BetClan Create Predictions

Predictions
2018-04-22
Sunday

Argentina Superliga
Argentina Superliga
00:00 San LorenzoSan Lorenzo Chacarita JuniorsChacarita Juniors  
15:00 CA TigreCA Tigre HuracanHuracan  
17:15 Rosario CentralRosario Central Racing ClubRacing Club  
19:30 Atlético TucumánAtlético Tucumán Union Santa FeUnion Santa Fe  
21:45 Arsenal de SarandiArsenal de Sarandi River PlateRiver Plate  
Armenia Premier League
Armenia Premier League
14:00 Alashkert FCAlashkert FC Pyunik YerevanPyunik Yerevan  
14:00 Banants YerevanBanants Yerevan Gandzasar KapanGandzasar Kapan  
Australia A-League
Australia A-League
09:00 Melbourne VictoryMelbourne Victory Adelaide UnitedAdelaide United  
Austria Bundesliga
Austria Bundesliga
13:30 FC SalzburgFC Salzburg SCR AltachSCR Altach  
15:30 Rapid ViennaRapid Vienna Admira Wacker ModlingAdmira Wacker Modling  
Belarus Premier League
Belarus Premier League
12:00 Torpedo MinskTorpedo Minsk Neman GrodnoNeman Grodno  
15:00 IslochIsloch FK GorodeyaFK Gorodeya  
17:00 Dinamo BrestDinamo Brest SmolevichiSmolevichi  
Belgium First Division A Play-Offs
Belgium First Division A Play-Offs
17:00 Club BruggeClub Brugge Standard LiegeStandard Liege  
19:30 CharleroiCharleroi GentGent  
Belgium First Division B Play-Offs
Belgium First Division B Play-Offs
15:00 TubizeTubize RoeselareRoeselare  
Belgium UEFA Europa League Play-Offs
Belgium UEFA Europa League Play-Offs
19:00 KV OostendeKV Oostende KFCO Beerschot WilrijkKFCO Beerschot Wilrijk  
Bolivia Apertura
Bolivia Apertura
01:15 Oriente PetroleroOriente Petrolero Real PotosiReal Potosi  
20:00 Jorge WilstermannJorge Wilstermann Universitario de SucreUniversitario de Sucre  
20:00 Nacional PotosiNacional Potosi BloomingBlooming  
22:15 San JoseSan Jose AuroraAurora  
Bosnia & Herzegovina Premier Liga
Bosnia & Herzegovina Premier Liga
16:00 Sloboda TuzlaSloboda Tuzla GOSK GabelaGOSK Gabela  
16:00 FK SarajevoFK Sarajevo Siroki BrijegSiroki Brijeg  
Brazil Serie A
Brazil Serie A
15:00 ParanaParana CorinthiansCorinthians  
20:00 Atletico MineiroAtletico Mineiro VitoriaVitoria  
20:00 ChapecoenseChapecoense Vasco da GamaVasco da Gama  
20:00 FluminenseFluminense CruzeiroCruzeiro  
20:00 CearaCeara Sao PauloSao Paulo  
20:00 PalmeirasPalmeiras InternacionalInternacional  
23:00 GremioGremio Atletico ParanaenseAtletico Paranaense  
Bulgaria First League
Bulgaria First League
15:30 Pirin BlagoevgradPirin Blagoevgrad FK VitoshaFK Vitosha  
18:00 Dunav RousseDunav Rousse Etar 1924 Veliko TarnovoEtar 1924 Veliko Tarnovo  
Chile Primera Division
Chile Primera Division
00:00 Universidad de ConcepcionUniversidad de Concepcion Everton de VinaEverton de Vina  
16:00 OHigginsOHiggins Curico UnidoCurico Unido  
19:00 Union La CaleraUnion La Calera Universidad de ChileUniversidad de Chile  
21:30 Universidad CatolicaUniversidad Catolica Audax ItalianoAudax Italiano  
China Division 1
China Division 1
08:30 Qingdao HuanghaiQingdao Huanghai Beijing EG FCBeijing EG FC  
12:30 Zhejiang GreentownZhejiang Greentown ShenZhenShenZhen  
