BetClan Live Scores

Live Scores
2019-11-17
Sunday

africa
 13:00  Benin - Sierra Leone
 13:00  Chad - Mali
 13:00  Eswatini - Senegal
 13:00  South Africa - Sudan
 13:00  South Sudan - Burkina Faso
 13:00  Uganda - Malawi
 16:00  Congo - Guinea Bissau
 16:00  Guinea - Namibia
 16:00  Lesotho - Nigeria
 16:00  Rwanda - Cameroon
 19:00  Gabon - Angola
algeria
 17:45  MC Alger - Bordj Bou Arreridj
argentina
 20:00  Deportivo Armenio - Comunicaciones
 20:00  UAI Urquiza - Talleres
 20:00  Deportivo Armenio - Comunicaciones
 20:00  Sacachispas - Acassuso
 20:00  San Telmo - San Miguel
 20:10  Almirante Brown - Argentino de Quilmes
argentina
 20:00  Excursionistas - Laferrere
 20:00  Real Pilar - Dep. Merlo
 20:00  San Martin Burzaco - Club Lujan
argentina
 20:00  Yupanqui - Atlas
 20:00  Def. de Cambaceres - Sportivo Barracas
 20:00  Yupanqui - Atlas
argentina
 20:00  Gimnasia Mendoza - Instituto
 22:15  Tigre - Brown Adrogue
australia
 FT  Brisbane Roar 4 - 3 Melbourne City
 07:30  Sydney FC - Melbourne Victory
bahrain
 15:00  Al-Najma - Busaiteen
 15:00  Bahrain SC - Al-Hala
 15:00  Sitra - Al-Hidd
 15:00  Tadamun Buri - Al Riffa
belgium
 15:00  St. Gilloise - Virton
 19:00  KSV Roeselare - Westerlo
bolivia
 Postp.  Guabira - Sport Boys
brazil
 17:00  Flamengo RJ U20 - Corinthians U20
brazil
 19:00  Bahia - Palmeiras
 19:00  Gremio - Flamengo RJ
 21:00  Athletico-PR - Botafogo RJ
 21:00  Chapecoense-SC - Ceara
 21:00  Corinthians - Internacional
 22:00  Fortaleza - CSA
brazil
 19:00  Sao Bento - Brasil de Pelotas
 19:00  Sport Recife - Vila Nova FC
 21:30  Figueirense - Cuiaba Esporte
burundi
 13:00  Aigle Noir - Flambeau du Centre
 13:00  Atletico Olympic - Rukinzo
chile
 Postp.  Deportes Temuco - San Felipe
 Postp.  S. Wanderers - San Luis
 Postp.  Cobreloa - CD Santa Cruz
 Postp.  S. Morning - Rangers
chile
 Postp.  Deportes Iquique - Huachipato
 Postp.  Coquimbo - O Higgins
 Postp.  U. Catolica - Colo Colo
colombia
 19:30  Santa Fe - Petrolera
 21:30  America De Cali - Dep. Cali
 23:30  Atl. Nacional - Junior
colombia
 FT  Quindio 3 - 3 Cortulua
 FT  Tigres 0 - 5 Pereira
 20:00  Cartagena - Bogota
costarica
 FT  Saprissa 0 - 2 Grecia
czech
 09:15  Slavia Prague B - Rakovnik
 09:15  Sparta Prague B - Vltavin
 09:15  Bohemians 1905 B - Pardubice B
 09:15  Dukla Prague B - Zivanice
 09:15  Liberec B - Usti nad Orlici
 09:30  Karlovy Vary - Plzen B
denmark
 12:45  Naestved - F. Amager
 14:00  Skive - Kolding IF
dr_congo
 14:30  Dauphins Noirs - Bukavu Dawa
