BetClan Ζωντανά Σκορ

Ζωντανά Σκορ
2020-02-27
Thursday

algeria
 90´  ASO Chlef 0 - 1 Paradou
argentina
 23:05  Patronato - Instituto
bolivia
 FT  Wilstermann 1 - 2 San Jose
 19:00  Santa Cruz - Bolivar
 22:15  Aurora - Guabira
brazil
 FT  Manaus 1 - 1 Fast Clube
brazil
 FT  Corinthians 1 - 1 Santo Andre
brazil
 Pen.  Afogados da Ingazeira 2 - 2 Atletico-MG
 FT  Moto Club 2 - 4 Fluminense
 22:15  EC Sao Jose - Chapecoense-SC
brazil
 23:00  Nautico - ABC
 23:00  Vitoria - CRB
bulgaria
 FT  CSKA 1948 Sofia 2 - 0 Montana
colombia
 FT  Quindio 2 - 0 Tigres
croatia
 FT  Zapresic 0 - 2 Lok. Zagreb
czech
 17:00  Dukla Prague W - Sparta Prague W
dr_congo
 FT  Nyuki 1 - 1 AC Rangers
 Postp.  Maniema - Sanga Balende
el_salvador
 FT  Santa Tecla 2 - 0 Independiente F.C.
england
 19:00  Chelsea U18 - Millwall U18
europe
 2´  Basaksehir 0 - 0 Sporting
 2´  Basel 0 - 0 APOEL
 17:55  Espanyol - Wolves
 3´  FC Porto 0 - 0 Bayer Leverkusen
 2´  Gent 0 - 0 AS Roma
 3´  LASK 0 - 0 AZ Alkmaar
 3´  Malmo FF 0 - 0 Wolfsburg
 20:00  Ajax - Getafe
 20:00  Arsenal - Olympiacos Piraeus
 20:00  Benfica - Shakhtar Donetsk
 20:00  Celtic - FC Copenhagen
 20:00  Inter - Ludogorets
 20:00  Manchester Utd - Club Brugge KV
 Postp.  Salzburg - Eintracht Frankfurt
 20:00  Sevilla - CFR Cluj
finland
 FT  Honka 1 - 1 HJK
gibraltar
 19:30  Glacis United - Manchester 62
iran
 FT  Machine Sazi 0 - 3 Nassaji Mazandaran
 FT  Foolad 1 - 0 Shahin Bushehr
 FT  Gol Gohar 1 - 0 Esteghlal F.C.
 FT  Zob Ahan 1 - 1 Sepahan
 FT  Persepolis 3 - 1 Shahr Khodrou
iraq
 FT  Al-Hudod 1 - 0 Al Wasat
 FT  Al Minaa 0 - 2 Al Naft
 Postp.  Al Shorta - Naft Missan
 FT  Al Zawraa 1 - 0 Al Kahraba
mauritania
 16:30  Medine - Nouakchott King s
 18:30  ASAC Concorde - JAHE
north_and_central_america
 FT  Montreal Impact 0 - 0 Saprissa
 FT  U.A.N.L.- Tigres 4 - 2 Alianza FC
 Pen.  Club America 1 - 1 Comunicaciones
portugal
 FT  Aves U23 0 - 0 Sporting U23
qatar
 FT  Al-Duhail 3 - 1 Al-Shahaniya
 FT  Al Rayyan 1 - 0 Al Ahli Doha
 68´  Al-Sadd 1 - 0 Al Arabi
russia
 FT  Russia U20 1 - 3 Chertanovo M.
 FT  Ural 2 1 - 3 Riga FC
 Awarded  Kamaz 0 - 3 Shinnik Yaroslavl
 85´  Khimki 7 - 0 Tambov
saudiarabia
 FT  Al-Taawon 0 - 1 Al-Hilal
 17´  Al-Nassr 0 - 0 Al Ahli SC
southamerica
 FT  Internacional 1 - 0 Deportes Tolima
 22:15  Guarani - Palestino
southamerica
 FT  Dep. Pasto 0 - 1 Huachipato
 FT  U. Catolica 2 - 0 Lanus
 22:15  Plaza Colonia - Zamora
southamerica
 FT  Flamengo RJ 3 - 0 Ind. del Valle
turkey
 FT  Keciorengucu 0 - 0 Istanbulspor AS
 FT  Boluspor 1 - 1 Balikesirspor
 90´  Bursaspor 2 - 2 Altay
united_arab_emirates
 FT  Al Nasr 3 - 0 Al Wahda
 FT  Hatta 0 - 3 Al Ain
 83´  Ajman 1 - 2 Al Dhafra
 83´  Al Sharjah 2 - 0 Al Wasl
