BetClan Live Scores

Live Scores
2021-04-22
Thursday

africa
 22:00  Al Ahly Benghazi - Enyimba
asia
 Postp.  Jeonbuk - Sydney FC
 Postp.  Kitchee - Port MTI FC
 Postp.  Tampines - Gamba Osaka
 Postp.  The Cong - Ulsan Hyundai
australia
 10:05  Western United - Wellington Phoenix
australia
 10:00  Tigers FC - Tuggeranong Utd
australia
 12:30  Floreat Athena - Cockburn City
belarus
 12:00  Slavia Mozyr 2 - Slutsk 2
 13:00  Smorgon 2 - Sputnik 2
benin
 16:00  Damissa - ASOS
brazil
 10´  CRB 0 - 0 CSE
brazil
 01:35  Sao Raimundo AM - Amazonas
 20:00  Penarol - Princesa Solimoes
brazil
 01:30  Brusque - Prospera Criciuma
 01:30  Chapecoense-SC - Metropolitano
 01:30  Criciuma - Avai
 01:30  Figueirense - Marcilio Dias
 01:30  Gremio Juventus - Concordia
 01:30  Hercilio Luz - Joinville
brazil
 19:30  Anapolis - Gremio Anapolis
 19:30  Aparecidense - Goianesia
 19:30  CRAC - Itumbiara
 19:30  Goias - Ipora
 19:30  Jaragua - Vila Nova FC
 19:30  Jataiense - Atletico GO
brazil
 14:00  Bragantino - Tapajos
 14:00  Carajas - Paragominas
brazil
 20:00  Athletico-PR - Cascavel CR
 20:00  Cascavel - Cianorte
brazil
 01:00  Inter de Limeira - Ituano
 02:15  Mirassol - Botafogo SP
bulgaria
 17:00  Ludogorets - CSKA 1948 Sofia
china
 11:00  Dalian Pro - Changchun Yatai
 13:00  Tianjin Jinmen Tiger - Shanghai Port
colombia
 01:45  Cartagena - Llaneros
 21:15  Boca Juniors - Valledupar
costarica
 03:00  Alajuelense - ADR Jicaral
 22:00  Grecia - San Carlos
denmark
 16:45  Aarhus - Randers FC
 17:00  Vejle - Horsens
 19:15  Midtjylland - FC Copenhagen
equador
 01:00  America de Quito - Chacaritas
egypt
 20:30  Arab Contractors - Wadi Degla
 20:30  El-Entag El-Harby - Zamalek
el_salvador
 02:00  Santa Tecla - Metapan
 02:15  Sonsonate - Aguila
 02:30  Alianza FC - FAS
 22:30  11 Deportivo - Atletico Marte
england
 20:00  Leicester - West Brom
germany
 19:30  Sandhausen - Hamburger SV
gibraltar
 19:30  Magpies - College 1975 FC
guatemala
 01:00  Sacachispas - Santa Lucia
honduras
 00:15  Vida - Motagua
 02:00  Olimpia - Platense
 02:00  Real Espana - UPNFM
iceland
 15:00  Njardvik - KH Hlidarendi
iran
 17:30  Nassaji Mazandaran - Sepahan
 17:30  Aluminium Arak - Paykan
 17:30  Naft M.I.S - Mes Rafsanjan
israel
 18:30  Maccabi Haifa - Hapoel Afula
italy
 17:30  AS Roma - Atalanta
 19:45  Napoli - Lazio
italy
 14:00  Juventus U23 - Olbia
japan
 11:30  Nagoya Grampus - Gamba Osaka
jordan
 20:30  Al Ramtha - Al Jalil
mexico
 01:15  Atlante - Cancun
mexico
 03:00  Monterrey - Guadalajara Chivas
holland
 17:45  Ajax - Utrecht
nicaragua
 23:00  Esteli U20 - Juventus Managua U20
panama
 01:00  Tauro - Plaza Amador
portugal
 15:00  Vitoria Setubal - Estrela
portugal
 15:00  Tondela - Nacional
 17:00  Gil Vicente - Famalicao
 19:00  Portimonense - Benfica
 21:00  FC Porto - Vitoria Guimaraes
romania
 15:30  Poli Iasi - FC Voluntari
 18:15  Academica Clinceni - FCSB
russia
 11:00  Khimki U19 - Chertanovo M. U19
 14:30  Spartak Moscow U19 - CSKA Moscow U19
southamerica
 01:00  Ind. del Valle - Defensa y Justicia
 01:00  Rentistas - Racing Club
 01:00  U. de Deportes - Palmeiras
 03:00  America De Cali - Cerro Porteno
 03:00  Union La Calera - LDU Quito
 23:00  Fluminense - River Plate
southamerica
 01:30  Guabira - Independiente
 01:30  Montevideo City - Bahia
 20:00  Talleres Cordoba - Emelec
 23:15  Aragua - Lanus
 23:15  Bolivar - Arsenal Sarandi
 23:15  Bragantino - Deportes Tolima