12:30 Wuhan Zall FCWuhan Zall FC Xinjiang TianshanXinjiang Tianshan  
12:30 Shijiazhuang Ever BrightShijiazhuang Ever Bright Liaoning KaixinLiaoning Kaixin  
12:30 Meizhou HakkaMeizhou Hakka Zhejiang Yiteng FCZhejiang Yiteng FC  
China Super League
China Super League
08:30 Dalian YifangDalian Yifang Tianjin QuanjianTianjin Quanjian  
11:00 Jiangsu Suning FCJiangsu Suning FC Shanghai ShenhuaShanghai Shenhua  
12:35 Beijing GuoanBeijing Guoan Guangzhou EvergrandeGuangzhou Evergrande  
13:00 Shanghai SIPGShanghai SIPG Tianjin TedaTianjin Teda  
Colombia Primera A
Colombia Primera A
00:00 Atletico BucaramangaAtletico Bucaramanga Independiente MedellinIndependiente Medellin  
01:45 Atletico Nacional MedellinAtletico Nacional Medellin Once CaldasOnce Caldas  
20:00 Envigado FCEnvigado FC Atletico HuilaAtletico Huila  
22:00 Jaguares de CordobaJaguares de Cordoba Deportivo CaliDeportivo Cali  
23:15 America de CaliAmerica de Cali JuniorJunior  
Colombia Primera B
Colombia Primera B
17:30 Universitario PopayanUniversitario Popayan Bogota FCBogota FC  
20:00 Tigres FCTigres FC Barranquilla FCBarranquilla FC  
21:00 Union MagdalenaUnion Magdalena Deportivo PereiraDeportivo Pereira  
21:30 Real CartagenaReal Cartagena CCD TuluaCCD Tulua  
Costa Rica Primera Division
Costa Rica Primera Division
22:00 Santos de GuápilesSantos de Guápiles HeredianoHerediano  
Croatia 1.HNL
Croatia 1.HNL
16:00 Hajduk SplitHajduk Split Dinamo ZagrebDinamo Zagreb  
18:30 NK Lokomotiva ZagrebNK Lokomotiva Zagreb Istra 1961Istra 1961  
Cyprus Division 1
Cyprus Division 1
17:00 Apollon LimassolApollon Limassol Anorthosis FamagustaAnorthosis Famagusta  
17:00 AEK LarnacaAEK Larnaca Apoel NicosiaApoel Nicosia  
Czech Republic 2. Liga
Czech Republic 2. Liga
09:15 Viktoria ZizkovViktoria Zizkov PardubicePardubice  
16:00 VarnsdorfVarnsdorf FK Usti nad LabemFK Usti nad Labem  
16:00 Graffin VlasimGraffin Vlasim OpavaOpava  
16:00 Ceske BudejoviceCeske Budejovice Banik SokolovBanik Sokolov  
Czech Republic First League
Czech Republic First League
15:00 MFK KarvinaMFK Karvina FK TepliceFK Teplice  
17:00 Slovan LiberecSlovan Liberec Slavia PragueSlavia Prague  
Denmark Superligaen
Denmark Superligaen
11:00 FC HelsingorFC Helsingor Silkeborg IFSilkeborg IF  
13:00 Odense BKOdense BK LyngbyLyngby  
15:00 AaBAaB MidtjyllandMidtjylland  
17:00 Randers FCRanders FC SonderjyskeSonderjyske  
19:00 FC NordsjaellandFC Nordsjaelland BrondbyBrondby  
Ecuador Campeonato Nacional
Ecuador Campeonato Nacional
00:30 El NacionalEl Nacional Independiente del ValleIndependiente del Valle  
18:00 MacaraMacara LDU QuitoLDU Quito  
22:30 Barcelona GuayaquilBarcelona Guayaquil Deportivo CuencaDeportivo Cuenca  
23:30 Delfin SCDelfin SC EmelecEmelec  
Egypt Division 1
Egypt Division 1
14:30 Al RagaaAl Ragaa Ismaily SCIsmaily SC  
16:45 PetrojetPetrojet Al Ahly CairoAl Ahly Cairo  
19:00 El ZamalekEl Zamalek Al Asyouty SportAl Asyouty Sport  
El Salvador Clausura
El Salvador Clausura
22:15 CD AguilaCD Aguila CD FASCD FAS  
22:15 CD AudazCD Audaz CD Luis Angel FirpoCD Luis Angel Firpo  
England FA Cup
England FA Cup
