediction
20497

View Profile 2018-04-21

Flamengo Flamengo
vs
America MG America MG


Hélder Silva | Prediction
12869

View Profile 2018-04-21

Deportes Tolima Deportes Tolima
vs
Millonarios Millonarios


José Santos | Prediction
20483

View Profile 2018-04-21

LA Galaxy LA Galaxy
vs
Atlanta United Atlanta United


José Santos | Prediction
20483

View Profile 2018-04-21

Tondela Tondela
vs
CD Aves CD Aves


José Santos | Prediction
20483

View Profile 2018-04-21

Chaves Chaves
vs
Portimonense Portimonense