 23:15  Gremio - La Equidad
spain
 18:00  Atl. Madrid - Huesca
 20:00  Granada CF - Eibar
 20:00  Real Sociedad - Celta Vigo
 21:00  Barcelona - Getafe
switzerland
 17:15  Servette - Sion
 19:30  Zurich - Young Boys
tunisia
 13:30  Hamam-Sousse - Zarzis
 13:30  SS Sfaxien - Gabes
turkey
 12:00  24 Erzincanspor - Nigde Anadolu
 12:00  Amedspor - Ankara Demirspor
 12:00  Bodrumspor - Bayburt
 13:00  Gumushanespor - Sariyer
 13:00  Hacettepe - Corum
 13:00  H.Trabzon - Inegolspor
 13:00  Kahramanmarasspor - Ergene Velimese
 13:00  Sanliurfaspor - Afjet Afyonspor
 13:00  Usakspor - Kocaelispor
 13:00  Zonguldak - Manisa FK
 13:00  Eyupspor - Sivas Belediyespor
 13:00  FK Vanspor - Etimesgut
 13:00  Karacabey Belediyespor - Serik Belediyespor
 13:00  Kirklarelispor - Kastamonuspor
 13:00  Kirsehir Belediyespor - Elazigspor
 13:00  Mamak - Pendikspor
 13:00  Pazarspor - Turgutluspor
 13:00  Sakaryaspor - Kardemir Karabuk
 13:00  Tarsus - 1922 Konyaspor
turkey
 14:00  Alanyaspor - Gaziantep
 17:00  Kasimpasa - Basaksehir
usa
 3´  Orlando Pride W 0 - 0 Washington Spirit W
 03:00  Portland Thorns W - Reign W
venezuela
 21:00  AC Lala FC - Caracas
 23:15  Hermanos Colmenares - Estudiantes Merida
world
 14:00  Raufoss - Valerenga
world
 Cancl.  Netherlands U16 ? - ? Italy U16
England Premier League
Uur: 20:00Datum: 2021-04-22
Leicester LeicestervsWest Brom West Brom
Spain Primera Liga
Uur: 18:00Datum: 2021-04-22
Atletico Madrid Atletico MadridvsHuesca Huesca
Spain Primera Liga
Uur: 21:00Datum: 2021-04-22
Barcelona BarcelonavsGetafe Getafe
Italy Serie A
Uur: 19:45Datum: 2021-04-22
Napoli NapolivsLazio Lazio
Italy Serie A
Uur: 17:30Datum: 2021-04-22
Roma RomavsAtalanta Atalanta
Spain Primera Liga
Uur: 20:00Datum: 2021-04-22
Real Sociedad Real SociedadvsCelta Vigo Celta Vigo
Spain Primera Liga
Uur: 20:00Datum: 2021-04-22
Granada GranadavsEibar Eibar
Switzerland Super League
Uur: 19:30Datum: 2021-04-22
FC Zurich FC ZurichvsYoung Boys Young Boys
Denmark Superligaen
Uur: 17:00Datum: 2021-04-22
Vejle VejlevsAC Horsens AC Horsens
Portugal Primeira Liga
Uur: 15:00Datum: 2021-04-22
Tondela TondelavsNacional Nacional
Turkey Super Lig
Uur: 17:00Datum: 2021-04-22
Kasimpasa KasimpasavsIstanbul Basaksehir Istanbul Basaksehir
Copa Libertadores
Uur: 01:00Datum: 2021-04-22
Universitario de Deportes Universitario de DeportesvsPalmeiras Palmeiras
Denmark Superligaen
Uur: 19:15Datum: 2021-04-22
Midtjylland MidtjyllandvsFC Copenhagen FC Copenhagen
China Super League
Uur: 11:00Datum: 2021-04-22
Dalian Pro Dalian ProvsChangchun Yatai Changchun Yatai
Copa Libertadores
Uur: 01:00Datum: 2021-04-22
Independiente del Valle Independiente del VallevsDefensa y Justicia Defensa y Justicia
Portugal Primeira Liga
Uur: 19:00Datum: 2021-04-22
Portimonense PortimonensevsBenfica Benfica
Copa Libertadores
Uur: 23:00Datum: 2021-04-22
Fluminense FluminensevsRiver Plate River Plate
Switzerland Super League
Uur: 17:15Datum: 2021-04-22
Servette ServettevsFC Sion FC Sion
Germany Bundesliga II
Uur: 19:30Datum: 2021-04-22
Sandhausen SandhausenvsHamburg Hamburg
Mexico Clausura
Uur: 03:00Datum: 2021-04-22
Monterrey MonterreyvsChivas Guadalajara Chivas Guadalajara
Denmark Superligaen
Uur: 16:45Datum: 2021-04-22
AGF Aarhus AGF AarhusvsRanders FC Randers FC

Deze website maakt gebruik van cookies om uw gebruikerservaring te verbeteren. Als u doorgaat op deze website, geeft u uw toestemming voor ons gebruik van cookies.