15:00 ChelseaChelsea SouthamptonSouthampton  
England Premier League
England Premier League
13:30 ArsenalArsenal West HamWest Ham  
13:30 StokeStoke BurnleyBurnley  
16:30 Man CityMan City SwanseaSwansea  
Estonia Meistriliiga
Estonia Meistriliiga
13:00 Paide LinnameeskondPaide Linnameeskond FC Levadia TallinnFC Levadia Tallinn  
Finland Veikkausliiga
Finland Veikkausliiga
14:00 IFK MariehamnIFK Mariehamn VPS VaasaVPS Vaasa  
14:00 RoPSRoPS PS KemiPS Kemi  
France Ligue 1
France Ligue 1
14:00 NiceNice MontpellierMontpellier  
16:00 St EtienneSt Etienne TroyesTroyes  
20:00 BordeauxBordeaux PSGPSG  
Germany 3.Liga
Germany 3.Liga
13:00 VfR AalenVfR Aalen VfL OsnabruckVfL Osnabruck  
13:00 SC Preussen MunsterSC Preussen Munster Hallescher FCHallescher FC  
Germany Bundesliga I
Germany Bundesliga I
14:30 AugsburgAugsburg MainzMainz  
17:00 CologneCologne SchalkeSchalke  
Germany Bundesliga II
Germany Bundesliga II
12:30 Fortuna DusseldorfFortuna Dusseldorf FC IngolstadtFC Ingolstadt  
12:30 KaiserslauternKaiserslautern Dynamo DresdenDynamo Dresden  
12:30 Erzgebirge AueErzgebirge Aue MSV DuisburgMSV Duisburg  
Greece Football League
Greece Football League
15:00 ErgotelisErgotelis AE KaraiskakisAE Karaiskakis  
15:00 Aiginiakos FCAiginiakos FC AE SpartiAE Sparti  
15:00 Anagennisi KarditsasAnagennisi Karditsas PanserraikosPanserraikos  
15:00 Apollon Pontou KalamariaApollon Pontou Kalamaria Aris SalonikaAris Salonika  
15:00 Apollon LarissaApollon Larissa PanachaikiPanachaiki  
Greece Super League
Greece Super League
17:00 AEK AthensAEK Athens LevadiakosLevadiakos  
17:00 KerkyraKerkyra Asteras TripolisAsteras Tripolis  
17:00 Atromitos AthinonAtromitos Athinon PlataniasPlatanias  
17:00 Apollon SmyrnisApollon Smyrnis OlympiakosOlympiakos  
17:00 PAOK SalonikaPAOK Salonika XanthiXanthi  
17:00 PanioniosPanionios PanathinaikosPanathinaikos  
17:00 GianninaGiannina LarissaLarissa  
17:00 PanetolikosPanetolikos LamiaLamia  
Guatemala Liga Nacional
Guatemala Liga Nacional
00:00 CSD ComunicacionesCSD Comunicaciones MalacatecoMalacateco  
02:00 Coban ImperialCoban Imperial Siquinala FCSiquinala FC  
18:00 Deportivo Sanarate FCDeportivo Sanarate FC GuastatoyaGuastatoya  
22:45 SuchitepequezSuchitepequez CSD MunicipalCSD Municipal  
Holland Cup
Holland Cup
17:00 AZAZ FeyenoordFeyenoord  
Honduras Liga Nacional
Honduras Liga Nacional
02:00 Real EspanaReal Espana Honduras ProgresoHonduras Progreso  
22:00 CD OlimpiaCD Olimpia CD PlatenseCD Platense  
Hong Kong Premier League
Hong Kong Premier League
07:30 HK Rangers FCHK Rangers FC R&FR&F  
Hungary NB II
Hungary NB II
16:00 Gyirmot SEGyirmot SE Bekescsabai Elore SEBekescsabai Elore SE  
16:00 Dunakanyar VacDunakanyar Vac Cegledi VSECegledi VSE  
16:00 Szolnoki Mav FCSzolnoki Mav FC Csakvari TKCsakvari TK  
16:00 Budafoki MTEBudafoki MTE BFC SiofokBFC Siofok  
16:00 Budaorsi SCBudaorsi SC Kisvarda FCKisvarda FC  
16:00 Nyiregyhaza FCNyiregyhaza FC Zalaegerszeg TeZalaegerszeg Te  
16:00 Dorogi FCDorogi FC Gyor Eto FCGyor Eto FC  
16:00 SoroksarSoroksar MTE 1904MTE 1904  
16:00 KBSCKBSC Soproni VSESoproni VSE  