 14:30  Renaissance - Motema Pembe
 14:30  Simba - Sanga Balende
el_salvador
 21:00  El Vencedor - Jocoro
 21:15  Independiente F.C. - Municipal Limeno
 22:00  Sonsonate - 11 Deportivo
england
 12:00  Tranmere - Wycombe
europe
 14:00  Luxembourg - Portugal
 14:00  Serbia - Ukraine
 17:00  Bulgaria - Czech Republic
 17:00  Kosovo - England
 19:45  Andorra - Turkey
 19:45  Moldova - Iceland
 19:45  Albania - France
europe
 15:00  Germany U21 - Belgium U21
france
 02:00  Venus - Besancon
 13:00  Annecy-le-Vieux - Limonest
 13:00  Belfort Sud - Nancy
 13:00  CEP Lorient - Plabennec
 13:00  Evreux - Mtsapere
 13:00  Gravelines - Rouen
 13:00  Hombourg-Haut - Forbach
 13:00  Le Rheu - Paimpol
 13:00  Liguaire Niort - Fontenay
 13:00  Mozac - FC Cournon
 13:00  Nanterre - Laval
 Postp.  Olympique de Valence - Evian TG
 13:00  Prix les Mezieres - ES Wasquehal
 13:00  Rivieres - Chassieu Decines
 Postp.  Rodeo - Colomiers
 13:00  Saint-Omer - Dieppe
 13:00  St Maximin - Valenciennes
 13:00  Sundhoffen - Mulhouse
 13:00  Tourcoing - Calais Pascal
 13:00  Verton - Le Portel
 14:00  Erstein - Thaon
 14:00  Marcq en Baroeul - IC Croix
 14:00  Oberschaeffolsheim - Raon L Etape
 14:30  Sainte-Marienne - Versailles
greece
 13:00  AO Trikala - PAE Egaleo
 13:00  Aspropyrgos Enosis - Ierapetra
 13:00  Ialisos - PO Triglia
 13:00  Ionikos - Diagoras
 13:00  Kavala - Kalamata
 13:00  Veria - Thesprotos
greece
 12:45  Platanias FC - Smyrnis
 13:00  Ergotelis - Karaiskakis
 13:00  Kerkyra - PAE Chania
 13:00  Levadiakos - Apollon Larissa
hungary
 10:00  MOL Fehervar II - Mosonmagyarovari TE
 12:00  Debrecen II - Debreceni EAC
 12:00  DVTK II - Senyo Carnifex
 12:00  Eger SE - Jaszberenyi
 12:00  ESMTK Budapest - Cegledi
 12:00  Fuzesgyarmati SK - Tiszaujvaros
 12:00  Gyongyosi - Balassagyarmat
 12:00  Hatvan - Tallya
 12:00  Putnok - Ozdi
 12:00  Dabas-Gyon - Monori
 12:00  Ivancsa - Rakosmenti KSK
 12:00  Kelen - Dunaharaszti MTK
 12:00  Kozarmisleny SE - Honved II
 12:00  Szekszardi - Szabadkikoto
 12:00  Szentlorinc - Pecsi MFC
 12:00  Taksony - Kecskemeti TE
 12:00  Erdi - Veszprem
 12:00  Heviz - Puskas Academy II
 12:00  Komaromi VSE - Bicskei
 12:00  Lipoti - III. Keruleti TVE
 12:00  Papai Perutz - BKV Elore
 12:00  Sarvari - Balatonlelle
 13:30  Menfocsanak - Nagykanizsa
 15:00  Dunaujvaros PASE - FC Dabas
italy
 14:00  Como - Pro Vercelli
 14:00  Olbia - Novara
 14:00  Pistoiese - Monza
 14:00  Renate - Pianese
 16:30  Carrarese - Arezzo
 16:30  Giana Erminio - Siena