uzbekistan
 FT  Pakhtakor 2 - 1 Navbahor Namangan
world
 FT  Zenit 2 0 - 2 Alania Vladikavkaz
 FT  SKA Khabarovsk 1 - 2 Biolog
 FT  Ahrobiznes Volochysk 2 - 0 Isloch Minsk
 FT  Stromsgodset 1 - 0 Tromso
 FT  Tammeka Tartu II 0 - 0 Tartu Welco
 FT  Lillestrom 3 - 3 Sandefjord
 50´  Avarta 0 - 2 Helsingor
 17:00  Herlev - B.93
 17:00  V. Haugesund - Viking 2
 18:00  Sola - Staal Jorpeland
 20:00  North Texas - Sporting Kansas City 2
UEFA Europa League
Ωρα: 20:00Ημερομηνία: 2020-02-27
Inter Milan Inter MilanvsLudogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
UEFA Europa League
Ωρα: 20:00Ημερομηνία: 2020-02-27
Man Utd Man UtdvsClub Brugge Club Brugge
UEFA Europa League
Ωρα: 20:00Ημερομηνία: 2020-02-27
Arsenal ArsenalvsOlympiakos Olympiakos
UEFA Europa League
Ωρα: 20:00Ημερομηνία: 2020-02-27
Ajax AjaxvsGetafe Getafe
UEFA Europa League
Ωρα: 20:00Ημερομηνία: 2020-02-27
Celtic CelticvsFC Copenhagen FC Copenhagen
UEFA Europa League
Ωρα: 17:55Ημερομηνία: 2020-02-27
Basel BaselvsApoel Nicosia Apoel Nicosia
UEFA Europa League
Ωρα: 20:00Ημερομηνία: 2020-02-27
Sevilla SevillavsCFR Cluj CFR Cluj
UEFA Europa League
Ωρα: 17:55Ημερομηνία: 2020-02-27
Gent GentvsRoma Roma
UEFA Europa League
Ωρα: 20:00Ημερομηνία: 2020-02-27
FC Salzburg FC SalzburgvsEintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
UEFA Europa League
Ωρα: 17:55Ημερομηνία: 2020-02-27
Espanyol EspanyolvsWolverhampton Wolverhampton
UEFA Europa League
Ωρα: 20:00Ημερομηνία: 2020-02-27
Benfica BenficavsShakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
UEFA Europa League
Ωρα: 17:55Ημερομηνία: 2020-02-27
Malmo FF Malmo FFvsWolfsburg Wolfsburg
UEFA Europa League
Ωρα: 17:55Ημερομηνία: 2020-02-27
LASK Linz LASK LinzvsAZ AZ
UEFA Europa League
Ωρα: 17:55Ημερομηνία: 2020-02-27
Istanbul Basaksehir Istanbul BasaksehirvsSporting Sporting
UEFA Europa League
Ωρα: 17:55Ημερομηνία: 2020-02-27
FC Porto FC PortovsBayer Leverkusen Bayer Leverkusen
Copa Libertadores
Ωρα: 00:30Ημερομηνία: 2020-02-27
Internacional InternacionalvsDeportes Tolima Deportes Tolima
Turkey 1 Lig
Ωρα: 16:00Ημερομηνία: 2020-02-27
Bursaspor BursasporvsAltay Altay
Copa Libertadores
Ωρα: 22:15Ημερομηνία: 2020-02-27
Guarani Asuncion Guarani AsuncionvsPalestino Palestino
Turkey 1 Lig
Ωρα: 13:30Ημερομηνία: 2020-02-27
Boluspor BolusporvsBalikesirspor Balikesirspor
Turkey 1 Lig
Ωρα: 11:00Ημερομηνία: 2020-02-27
Keciorengucu KeciorengucuvsIstanbulspor Istanbulspor
Copa Sudamericana
Ωρα: 22:15Ημερομηνία: 2020-02-27
Plaza Colonia Plaza ColoniavsZamora Zamora

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για να βελτιώσει την εμπειρία του χρήστη σας. Εάν συνεχίσετε σε αυτόν τον ιστότοπο, θα παράσχετε τη συγκατάθεσή σας για τη χρήση των cookies μας.