16:00 Szeged 2011Szeged 2011 MTK BudapestMTK Budapest  
Indonesia Liga 1
Indonesia Liga 1
09:30 Bali UnitedBali United PS Barito PuteraPS Barito Putera  
12:30 Persebaya SurabayaPersebaya Surabaya SriwijayaSriwijaya  
Iran Pro League
Iran Pro League
14:30 Esteghlal TehranEsteghlal Tehran PaykanPaykan  
14:30 Sepidrood RashtSepidrood Rasht Foolad KhuzestanFoolad Khuzestan  
14:30 Esteghlal KhuzestanEsteghlal Khuzestan SepahanSepahan  
14:30 Saipa KaradjSaipa Karadj Gostaresh FooladGostaresh Foolad  
14:30 Padideh KhorasanPadideh Khorasan Siah JameganSiah Jamegan  
14:30 Pars Jonoubi JamPars Jonoubi Jam Naft TehranNaft Tehran  
14:30 Tractor SaziTractor Sazi Sanat Naft AbadanSanat Naft Abadan  
14:30 Zob AhanZob Ahan PersepolisPersepolis  
Israel Premier League
Israel Premier League
18:30 Maccabi NetanyaMaccabi Netanya Hapoel Beer ShevaHapoel Beer Sheva  
Italy Serie A
Italy Serie A
11:30 CagliariCagliari BolognaBologna  
14:00 LazioLazio SampdoriaSampdoria  
14:00 AtalantaAtalanta TorinoTorino  
14:00 UdineseUdinese CrotoneCrotone  
14:00 ChievoChievo Inter MilanInter Milan  
19:45 JuventusJuventus NapoliNapoli  
Italy Serie B
Italy Serie B
14:00 PerugiaPerugia TernanaTernana  
16:30 PescaraPescara SpeziaSpezia  
Japan J-League
Japan J-League
08:00 V-Varen NagasakiV-Varen Nagasaki Kashiwa ReysolKashiwa Reysol  
Kazakhstan Premier League
Kazakhstan Premier League
08:00 FK KyzylzharFK Kyzylzhar FK AtyrauFK Atyrau  
10:00 Tobol KostanayTobol Kostanay Akzhayik UralskAkzhayik Uralsk  
11:00 ZhetysuZhetysu Irtysh PavlodarIrtysh Pavlodar  
11:00 Shakhter KaragandyShakhter Karagandy FK AktobeFK Aktobe  
12:00 Kairat AlmatyKairat Almaty Kaisar KyzylordaKaisar Kyzylorda  
12:00 Ordabasy ShymkentOrdabasy Shymkent FC AstanaFC Astana  
Kenya Premier League
Kenya Premier League
12:00 NakumattNakumatt Ulinzi StarsUlinzi Stars  
13:00 Vihiga UnitedVihiga United Nzoia UnitedNzoia United  
13:00 Sony Sugar FCSony Sugar FC Posta RangersPosta Rangers  
14:15 Gor MahiaGor Mahia Thika UtdThika Utd  
Latvia Virsliga
Latvia Virsliga
11:00 Valmieras FKValmieras FK Rigas FSRigas FS  
13:00 FK SpartaksFK Spartaks FK VentspilsFK Ventspils  
Lithuania A Lyga
Lithuania A Lyga
11:00 VMFD ZalgirisVMFD Zalgiris FC StumbrasFC Stumbras  
Macedonia First League
Macedonia First League
15:00 Shkendija TetovoShkendija Tetovo KF Shkupi SkopjeKF Shkupi Skopje  
15:00 FK PobedaFK Pobeda Vardar SkopjeVardar Skopje  
Mexico Clausura
Mexico Clausura
01:00 MonterreyMonterrey Lobos BUAPLobos BUAP  
01:06 LeonLeon TijuanaTijuana  
03:00 NecaxaNecaxa TigresTigres  
18:00 TolucaToluca VeracruzVeracruz  
Mexico Liga de Ascenso Clausura
Mexico Liga de Ascenso Clausura
03:00 DoradosDorados Cafetaleros de Tapachula FCCafetaleros de Tapachula FC  
18:00 Universidad GuadalajaraUniversidad Guadalajara OaxacaOaxaca  
Moldova Divizia Nationala
Moldova Divizia Nationala
14:00 CS PetrocubCS Petrocub FC Zaria BaltiFC Zaria Balti  
Morocco GNF 1
Morocco GNF 1
16:00 Difaa El JadidaDifaa El Jadida Raja CasablancaRaja Casablanca  
16:00 FUS RabatFUS Rabat HUSA AgadirHUSA Agadir  