 16:30  Gozzano - Pro Patria
 16:30  Pontedera - Lecco
italy
 14:00  Fano - Piacenza
 14:00  Imolese - Triestina
 14:00  L.R. Vicenza - Ravenna
 14:00  Sudtirol - Sambenedettese
 16:30  Carpi - Fermana
 16:30  Gubbio - Cesena
 16:30  Modena - Virtus Verona
 16:30  Reggio Audace - Vis Pesaro
 16:30  Rimini - ArzignanoChiampo
italy
 14:00  Casertana - Avellino
 14:00  Paganese - Bari
 14:00  Rende - Picerno
 14:00  Rieti - Reggina
 14:00  Sicula Leonzio - Virtus Francavilla
 15:00  Teramo - Ternana
 16:30  Potenza - Vibonese
 16:30  Viterbese - Cavese
 19:45  Catanzaro - Catania
mexico
 FT  Tampico Madero 0 - 0 Celaya
 18:00  Leones Negros - Zacatepec
mexico
 FT  Gavilanes de Matamoros 0 - 3 Tecos FC
montenegro
 12:00  Arsenal Tivat - Mornar Bar
 12:00  Ibar - Lovcen
 12:00  Jedinstvo - Drezga
 12:00  Jezero - Decic
 12:00  Otrant - Bokelj
holland
 11:15  Telstar - G.A. Eagles
 13:30  Den Bosch - Excelsior
 15:45  Cambuur - Almere City
nigeria
 15:00  Abia Warriors - Sunshine Stars
 15:00  Delta Force - Jigawa Golden Stars
 15:00  Enugu Rangers - MFM FC
 15:00  Enyimba - Akwa United
 15:00  Heartland - Akwa Starlets
 15:00  Ifeanyi Ubah - Rivers United
 15:00  Kano Pillars - Lobi Stars
 15:00  Katsina Utd - Nasarawa
 15:00  Plateau United - Wikki Tourist
north_and_central_america
 FT  Cayman Islands 1 - 0 United States Virgin Islands
 FT  Guatemala 5 - 0 Puerto Rico
 FT  El Salvador 1 - 0 Montserrat
 20:00  Bonaire - Bahamas
 22:00  French Guiana - Saint Kitts and Nevis
 23:00  Costa Rica - Haiti
 23:00  Guadeloupe - Turks and Caicos Islands
paraguay
 19:45  12 de Octubre - RI 3 Corrales
 19:45  3 de Febrero - Sportivo Trinidense
 19:45  Atyra - Guairena FC
 19:45  Fernando de la Mora - Ovetense FC
 19:45  Resistencia - 2 de Mayo
 19:45  Sportivo Iteno - Rubio Nu
peru
 FT  Sport Boys 2 - 1 Binacional
 16:00  Sporting Cristal - Alianza Huanuco
 18:00  Dep. Municipal - U. San Martin
 20:30  Cajamarca - U. de Deportes
 23:30  Cesar Vallejo - FBC Melgar
poland
 11:45  Warta Poznan - Stal Mielec
portugal
 11:15  Mafra - Covilha
romania
 09:00  Concordia - Mioveni
 10:00  FC Arges - Petrolul
 12:00  Metaloglobus - UTA Arad
 14:30  Turnu Magurele - U. Cluj
russia
 09:00  Yenisey - Tomsk
 10:00  Tekstilshtik - Neftekhimik
 10:30  Spartak Moscow 2 - Luch
 11:00  Kursk - Shinnik Yaroslavl
 12:00  M. Saransk - F. Voronezh
 12:00  Nizhny Novgorod - FK Chayka
 12:00  R. Volgograd - Krasnodar 2
 13:00  Armavir - T. Moscow
 14:00  Baltika - SKA Khabarovsk
 14:00  FC Khimki - Chertanovo M.
