BetClan Live Scores

Live Scores
2020-08-10
Monday

australia
 10:30  Brisbane Roar - Sydney FC
belarus
 14:00  Zorka-BDU W - Bobruichanka W
 16:00  Minsk FK W - Belarus U19 W
belgium
 18:00  Leuven - Eupen
 18:00  Oostende - Beerschot VA
bulgaria
 18:00  Levski Sofia - Beroe
china
 11:00  Shanghai Shenhua - Dalian Pro
 13:00  Shenzhen - Henan Jianye
egypt
 15:00  Haras El Hodood - El Masry
 17:30  Pyramids - Tanta
 20:00  Al Ittihad - Zamalek
europe
 20:00  Inter - Bayer Leverkusen
 20:00  Manchester Utd - FC Copenhagen
finland
 16:30  HIFK - TPS
 16:30  Honka - SJK
finland
 16:30  Ekenas - Gnistan
 16:30  MuSa - MyPa
 16:30  SJK Akatemia - Mikkelin
georgia
 18:00  Dila Gori - Lokomotiv Tbilisi
georgia
 14:30  Shukura - Bolnisi
iceland
 Postp.  Vidir - Selfoss
iceland
 Postp.  Breidablik - Fylkir
iran
 16:15  Machine Sazi - Pars Janoobi Jam
 17:00  Foolad - Saipa
 17:00  Naft M.I.S - Gol Gohar
 17:00  Paykan - Sanat Naft
 17:00  Shahin Bushehr - Tractor
ireland
 19:45  Finn Harps - St. Patricks
italy
 20:00  Pescara - Perugia
japan
 10:30  Toyama - Sagamihara
kazakhstan
 Postp.  Akademiya Ontustik - Aktobe
 Postp.  Arys - Baykonur Kyzylorda
 Postp.  FK Kyran - Zhetysu 2
 Postp.  Sdyushor - FK Akzhayik
 Postp.  Shakhtar Bulat - Atyrau
mexico
 FT  Atl. San Luis 1 - 1 Atlas
morocco
 20:00  Wydad - Olympique Khouribga
 22:00  Difaa El Jadidi - FAR Rabat
nicaragua
 FT  Ocotal 5 - 0 Managua FC
norway
 19:30  Molde - Brann
norway
 17:00  Jerv - Kongsvinger
 17:00  Oygarden - Stjordals Blink
 17:00  Ranheim - Raufoss
 17:00  Sogndal - Ham-Kam
 17:00  Strommen - Grorud
 17:00  Tromso - Sandnes
 17:00  Ull/Kisa - Asane
peru
 Postp.  Alianza Lima - Binacional
 Postp.  Sport Huancayo - Cajamarca
russia
 11:00  Khimki 2 - Sakhalin
 Postp.  Zvezda St. Peterburg - Luki-Energiya
 14:00  Lada Dimitrovgrad - Tyumen
 15:00  Dynamo Moscow 2 - Vladimir
russia
 15:00  Ural - Dynamo Moscow
saudiarabia
 17:05  Al-Shabab - Al-Taawon
 17:15  Abha - Al-Nassr
 17:20  Al-Hazem - Al Adalh
 19:00  Al-Hilal - Al-Fateh
south_korea
 11:30  Jeju Utd - Asan
sweden
 18:00  Helsingborg - Norrkoping
 18:00  Sirius - Varbergs
sweden
 18:30  Kristianstads - Osterlen FF
switzerland
 17:15  Thun - Vaduz
usa
 Postp.  Philadelphia Union 2 - Hartford Athletic
ukraine
 Postp.  Rukh Lviv - MFC Metalurh
uruguay
 16:00  Villa Espanola - Albion
 21:15  Rampla Juniors - Racing Montevideo
uzbekistan
 Postp.  Kokand 1912 - Andijan
 Postp.  Nasaf Qarshi - Bunyodkor
 Postp.  Pakhtakor - Lok. Tashkent
world
 17:00  PAOK - Niki Volos
 17:45  Twente - Sittard
UEFA Europa League
Uur: 20:00Datum: 2020-08-10
Man Utd Man UtdvsFC Copenhagen FC Copenhagen
UEFA Europa League
Uur: 20:00Datum: 2020-08-10
Inter Milan Inter MilanvsBayer Leverkusen Bayer Leverkusen
Norway Eliteserien
Uur: 19:30Datum: 2020-08-10
Molde MoldevsSK Brann SK Brann
Finland Veikkausliiga
Uur: 16:30Datum: 2020-08-10
HIFK HIFKvsTPS TPS
Australia A-League
Uur: 10:30Datum: 2020-08-10
Brisbane Roar Brisbane RoarvsSydney FC Sydney FC
China Super League
Uur: 11:00Datum: 2020-08-10
Shanghai Shenhua Shanghai ShenhuavsDalian Pro Dalian Pro
Belgium First Division A
Uur: 18:00Datum: 2020-08-10
OH Leuven OH LeuvenvsEupen Eupen
Mexico Apertura
Uur: 01:00Datum: 2020-08-10
Atletico San Luis Atletico San LuisvsAtlas Atlas
Sweden Allsvenskan
Uur: 18:00Datum: 2020-08-10
Helsingborg HelsingborgvsIFK Norrkoping IFK Norrkoping
Russia Premier League
Uur: 15:00Datum: 2020-08-10
Ural UralvsDinamo Moscow Dinamo Moscow
Finland Veikkausliiga
Uur: 16:30Datum: 2020-08-10
FC Honka FC HonkavsSJK SJK
Sweden Allsvenskan
Uur: 18:00Datum: 2020-08-10
Sirius SiriusvsVarbergs BoIS FC Varbergs BoIS FC
China Super League
Uur: 13:00Datum: 2020-08-10
Shenzhen ShenzhenvsHenan Jianye Henan Jianye
Belgium First Division A
Uur: 18:00Datum: 2020-08-10
KV Oostende KV OostendevsKFCO Beerschot Wilrijk KFCO Beerschot Wilrijk
Israel Cup
Uur: 18:00Datum: 2020-08-10
Hapoel Petah Tikva Hapoel Petah TikvavsHapoel Afula Hapoel Afula
Morocco GNF 1
Uur: 20:00Datum: 2020-08-10
WAC Casablanca WAC CasablancavsOC Khourigba OC Khourigba
Finland Division 1
Uur: 16:30Datum: 2020-08-10
MuSa MuSavsMyPa MyPa
Italy Serie B Play-Offs
Uur: 20:00Datum: 2020-08-10
Pescara PescaravsPerugia Perugia
Norway Division 1
Uur: 17:00Datum: 2020-08-10
Ullensaker/Kisa Ullensaker/KisavsAsane Asane
Switzerland - Play-Offs
Uur: 17:15Datum: 2020-08-10
FC Thun FC ThunvsFC Vaduz FC Vaduz
Israel Cup
Uur: 18:00Datum: 2020-08-10
Hapoel Iksal Imad Hapoel Iksal ImadvsHapoel Nof HaGalil Hapoel Nof HaGalil

Deze website maakt gebruik van cookies om uw gebruikerservaring te verbeteren. Als u doorgaat op deze website, geeft u uw toestemming voor ons gebruik van cookies.