16:00 RSB BerkaneRSB Berkane FAR RabatFAR Rabat  
18:00 MAT TetouanMAT Tetouan OC KhourigbaOC Khourigba  
Nicaragua Clausura
Nicaragua Clausura
22:00 CD Walter FerrettiCD Walter Ferretti Deportivo OcotalDeportivo Ocotal  
Nigeria Premier League
Nigeria Premier League
16:00 Niger TornadoesNiger Tornadoes Yobe Desert StarsYobe Desert Stars  
16:00 Akwa UnitedAkwa United Sunshine Stars FCSunshine Stars FC  
16:00 Wikki TouristsWikki Tourists EnyimbaEnyimba  
Norway Division 1
Norway Division 1
14:00 StrommenStrommen LevangerLevanger  
17:00 SogndalSogndal KongsvingerKongsvinger  
17:00 FK JervFK Jerv MjondalenMjondalen  
17:00 FlorøFlorø NotoddenNotodden  
17:00 Nest-SotraNest-Sotra Ullensaker/KisaUllensaker/Kisa  
17:00 Viking FKViking FK AsaneAsane  
17:00 AalesundAalesund TromsdalenTromsdalen  
Norway Eliteserien
Norway Eliteserien
17:00 RosenborgRosenborg IK StartIK Start  
17:00 HaugesundHaugesund StromsgodsetStromsgodset  
17:00 LillestromLillestrom RanheimRanheim  
17:00 TromsoTromso SandefjordSandefjord  
17:00 Kristiansund BKKristiansund BK Bodo/GlimtBodo/Glimt  
19:00 ValerengaValerenga MoldeMolde  
OFC Champions League
OFC Champions League
02:00 Team WellingtonTeam Wellington Auckland CityAuckland City  
04:00 Lautoka FCLautoka FC Marist Fire FCMarist Fire FC  
Panama LPF
Panama LPF
02:00 Atletico VeraguenseAtletico Veraguense Tauro FCTauro FC  
02:00 San Francisco FCSan Francisco FC Santa GemaSanta Gema  
02:00 Alianza FCAlianza FC Plaza AmadorPlaza Amador  
02:00 ChorrilloChorrillo CD Arabe UnidoCD Arabe Unido  
Paraguay Division Profesional
Paraguay Division Profesional
00:50 Guarani AsuncionGuarani Asuncion Libertad AsuncionLibertad Asuncion  
Peru Primera Division
Peru Primera Division
02:00 Academia Deportiva CantolaoAcademia Deportiva Cantolao Sport BoysSport Boys  
19:30 Comerciantes UnidosComerciantes Unidos UTC CajamarcaUTC Cajamarca  
22:00 Alianza LimaAlianza Lima Sport RosarioSport Rosario  
Poland Ekstraklasa
Poland Ekstraklasa
14:30 Sandecja Nowy SaczSandecja Nowy Sacz Arka GdyniaArka Gdynia  
17:00 Wisla KrakowWisla Krakow Legia WarsawLegia Warsaw  
Poland I Liga
Poland I Liga
14:30 Wigry SuwalkiWigry Suwalki Zaglebie SosnowiecZaglebie Sosnowiec  
Portugal Primeira Liga
Portugal Primeira Liga
16:00 TondelaTondela CD AvesCD Aves  
16:00 ChavesChaves PortimonensePortimonense  
18:00 MoreirenseMoreirense Rio AveRio Ave  
20:15 SportingSporting BoavistaBoavista  
Portugal Segunda Liga
Portugal Segunda Liga
11:15 Gil VicenteGil Vicente NacionalNacional  
16:00 LeixoesLeixoes AroucaArouca  
16:00 Santa ClaraSanta Clara FamalicaoFamalicao  
16:00 PenafielPenafiel UD OliveirenseUD Oliveirense  
16:00 Cova de PiedadeCova de Piedade VarzimVarzim  
16:00 Braga BBraga B Academico ViseuAcademico Viseu  
Qatar Crown Prince Cup
Qatar Crown Prince Cup
17:00 Al DuhailAl Duhail Al GharafaAl Gharafa  
Romania Liga I Play-Offs
Romania Liga I Play-Offs
16:00 Juventus BucurestiJuventus Bucuresti Gaz Metan MediasGaz Metan Medias  
18:45 CSM Politehnica IasiCSM Politehnica Iasi CFR ClujCFR Cluj  
Romania Liga II