spain
 11:00  Ponferradina - Girona
 13:00  Alcorcon - Malaga
 15:00  R. Oviedo - Gijon
 17:30  Lugo - Racing Santander
 17:30  Mirandes - Las Palmas
 20:00  Tenerife - Cadiz CF
switzerland
 13:30  Bellinzona - Koniz
turkey
 10:00  Amed SK - Afjet Afyonspor
 10:00  H.Trabzon - Samsunspor
 10:00  Sanliurfaspor - Sariyer
 10:30  Inegolspor - Bak Spor
 10:30  Kirklarelispor - Tarsus
 10:30  Yeni Corumspor - Manisa FK
 10:30  Zonguldak - Gumushanespor
uruguay
 19:00  Nacional - Penarol
uruguay
 21:00  Villa Espanola - Rentistas
venezuela
 20:00  Lara - Llaneros
world
 FT  Monterrey 2 - 1 Club America
 12:00  Arsenal Tula - Khimik Novomoskovsk
 12:00  Goztepe - Altinordu
 13:00  Alanyaspor - Adana Demirspor
 13:00  Krasnodar - FK Rostov
world
 14:00  Lithuania - New Zealand
 15:00  United Arab Emirates U23 - Uzbekistan U23
 21:00  Paraguay U23 - Venezuela U23
world
 18:00  Netherlands U17 - France U17
 22:00  Mexico U17 - Brazil U17
Euro 2020 Qualifying
Uur: 19:45Datum: 2019-11-17
Andorra AndorravsTurkey Turkey
Euro 2020 Qualifying
Uur: 19:45Datum: 2019-11-17
Moldova MoldovavsIceland Iceland
Euro 2020 Qualifying
Uur: 14:00Datum: 2019-11-17
Luxembourg LuxembourgvsPortugal Portugal
Euro 2020 Qualifying
Uur: 17:00Datum: 2019-11-17
Kosovo KosovovsEngland England
Euro 2020 Qualifying
Uur: 14:00Datum: 2019-11-17
Serbia SerbiavsUkraine Ukraine
Euro 2020 Qualifying
Uur: 17:00Datum: 2019-11-17
Bulgaria BulgariavsCzech Republic Czech Republic
Euro 2020 Qualifying
Uur: 19:45Datum: 2019-11-17
Albania AlbaniavsFrance France
Portugal Segunda Liga
Uur: 11:15Datum: 2019-11-17
CD Mafra CD MafravsSporting Covilha Sporting Covilha
Spain Segunda
Uur: 20:00Datum: 2019-11-17
Tenerife TenerifevsCadiz Cadiz
Brazil Serie B
Uur: 21:30Datum: 2019-11-17
Figueirense FigueirensevsCuiaba Cuiaba
Colombia Primera A
Uur: 19:30Datum: 2019-11-17
Independiente Santa Fe Independiente Santa FevsAlianza Petrolera Alianza Petrolera
Spain Segunda
Uur: 15:00Datum: 2019-11-17
Oviedo OviedovsSporting Gijon Sporting Gijon
France Cup
Uur: 14:00Datum: 2019-11-17
Olympique Marcquois Olympique MarcquoisvsCroix IC Croix IC
France Cup
Uur: 13:00Datum: 2019-11-17
US Pont Sainte Maxence US Pont Sainte MaxencevsSenlis Senlis
Brazil Serie A
Uur: 19:00Datum: 2019-11-17
Bahia BahiavsPalmeiras Palmeiras
France Cup
Uur: 13:00Datum: 2019-11-17
US Mozac US MozacvsCournon Cournon
Australia A-League
Uur: 07:30Datum: 2019-11-17
Sydney FC Sydney FCvsMelbourne Victory Melbourne Victory
Spain Segunda
Uur: 17:30Datum: 2019-11-17
Lugo LugovsRacing Santander Racing Santander
Brazil Serie B
Uur: 19:00Datum: 2019-11-17
Sport Recife Sport RecifevsVila Nova Vila Nova
Australia A-League
Uur: 05:00Datum: 2019-11-17
Brisbane Roar Brisbane RoarvsMelbourne City Melbourne City
Brazil Serie A
Uur: 21:00Datum: 2019-11-17
Chapecoense ChapecoensevsCeara Ceara

Deze website maakt gebruik van cookies om uw gebruikerservaring te verbeteren. Als u doorgaat op deze website, geeft u uw toestemming voor ons gebruik van cookies.