Romania Liga II
13:00 Sportul SnagovSportul Snagov Chindia TargovisteChindia Targoviste  
Russia Division 1
Russia Division 1
11:30 FK TambovFK Tambov Shinnik YaroslavlShinnik Yaroslavl  
15:00 Kuban KrasnodarKuban Krasnodar Avangard KurskAvangard Kursk  
Russia Premier League
Russia Premier League
09:00 SKA Energia KhabarovskSKA Energia Khabarovsk Dinamo MoscowDinamo Moscow  
12:00 Arsenal TulaArsenal Tula Zenit St PetersburgZenit St Petersburg  
14:30 FK TosnoFK Tosno Amkar PermAmkar Perm  
14:30 CSKA MoscowCSKA Moscow KrasnodarKrasnodar  
17:00 Lokomotiv MoscowLokomotiv Moscow FC UfaFC Ufa  
Scotland Premiership
Scotland Premiership
12:30 RangersRangers HeartsHearts  
Serbia Super Liga
Serbia Super Liga
16:00 FK Backa PalankaFK Backa Palanka FK Macva SabacFK Macva Sabac  
16:00 Borac CacakBorac Cacak Mladost LucaniMladost Lucani  
17:00 VojvodinaVojvodina Spartak SuboticaSpartak Subotica  
18:00 Partizan BelgradePartizan Belgrade FK CukarickiFK Cukaricki  
Slovakia Super Liga
Slovakia Super Liga
14:15 MSK ZilinaMSK Zilina Dunajska StredaDunajska Streda  
16:00 AS TrencinAS Trencin Slovan BratislavaSlovan Bratislava  
Slovenia Prva Liga
Slovenia Prva Liga
12:00 NK Triglav KranjNK Triglav Kranj Ankaran HrvatiniAnkaran Hrvatini  
15:45 NK CeljeNK Celje Olimpija LjubljanaOlimpija Ljubljana  
18:00 NK DomzaleNK Domzale NK Rudar VelenjeNK Rudar Velenje  
South Africa Cup
South Africa Cup
14:00 Maritzburg UtdMaritzburg Utd Mamelodi SundownsMamelodi Sundowns  
South Africa Premier
South Africa Premier
14:00 Bidvest WitsBidvest Wits Polokwane CityPolokwane City  
South Korea K-League 1
South Korea K-League 1
06:00 Jeju UnitedJeju United Jeonbuk MotorsJeonbuk Motors  
08:00 Incheon UtdIncheon Utd Suwon BluewingsSuwon Bluewings  
08:00 Gyeongnam FCGyeongnam FC Ulsan HyundaiUlsan Hyundai  
South Korea K-League 2
South Korea K-League 2
07:00 Ansan Greeners FCAnsan Greeners FC Bucheon FC 1995Bucheon FC 1995  
09:00 Seoul E-Land FCSeoul E-Land FC Asan Mugunghwa FCAsan Mugunghwa FC  
Spain Primera Liga
Spain Primera Liga
11:00 GironaGirona EspanyolEspanyol  
15:15 MalagaMalaga Real SociedadReal Sociedad  
17:30 Las PalmasLas Palmas CD AlavesCD Alaves  
19:45 Atletico MadridAtletico Madrid Real BetisReal Betis  
Spain Segunda
Spain Segunda
11:00 AlcorconAlcorcon OsasunaOsasuna  
15:00 Barcelona BBarcelona B Rayo VallecanoRayo Vallecano  
17:00 CadizCadiz Sporting GijonSporting Gijon  
17:00 LugoLugo LorcaLorca  
19:00 GranadaGranada Cultural LeonesaCultural Leonesa  
Sweden Allsvenskan
Sweden Allsvenskan
14:00 BK HackenBK Hacken HammarbyHammarby  
14:00 Dalkurd FFDalkurd FF GIF SundsvallGIF Sundsvall  
16:30 AIKAIK IFK GoteborgIFK Goteborg  
16:30 Trelleborgs FFTrelleborgs FF Kalmar FFKalmar FF  
Sweden Superettan
Sweden Superettan
14:00 Jonkopings SodraJonkopings Sodra Osters IFOsters IF  
16:30 Norrby IFNorrby IF Gefle IFGefle IF  
16:30 Falkenbergs FFFalkenbergs FF IK FrejIK Frej  
Switzerland Challenge League
Switzerland Challenge League
15:00 FC ChiassoFC Chiasso AarauAarau  
15:00 FC SchaffhausenFC Schaffhausen FC Rapperswil-JonaFC Rapperswil-Jona  
15:00 WinterthurWinterthur Wil 1900Wil 1900  
15:00 Wohlen FCWohlen FC FC VaduzFC Vaduz  
Switzerland Super League
Switzerland Super League
15:00 LucerneLucerne FC ZurichFC Zurich  
15:00 FC SionFC Sion BaselBasel  
15:00 Young BoysYoung Boys Lausanne SportsLausanne Sports  
Turkey 1 Lig
Turkey 1 Lig
11:00 SamsunsporSamsunspor DenizlisporDenizlispor  
13:30 Adana DemirsporAdana Demirspor Erzurum BBErzurum BB  
13:30 AnkaragucuAnkaragucu Gazisehir Gaziantep FKGazisehir Gaziantep FK  
16:00 Caykur RizesporCaykur Rizespor GiresunsporGiresunspor  
16:00 BalikesirsporBalikesirspor UmraniyesporUmraniyespor  
Turkey Super Lig
Turkey Super Lig
14:00 Akhisar BelediyeAkhisar Belediye GoztepeGoztepe  
14:00 KonyasporKonyaspor KasimpasaKasimpasa  
17:00 BesiktasBesiktas Yeni MalatyasporYeni Malatyaspor  
Ukraine Persha Liga
Ukraine Persha Liga
12:00 FK SumyFK Sumy Desna ChernihivDesna Chernihiv  
14:00 Arsenal KievArsenal Kiev FC Zhemchuzhyna OdessaFC Zhemchuzhyna Odessa  
14:00 Kremin KremenchukKremin Kremenchuk FC Hirnyk Sport KomsomolskFC Hirnyk Sport Komsomolsk  
14:00 Cherkaskyi DniproCherkaskyi Dnipro FK Avanhard KramatorskFK Avanhard Kramatorsk  
14:30 FK Naftovyk-UkrnaftaFK Naftovyk-Ukrnafta Balkany ZoryaBalkany Zorya  
16:00 Ingulets PetrovoIngulets Petrovo Volyn LutskVolyn Lutsk  
Ukraine Vyscha Liga
Ukraine Vyscha Liga
12:00 ZoryaZorya FC MariupolFC Mariupol  
12:00 Olimpik DonetskOlimpik Donetsk Karpaty LvivKarpaty Lviv  
15:00 VeresVeres Dynamo KievDynamo Kiev  
Uruguay Apertura
Uruguay Apertura
15:00 CA AtenasCA Atenas Atletico Fenix MontevideoAtletico Fenix Montevideo  
20:00 PenarolPenarol Nacional De FootballNacional De Football  
20:00 Boston RiverBoston River Club Atletico ProgresoClub Atletico Progreso  
USA MLS
USA MLS
00:30 Columbus CrewColumbus Crew New England RevolutionNew England Revolution  
00:30 Orlando City SCOrlando City SC San Jose EarthquakesSan Jose Earthquakes  
01:00 FC DallasFC Dallas Philadelphia UnionPhiladelphia Union  
02:00 Real Salt LakeReal Salt Lake Colorado RapidsColorado Rapids  
03:30 LA GalaxyLA Galaxy Atlanta UnitedAtlanta United  
21:00 Seattle Sounders FCSeattle Sounders FC Minnesota UnitedMinnesota United  
23:00 Portland TimbersPortland Timbers New York City FCNew York City FC  
Venezuela Primera Division
Venezuela Primera Division
20:30 Metropolitanos FCMetropolitanos FC Atlético VenezuelaAtlético Venezuela  
21:00 Estudiantes MeridaEstudiantes Merida Deportivo TachiraDeportivo Tachira  
Wales Premier League
Wales Premier League
15:00 Bangor CityBangor City Cefn DruidsCefn Druids  
Wales Premier League Women
Wales Premier League Women
14:00 Cardiff City WomenCardiff City Women Port Talbot WomenPort Talbot Women  
14:00 Caernarfon Town WomenCaernarfon Town Women Caldicot Town WomenCaldicot Town Women  
14:00 Cyncoed LFC WomenCyncoed LFC Women Abergavenny WomenAbergavenny Women  
14:00 Llandudno FC WomenLlandudno FC Women Cardiff Met WomenCardiff Met Women  
14:00 Rhyl WomenRhyl Women Swansea WomenSwansea Women  
Wkerllyson Harleyy | Prediction
20506

View Profile 2018-04-22

Juventus  Juventus
vs
Napoli Napoli


Wkerllyson Harleyy | Prediction
20506

View Profile 2018-04-22

Delfin SC  Delfin SC
vs
Emelec Emelec


Wkerllyson Harleyy | Prediction
20506

View Profile 2018-04-22

America de Cali  America de Cali
vs
Junior Junior


Wkerllyson Harleyy | Prediction
20506

View Profile 2018-04-22

Jaguares de Cordoba  Jaguares de Cordoba
vs
Deportivo Cali Deportivo Cali


Wkerllyson Harleyy | Prediction
20506

View Profile 2018-04-22

Union La Calera  Union La Calera
vs
Universidad de Chile Universidad de Chile


Wkerllyson Harleyy | Prediction
20506

View Profile 2018-04-22

Atletico Mineiro  Atletico Mineiro
vs
Vitoria Vitoria


Wkerllyson Harleyy | Prediction
20506

View Profile 2018-04-22

Palmeiras  Palmeiras
vs
Internacional Internacional


Wkerllyson Harleyy | Prediction
20506

View Profile 2018-04-22

Ceara  Ceara
vs
Sao Paulo Sao Paulo


Wkerllyson Harleyy | Prediction
20506

View Profile 2018-04-22

Parana  Parana
vs
Corinthians Corinthians


Wkerllyson Harleyy | Prediction
20506

View Profile 2018-04-22

Rosario Central  Rosario Central
vs
Racing Club Racing Club


jasperlammers | Prediction
20505

View Profile 2018-04-22

AZ  AZ
vs
Feyenoord Feyenoord


Hélder Silva | Prediction
12869

View Profile 2018-04-22

Atletico Nacional Medellin  Atletico Nacional Medellin
vs
Once Caldas Once Caldas


Augusto78 | Prediction
20497

View Profile 2018-04-21

Flamengo  Flamengo
vs
America MG America MG


Hélder Silva | Prediction
12869

View Profile 2018-04-21

Deportes Tolima  Deportes Tolima
vs
Millonarios Millonarios


José Santos | Prediction
20483

View Profile 2018-04-21

LA Galaxy  LA Galaxy
vs
Atlanta United Atlanta United


José Santos | Prediction
20483

View Profile 2018-04-21

Tondela  Tondela
vs
CD Aves CD Aves


José Santos | Prediction
20483

View Profile 2018-04-21

Chaves  Chaves
vs
Portimonense Portimonense